Keresés

Részletes keresés

gondolatulteto Creative Commons License 2015.09.26 0 0 695

Hová tünt egy csomó izé? Régi hsz ?

hajdujudu Creative Commons License 2010.04.25 0 0 694
ani221 Creative Commons License 2009.10.14 0 0 693
gfalvi Creative Commons License 2007.04.22 0 0 692
Köszönöm, mán nagyon az idegeimre ment et a naplózás....
gfalvi Creative Commons License 2007.03.02 0 0 691

Béla, mikó haggya mán abba?!

thomacsk Creative Commons License 2007.01.22 0 0 690
Napló lapozása: |<<   <<   <    [964/964]    >   >>   >>|

Szakács Béla

2007. 01. 22. hétfõ, 19:00:36 óra

Kedves Naplóm!

Nem vagyok egy idegességgel megáldott ember, de ma délelőtt a matáv elnevezésű T-komm nevű telefon cég csunyán a boldoját járatta, mert szerintem becsaptak. Szerettem volna kérvényezni telefonon a 1412 telefonon, hogy csak engem tudjanak hívni, mert az olcsó. Igen ám de akkor is ugyanannyit kell fizetnem. Vagyis ez agyrém. Én kérem, hogy ne tudjak telefonálni és a havi pénzdíj változatlan. Ilyen még Kubában sincs, pedig ott nagy a zürzavar meg puccsgyanu. Ráadásul vagy 11 percig vártam a telefonos hölgyre és megnyomkodtam egy csomó számot, mert a gép folyzon utasított. Szóval idegesítő volt.Annyit tudtam elérni, hogy 250 forintért megvásároltam a bérelt telefont és mostmár nem kell havi 350 forintot fizetni a semmiért. Bosszuból átkérvényeztem magam az Invitel internethez, mert az olcsóbb, mert én rajtam a T-komm Matáv és internetje ne gazdagodjon tovább.
Elnézést az ideges hangvételért, de még pezseg bennem az indulat. És az biztos, hogy én ebbe nem nyugszom bele, mert kipackázás szempontjából azért velem így nem lehet elbánni. Mert az igazság szerintem az amit én gondolok és a Matáv jól beakar csapni.

thomacsk Creative Commons License 2007.01.19 0 0 689

Ide kopizolom a legfrissebbet : 963.

 

Napló lapozása: |<<   <<   <    [963/963]    >   >>   >>|

Szakács Béla

2007. 01. 19. péntek, 09:48:03 óra

Kedves Naplóm!

Én már kétszer reggeliztem, mert éhes vagyok mint a pengős malac. Otthon egy gyors reggeli volt, és most meg rászoktam a túrósbélesre és kettőt ettem. de azt már itt a büfében. Most aggódom is, mi lesz ha délben nem bírom megenni az ebédet. Ez azért van, mert rájöttem a reggeli evés igen fontos szempont és inkább este eszek kevesebbet. Igy alvásnyugalom szempontjából is jobban járok. Plusz a reggelit jól lesétálom ám a vacsorát nem tudom, mert utánna már az alvás jön és nincs lehetőség testmozgásra.
Reggel nagy volt a rémület mert az angol orkán elérte debrecent és itt már nem volt olyan veszedelmes. Én biztos vagyok benne, hogy a globbalizáció okozza ezt, meg az a sok ürhajó ami kijukassza a légburkot. Vagyis üvegházhatás. Jolán szerint a dezodorok amiket a hónalj alá fújnak, az is káros valamiért. Tulnyomás, ilyesmi. Klaudia szerint meg azért van, mert kivágtak egy csomó fát és nem tudják felfogni a vihar. Mindenesetre reggel olyan kék volt az ég, hogy szinte félelmetes. Én azt hittem hogy nagyon hideg lesz és úgy felöltöztem, hogy szinte Kamcsatkában sem fáznék, úgyhogy délután cipelhetem haza a kezembe a sok holmit, mert hőgutát kapnék ha abban mennék haza.

Előzmény: vénólánzsahleF (688)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2007.01.16 0 0 688
na kedves béla írjon má vmit, rég nem hallottunk magáról.
Előzmény: Szakács Béla (683)
gfalvi Creative Commons License 2006.05.23 0 0 687
Drága Mester, írjon valami szépet!
fika2 Creative Commons License 2006.05.21 0 0 686
Drága Mester! Itt a régi naplója. Idehoztam!
Szakács Béla Creative Commons License 2004.01.06 0 0 683
Kedves Naplóm
Megint ide írok mert a sajátom megbokrosodott már háromszor beírtam amit akartam és kiír valamit és elszáll az egész. Még szerencse, hogy semmi érdemleges nem történt ma velem, de azért bosszantó. A jelszóparancsom jó, és mégsem tudom feltüntetni az irást. Majd holnap felhívom Soltot. Remélem nem én rontottam el valamit.
Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.29 0 0 682
2003. 12. 28. vasárnap, 16:20:58 óra

Kedves Naplóm!
Ma hívtam Csillukát és sajnos addig totyorásztam amíg lemaradtam a Republik előadásáról, mert már elosztogatták az ingyenes jegyeket. Pedig ma a rádióban játszották két dalukat és szépen énekelnek, dallamosan. Na de van erre egy mondás, hogy eső után köpönyeg. Csilluka minden követ megmozgatott, de már tényleg nem tudott segiteni. Én hétfőn szabadnapos vagyok így nyugodtan éjszakázhattam volna ma. Na mindegy. Hátha lesz valami jó film a tévében. Illetve olvasgatok is mert a Ancikanénémtől kaptam egy vidám könyvet. Az a szinész irta aki a Bomborjánt játsza a televizióban. Már beleolvastam. Elég mulatságos.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.29 0 0 681
2003. 12. 27. szombat, 15:35:03 óra

Kedves Naplóm!
Ma visszálltak a megszokott hétköznapok. Már nem is bántam, mert három napig olyan csend volt Debrecenben mintha elmentek volna mindenki. Délelőtt meglátogattam Esztikééket és jól elbeszélgettünk. Esztike panaszkodott, hogy egész ünnep alatt csak főzött, most meg készülhet szilveszterre. Már kialagult a vendégsereg neve ugyhogy leszünk összesen 14-en, és éjfél után még beköszön Csilluka is és a kisfőnök is a feleségével. De lehet, hogy meglepetésszerű vendégek is lesznek. Esztike úgy tesz mintha ez zavarná, pedig én tudom, hogy szereti a jövés-nyüzsgést! Sajnos Füles újságot nem tudtam vásárolni, de lehet, hogy összevonták ezt a két hetet és ott is pihenés van.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.26 0 0 680
2003. 12. 26. péntek, 15:17:24 óra

Kedves Naplóm!

Ma úgy döntöttem, hogy kirugok a hámból és úgy jó másfél órát intereteztem. Írtam egy csomó elektronikus levelet illetve beleolvastam és írtam is a rajongás klubba, ami arról szól amiket én a Naplóba írok és fotókkal is kiegészitik. Citromról illetve hozzá hasonló kiscicákról is készitettek trükkös fotókat. Nagyon jópofák, bár az összeset lehetetlenség megnézni, mert ahhoz idő kellene meg ukcve egy hét szabadság. A gyomrom már jól van, bár ma még csak kekszet ettem. Biztos a zsíros étel babrált ki velem. Még szerencse, hogy Citromkának jó étvágya van. Mot épp száraz cicaeledelt eszik és olyan mulatságosan csámcsog, hogy közben jókat nevetek rajta.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.26 0 0 679
2003. 12. 25. csütörtök, 18:13:59 óra

Kedves Naplóm!
Ma reggel jöttem haza a nővereméktől, és bizony tegnap majdnem tragédiába fulladt a karácsony, ugyanis egész nap nem ettem és csak 16.00 órakkor kezdtem enni a nővéreméknél és olyan falánk voltam, hogy megettem 2,5 tányér húslevest, majd kacsahúst és a végén sütit. Ukcve 55 percig ettem egyfolytában és olyan 17.30 óra környékén vagy a koleszterin szintem vagy valami más következtében azt hittem elköltözöm a túlvilágra, még a halálfélem is megjelent mert alig kaptam levegőt. A nővérem férje majdnem kihivta az orvost, de az részeg volt és a felesége azt mondta a telefonba, hogy alszik a doktor. Szerencsére nagy nehezen rendbejöttem, mert ittam egy vizben oldott szódabikarbónát. Azért este rosszul aludtam, de már jól vagyok. A nővéreméktől kaptam egy szép sálat egy új rejtvényfejtő könyvet és két kg szaloncukrot. Leszámítva a gyomorpanaszt azért szépen telt a szent este ünnep.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.23 0 0 678
2003. 12. 23. kedd, 18:12:40 óra

Kedves Naplóm!
Szerintem ma volt minden idők leghidegebb hőmérséklete Debrecenben. Ráadásul az északi szél és fújt, még szerencse, hogy jól felöltöztem, mert különben odafagyok az úttesthez. Úgy fél kilenc után értem be a munkahelyemre és Endre épp Fricivel hozott le a lépcsőn egy hatalmas dobozt, amiben a kis fénymásoló volt. Javitást végeznek rajta, de csak januárban kerül vissza. Csillukát viszont alig ismertem meg, mert tűzvörösre festette be a haját.Aztán Csilluka elmondta, hogy hármas hajkeveréket festettek és most ez a legdivatosabb jelenleg. Szóval Havaji vörösnek hívják. Holnap délelőtt a nővéremékhez utazom ki, és lehet, hogy ott is alszom, de az is lehet, hogy visszajövök Debrecenbe. Mindenesetre izgatottan várom mit szólnak az ajándékokhoz.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.23 0 0 677
2003. 12. 22. hétfő, 18:20:34 óra

Kedves Naplóm!
Ma délelőtt Solt elkészítette az új jelszóparancsomat és összesen három helyre felírtam.Ráadásul ez is elég bonyolult, bár az előző is bonyolult volt. Ma van egyébként a legrövidebb nap. Ilyenkor látható a legkevesebb ideig a Nap Magyarországon. Ma ebéd után Csilluka hívott telefonon, hogy vasárnap este megyek-e velük a rebublik koncert előadására. Nekem szimpatikus a zenekar van egy daluk a szálj el kismadár, azt nagyon sokat hallottam. Egy kopasz fiatalember szokott benne énekelni. Csilluka egyébként kapott 8 darab jegyet egyik ismerősétől, mert az olyan helyen dolgozik. Lehet, hogy elmegyek mert jön Endre és Jutka is valamint Jolán. De ő nem biztos, mert nem mondta százszázalékra. Holnap délelőtt ugy beszéltük meg, hogy benézünk néhányan, de dolgozni semmit sem kell. Én csak úgy 8:30-ra megyek be, mert semmi munka sincs, így felesleges korábban megjelenni.

Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.21 0 0 676
Kedves Naplóm!
Ma nem sok érdekesség történt. Néztem a tv-rádió újságot és kiválasztottam néhány filmet amit megtekintek a héten. Ma este pl. a legújabb James Bont fimet adják, ez még sosem ment a televizióban annyira új. Citromka nagyon szereti a karacsányi időszakot és örül, hogy egész nap itthon vagyok. Heverészünk egyik helyről a másikra ő meg néha odajon dorombolni. Az a szép a karácsonyba, hogy olyan nyugodalmas, bár a végén már kicsit unalmas, mert semmi se történik.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.20 0 0 675
Kedves Naplóm!
Ma elég tartalmasan telt a napom, mert egyrészt válaszlotam 21 dab levélre és becsomagoltam a karácsonyi ünnepeket valamint venni akartam BUÉK képeslapokat, de annyian voltak a postán mint az oroszok. Legalább egy órát álhattam volna sorba, ezért inkább eljöttem és az újságárusitóknál érdeklődtem, de ott már elfogytak a szépek. Holnap ujra próbálkozom a postán és azt is meg kell érdeklődnöm, hogy Debrecenen kivül mennyi bélyeget kell fizetnem. Valamelyik nap itt volt Debrecenben a miniszter ez onnan jutott eszembe mert ma Baranyai bácsi kérdezte, hogy láttam-e azt az embert. Ő nem igy nevezte, mert haragszik a minisztere, neki ugyanis Orbán Viktor a nagy kedvence és nem Megyessi miniszter. Amúgy szépen lecsillapodott Baranyai bácsi mióta rendszeresen szedi a gyógyszereket. Még boldog karácsonyt is kívánt.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.19 0 0 674
Kedves Naplóm!

Elérkezett végre a pihenés öröme, hiszen ebben az évben már csak hétfőn és talán kedden kell dolgoznom illetve két ünnep között egy picit, szóval számomra már csak a kellemesség maradt erre az évre. Azt terveztem el, hogy hétfőn végre megbeszéljük a szilveszteri programunkat a többiekkel mert úgy tűnik lassan annyian leszünk, hogy nem férünk be Esztike lakásáékba. Persze lehetségként még szóbajöhetnek Jutka és Endre lakása is és így vándorolnák egyik helyről a másikra. Vannak akik ugyanis a fő téren akarnak lenni a szilveszteri koncerten. Pl. Csilluka oda vágyik, ám szerintem megfagy ott a hidegben én javasoltam is neki, hogy inkább csak 1-2 órát legyen ott. Hiába, fiatalság-boldodság. Persze én is ilyen bohém voltam annyi dőss koromban.

Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.18 0 0 673
kEDVES nAPLÓM!
Teljességgel bezavarodott a számítógépem, de most úgy látszik megjavul. Annyi elektromos levél érkezett már megint hogy jövő évig azaza 2004 -ig se bírok rá válaszolni, persze ez némileg eltuloztam, de majdnem. Jó nagy lecspocs volt ma, Csilluka bosszankodott is, mert felverte a sarkával a fehér valódi bőr kabátjának a hátsó részét. Én javasoltam neki, hogy sáros időszakban szerencsésebb a sötét holmi. A barna a sötétkék és a fekete. Ma volt némi munka, mert karácsonyi üdvözlőkártyákat írtunk, illetve segítettünk Jutkával a címzésben, mert a komjuter ami a felragasztható vinnyetát készitette elromlott, illetve a nyomtató. Így miután nekünk szép kézirásunk van fejenként 12-12 darabot címeztünk meg. Ezzel is eltelt az idő.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.17 0 0 672
Kedves Naplóm!
Hát én elmegyek egy elmeorvoshoz mert reggel megtaláltam a mackóm zsebébe a jelszóparancsomat, most meg megint elkeveredett. Van erre egy mondás, hogy nem tudja a jobb kéz mit akar a bal. Szóval kezdek krónikus feledékenységbe esni. Amúgy ma reggel amikor mentem dolgozni talátam ötven forintot a földön, és utánna alig mentem pár métert ott ült egy hajléktalan férfi és úgy gondoltam, hogy inkább neki ajándékozom. Olyan jó érzés volt, hogy segithettem szegény emberen. A munkahelyen már annyira nincs feladat, hogy ma azon veszett össze vagy illetve inkább nem is veszekedetek, hogy mindenki kávét akart főzni, hogy történjen valami. Reggel Esztike főzött kávét, tizórakkor Csilluka majd ebéd után Jutka. Én csak naponta két kávét iszom, de ma hármat ittam, plusz még Jolán is meginvitált hozzájuk, de ott csak beszélgettem, mert akkor már olyan szívdobogásom volt, hogy nagyon. A munkahelyen most olyan karácsonyi hangulat van már, hogy jó ottlenni.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.16 0 0 671
Kedves Naplóm!
Ma Endrét elkisértem a városházba és amikor jöttünk vissza a munkahelyre Endre találkozott egy válogatott focijátékossal Bőr Zoltánnal és kért tőle egy autógram aláírást, mert a keresztlányának az a fiatalember a kedvenc sportolója. Ez ám a szerencse mert Endre azt mondta, hogy ennek az aláírásnak jobban fog örülni mint egy Barbi baba háznak. Majd letépi az aláirást az újságról, mert egy fociújság tetejére irta, és bekeretezi és ugy adja oda. Amúgy fel se tünt, hogy odavoltunk, mert már nagyon évvége hangulat van, általában mindenki beszélgetett a munkahelyen.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.15 0 0 669
Ez a Szakács Béla index nem én vagyok, nem tudom hogy került ide. Átmásolta ide amit én irtam.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.15 0 0 668
Kedves Naplóm!
Már vagy tíz-tizenöt perce keresem az internetem jelszavát, de sehol sem találom, pedi tegnap ide tettem a komjuter mellé. Citromkára gyanakszom, persze csak viccesen, mert ő nem eszik papírt. Szerintem Soltnak is fel van írva és legfeljebb készít egy másik jelszókulcsot ha ő is elvesztette. Tegnap egy nagyon kedves régi ismerősömnél voltam vendégségben nagyon jópofa lakásban él, minden csupa kék. Jósolt nekem kártyával és nagyon érdekes dolgokat tudtam meg voltak jók és kevésbé jó jóslatok, de úgy több jó volt mint nem. Például megjósolta, hogy van egy cicám, pedig ezt ő nem is tudhatta, mert öt éve nem láttam és mikor találkoztunk tegnap nem emlitettem Citromot. Jó sokáig beszélgettünk és ittam egy Martini italt, amitől úgy felmelegedtem, hogy amikor mentem haza nem fáztam, pedig fagyásra ált a hőmérséklet.
Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.14 0 0 663
2003. 12. 14. vasárnap, 15:42:15 óra

Kedves Naplóm!
Ma megmutattam Citromkának az új karácsonyfánkat. Pont olyan mint egy eredeti. Mondtam is Citromnak, hogy na ez nem megy bele a tapancsodba, mármint a fenyőfatű, tehát biztonságos. Amúgy ukcve 110 cm magas, tehát akkora mint egy igazi. Ma 18:20 órakkor találkozom egy régi kedves ismerősömmel, mert már nagyon régen találkoztam vele.

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.13 0 0 662
2003. 12. 12. péntek, 16:43:01 óra

Kedves Naplóm!
Annyi levél érkezett a hozzám, hogy szerintem ha egy napig ülnék a kompjuter előtt se győznék válaszolni rá. De igyekezem. Holnap pl. dolgozunk, mert ledolgozzuk egyik ünnepnapot. Nincs valami nagy lelkesedés most, mert minden kollégám kezd fáradni, ami érthető mert itt az év vége. Majd karácskonykor alaposan kipihenem magam, mert rám is rám fér

Szakács Béla indexc Creative Commons License 2003.12.12 0 0 661
2003. 12. 11. csütörtök, 18:33:07 óra

Kedves Naplóm!

Ma Esztike tanácsát megfogadva 18.00 óra előtt néhány perccel mentem el megvásárolni a mackóalsó nadrágot, mert zárás előtt kedvezménnyel adják az árusok a portékát. Azt történt, hogy ugyanugy 1500 forintért adták mint délelőtt vagy ebéd után. Én mondtam Esztikének, hogy ez nem zsibi, itt nem illik alkudni. Amugy nagyon kényelmes, metr már át is öltöztem. Mondjuk egy egészségügyi mosás nem ártott volna, ám szerintem ez nem kinai árúcikk és nem fertőzött.

Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.10 0 0 660
Kedves Naplóm!
Most szólt Solti, hogy már nézhető az internet. Az a neve és ezt szószerint kell írni. www.szakacsbelanaploja.hu Ha valaki csak sima v-t ir tehát vvv. akkor is előjön, sőt ha nem írnak semmit akkor is. Ha hazamegyek jobban szemügyre veszem.
Szakács Béla Creative Commons License 2003.12.09 0 0 659
Kedves Naplóm!
Ma már megint olyan ebéd volt, hogy csuda. Még szerencse, hogy reggel a teéhoz megettem vagy 12 darab kekszet, mert különben elájultam volna az éhségtől. Dalnokiné Esztike szerint még a hadifogjok is jobb ételt kaptak az I. illetve II. világháboruban. Ráadásul ma a büfé sem nyitott ki, szóval volt éhezés. Munka után megnéztem a fő utcán a kirakó vásárt. Azt vettem észre, hogy a sátrakat zöld szúnyoghálóval fedték le, így utánozzták a karácsony hatást. Én a villamosból mreg azt hittem, hogy zöld sátorban állnak az eladók és közben nem. Esztikének akartam venni egy Esztike esetleg Eszter feliratú teásbögrét, de nem volt ilyen utónevű termék. Bár a hölgy igérte, hogy lesz a napokban. Telefonált Solt is, hogy holnap reggel már megnézhető az internet oldal. De már megint elfelejtettem mi lesz a pontos neve. Tehát, hogy a www után mit kell beírni, hogy megjelenitse a képernyő. Meg nekem is kell regisztrációs bejelentkezést végezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!