Keresés

Részletes keresés

svájci1975 Creative Commons License 2016.01.18 -2 2 502

Volt nekem is 2 olyan csajom aki a heti egyet tudta a másik meg kéthetente kivánta,,mindkettőben az volt a közös hogy felizgatni csak ugy nem lehetett őket igy csak akkor szexeltek amikor ők voltak kanosak és mind a kettő elvolt szálva magától. Hát igy jártak mert megdugtam a szomszédot a másiknak meg a barátnőjét, és idővel közöltem is velük.  MOSOLY innetől lefagyott az arcukról.

 

SZÓ MI SZÓ  az ilyen frigid picsát használni kell  2-3 dugás és dobni vagy csak másodiknak tartani üritésre,,,másra nem jók.

 

Azóta boldog kapcsolatban élek és eszembe sem jut félrekefélni hiszen reggel este megy a szex nálunk pedig nem egy hónapja vagyunk együtt.

 

Szóval mindenkinek eljön a kánoan de szenvedni egy kretén béna mellett nem érdemes hiszen egy csomó nő van akit meg a férje nem dug és téged vár.

dr.Acula Creative Commons License 2004.10.01 0 0 500
Az öröm kölcsönös! :-) Szeretném azt hinni, hogy már túl vagyok rajta, de sajnos még nem így van. Egy ismerősöm azt mondta egészen addig álmodott a volt férjéről, amíg egyedül volt. Az új kapcsolatával együtt szűntek meg az ilyen álmai véglegesen. Igazából nem tudom ésszel felfogni, ami történt. Nemrég olvastam az újságban egy hasonló esetet. Ott is a feleség volt az, aki
prűdnek mutatta magát a férjével szemben. A férjnek olyan foglalkozása volt, hogy néha külföldre ment dolgozni. Egyszer korábban jött haza és nem szólt a feleségének, hogy meglepje. Aztán érte is meglepetés a férjet, mert a nyaralójukban a prűdnek tartott feleségét két férfival találta. Érdekes dolgok ezek, de nem igazán értem, hogy miért van ez így. Ha én őszintén szeretem a páromat, akkor én vele szeretném átélni az öröm minden formáját. Hát ez az, amin még rágódom :-(

Előzmény: bolygohollandi (499)
bolygohollandi Creative Commons License 2004.09.30 0 0 499

UFF!

 

De régen volt...üdv DrAcula, öröm Téged ismét itt látni!

Szóval asszony azóta tovább lépett.....eh, így van ez...örülj, hogy Te túl vagy rajta.....Túl vagy?

Előzmény: dr.Acula (498)


dr.Acula Creative Commons License 2004.09.30 0 0 498

Sziasztok!

Remélem van még, aki olvassa ez a topicot, így talán egyetértetek velem abban, hogy a melléklet képen látható történetben sok igazság van. Én lassan már egy éve, hogy elváltam a nejemtől, akiről azt hittem nem szereti a szexet. Hát, ismerve az azóta vele történteket, ez egyáltalán nem így van. Az az egy vígasztal, hogy nemcsak velem unta meg.

 

 

 

deltaforce Creative Commons License 2004.04.20 0 0 497
Valamit elfelejtettem:
Alapjában véve az a baj ezekkel a nem működő kapcsolatokkal, hogy az ember társas lény, és rohadtul fél a magánytól, és mégsem akar egyedül lenni, ezt nagyon sok helyről hallottam már, szerintem sok az igazság benne. Sok nem működő kapcsolat van, és nagyon sokan szakítanak, majd újra megpróbálják, mert rájönnek, hogy úgysem találnak jobbat, pedig csak ki kéne várni a dolgokat. És az is az igazság, ami már itt elhangzott, hogy sokat változott a világ, és
ma már nagy mértékben dominál a saját szabadság, anyagiak, stb... Nagyon komoly, és nehéz dolgok ezek!
deltaforce Creative Commons License 2004.04.19 0 0 496
Majd csak megoldom valahogy, erő és boldogság legyen veletek!
nagypatkany Creative Commons License 2004.04.15 0 0 495
Nem azért írom, hogy fogadd meg egy vén farok tanácsait - aki ráadásul patkány is - de ha már mindenki hozzáteszi a magáét, akkor én sem hiányozhatok innen; nostehát:

Én ammondó lennék, bármilyen nehéz, menj el, mert még ha valamilyen oknál fogva is, de a mostani problémád megoldódik is ideiglenesen és újra semmi bajod nem lesz a nejed megkívánásával, akkor is újra beekerülsz majd, ha nem most, akkor 5 év múlva.

A két helyzet között egy aprócska különbség lesz: ott motoz majd körülötted n+1 gyerek és még több lesz a szál, amely összeköt a nejeddel, és az elválás még nehezebb lesz.

Addig menj el, amíg alacsony a kötelezettség-faktorod, ha maradsz, akkor odajuthatsz, ahová én is: találsz ugyan egy olyat végre, aki valósággal szexuális rabságban tart, akár évtizedekig még a puszta rágondolástól is megkívánod, de akkor sem lehet a tied teljesen, mert akkor majd már végképp nem teheted meg, hogy ugrabugrálsz, vagy ha te igen, akkor a megtalált nem teheti.

Szóval én ammondó lennék, ne habozz, most lépj és hidd el, még az ilyen "megúnós" típusnak is akad az életében olyan nő, akit képtelen lesz megúnni....

Előzmény: deltaforce (491)
MACSKA13 Creative Commons License 2004.04.15 0 0 494
Abszolút megértelek, voltam már hasonló helyzetben! Én is éveken át voltam v.kivel, akit már nem szerettem, nem kívántam vele a sexet, de sok minden kötött hozzá, meg nem volt szívem kidobni a lakásomból(sajnáltam,mert nem tudott volna hová menni) Egy idő után viszont már nem bírtam tovább az örökös hazudozást, amit a szeretkezések elhárítása érdekében kellett tennem s végül elhagytam. Iszonyú érzés volt kimondani, hogy vége, de azóta sem bántam meg!! El kellett "engednem", mert így csak tönkretettem volna mindkettőnk életét. Szerintem ezen neked is el kéne gondolkodnod, mert ez egyikőtöknek sem jó így. Szerinted ő nem vágja le, hogy te már nem kívánod? Ezt nem lehet sokáig titkolni! Nem kioktatni akartalak, csak bátorítani, hogy merj lépni, még ha fáj is!!!
Előzmény: deltaforce (491)
Lorraine Creative Commons License 2004.04.15 0 0 493
Én igen. Vagyis inkább azon, miért van manapság egyre több bajunk a másikkal és ennek következtében miért vagyunk egyre többen magányosan. Ilyen okokat találtam:

- egyre többmindent megengedhetünk magunknak, egyre több igényünket tudjuk kielégiteni. Nem csak anyagi dolgokra gondolok, de azokra IS.

- ennek következtében nönek az elvárasaink, igényesebbek leszünk, ez egyszerre pozitiv és negativ: mert ez együttjár a megnövekedett önzéssel és a kompromisszumkészség rohamos csökkenésével. De azzal is, hogy ne menjünk bele - mint régen - sokszor messziröl büzlö kapcsolatokba és türjünk éveken vagy egy életen át.

Szóval 2 (vagy több :) ) oldala van az éremnek. Nem tudunk mit kezdeni a megnövekedett szabadsággal és lehetöségekkel.

Miért, szerinted miért van ez igy?

Előzmény: Mobil Zsírleszívó Állomás (492)
Mobil Zsírleszívó Állomás Creative Commons License 2004.04.15 0 0 492
Világos, nevén nevezted a dolgot. Szerinted a terápia nem old meg semmit. Lehet, hogy rosszul választottál, és a feromonjaitok nem jönnek össze, vagy van benne valami, ami halálosan idegesít.

De gondolkodtál-e már azon, miért vannak egyre többen így?

Előzmény: deltaforce (491)
deltaforce Creative Commons License 2004.04.15 0 0 491
Hát igen, ez nem egy egyszerű dolog, nagyon sok más olyan dolog van ami mégis hozzá fűz, most nem anyagiakra gondolok, mesélésekbe meg nem akarok belefolyni, mert nincs értelme.
MACSKA13 Creative Commons License 2004.04.15 0 0 490
Szia!
Szerintem a problémáddal nem vagy egyedül szvsz, csak sokan nem merik bevallani (még maguknak sem), hogy azért nem működik a sex az állandó párjukkal, mert már unják a párjukat, s ezért nem kívánják a sexet vele. Pont ők azok, akik terápiákra járnak, mert azt hiszik, hogy az majd segít. De szerintem se ér semmit!!! Te legalább vállalod, hogy,ráuntál a nődre s ezért csak te vagy a hibás s ez valóban dícséretes dolog!(mármint az, hogy csak magadat hibáztatod) Én csak egyet nem értek: Miért nem keresel magadnak másik nőt, mikor te is jól tudod, hogy az lenne az egyetlen megoldás a problémádra? Talán v.milyen érdekből vagy még mindig vele?( persze ez is érthető lenne, nem olyan egyszerű váltani!)
Előzmény: deltaforce (487)
Anus Creative Commons License 2004.04.13 0 0 489
Teljesen egyetértek veled, unalom esetén semmi értelme ilyen helyre menni.
Szerintem az ilyen férfiak el sem mennének, hisz valószinűleg tudják jól, hogy semmi baj nincs velük, csak épp az az egy nő nem kell aki van.
Előzmény: _cseszo (488)
_cseszo Creative Commons License 2004.04.13 0 0 488
A baj csak az hogy az esetek jó nagy százalékában a hiba gyökere az amit deltaforce barátunk kissé leegyszerűsített formában felvázolt.
Azt gondolom, hogy a házaasság/komoly kapcsolat egyik legszervesebb összetevője a jó sex. Ha a dolognak valóban valami szervi, vagy pszichikai oka van, de szeretik és nem unják egymást a felek akkor ez segít. Ha viszont már mindenki (vagy csak az egyik) csak azt csinálja ami neki tetszik, akkor vagyonokat lehet elkölteni eredménytelenül és a végén ismét deltaforce kollega megoldása a megoldás.
Előzmény: Anus (486)
deltaforce Creative Commons License 2004.04.13 0 0 487
Én nekem is eszembe jutott már, lehet, hogy tényleg nem az a fajta ember vagyok, aki családalapításra vagy normális kapcsolat kialakítására alkalmas. Sajnos, ez egyre gyakrabban eszembe jut, de az is lehet, hogy még mindig nem találtam meg az igazit!
A szexuálterapeuta meg szerintem egy óriási nagy baromság!!!! Ha egyszer nem kívánom már a páromat, akkor nem kívánom, és kész, nem a szexuálpszichológus miatt fogom megkívánni! Nekem nem olyan problémém van hogy nem áll fel a farkam.
Imádom a csajokat, mindenkinek teszem a szépet, a jót, bókolok akinek csak lehet, és minden nap megdugnék valaki mást, csak nem az állandót.
Sajons ez eddig minden kapcsolatomban így volt, fél év alatt meguntam mindenkit, és így sajnos bennem van a hiba. Van egy barátom, aki 10 év házasság után elment a szexuálpszichológushoz, mert a felesége unszolta, mivel nem tudtak egy jót dugni. Ez a szerencsétlen elment, azt hallott
mindenféle okosságot egy valag pénzért, mert a felesége nem tudta felfogni, hogy azért nem tudnak dugni, mert unja már a nőt. Ezután különmentek, a barátom becsajozott, az új nője meg ódákat zeng róla, hogy ilyen csodálatos szeretővel még nem volt dolga. Na ennyit a szexuálpöcsökről. És ez velem is így van. Ha egyszer nem kell, akkor már kész, és lehet masszírozni, meg illatosfürdőt venni, meg a többi okosság... Egy új, belevaló csaj kell, oszt kész!

Anus Creative Commons License 2004.04.09 0 0 486
Őket szintén tiszteletre méltónak tartom.
Komoly elszántságra vall aki ezt meglépi leküzdve a büszkeségét.
Előzmény: _cseszo (484)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.09 0 0 485
Én engedjétek meg, hogy mégis elismeréssel szóljak róla: ő ugyanis vállalta, hogy benne van a hiba!

Igen, ez nagyon értékelendő. A legtöbben a másikre hárítják a felelősséget ilyen helyzetben.

De ez még nem megoldás. Mivel, ahogy írtad, "az ilyen férfiak ráunnak minden nőre egy idő után", talán el kéne fogadni, hogy társadalmi elvárások ide, életkor oda, nem mindenki alkalmas családalapításra ill. hosszú házasságra.

Előzmény: Anus (480)
_cseszo Creative Commons License 2004.04.09 0 0 484
Ellenben sokan üldögélnek a szexterápiás pszichoterapeutáknál, már aki mégis valamit tenni akar a kapcsolata helyreállítása érdekében.
Előzmény: Anus (480)
Anus Creative Commons License 2004.04.09 0 0 483
Tényleg, ne haragudj!
Tudtam is, hogy nem te mondtad, csak épp veled szeretek beszélni, igy élből rádnyomtam a választ.
Most megnéztem, Krull mondta azt amire reagáltam. :-)
Neked inkább csak azt tudnám mondani, hogy hoztad a formád (amit annyira szeretek -bár ezt már annyiszor mondtam, hogy hizelgés-gyanús) :-)
Előzmény: nagypatkany (482)
nagypatkany Creative Commons License 2004.04.09 0 0 482
Csak azért kotyogo ide bele megint,mert úgy tűnik, mintha ez nekem szólna, mintha azt mondtam volt, hogy deltaforce kollega számára az egyetlen üdvözítő megoldás a lecserélés lenne, vagy holmi szeretők beszerzése.

Frászt, egyáltalán nem bizros, s Anus, minden szavaddal egyetértek!

Nem emlékszem, hogy túl sok olyan önkritikus véleményt olvastam volna, ahol valaki ennyire egyértelműen megfogalmazta volna, hogy nem kívánja és passz és ő a hibás és ezért rosszul érzi magát.

..és sajnos igen, sokan vannak...ezért jó ez a topic, még ha nehéz is megoldást találni.

Azt azért nem felejtem el, hogy volt viszont olyan topic, ahol a problémát felvető semiképpen nem volt hajlandó elismerni, hogy benne brmiféle hiba lenne, csak állandóan mondta a magáét, hogy nem érti, miért nem kell ő az ő kis feleségének....

A végén jobb ötlet nem lévén felvetettem, hogy tn büdös a lába...addigra már mindent kibeszéltünk, mindenben tökéletes volt a jóember.

Itt fulladt be a topic....még a lába sem volt büdös...!!

szegény férfiak....

Előzmény: Anus (480)
Anus Creative Commons License 2004.04.09 0 0 481
Hát ez nem egy dolod vóót...:-)
Előzmény: Anus (480)
Anus Creative Commons License 2004.04.09 0 0 480
Egy dolgot azért leszögezhetünk:
1.deltaforce kolléga esete nem annyira ritka, mint amennyire próbálják egyesek beállitani.
2.Szerencsétlen bármit tesz ebben a helyzetben, mindenképp leszólják.
Ha lép azért, ha nem lép: azért.
Én engedjétek meg, hogy mégis elismeréssel szóljak róla: ő ugyanis vállalta, hogy benne van a hiba!
Értékelem!
Azt a megoldást pedig, hogy cserélje le az asszonyt, csak addig tartom jónak, amig nincs család.(gyerekek)
Addig nyugodtan lehet próbálkozni, de szerintem az ilyen férfiak ráunnak minden nőre egy idő után. Nem hiszem, hogy ők alkotják a 20-25 éves házassági évfordulót ünneplő férjek törzsgárdáját.
(max. akkor, ha folyamatosan újitják a szeretőket)
Előzmény: nagypatkany (477)
nagypatkany Creative Commons License 2004.04.09 0 0 479
szerez = alkot :)
Előzmény: vétyer (478)
vétyer Creative Commons License 2004.04.09 0 0 478
faszol = szerez :-)
Előzmény: nagypatkany (477)
nagypatkany Creative Commons License 2004.04.09 0 0 477
Lehet, hogy itt még nem nyilvánultam meg, de akkor épp itt az ideje, hogy én is belepofázzak és beszálljak a többi fasz közé és én is faszoljak itt egy kicsit.

Megtetszettek ugyanis a fasz, faszkalap, faszfej kifejezések – szóval ez a faszolás, ami itt megy.
Most ízlelgetem a szavakat…..és talán meg is maradnék most már csupán a szó ízlelgetésénél; tovább eddig sem mentem.
Filozofálgassunk el egy kicsit ezen a faszságon – és ismét csak a szón, mert maga a topic – ahogy deltaforce kollega is írja – a legkevésbé sem az, hanem sokak számára maga a valóság.

Akkor most keresnék az ismeretségből néhány faszt.

Közeli rokon, boldogan kezdett házasság, 10 év, nej az undorítóságig elhízva, maga a borzalom – ilyenkor a faszok egy része meg szokta érteni, ha a rokonfasz nemigen kívángatja a nejét s a minősítés sem késik ha a kocsmában iszik bánatában: ő a szerencsétlen fasz.

Ismerős, neje egyszerűen kiszeretett belőle, elkezdte szexuálisan nem kívánni, másba viszont éppenhogy beleszerelmesedett, ismerősfaszt nem csupán elhagyta, hanem ráadásul ki is semmizte rendesen - ahogy kell ugye; minősítés itt is egyértelmű: ő lenne akkor a szegény fasz.

Cimbora, neje egy baleset miatt ápolásra szorul, szexuálisan használhatatlan, cimborafasz szeretőt tart, a haverok degeszre sajnálják, ő lenne akkor ugyebár a sajnálnivaló fasz.

Kollega1, nejétől egyik pillanatra a másikra elment a kedve a második gyerek születése után, de kollega1fasz nem megy el, mert a gyerekeket imádja, ezer szál köti a nejéhez, akit szeret, a környezet ítélete szerint ő a tutyimutyi fasz.

De keressünk olyanokat, akiket kevésbé kell sajnálni!

Kollega2, kiderül, hogy homoszexuális és a titok napvilágra kerülése miatt idegileg tönkremegy, a környezet rendkívül toleránsan viszonyul a kérdéshez, kollega2fasz lesz a köcsög buzi fasz.

Főnök eljátssza naponta a maga kis rosszindulatú játékait, főnökfasz lesz tehát az egy kis fasz.

Kollega3 rendszeresen alátesz a többieknek, kollega3faszt is besorolhatjuk, legyen ő a nagy fasz!

Autó elém vág, nekem fékeznem kell, vezetőfasz is azonnal felismerszik: ő a hülye fasz.

….és még sorolhatnánk….

Szóval sok fasz van, sokféleképpen lehet ragozni ezt a dolgot és akárhogy is nézzük, a végén csak kideríthetjük, hogy mindannyian faszok vagyunk, ki ne mondta volna már magára, hogy „úristen, de nagy fasz voltam” (rendes férfiember soha nem mondja ugye, hogy „de kis fasz voltam”…:))

Érdekes viszont, hogy mindenki számára megvan az a határvonal valahol, amikor a faszságból faszfej, faszkalap, fasza után menő fasz lesz, mert nem kívánja a valamikori kiválasztottját…persze mindig a többiek a faszukban az eszüket tartók, sohasem mi magunk!

Van, akinek elég, ha a párja csupán meghízik, van, akinek elég már egy hurka is a hasán, van, akinek ehhez az undorhoz már keményebb élethelyzet kell, de szinte mindenki, aki ilyen helyzetben szenvedő félnek érzi magát, és akármiért is de nem tud elmenekülni és mégsem kívánja a párját egészen addig csupán szerencsétlen és sajnálnivaló fasz lesz, amíg szenved, de azonnal átkerül a fasza után menő faszkalap kategóriába, ha kilép a szenvedésből.
…és hogy ki lehet-e lépni?
Helyzete válogatja: van, hogy ki, van, hogy nem.

Ezért imádom én annyira, ha valaki – ez esetben Krull kollega - olyan markánsan és egyértelműen elmondja a saját véleményét:

„te egy faszkalap vagy, és nem mered vállalni a döntéseid felelősségének súlyát.”

Fasza vélemény csakugyan!

Azért az még számomra magyarázatot igényelne, miért az a faszkalap, aki még reménykedik és próbálkozik otthon, mert szeretné ugyanazt a varázst ismét, ami két évvel ezelőtt megfogta és nem megy a farka után egyelőre, vagy fordítsuk meg: miért ajánlgatjuk a farok után menést olyannak, aki még nem faszkalap?
Azért, hogy aztán tényleg faszfej legyen?
Szóval hogy van ez?

Ha én fasz vagyok, akkor legye más is az?

Na bocsánat, hogy belefaszoskodtam ide…de ez egy fasza ország, ez egy fasza fórum és minden fasznak szabad ide belépnie az önmegvalósítás céljából…na megyek a faszba innen…

deltaforce Creative Commons License 2004.04.09 0 0 476
Kedves Krull!
A hozzászólásomban mondtam egy két jelzőt magamra,
de a faszfejet azt kihagytam.
Csak azért írtam le amit leírtam, mert ebből szerintem lehet következtetéseket levonnia annak,
akit nem kíván a felesége, hogy miért nem kívánja.
Ezért is írtam Dioscuri kollágának, talán így átlátja a helyzetét. Te meg rögtön lefaszfejezel,
ejnye ejnye, de hát mindegy. Aki ide beír, annak viselnie kell a következményeit! Most én is ezt teszem,rólad meg majd mindenki eldönti, hogy milyen szépen tudsz viselkedni. De ha most úgy belegondolok, lehet hogy a Te problémád a következő: biztos a Te partnered sem kívánja Veled a szexet, ezért ez neked nagyon rossz, mitöbb megalázó, erre idejön egy ilyen faszfej mint én akinek van egy normális szexis partnere aki szívét lelkét kiteszi neki, ő meg szarik a nőre. Most akkor ki irigykedik? Különben + történtek velem már szomorúbb dolgok is az életben mint az, hogy interneten egy valaki lefaszfejez. Nagyon nem tud érdekelni!
További kellemes napot,
Üdv. Delta
Krull Creative Commons License 2004.04.09 0 0 475
szerintem te egy faszkalap vagy, én nem mered vállalni a döntéseid felelősségének súlyát. ha mással akarsz kefélni, el kell hagyni a mostanit, és nem rídogálni, hogy mennyire irigy vagy a boldog párokra.
haver, talán el kéne indulni a farkad után, és csak fennakad a rostán valaki jobb.
ne mondd, hogy még nem próbálkoztál.
Előzmény: deltaforce (474)
deltaforce Creative Commons License 2004.04.08 0 0 474
Nagyon komoly a téma, és szerintem a házasságok 90%-ában vannak szexuális problémák. Én vagyok a kan, és nálunk én nemkívánom a szexet, hiába szexis a párom, 2 éve vagyunk együtt, és kb egy fél éve úgy kell magam türtőztetni, hogy ne menjek a farkam után. Egy rohadt büdös gusztustalan állat vagyok, legszívesebben leköpném magam, de inkább szeretkeznék máss nökkel, mint vele. Ő szeret, imád, vonzódik hozzám, annyiszor szeretkezhetnénk amennyiszer csak akarom, de nincs hozzá kedvem. Megismerkedésünkkor nagyon jó volt az egész, azt hittem, ilyen nincs még egy, és még mindig jó lenne, ha én nem lennék ilyen fasz! Nem tudom mi van velem, szerintem nem vagyok szerelmes belé, és már arra gondolok, hogy mi lesz később, ha már most ennyire nem kívánom a dolgot.

Dioscuri!
Te most pont abban a helyzetben vagy, mint amilyenben az én párom!!!
Nagyo ívben leszarom hogy mit csinál, mikor jön, hova megy, és emiatt minél jobban odavan értem.
Saját magamból kiindulva, csak azt tudom neked mondani, hogy nem szerelmes beléd, de biztonságot
és bizalmat nyújtasz neki, azért van veled!!!
A megoldás csak egy lehet, az hogy jól beleszarsz az egészbe!!!
Rohadt egy mocskos igazságtalan világ az ilyen, mert az emberek sajnos nem azzal a társsal vannak, akikkel lenniük kellene, és sajnos az ismeretségi köröm nagy része szenved a kapcsolataiban. Le a kalappal mindenki előtt, aki
szeretetben, és BOLDOGSÁGBAN tud élni a párjával, míg meg nem halnak!!!


kurutty Creative Commons License 2004.04.06 0 0 473
livesmartlooksharp: Nem is tudom! Talán igen. Nem tudtunk annyit együtt lenni, hogy feltűnt volna. Az az egy-két alkalom, abba még az ő beosztásába is belefért egy menet. Talán álltattam magam. Azt hittem, házasság után majd többet leszünk együtt, időben is, meg úgy is...
Nem megcsalós tipus, kényelmes életvitele van. Még arra sem vetemedne, hogy valaki mással legyen. Ahhoz kényelmes is, szeret is. Valahol máshol van a baj. Sajnos, neki csak addig jó valami, amíg újdonság számba megy. Attól félek, nem én vagyok az, akire ráunt, hanem a sex az. (több mint 5 éve vagyunk együtt, csak a házasság van meg 1 éve)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.04.06 0 0 472
A hazassag elott is ilyen volt, vagy csak utana valtozott meg? Ha az utobbi akkor valami nem ok. Valami megvaltozott. Varatlan kulso, belso behatasokra mindig is erzekeny az ember. Futtasd vegig onmagadban miota tapasztalod ezt a reszerol. Ha kell menj vissza a kapcsolat kezdeteig. Mire a vegere ersz szerintem rafogsz jonni mi a baj. Ha pedig tudod akkor onnantol a megoldas mar igazan gyerekjatek. Valtoztass rajta. Ha vegkepp nem megy adott esetben orvosi segitseg is szoba johet.

Good luck!

Előzmény: kurutty (471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!