Keresés

Részletes keresés

Joana Creative Commons License 2002.10.15 0 0 11
Hogy érted, hogy ennyire ügyel a véletlenszerüségre? Mert én épp azt hallottam, hogy mennyi rendszerességet fedeztek fel az esetekben, és hogy ebböl próbálnak mindenféle következtetést levonni a kilétére nézve (lásd lejjebbi hsz:)
Előzmény: Shai Hulud (7)
Joana Creative Commons License 2002.10.15 0 0 10
Ja, akkor az a Heckenschütze. Ma is bövült a német-angol szókincsem :)
Előzmény: az utolsó kuructigris (8)
Ferci Creative Commons License 2002.10.15 0 0 9
köszönöm a helyreigazitást tanárbácsi.
(és az értékes hozzászólást:)
Előzmény: az utolsó kuructigris (8)
Shai Hulud Creative Commons License 2002.10.15 0 0 7
Szerintem ezt a tagot egyszerűen kitermelte az ultrakirály amerikai társadalom. Aki kutyával fekszik, bolhával ébred. Aztán az néha csíp. Ez a "mesterlövész" (SZVSZ szerintem nem 200 méterről lövi le az áldozatait hanem 50-100-ról, amihez nem kell hajde komoly előképzettség) tag - szerintem - full normális, különben nem ügyelne ennyire a véletlenszerűségre, hogy motivációját és így kilétét ne lehessen egykönnyen kitalálni.

Elgondolkodtató hogy nálunk is lesz ilyen, hamarabb mint gondolnánk, hála a tevéből meg az újságokból vastagon fröcsögő erőszakhullámnak. Szar ez, és ha büdös van, fentebb érdemes emelni tekintetünket, mert fejétől bűzlik a hal. Usa-kormány, nesze. Amerikai "kultúra", brávó. Vegyél fegyvert ha elmúltál tizennyolc, mert okos és érett felnőtt ember vagy, aki simán ölhet embert hobbiból, full random. Tök hasznos a csávó a szenátusnak, lehet róla pofázni meg ígérgetni.
Simán kormányember is lehet.
Don`t believe the hype.

Ferci Creative Commons License 2002.10.15 0 0 6
na valami ilyesmire gondoltam én is. (jut eszembe bekapcsolom az FFH-t, hátha Trixy Koblinsky mond valami érdekeset:)

de visszatérve a témára: az ilyen arcok egyértelmü hogy arra mennek, hogy "úgymond hiresek legyenek". szóval nem lepödnék meg, ha nemsokára kitudodna, hogy ki is a tag igazából, akkor a fényképe is elboritaná a cnn-t, aztán elöbb utóbb akarva akaratlanul / tudatalatt hibát követ el és elkapják. legalábbis, mást nem tudok elképzelni. egy idióta lehet akire túl nagy hatással volt a született gyilkosok.

persze ennek ellenére azt remélem hogy még ma elkapják...

Előzmény: Joana (4)
Joana Creative Commons License 2002.10.15 0 0 5
By the way, te tudod, mi az a Heckenschütze?? Mindig igy nevezik a hirekben.
Előzmény: Ferci (3)
Joana Creative Commons License 2002.10.15 0 0 4
Azt mondták ma reggel a rádióban (FFH :) ) , hogy egy valószinüleg rendezett háttérrel rendelkezö, látszólag teljesen normális ember lehet. Erre abból következtettek, hogy pl. mindig reggel és du. gyilkol, vszleg amikor megy és jön a melóból. Hétvégén meg nem, mert olyankor nagy valószinüség szerint a családjával van, és nem tud csak úgy lelépni tölük lövöldözni.
Előzmény: Ferci (3)
Ferci Creative Commons License 2002.10.15 0 0 3
az o.k., hogy elmehaborodott, ez nem is kerdes. Altalaban egy elmeháborodott bemegy egy boltba és halomra lövi az embereket, de ez mintha egy elmehűborodott az intelligensebb fajtábol lenne. legalábbis nem lehet könnyü mindent pontosan megtervezni, meg megcsinálni. arról nem is beszélve, hogy nem egy sima pisztollyal lövöldöz, hanem valami elég komoly mesterlövész cuccal, amit azért nem tud akárki használni...
Előzmény: pillanatragazzo (2)
pillanatragazzo Creative Commons License 2002.10.15 0 0 2
nincsen iníték az ügyben, nyilvánvalóan egy elmeháborodott. szerintem ezt mondta tündérlala.

nbb tolmácsol :-))

Előzmény: Ferci (1)
Ferci Creative Commons License 2002.10.15 0 0 1
?
tündérlala Creative Commons License 2002.10.15 0 0 0
"0" indíték, simásan g0ly0's szvsz.

lala

Előzmény: Ferci (-)
Ferci Creative Commons License 2002.10.15 0 0 topiknyitó
Nem tudom van e topic erröl a témáról, nem találtam egyet sem.

Mi a véleményetek?
Ki lehet, mi lehet az inditéka, meddig csinálhatja???

idevágo cikkek az index / cnn cimoldalán dögivel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!