Keresés

Részletes keresés

Crear Creative Commons License 2004.12.10 0 0 60

üdv-üdv,

 

alábbi praktikát még nem próbáltam, de igyekszem a hétvégén letesztelni :-)

 

szóval mielőtt a lány beleülne avagy a fiú bármilyen pózban behatolna egy jégkockát helyez fel magának a lány (sztm érdemes először mindezt egy gyors ki-berobogással suttyomban megtenni) és lön meglepetés, amikor a kedves és a jégkoczka találkoznak odabent :-P

 

állítólag sietni kell vele, mert a benti forróság hamar végez szegény jégkockával :-)

 

páá, Crear

TamasS Creative Commons License 2002.08.16 0 0 59
"Nem tesz az semmilyen csodát, sőt nem is igazán ajánlott. Csak felfújja az embert és nem tud olyan szabadon mozogni és ez a feszültség mellesleg a potenciát is csökkenti valamennyivel. Egyébként meg a partner biztos nagyon "megörül" egy jó nagy pezsgő- vagy sörszagú böfögésnek. "

miert is gondolom azt, hogy neked nem sikerult teljesen megertened a pezsgos dolgot :-))) Szoval nem lenyelni, benntartani :-)))

Előzmény: redop (52)
Korallvirág Creative Commons License 2002.08.14 0 0 58
Mi történt? Mesélj!
Előzmény: beebee (57)


beebee Creative Commons License 2002.07.20 0 0 57
Ma este találkozunk!(Hazajött)Szurkoljatok!!!
Előzmény: Korallvirág (33)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.15 0 0 56
Mindenki magából indul ki:)
Előzmény: standby (55)
standby Creative Commons License 2002.07.15 0 0 55
2 kilo dinnye...
garantalt kakapisi szex a durvabbik valtozatbol :DDDDD
Előzmény: TOMIbá (53)
a nej Creative Commons License 2002.07.15 0 0 54
Én benne vagyok:))
Szólok párocskának, hogy ne tervezzen hurkasütést:)

Majd elmeséljem?

Előzmény: TOMIbá (53)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.15 0 0 53
Hétvége:
25 deka mozzarella, fél kiló paradicsom, 2 kg dinnye:)

Nnnaaaaa?

Előzmény: a nej (50)
redop Creative Commons License 2002.07.15 0 0 52
"Hehe, én utálom a pezsgőt - de állítólag bármilyen szénsavas ital csodát tesz :DDD"

Nem tesz az semmilyen csodát, sőt nem is igazán ajánlott. Csak felfújja az embert és nem tud olyan szabadon mozogni és ez a feszültség mellesleg a potenciát is csökkenti valamennyivel. Egyébként meg a partner biztos nagyon "megörül" egy jó nagy pezsgő- vagy sörszagú böfögésnek.

Hogy mitől milyen az íze, arra már volt a sperma íze topik.

Előzmény: RedSnake (47)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.15 0 0 51
Megerősítenm. Vagy mozarellasajtot paradicsommal. Az a nyerő. :)
Előzmény: a nej (50)
a nej Creative Commons License 2002.07.15 0 0 50
Etess a fiúval egy napig jó nagy mennyiségben dinnyét és másnap reggel meglepően édes lesz a nedve:))

beebee Creative Commons License 2002.07.14 0 0 49
Drukkoljatok nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: redop (30)
standby Creative Commons License 2002.07.12 0 0 48
nemtom, valahogy meg nem erzem szuksegesseget, hogy most kezdjem el tanulni, hogy hogyan kell szelektiv torokkal szopni :D

ha eddigi eletem soran a f*sznak mindig azon az oldalan alltam, amelyiken szeretek, akkor ezt a
tradiciot nem fogom egy megszakitani egy egyszeru kiserlet kedveert :D

egyebkent ha lehet valasztani akkor viz helyett inkabb jegkocka ;)

Előzmény: RedSnake (47)
RedSnake Creative Commons License 2002.07.12 0 0 47
:DDD Ez teccik :)) Szelektív torok :DDDD

Miért nem próbálod ki, hogy egyáltalán kivitelezhető-e? Mondjuk, csak úgy provizórikusan, vegyél egy korty vizet a szádba, és - mosdó felett pls - próbáld bedugni egy ujjadat úgy, hogy a vizet sem nem nyeled le, sem nem köpöd ki :)) Naaa....???

Hehe, én utálom a pezsgőt - de állítólag bármilyen szénsavas ital csodát tesz :DDD

Előzmény: standby (44)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 46
Szegény mouse:)

Azért próbáld ki, amit leírtam:)

Előzmény: miu_miu (45)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.12 0 0 45
Az egerem zsinórjára. Megcsináltam. És ez így most jó neked?
Előzmény: TOMIbá (42)
standby Creative Commons License 2002.07.12 0 0 44
erre mondjak, hogy szelektiv a torka? :))
tisztara mint a alkeszoknak :D
a boroskolabol a bort kivalasztja, a kola meg visszajon :DDDD
Előzmény: RedSnake (41)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 43
OFF:)

Csak a csúcsra akartam jutni:)

TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 42
Köss egy csomót valahová:)
Előzmény: miu_miu (37)
RedSnake Creative Commons License 2002.07.12 0 0 41
Ha ügyes a hölgy, akkor a pezsgőt nem nyeli le :))
Hát, EZ a jó neked benne :)) Neki meg a pezsgő :DDD
Meg lehet csinálni :)
Előzmény: Egy_kisebb_isten (39)
Korallvirág Creative Commons License 2002.07.12 0 0 40
Korrigálnám a 3. pontot: Úgy még jobb, ha nem hanyatt fekszik a kedves, hanem az ágy támlájának nekidőlve ül, a párna mehet a háta mögé, nehogy kényelmetlen legyen. Így istenit lehet csókolózni közben, a többiről nem is beszélve ;-)))
Előzmény: TOMIbá (36)
Egy_kisebb_isten Creative Commons License 2002.07.12 0 0 39
Abban NEKEM mi a jó ???
Előzmény: RedSnake (38)
RedSnake Creative Commons License 2002.07.12 0 0 38
Próbáld ki inkább pezsgővel :)) Az túúúúúúúl jóóóóó lesz ;)
Előzmény: Egy_kisebb_isten (-)
miu_miu Creative Commons License 2002.07.12 0 0 37
Basszus, mindig elfelejtek körözni :))

Szintén úrilányok számára:
1. Ültesd le az általad kiszemelt férfiút egy kényelmes kanapéra
2. Kínálj neki szivart, konyakot egyebet.
3. Térdelj le elé és kezeiddel gyendégen húzd szét az ő térdeit
4. Húzd le a sliccét
5. Keress addig a gatyájában, amíg a tenyeredbe simul vamlami (az a jó, ha magától teszi azt)
6. Helyezd ajkaid közé, nyelveddel körözz rajta stb.
7. Ne felejtsd a heréit sem
8. stb stb stb
9. stb stb stb
10. stb stb stb
11. Ha szád megteli selymes folyadékkal - és nem a konyak az - akkor nyeld le egészben, majd végy egy papírzsebkendőt és töröld meg a szád két csücskét és rúzsozd magat újra.

Előzmény: TOMIbá (36)
TOMIbá Creative Commons License 2002.07.12 0 0 36
Egy kissé talán szét esőben a topik.
Nnnnaaa, lássuk:
Szexpractica és szexrecept úrihölgyek számára!
Csak itt, csak most, csak nektek!:)))
1) Végy egy férfit
2) Az úriember párzó szervét hozd kellően merev állapotba
3) Fektesd hanyatt az urat, tégy a feneke alá egy vagy két kispárnát (izlés szerint)
4) Guggolj fölé, és helyezd be gyöngyözően nedvedző vagy nedvedzően gyöngyöző vulvádba (lásd Káma Szutra) a breton kemény hímtagot
5) NE KAPKODJ!:)))
6) NE UGRÁLJ!:)))
7) Óvatosan, körkörösen mozgasd csípődet
8) És garantált orgazmus 5 perc múlva!!!:)))
9) Masszírozd meg párod fájó derekát (természetesen ezt esete válogatja, függ az úrihölgy vérmérsékletétől
Előzmény: redop (32)
beebee Creative Commons License 2002.07.12 0 0 35
Nem offolunk szét semmit...:)))))))))mugy most várakozó állásponton vvagyok...Egy másfél hetem van még hátra....Legalábbis akkor jön haza a nyralásból.mugy diszkréten megjegyzem dühömben bepasiztam.:((((((
Előzmény: redop (32)
tanácstalan000 Creative Commons License 2002.07.09 0 0 34
HAli,

Én pont így jártam egy lánnyal.Majdnem így... Nagyon jó barátok voltunk. Nálam aludt együtt főztünk, beszélgettünk hajnalig és a többi ami sokott lenni. Mind a ketten ügyeltünk arra, hogy ne legyen semmi közöttünk. Nem is lett egy ideig... Aztán lett ... Ez egy éve volt együtt vagyunk még most is de valami furcsa, nagyon nehéz volt átállni ...
Csak ennyi...

Előzmény: beebee (31)
Korallvirág Creative Commons License 2002.07.09 0 0 33
Ne hagyd, hogy feszült legyen a légkör köztetek! Viccelj vele, nevess, csiklandozd meg, lazítsd fel. A legfontosabb, hogy jól érezzétek magatokat együtt.

És aztán, ha elég bátor vagy őszinte lenni, akkor mondd meg neki, amit itt leírtál, hogy szeretnéd szeretni, de ha ő nem így gondolja, akkor sem akarod elveszíteni, mert sokat jelent neked a barátsága.

Előzmény: beebee (31)
redop Creative Commons License 2002.07.09 0 0 32
Aha, érthető. Pont ez történt velem is, de én már irreverzibilisnek érzem a dolgot. Mi is összegabalyodtunk, pár éjszaka erejéig aztán egyszer csak mintha elvágták volna az egészet. Azt kell mondjam, roppant kellemetlen volt így együtt aludni ezek után, meg egyáltalán elmenni akárhova. Egy barátot el fogok veszteni, de inkább ezt választom, minthogy reménytelenül bele legyek zúgva. Meg aztán ha az első lapot ő tette, nehogy már az utolsót is ő tegye le.

Kicsit egyébként szétoffoljuk ezt a topikot ám.

Előzmény: beebee (31)
beebee Creative Commons License 2002.07.09 0 0 31
Mert lehet,hogy egy jó kapcsolat megy tönkre egy éjszaka miatt.Mert miután ez megtörtént,é tlálkoztunk 5 nap után(valahogy kerülgettük egymást),nagyon hülyén éreztük magunkat.Igaz összebújtunk,meg csok is vot,de bárhogy kivántuk egymást nem volt semmi köztünk.Máskormeg ott aludt nálam,vagy én nála,de most hazament,külömböző stupid dolgokra hivatkozva.Igy most várni fogok,hog mi történik,igaz,mi mást tehetnék?De igazán nekem többet ér a barátága,mert lehet,hogy egy idő után megunnám mint pasit,és akkor már tuti,hog irreverzibilis lesz a helyzet. Igy érthetőbb?!
Előzmény: redop (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!