Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.04 0 0 480
55 milla sztem mindenképpen lehet a Fidesz számláján, legalábbis akkor, amikor átutalja az állam az éves támogatást. Szóval bármikor leinkasszózhatta a Posta az összeget úgy, hogy a kutya sem tudott róla.
Előzmény: AmBesten (477)
AmBesten Creative Commons License 2005.11.04 0 0 479
Kedves, én ezt másképp látom. Ha a fidesz nem fizetett volna, akkor azt naponta hallanánk..... ugyan miért is hallgatna erről szemérmesen a kormánypárti sajtó? Nem engedheti meg magának a fidesz, hogy a bírósági ítéletet végre nem hajtó pártként emlegessék. És mivel nem emlegetik annak - tehát kifizette a zsozsót.

Nyitottam egy dossziét a választási szemétnek, van egy olyan érzésem, tanulságos lesz megőrzni ezeket. A Magyar Vizsla az első darabom.
Előzmény: Kígyóevő Riki (478)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2005.11.04 0 0 478

 

Kedves AmBesten,

 

Hallgatok rádiót, nézek TV-t, olvasok újságot, de akár személyes kérdéseimre, írásaimra sem az Interneten, sem a Postánál, sem máshol, a Fidesz tartozásainak kiegyenlítésére eddig csak nemleges választ kaptam.

De ha tudsz valamit, akkor légy olyan kedves írd meg!

 

Most már a következők is érdekelnek, hogy például a „MAGYAR VIZSLA” c. szennylap kikézbesítését, elkészítését egyáltalán kifizette-e a Fidesz!

Valószínűleg ezt sem!

:-o(((

 

Riki

Előzmény: AmBesten (477)
AmBesten Creative Commons License 2005.10.24 0 0 477
Riki,
honnét tudod, hogy a fidesz nem hajtotta végre a bírósági döntést, és nem fizette ki az 55 milliót? Néhány napja olvastam a posta vezetőjével egy riportot, de erről egy szó sem volt.
Előzmény: Kígyóevő Riki (471)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.10.24 0 0 476

Miért fizessen, ha anélkül is lehet.....
Daikini Creative Commons License 2005.10.24 0 0 475
Majd meg lehet nezni, mikor kapunk propaganda spam-et a postaladankba a Fidesztol. Remelem az MSZP is csinal ilyesmit, hatha lesz egy-ket nyugis kampanyidoszak.
Előzmény: Kígyóevő Riki (471)
mibi Creative Commons License 2005.10.24 0 0 474
Remelem nem! Persze ha esetleg a Posta megtagadja a fideszes kacatok kezbesiteset, akkor biztos beindul majd a duma, hogy a komcsik mar megint visszaelnek a hatalmukkal. az fel sem vetodik "polgarekban", hogy megbizhato uzleti partnerkent fizetniuk kellene es minden meg lenne oldva.
Előzmény: kobaltselyem (473)
kobaltselyem Creative Commons License 2005.10.24 0 0 473

Most a Magyar Vizsla című izét eljuttatják minden háztartásba, nem kell érte fizetni. (majd csak később.) Meg is lehet ingyen rendelni. Ezt miből fizetik? Hogyan kézbesül?

 

Posta? Megint?

 

mibi Creative Commons License 2005.10.24 0 0 472
Ez a "polgari" tempo!
Előzmény: Kígyóevő Riki (471)
Kígyóevő Riki Creative Commons License 2005.10.24 0 0 471

 

Orbán Viktor még mindig nem fizetett a Postának! 111 milliót lealkudott ez a nyomorult 55 millióra, de azt sem fizette ki sem a Fidesz, sem a levelek aláírója, azaz Orbán.

 

Miért nem hajtották be rajta a tartozását? Hol van a legfőbb ügyész? Llehetséges, hogy csak az annak idején elrejtett, de igazi agancsát őrzi?

 

Mi ez az aljasság? Miért nem működik a demokratikus bíróság? Ezt merik demokráciának nevezni?

 

Riki

 

Hy Creative Commons License 2003.11.19 0 0 470
Azon a sok kókad-fonnyadt ingóságon?
:o)
Előzmény: Törölt nick (469)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.19 0 0 469
Hát mire vár a Posta?

Azonnali beszedési megbízást kitölteni, oszt hadd szóljon.

Ha meg nem vezet sikerre, akkor mehetnek az ingatlanra és ingóra.

Bevallom, én az utóbbin jobban szórakoznék.:))

Előzmény: toloba (451)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 468
OFF
A "szomszédok" beszélgettek. Az egyik megkinálta a másikat az idei borával. A másik ízlelte, szagolta, és megdícsérte, hogy nem is rossz, hozzátéve:
- Pedig én boros vagyok...
Mire a másik:
- Kolyan? Maga Boros? Péter?!

Kicsivel később kiderült, hogy a lé még csak must, de van belőle eladó is. Erre azt kérdezte a kóstoló:
- És mennyi a must-ár?
Amire az volt a válasz:
- Ismerje be, tisztelt hölgyeim és uraim, hogy a Boross Péter jobb volt!
ON

Előzmény: toloba (465)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 467
na, most kell mennem alukálni..jó éjt!
Holnap elolvaslak.:)
Előzmény: Kovács Béla Sándor (464)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 466
Kösz. Egy úr vagy. ;)
Előzmény: toloba (463)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 465
Sejtem én, miért trágyálnak....
Bagiékat csak részben...mi vót?
Előzmény: Kovács Béla Sándor (464)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 464
Csak mondom, hogy miért kényszerül rá egy párt hitelezője, hogy jogerős ítélet birtokában is tárgyaljon a "részletekről". (Azért az a félreértés az aranyos, ismerd be! Láttad tegnap a Bagi-Nacsát?)
Előzmény: toloba (461)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 463
Azé vót má...
Előzmény: Tgyta (462)
Tgyta Creative Commons License 2003.11.18 0 0 462
Én még egyetlen egy normális megynyilvánulást nem láttam ezektől.
Előzmény: toloba (456)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 461
Melyiket érzed felszámolásnak a kettő közül?
Előzmény: Kovács Béla Sándor (459)
sz Creative Commons License 2003.11.18 0 0 460
sz*r a magyar jog.
változtass rajta ;-)

(mindegy, a lényeg az, hogy pofátlanság részletfizetést kérni a történtek után. remélem, hogy a posta nem teljesíti a fidesz kérését.)

Előzmény: Kovács Béla Sándor (459)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.18 0 0 459
A hatályos magyar jog szerint párt ellen nem lehet felszámolási eljárást indítani.
Előzmény: toloba (456)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 458
Azé ne lendüjj bele nagyon.
De akkor is a qurva nénikéjüket..:))
Előzmény: sz (457)
sz Creative Commons License 2003.11.18 0 0 457
így kell ezt csinálni - pert indítani, gyakorlatilag elveszíteni azt (oké, legyen döntetlen), majd utána még engedményeket kérni.

a picsát! inkasszó, ahogy mondtad :)

Előzmény: toloba (456)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 456
Valóban...csak most olvastam el jobban az utolsó sorokat.
Tárgyalásokat a kifizetés részleteiről?
Hát megáll az ész!
Jogerős lesz és akkor inkasszó, azonnali behajtás. Még megszűnnek nagy hirtelen. Jön Simlicska meg Schlecht aztán oda minden...
Előzmény: sz (455)
sz Creative Commons License 2003.11.18 0 0 455
határtalan a pofátlanságuk...
Előzmény: toloba (451)
Tgyta Creative Commons License 2003.11.18 0 0 454
:O)
És a bebetonozott főtisztviselői gárda?
Előzmény: ex_lx (450)
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 453
...
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 452
.
toloba Creative Commons License 2003.11.18 0 0 451
Index
2003. november 18., kedd 10:01

A Fidesz részletfizetést kér a Magyar Postától - írja a Magyar Hírlap, bár a párt cáfolja a napilap értesülését. A Fővárosi Ítélőtábla október végi ítélete 120 millió forintról 50 millióra mérsékelte a párt büntetését, mert a tavaszi választási kampány során számos küldemény nem jutott célba.


Nem döntötte még el a Magyar Posta, hogy a Legfelsőbb Bíróságon keresi-e tovább igazát a Fidesszel folytatott perében. Tomecskó Tamás, a posta szóvivője a Magyar Hírlapnak elmondta, bár az állami társaságot megdöbbentette a Fővárosi Ítélőtábla néhány héttel ezelőtti döntése, a további jogi lépések előtt még tanulmányozzák az ítéletet és indoklását.

Nerm sikerült eljuttatni

A Magyar Posta még tavaly áprilisban állapodott meg a Fidesszel arról, hogy még a kampánycsend előtt, vagyis 48 órán belül kézbesítik Orbán Viktor kampánylevelét. A felek között két megállapodás született: az egyik 2,8 millió, Ausztriában nyomtatott kampánylevélre vonatkozott, a másik nyolcszázezer levél előállításáról és továbbításáról szólt. Utóbbiért a Fidesz 15 milliót fizetett, ám az összesen 3,6 millió kampánylevél kiszállítását már nem egyenlítette ki. A posta ugyanakkor 93 ezer küldeményt visszaadott a megrendelőnek, mert azokat hiányos címzés miatt nem sikerült eljuttatni a címzetteknek. A Fidesz ezután többszöri felszólítás ellenére sem fizetett, arra hivatkozva, hogy a cég hiányosan és hibásan teljesítette feladatát.

A Fővárosi Ítélőtábla az úgynevezett Fidesz-levelek ügyében megváltoztatta a korábbi döntést, amikor úgy foglalt állást, hogy számos küldemény nem jutott célba, ezért a pártnak csak alig több mint 50 milliót kell fizetnie, a posta által követelt 109 millióval szemben. A Fővárosi Bíróság idén tavasszal a Fideszt összesen 120 millió forint megfizetésére kötelezte, ez ellen fellebbezett a Fidesz.

A Magyar Hírlap szerint az ellenzéki párt két hete kezdeményezett az ügyben egyeztetést a társasággal, válasz azonban eddig nem érkezett. Arra, hogy a megközelítőleg 50 milliós összeg kifizetése mekkora érvágást jelent majd a pártnak, ellentmondásos választ kaptunk a Fidesz illetékeseitől: egyikük szerint a summát már félretették, másikuk szerint azonban a részletfizetés megtagadása érzékenyen érintené a pártkasszát. A posta ragaszkodik hozzá, hogy a bíróság által megjelölt határidőig a párt egy összegben fizesse meg tartozását.

Az Indexnek nyilatkozó fideszes források ugyanakkor cáfolták, hogy részletfizetést kértek volna a postától. Navracsics Tibor pártigazgató szerint mindössze annyi történt, hogy levelet küldtek a postának, melyben egyeztetést kezdeményeztek a társasággal, a bíróság által megítélt 50 millió forint kifizetésének részleteiről. A részlet szó tehát szerepelt ugyan a levélben, de nem a napilap által említett szövegösszefüggésben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!