Keresés

Részletes keresés

Korhatár Creative Commons License 2002.10.10 0 0 84
Annyira hülyének nem tartom, hogy ennyire biztos lett volna a dolgában.

Előzmény: Vokálpatrióta (83)
Vokálpatrióta Creative Commons License 2002.10.10 0 0 83
Zsoltika meg volt győződve, hogy a haverjai lesznek hatalmon a következő 4 évben is.

Aztán úgy járt, mint a cigány lova, csak inverzben: nem bátor - vak!

Előzmény: Korhatár (82)
Korhatár Creative Commons License 2002.10.10 0 0 82
Komolyan elhiszitek, hogy ha akármelyik másik adócsaló, sikkasztó, hűtlen kezelő, bűnöző tényleg állami pénzen élt volna és lopott volna a közösből akkor éveken keresztül lett volna mersze a nyilvánosság előtt bírálni másokat ugyanazokért a bűnökért amit ő is elkövetett??

Nem gondoljátok, hogy egy olyan ember aki cseles módon megkaparint több milliót az állam pénzéből kussban marad és elvonul, hogy ne legyen szem előtt semelyik hatóságnak?

Képzeljétek magatokat bele egy ilyen helyzetbe!

Ti mit tennétek, ha már zsebetekben a pénz?

Hisz milyen biztosíték volt arra, hogy a jobboldal nyer a választásokon és akkor esetleg nem derülnek ki a turpisságok?

Semmilyen nem volt az ég világon.

Erről ennyit.

Bicska Macheath Creative Commons License 2002.10.10 0 0 81
>... jelenleg cégem iratait az APEH és a rendőrség Szervezett Bűnözés Elleni Igazgatósága [kiemelés B. M.] is vizsgálja" - írja csütörtökön kiadott közleményében Bayer Zsolt újságíró...

Lámcsak! :-DDD

Előzmény: Khemat Zuaffabre (-)
devereaux Creative Commons License 2002.10.09 0 0 78
Mit keresel te a Rhédey utcában ilyen szöveggel? Hát nem megmondták az okosak a választások után, hogy a prolik pestiek? Tessék költözni! :)
Előzmény: Inus-Finus (51)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.10.09 0 0 77
"Feljelentés a Vagabundus Kft. ügyében

2002. október 9., szerda, 19:10


Ismeretlen tettes ellen gazdasági és pénzügyi visszaélések miatt feljelentést tett a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma (NKÖM), mert a Vagabundus Kft. a mai napig nem számolt el a tárcától folyósított támogatás felhasználásával.

Az NKÖM sajtóirodája szerdai tájékoztatója szerint a tárcánál lefolytatott - az előző kormányzati ciklus idején született döntés - vizsgálata eredményeként a szakértők megállapították, hogy a BLN Vagabunds Kft. az NKÖM-től felvett, összesen 100 millió forinttal a mai napig nem számolt el jogszerűen, és a vállalt munkát nem végezte el.

A Kft. azzal kereste meg az NKÖM-et, hogy a korábban "1100 év Európa közepén" címmel készült 69 részes tv-sorozat anyagát könyvben, videón, CD és DVD formátumban is elkészíti, amennyiben erre támogatást kap. A tárca a Miniszterelnöki Hivatal által biztosított pénzből, a 2001. július 15-i szerződés alapján 50 millió forintot utalt át azzal, hogy a könyveket, videókat, CD-ket és DVD-ket 2001. október 15-ig kell elkészíteni.

(MTI)"

(Origo)


Előzmény: Khemat Zuaffabre (-)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 76
bevallom én is olvasgatom már egy jó ideje a munkásságát és asszem fején találtad a szöget.
a választások környékén sem volt semmi.
Előzmény: mmormota (75)
mmormota Creative Commons License 2002.09.07 0 0 75
Nézd, én nem szoktam senkit cikizni, és ezt szó szerint komolyan gondoltam. Ő nem egy egyszerűen egy fikázó kedvű nick, ezt a fajta gondolkodásmódot már láttam a közvetlen környezetemben, ott nem politikai összefüggésben. Minden ugyanarra a rugóra jár, megfigyelés, összeesküvés stb.
Előzmény: szarvasmarha (74)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 74
Én még azelőtt mielőtt felkeresné kezelőorvosát gyógyszerészét egy válasszal is megelégednék.
Ugyanis a kérdésem óta se híre se hamva,a többi topikban meg vidáman publikál.
Előzmény: mmormota (72)
BoGar Creative Commons License 2002.09.07 0 0 73
Vajon bizonyítani tudja valahogy??
Előzmény: mmormota (72)
mmormota Creative Commons License 2002.09.07 0 0 72
"SokIII/III-as játékot játszott velem(megfigyeltetett, lehalgatott 1998ősze és 2000 nyár vége között). "

Számos eddigi megnyilvánulásodat olvasva már gondoltam rá, de ezzel a mondattal már alig maradt kétség: teljesen komolyan úgy gondolom, hogy pszichológushoz kellene fordulnod.

Előzmény: Inus-Finus (63)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 71
De én az üvegzseb honlapon kívűl sem szeretem a csőlátást ezt érts már meg lécci.
Igenis az Mszpnek is rengeteg kétes és korrupciós ügy volt és ezt mindenki hajlamos elfelejteni.
Előzmény: BoGar (70)
BoGar Creative Commons License 2002.09.07 0 0 70
"csőlátást viszont nagyon nem szeretem." Én se, ezért írtam, hogy az lenne a jobb, ha mindkét oldal hibái egy helyen, mondjuk az üvegzseben, fel lennének sorolva.
Előzmény: szarvasmarha (69)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 69
Tudod asszem ugyanazt olvassuk az indexen csak másképp ill más szemszögből.
Viszont a Fidesz korrupciós dolgainak leírása valahogy még mindíg túlsúlyban van itt az indexen,igaz több is a balos olvtárs.
Pedig nem tettek túl az Mszpn semmivel sem.
Kizárólag ezért javasoltam ezt a honlapot..de már nem ismétlem magam...
Gondolom vannak ugyanolyan honlapok is amelyek meg csak a Fideszről szólnak...(pl.nazarene.hu)
Egyébként a Fidesz hibáit is ismerem,de a csőlátást viszont nagyon nem szeretem.

Üdv:a szarvasmarha.

Előzmény: BoGar (68)
BoGar Creative Commons License 2002.09.07 0 0 68
"A Fidesz hibái itt nap mint nap le vannak írva." Ugyanúgy, mint az MSZP-jé. Nézz csak szét a fórumon, tanulságos lesz neked is. Tehát ha fent vannka az MSZP hibái, akkor legyenek fent a Fidesz hibái is! Vagy írják ki, hogy az oldal a Fidesz támogatásában készül(t)!
Előzmény: szarvasmarha (66)
BoGar Creative Commons License 2002.09.07 0 0 67
Bocs, de valaki létrehoz, egy uvegzseb nevű honlapot, akkor a tisztességes az lenne, ha mindkét fél hibáját leírnák. Amígnem teszik meg, addig ez csak egy elfogult, és mocskolodó honlap.
Előzmény: szarvasmarha (66)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 66
Kedves Bogar!
A Fidesz hibái itt nap mint nap le vannak írva.
Tudod arra gondoltam hogy a tisztánlátás kedvéért és a csőlátás megelőzésére olvasgassatok el egy néhány oldal Mszp-s korrupciós listát is mert úgy látom itt nagyon feledékenyek az olvtársak.
Addig meg szídd tovább csak a Fideszt nyugodtan...
Üdv: a szarvasmarha
Előzmény: BoGar (65)
BoGar Creative Commons License 2002.09.07 0 0 65
Majd a Fidesz által létrehozott, ezért elfogult, és csak 1994-98 közötti időszakot vizsgáló honlapot fogunk olvasgatni. Majd ha az elmúlt négy év hibái is benne lesznek, akkor talán.
Előzmény: szarvasmarha (52)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 64
Soltika!
Ha így volt az tényleg randa dolog,de mégis miért?
És honnan tudod hogy ők voltak?
Üdv:a szarvasmarha
Előzmény: Inus-Finus (63)
Inus-Finus Creative Commons License 2002.09.07 0 0 63
szarvas
III/III-as játékot játszott velem(megfigyeltetett, lehalgatott 1998ősze és 2000 nyár vége között).
Ja, mindezt tette közpénzekből !
A saját szégyene és az Orbánista állam törvénytelensége hogy ez a törvénytelen , közpénzekből finanszírozott megfigyelés az édesanyámra és az öcsémre is kiterjedt.
üdv:
soltika + Finci Kutya
Előzmény: szarvasmarha (61)
promike Creative Commons License 2002.09.07 0 0 62
Milyen jól értesült vagy adótitkok vonatkozásában!
Előzmény: elemes (44)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.07 0 0 61
Soltika!
Engem ez a Kiszezés azért nem érdekel mert én is és egy csomóan a középiskolában a yó bulik táborok kedvéért léptünk be és nem azért hogy a szocializmust építsük.
(igaz engem hamar ki is zártak mert a töritanárral arról kezdtem vitatkozni hogy 56 ban forradolom volt-e vagy ellenforradalom,mindezt 75-ben tettem)
Szóval nekem a Kiszezés nem komolyabb mint az űttörőzés.

Amúgy személyesen mi rosszat tett ellened Kövér?
(az általános útálatodat nem szükséges újra leírni,azt tudom)

Ja és megnézted a javasolt honlapot,mert erre nem válaszoltá?

Üdv: szarvasmarha

Előzmény: Inus-Finus (59)
Inus-Finus Creative Commons License 2002.09.07 0 0 60
A fenékfely Kövér amikor titokfarkinca volt , akkor meg személy szerint velem gazemberkedett.
BIZONYÍTANI TUDOM !
üdv:
soltika + Finci Kutya
Inus-Finus Creative Commons License 2002.09.07 0 0 59
szarvas
A Finesz majdnem a korosztályom, a KISZ fiúk engem 1985-óta próbáltak hülyiteni, csak éppen akkoriban fenéknyalásilag éppen el voltak Elitsulisan foglalva.
(soltika ekkoriban torkosborz szerepet játszott a z MH-nál Taszáron)
Ekkoriban Kövér már tudta a tutit ,az 1978-óta KISZ-fiú ,1985-ben a Hármaskörösi Kisztáborban Szarvason már azt is tudta hogy mi lessz belőle.
üdv:
soltika + Finci Kutya
Előzmény: szarvasmarha (54)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.06 0 0 57
"Bzsóccika meg mit idegeskedik, ha nincs félnivalója, akkor a kormány már írja is a következő cikkét saját maga ellen, nem?"

Szerintem ő egy percig sem idegeskedik csak ti turingoljátok magatokat.
(legfeljebb még jobban utálja a baloldalt meg a módszereiket ami egyébként nem szokatlan)

Amúgy aki lop azt tényleg csukják be.
Ja és olvasd el a másik Bayer topikban hogy mekkora baromság ez az egész vizsgálat,még a balosok is alaptalannak tartják.

No mennem kell...

Előzmény: Hayloft Ezekiel (56)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.09.06 0 0 56
ha kesztyűs kézzel bánt akkor az az ő baja. Minek kényeztette őket? Igenis lett volna botrány és börtön akkor most nem lennétek így felháborodva? Senki nem ígérte meg, hogy az ő 4 évük összes kurválkodása el leszen tussolva.

Én azt mondom, mint finci kutya, aki lop azt csukják be. Szarok a színére. De legyen tényleges vizsgálat, eredmény.

Bzsóccika meg mit idegeskedik, ha nincs félnivalója, akkor a kormány már írja is a következő cikkét saját maga ellen, nem?

Előzmény: szarvasmarha (54)
elemes Creative Commons License 2002.09.06 0 0 55
soltika,

az uvegzseb.hu-n felsorolt esetekkel az a gond, hogy etikailag elitelendok, de jogilag le vannak fedezve. ezert is nem tiprodtak a fijjug az ilyen esetek birosag ele cincalasaval. mert csak felmento iteletek szuletnek.

amik most is fognak, a nagy derrel-durral bejelentett leleplezesek nyoman.

Előzmény: Inus-Finus (53)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.06 0 0 54
Te Solti,azt hiszed hogyha nem írsz vastag betűkkel akkor nem látom?
Amúgy megnézted a javasolt honlapot?
Tájékoztatás jelleggel azért közlöm,hogy a volt MSZMP akiket most MSZP-nek hínak mindkettőnktől sokkal több pénzt lopott mint a Fidesz.
Egyrészt sokkal több idejük volt rá másrészt most folytatják.
Ja és én is adófizető vagyok nem csak Te.
A Fidesz igen hülye vót hogy kesztyűs kézzel bánt ezekkel a gazemberekkel,ebben igazad van ezért bűnrészesek.
Üdv: a szarvasmarha
Előzmény: Inus-Finus (53)
Inus-Finus Creative Commons License 2002.09.06 0 0 53
szarvas
Tehát azt mondod hogy a Fidesz falazott a szoci lenyúlásokhoz !
SZERINTEM EZ A BTK.-ban ÚGY SZEREPEL MINT BŰNPÁRTOLÁS !
Ismételni tudom saját magam:
csukja le egymást szépen az elit , és akkor a mostani és a későbbi , a börtöntől + VAGYONELKOBZÁSTÓL való félelmében csak lekorlátozza saját magát LENYÚLÁS /LOPÁSÜGYILEG !

ÉN MINT ADÓFIZETŐ, ABBAN VAGYOK ÉRDEKELT HOGY KEVESEBBET TUDJANAK ELLOPNI TŐLEM !
ÜDV:
soltika + Finci Kutya
Előzmény: szarvasmarha (52)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.06 0 0 52
Soltika.
Ajánlom figyelmedbe a www.uvegzseb.hu című honlapot.
Ott elovashatod az elftársaid korrupciós huncutságait,és rájöhecc hogy a Fidesz hozzájuk képest csak szakipari tanuló lehet.
És tudod mit,a Fidesz ott követte el élete legnagyobb tévedését hogy ezeket az ügyeket nem hozta nyilvánosságra és nem tett feljelentést ellenük.
Nézz át oda igen tanulságos még egy Rhédey uccai lakos számára is.
Ja és rájuk is képzelj karperecet.
Üdv a szarvas aki marha.
Előzmény: Inus-Finus (51)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!