Keresés

Részletes keresés

Ordas Creative Commons License 2012.09.01 0 0 391

Sziasztok!

 

Felhozom kicsit a topicot.

 

Adott egy asztali gép, Windows XP-vel és Windows Messenger 2009-cel. A másik egy laptop.

 

Amíg a laptopon XP volt és 2009-es messenger, akkor ezen két gép között ment a videóhívás. Aztán óvatlanul a laptopon 2012-re változtattuk (frissítettük) a live messengert és a videóhívás nem ment. Nem is volt ilyen gomb ezek után a partnereknél. És ők azt látták, amikor ránk klikkeltek, hogy vmi nincs telepítve nálunk. De közben minden OK volt, ment a kamera és a mikrofon is nálunk, mert videóüzenetet tudtunk küldeni, de videóhívást nem.

 

Aztán a laptop le lett gyalulva, rátettek egy windows 7-et és egy 2012-es live messengert. Uyganúgy nem megy a fenti asztali gép és az új laptop között a videóhívás. A videó üzenetküldés megy, de a hívás nem.

 

Mi lehet a gond? Windows Messenger 2009 és 2012 nem kompatibilis egymással?

 

P++ Creative Commons License 2012.02.21 0 0 390

Portok, amelyek a WLM-hez kellenek: http://www.imessenger.hu/windows-live-messenger-msn-messenger/portok-es-webcimek-amelyek-szuksegesek-a-windows-live-messenger-futasahoz.msn

 

Az is jó lenne, ha frissítenéd a legfrissebb verzióra az MSN-ed: MSN Letöltés

Előzmény: thomas89 (389)
thomas89 Creative Commons License 2012.02.17 0 0 389

Valamiért nem mennek ki a netre a gépről azok a portok (tcp és udp), amiket az msn használ, valaki tudna ebben segíteni 

netezono Creative Commons License 2010.08.30 0 0 388
ez egy döglött topic, csak panaszkodni lehet :((
dévédé Creative Commons License 2010.08.11 0 0 387
Hali!
Valaki tud megoldást arra hogy honnan tudom,ki tiltott le és ki nem,kinél vok fennt kinél nem???És hagyjuk a partnerlista karbantartót ,mert az egy szar,összevissza ír,meg a sok email és jelszólopó progikat is.
Tehát valami komoly ötlet?Vagy ez örökre a ködbe vonul és köthetem föl magam:D:D!!!
Köszönöm ...
netezono Creative Commons License 2010.08.05 0 0 386
Sziasztok, segítsetek légyszives

a munkahelyemen nem oly régóta az office 2007 program van a gépemen (pfúj) - én "szőkeségem" beállítottam a windows messengert, de ez rossz ötletnek tünt :(

azt valahogy sikerült elérnem, hogy ne jelentkezzen be automatikusan, de azt szeretném, hogy egyáltalán ne tudjak se én se más belépni (mert ezt most lehet, egy kattintással bejelentkeztet) - ráadásul a messenger címlistát megjelenteti az outlookon is, ami meg pláne nem odavaló

ha az ikonra kattintva törlöm, akkor csak az ikont törli (mint jelzi is), néztem a google miket javasol, de az nekem túúúl magas...

mit tegyek?
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.10 0 0 385
csodák csodájára simán beengedett, de a hangulatjelekból 40 helyett csak 5-6 ot rögzít kedve szerint...   mi a franc baja lehet?  direkt bosszant csak? :))
SzVFE Creative Commons License 2010.07.03 0 0 384
Sziasztok, gondolom egy sokszor felmerült kérdésem lenne, de nekem a google sem mondott rá egyértelmű választ. Azt szeretném megnézni, hogy Windows Live messengerben ki törölt a listájáról és ki ban-elt. Találtam egy oldalt, ahol bejelentkezés után kidob egy listát (www.blockstatus.com) de a listán lévő emberek közül valakit ma is látok, amikor bejelentkezik és a profilodalát is meg tudom nézni (gondolom ban-elés után ez is letiltódna).
Letöltöttem az MSN discovery-t is de nem találom benne ezeket a funkciókat. Köszi minden segítséget!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.01 0 0 383

off  mitől ilyen széles ez a szar oldal?

 

off ha törlöm a smily telepítést a plus felmászik helyette automatikusan?

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 382
csak az újított szart engedi, de azt sem mindenkinek :)))
Előzmény: szatócs81 (381)
szatócs81 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 381
Windows XP 64 bit-es Op. rendszeren, melyik MSN verzió futtatható, és hogyan?
THX
locsemege Creative Commons License 2010.06.14 0 0 380
Akkor több szabadidőd marad, úgyis itt a nyár. :) Bár amilyen csapadékos, viharos, kérdés, jó-e ez nekünk...
Előzmény: Törölt nick (379)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.14 0 0 379
jóójóóóó műszakilag igazad van, csak másról beszélünk, eddig az msn-ekkel /5-6-7 esek/ simán animáltunk érdekessé téve a sületlen csevejt, mert arra találták ki, ez a legújjabb csoda meg nem tűrí a korábbi verziókat és nem engedi be találomra a korábbi felhasználók nagy részét,  így egyesek csak a radiátorcsövön morzézhatunk ezekkel kis marhaságokkal, miféle kibaszás ez, csak direkt bosszantásnak tűnik, hatalmas öngól, bár már azóta váratlanul beenged, de nem engedi rátelepülni a pluszt, anélkül pedig nem használom juszt se, amúgy is leszoktam már, dögöljenek meg ! :)
Előzmény: locsemege (378)
locsemege Creative Commons License 2010.06.10 0 0 378
Nem láttam, de mitől is láttam volna. Mondtam, hogy nincs Windows-om. Ugyanakkor Pidginnel msn-eztem, nekem sikerült. Bár megkértem a beszélgetőpartnerem, hogy azokat az animált vackokat sürgősen felejtse el, ha velem beszél, mert nagyon zavaró, elvonja az ember figyelmét a beszélgetés tárgyától.

A Gmail webes felülete lehet, hogy tudja, de nem az msn protokollján, és ugye abból indultunk ki, hogy nekünk msn-hez kell kliens program. Ha a protokoll szabad, akkor bármelyik irc kliens, vagy akár a Skype is megteszi.

Üzemeltető? Erről itt szó sincs. Éppen arról beszélek, hogy nem vagy egyetlen klienshez kötve. Nem kell az MS cuccát használnod. A Pidgin nyílt forrású, GNU GPL licenszelésű, létezik Windows-ra, Linuxra, Mac OS-re.
Előzmény: Törölt nick (377)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.10 0 0 377
látszik hogy nem láttál még ilyent, videochatelhetünk, konferencia chat is műxik, képes smájlikkal kényeztethetjük egymást stbstb...  amit mondassz azt egy gmail is tudja, sőt már az is többet tud, nem tudom milyen kéjes öröm egy üzemeltetőnek egy egy viszonylag jól működő rendszere után korszerűsítés címén egy  szart létrehozni és abba kényszerítenie az eddigi klienstábort... de  lelkük rajta
Előzmény: locsemege (376)
locsemege Creative Commons License 2010.06.08 0 0 376
Ne hasonlatot írj, hanem konkrétumot. Ha az egyik oldalon leírok egy üzenetet, a végén nyomok egy entert, az a másik oldalon megjelenik. Szerintem ennyit kell tudnia egy chat kliensnek. Mint ahogyan telefonnak hívást kell tudnia indítania, hívást fogadnia, SMS-t küldeni, fogadni. Ennyi. Nem kell színes kijelző - miért, attól majd jobban hallom a beszélgetőpartnerem? -, nem kell net elérés, nem kell MMS, nem kell audió lejátszó. Ezekre a feladatokra már más eszköz való.

Tehát elhiszem én azt is, hogy az MSN kliensed tudja a mátrix szorzást, a Fourier-transzformációt, csak minek. Ha ilyesmi kell, akkor más eszközt használok hozzá, nem egy chat klienst.
Előzmény: Törölt nick (375)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 375
úgy tudom érzékeltetni, hogy a működő msn az egy kényelmes fotelekkel berendezett társalgó, jó műsorokkal, amiket ismersz az meg a sitten settenkedve küldött üzik a radiátorcsövön :)))
Előzmény: locsemege (374)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 374
Valószínűleg már a problémát nem értem. Az msn egy chat kliens, legalább is én eddig erre használtam. Pidgin működik arra, amire kell. Itt megírom az üzenetet, ott elolvassák, és fordítva. Ezen felül lehet file-t küldeni, Pidgin ezt is támogatja.
Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 373
az msn hez képest azok csak vicces utánzások, ami működik az msn levelezőjén keresztül is, de nem lehetett a rendes platformot használni, mert oda nem engedett be, most ez csodamód sikerül egy idő után, de a plusz nem települ letöltése után.... ami szar az szar is marad?
Előzmény: locsemege (372)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 372
Nem értem a sufnis hasonlatot. A Pidgin ismeri az MSN protokollját. Nem kell az ismerőseidnek is ezt használnia.

Ha Neked mondjuk Samsung telefonod van, attól még fel tudod hívni azon ismerőseidet, akiknek Nokiájuk van, nem?
Előzmény: Törölt nick (371)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 371
nem magamban akarok msn ezni hanem a 150 eddigi partneremmel, mert egyik sem fog azért átjönni vmi sufniba... pár évig hibátlanul működött, most is megy mindenki másnak csak velem meg pár ezer mással is ökörködik szúrópróba szerűen :(
Előzmény: locsemege (370)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 370
Nekem nincs Windows-on, így nyilván MSN Messenger-em sincs, de ha MSN-ezni akar valaki, a Pidgin nem jó?
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 369
mitől nem tlepül rá automatikusan ha azt igérik?  utál első leggazdagabbnak lenni már?
Előzmény: locsemege (368)
locsemege Creative Commons License 2010.06.07 0 0 368
Microsoft-os csoda. :)
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 367
megtaláltam, telepítettem kétszer is, de nem kapcsolódik rá, nem jelenik meg a liven :(
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.06 0 0 366
csoda történt, hónapok óta nem próbáltam már indítani az msn live-t mert szenvedtem vele előtte eleget, most meg simán elindult és műxik... de.... mert miért ne lenne vmi takony a levesben, a live pluszt nem találom sehol, telepíteném mert hasznos volt sorolni a lapokat pl. ki tud róla?
vasmadár Creative Commons License 2010.03.08 0 0 365
miért nem engedik működni az eddig normális régebbi msn eket? miért kényszerítik az új használhatatlanba, ami nem is indul? nem szól nekik senki hogy szart csináltak?
the_grim_reaper Creative Commons License 2010.03.02 0 0 364
nekem sem működik rendesen a partnerlista karbantartó... nem tom miért... :S
Előzmény: dévédé (361)
vasmadár Creative Commons License 2010.02.27 0 0 363
mitől van ez a nagy katyvasz ezzel a szerencsétlen win live vel? direkt elcseszték? nagyon ügyesek!
zsendumicc Creative Commons License 2010.02.11 0 0 362
Sziasztok!
Nagy gondban vagyok mert tegnap még működött az msnem de ma már nem akarja elindítani. Ezt írja ki: "Az eljárás belépési pontja (NetApiBufferFree) nem található a DLL-ben (vNETAPI32.dll). "
Szerintetek mit kéne tennem vagy hogy csináljam meg hogy működjön???
Kérlek segítsetek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!