Keresés

Részletes keresés

elemeskutya Creative Commons License 2010.12.05 0 0 1079

nem jelent meg a foto itt egy link a "gyors " netrol

http://hu.fotoalbum.eu/kisati/a559607/00000001

elemeskutya Creative Commons License 2010.12.05 0 0 1078

Hát bakker ez a tv network csak szo..at esküszöm.Budapesten a Bakáts parabola társaság árulja  TN szolgáltatását.Hát már 10x annyit kellett hivnom őket telefonon 2 hét alatt mint a kékvirágos céget 8 év alatt. 10 megas netem van 5ezerert. A csatolt képen lehet látni mennyire 10 az a 2-5 mega. De lenne csak 5,  az viszont  fixen.Esténként 0.2--0.6 mega. Az azert kemény.Ja és nem lehet egy rádiót hallgatni vagy egy telefonbeszélgetést  folytatni mert folyamatos szakadás van.

Miután fölhivtam öket apro kis problémámmal, a válasz..: "hat a 10 mega az csak a maximum.........."
"kb 72 ora mulva kijavitjuk"
"nem is látom a modemjét hogy jelt kapna"
"nem találom önt a rendszerben..ön nálunk előfizető?! "  a jo édes...a...t!   mas szolgáltató közelit a "maximumhoz" és stabil a kapcsolat de itt 0.2 száguldást merik szolgáltatásnak nevezni.... arrol nem is beszélve hogy ehhez képest a morzejel szünetmentes sipolás. 

azt ajánlom kerülje el aki teheti

smoki Creative Commons License 2010.09.16 0 0 1077
ott is átvette a digi? ez elég szomorú, itt is nagyon gyenge azóta a net... klasszisokkal jobb volt a tvnetwork, mindig stabil, gyors volt a net.. most éppen döcög a digivel, és ugye az apró betűs rész miatt reklamálni sem lehet...
Előzmény: raken (1075)
Zka Creative Commons License 2010.08.05 0 0 1076
Anyáméknál is átvették, kiderült, hogy a jelszó megváltozott, a felhasználónev kell beírni. Na ezt megcsináltam nekik, azóta van netjük - már amikor van. Állítólag a tévés szolgáltatásuk is ugyanilyen fos, pár csatorna csak éjjel ment hetekig, meg ilyesmi.
Olcsó húsnak híg a leve. Nálam 1 éve THome van, a tévéjük nem tökéletes, de a net ezidőalatt kb 5 percre esett ki.
Előzmény: raken (1075)
raken Creative Commons License 2010.08.05 0 0 1075
Teljes mértékben egyet értek Smokival. Mióta Szegeden is átvette a TvNetwork-t a Digi teljes a káosz internet elérs kapcsán. Sávszélesség a tizede (nem vicc!!) a szolgáltatás egy nap alatt háromszor-négyszer órákra leáll.

Hiba bejelentést e-mailben kell megtenni, amire az automatikusan generált üzeneten kivül "hogy 30 napon belül válaszolnak" visszajelzést sem és intézkedést sem kapsz.

Személyes ügyintézés az ügyfélszolgálaton lehetetlen, mert a Csongrádi sgt.-ig ér ki a reklamáció miatt sorban állók sora.

Nekem még nem küldtek szerződés módosításra levelet, de ne is küldjenek, mert
ilyen hozzáállással és szolgáltatás nyújtással..........
Előzmény: smoki (1073)
Szakacsze Creative Commons License 2010.05.19 0 0 1074
Kipróbáltam a tvnetworkön a thome settopoxot, paramétereket átállítottam a telepítés (freki 214mhz konstelláció 256qam szimbólum 6875) menüben. Szint 92% Minőség 99%, de nem talál csatornákat.
Nem merek a gyári beállítások visszállításával kisérletezni, mert törli az összes t-home csatornát, a box csak kölcsön van, nem szeretném ha nem tudná az eredeti csatornákat sem visszahangolni. Pedig lehet hogy ezután már megtalálná a networkös csatornákat.
Ti próbálkoztatok már t-home settopboxxal ? Hogyan lehet működésre bírni ?
smoki Creative Commons License 2010.03.18 0 0 1073
sajnos debrecenben most vette meg a digi a tvnetwork hálózatát... kb 3 évig voltam előfizető, debreceni viszonylatban a legjobb szolgáltató volt. A 20/10-es net az reggel, délben, este és éjszaka is annyi volt.. nem volt apróbetűs rész mint az utódnál.. Ami jó, azt miért kell tönkre tenni vagy eladni?
mákos_lecsó Creative Commons License 2009.12.31 0 0 1072

91-be NET itthon akár BBS?? - nanekábiccsá....főleg egyéni ügyfél....nanézzutánna!

 

Előzmény: turnbull (1069)
ezolika Creative Commons License 2009.08.09 0 0 1071
Az lenne a kérdésem, hogy szegedi invitel telefonon lehet kérni TVnetwork ADSL szolgáltatást?
Telefonvonalra egyáltalán nem lenne szükségem csak a net miatt kell, igy az is sokat számít, hogy ez esetben (semmi nem kell rá csak net) mennyibe kerül maga a telefonvonal havi díja?
Van valakinek ez ügyben gyakorlati tapasztalata?
Zka Creative Commons License 2009.07.25 0 0 1070
Én végleg felbasztam magam a minősíthetetlen szolgáltatáson (elered az eső -> 2 óra offline, aztán napokig 50 kbps downstream!!! Mint egy modem!), átálltam úgy 2 hónapja TKábelre, azóta abszolút semmi gond nem volt az egésszel.
turnbull Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1069
Ha van ott kábeltévé, válts olyan csomagra, általában megbízhatóbb. Vagy előtte kérdezd meg a szomszédokat, hogy nekik milyen tapasztalatuk van a saját szolgáltatójukról. Én kb. 91 óta használok netet (még a BBS időszakból) és sosem volt problémamentes szolgáltatóm, pedig majd mindegyiknél voltam lakossági és céges ügyfél is - vagy az otthoni vagy a munkahelyi nem volt jó ugyanattól a firmától. Vagy egyik sem.

Kábeles, LAN-os csomagok jók, de tény, hogy nincs mindenütt és most a legtöbb helyen drágább, mint az ADSL. Egyes mázlisták meg LAN-teszt-területen élnek és nevetséges áron igen jó szolgáltatást kapnak.
intrusion Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1068
TVNetwork internet előfizető vagyok. Múlt hét hétfőn (13-án) észrevettem hogy felére esett vissza a megszokott sávszélességem, telefonálok az ügyfélszolgálatnak és közölték felveszik hibának, majd értesítenek. Kedden közölték hogy túl nagy a csillapítás a vonalon, biztos a telefonvonal szórakozik. Közlöm nekem 3G-m van, nincs telefonvonal a kábelen. Röhejes hogy nem tudja a szolgáltató hogy milyen ADSL-t szolgáltat. Jó akkor mindjárt kijönnek. Eltelik egy nap, a kettő, csütörtökön telefonálok megint. Mondom nekik, ma járt le az a három nap amit a cégük vállalt hibaelhárításra és sehol semmi. Kérik az elnézést és közlik ők sem értik miért nem jött ki a szerelő eddig. A múlt hét pénteken kijött, méricskél itt, ott, majd közli hogy a háznál nem talált hibát, a központban lesz a gond. Tehát ez volt múlt hét pénteken, 17-én. Azóta többször telefonáltam nekik, mindig azt a választ kaptam hogy a hiba elhárítása folyamatban van. Tíz munkanap nem volt elég nekik hogy kijavítsák a hibát, mindig mikor felhívom őket az a válasz hogy a hiba elhárítása folyamatban van. Már álmomban is ezt a mondatot hallom. Én már kezdem elveszteni a reményt, hogy valaha is megjavul az internetem. Azóta annyi történt hogy a maradék fél sávszélességem is leesett 0.15 mbitre. Egy 98 megás fájl letöltése másfél óra (directX-et frissítettem). Ma 24-e van, péntek.
Zka Creative Commons License 2009.05.29 0 0 1067
Tegnap Szegeden a Vértó környékén szoptam szépet ezzel a szar szolgáltatóval.
Gyakorlatilag elment a net, de valakinek az internet megosztására rácuppant a gépem, azon át habár volt net, de használhatatlan volt. :O

Aztán este 22-kor lett net, de minek... 2000/500as csomagom van, egy netes mérőprogram szerint 20/7000 (!!!) volt a kapcsolat sebessége. És nem a mérő volt szar, a modemes időkben se láttam ilyen lassú oldalletöltéseket, ellenben több megás fileok úgy szálltak fel FTP szerverekre mint a kisangyal.

Ezt hogy tudták összehozni a srácok az nekem rejtély, de nagyon sürgősen új szolgáltatót kell találnom ha ez így marad. Hetek óta szarakodott a net, szakadozás, 3-20% packet loss között minden, egyszerűen egy trágyadomb.
andrago_ Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1066
azt én is észrevettem, hogy a külföldi letöltések lassabbak. nem gondoltam, hogy emiatt. azt persze eddig is tudtam, hogy a külföldi sávszélesség drágább a szolgáltatónak...
Előzmény: hns (1065)
hns Creative Commons License 2008.12.09 0 0 1065
nevetseges ez a szar mostmar
legujabb divat hogy lelovik kulfoldet
igen vegulis mondhatjak hogy van net, csak biztos minden nem magyar IP-s server halt meg
andrago_ Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1064
BESZARÁS!!!!!!!!!

20 Mbit 2500 HUF, 30 Mbit 3500 HUF

Ezzel versenyezzen valaki :)))))))))

http://www.digikabel.hu/Internet.html
M69 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 1063
Tapasztalatok érdekelnének a TVNETWORK kábelmodemes szolgáltatásárol. (VOIP is)
Netrat Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1062
Szerintem 2000 forintért csak szart kapsz bármelyik szolgáltatótól, nem korlátlan internet-hozzáférést.
Előzmény: Kéktúra (1059)
congati Creative Commons License 2008.02.21 0 0 1061
Sziasztok

Tud nekem segíteni valaki abban hogy melyik most a nagyjából gyors de nem túl drága internet.
Még érdekelne az a fajta is amit hordozni is lehet. Ilyen csak a mobilszolgáltatóknak van vagy más is foglalkozik ilyennel?

Köszi
ishalasz Creative Commons License 2007.11.29 0 0 1060

Nem tudom ki hogy van vele mert most a elektronikus számlázással csapnak be embereket. Azt ígérik, hogy a számla költsége csökken 200 huf -al ha elektronikusan kéred a számlaértesítőt.

azaz ők ezt írták

2007 július 1-től minden előfizető elektronikus számlát kaphat, melyet az Ön által megadott e-mail címre küldünk ki. Azon ügyfeleink, akik eddig csekken kapták havi számlájukat és 200 Ft-os pluszköltséget fizettek, most megtakaríthatják az eddigi 200 Ft-os számladíjat!

Csak én nem értem mert eddig csekken fizettem és azt mondják a nagy mindenható Tvnework hogy hiába fizettem csekken nekem nem volt számlázási díjam ami semmiből nem derül ki.

Tehát egy áldozat vagyok a hálózat csapdájában?

Aki hasonló cipőben jár márpedig környezetemben, vannak ilyenek, az jelezzen és lépjünk..........

 

 

Kéktúra Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1059

Sziasztok!

 

A hetekben jár le a T-online-os hűségidőm, és szeretnék valami olcsó, korlátlan internetet bevezeztni. Állítólag most a Tv netvorknél 1400 Ft - 2000 Ft körüli összegért kínálja ezt 7 hónapos hűségidővel.  Érdemes-e belevágni, tényleg ilyen rossz, mint írtátok, vagy esetleg keressek más szolgáltatót - melyiket javasoljátok?

A T-online sem túl jó, havonta voltak pár órás kihagyások, igaz, egyszer jóváírtak 5000 Ft-t, szóval ilyen téren korrektek.

smith Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1058
2-3ezerért konkrétan ADSL-es cucca van a cégnek, ismerősnek most készül, alapcsomag 2380Ft, 1Mbites.
Ha LANNETet keresel, ahogy nézem, ugyanazok a csomagok vannak, mint a signetre, itt keresd:
https://www.tvnetwork.hu/egyeni/szolgaltatasok/szolgaltatas_net_csomagok.html
De a legegyszerűbb, ha a 1289-et felhívod.
Előzmény: Heesh (1056)
Heesh Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1057
VAgy csak én vagyok béna, és nem találom az oldalukon az infokat, akkor ebben is segíthetne valaki :)
Előzmény: Heesh (1056)
Heesh Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1056
Valaki segítsen már, aki tud: az érdekelne, hogy a TV Networknél milyen díjcsomagok vannak most, mert sajna az oldaluk az nagyon nem beszél erről. Konkrétan nekünk Lannet Vario van(amiről egy büdös szó nincs az oldalukon), ami azt jelenti, hogy adatforgalom lépcsők vannak. Az alapdíj 4500 1 giga, utána 6000 3 giga, 8000 5 giga és így tovább. Ez nagyon szar így, nagyon nem jó nekem, mert én általában 3-4 gigát csinálok, így szinte mindig 8e ft-ot fizetek, amit sokallok nagyon, lévén hogy nem is használom ki. Egyébként nagyon gyors, 3-4 mb/s általában a sebesség. De én ezt nem használom ki, mert nem töltögetek le semmit, csak szörfözök. Na, ebben a Varioban van olyan beállítási lehetőség, hogy alap programcsomag(ez van most nyilván), és mini programcsomag. Természetsen erről sincs egy büdös szó sem sehol, így nem tudom mit takar. Meg a lenneten belül van 3 csomag, amihez most már nagy kegyesen odaírták az árakat is(korábban nem volt), de nem igazán nyűgöznek le(5500 a legolcsóbb). KÖzben meg hallom innen onnan, hogy amannak is TV Networkje van, és 2-3 ezret fizet meg stb. Mondjuk, lehet hogy neki nem lannet van. Tudok olyanról is, hogy korlátlan és 6e(ez viszint lannet, mert szintén panelban van), csak a sebessége kisebb. De ez nem zavarna engem, mert próbáltam, és ugyanolyan gyorsan lejönnek az oldalak. Természetesen erről sem találtam semmi infot.
Na, szóval csak azért kérdezem ezt, mert nincs kedvem bemenni, ha nem muszály, ha valaki esetleg el tudna igazítani itt, telefonon sztem eleve reménytelen, a mailekre pedig nem szokásuk válaszolni.
smith Creative Commons License 2007.01.13 0 0 1055
Torrenkliens eddig 120kB/s re volt korlátozva. Most veri a plafont 250kB/s-nál. Ez ugye alsóhangon 2 Mbit/s. E mellett még megy a böngészés...

Játékra meg nem való a kábelnet ez azért nem új találmány, erről nem a szolgáltató, hanem a technológia tehet. Tőlem a bix port pingje 60ms körül van most is, 80%-ra terhelt vonal mellett is.
Előzmény: frenzy.cs (1053)
smith Creative Commons License 2007.01.13 0 0 1054
Hümm, most hogy mondod, tényleg 2Mbit a NET A? Ez új volt. De kipróbáltam, és tényleg annyi.
Megbízhatóság? Egy jó hónapja betojt valami a szolgáltatói oldalon, csinált 20-40% csomagvesztést. Böngészésre is csak vékonyan volt elég a maradék. Bejelentettem, három nap alatt megoldották, hasít.
Előzmény: Alejandros (1052)
frenzy.cs Creative Commons License 2007.01.13 0 0 1053
Hali!

Nekem olyan netem van mint amiről most kérdezel. Már lassan nem is emléxem arra, hogy milyen érzés amikor jó a neted... Én a helyedben tuti nem rendelném meg, én jól megszívtam, és nem ajánlom senkinek. A letöltésem már vmikor eléri az 5kb/s-et, és nem tom mennyire ismered a Counter-Strike-ot, de pl ott nekem átlag 300-350 a pingem, és 10-es loss...

Szóval ha ezek mellett meg mered rendelni, akkor hajrá!
Előzmény: Alejandros (1052)
Alejandros Creative Commons License 2007.01.10 0 0 1052
Sziasztok, a Tvnetwork NET A (kábelnet?) szolgáltatása felől érdeklődnék. A szórólapon azt írják 2Mbit/6000ft hűségnyilatkozat nélkül. Igaz ez, ha igen mennyire megbízható ez a dolog? Előre is köszönet.
frenzy.cs Creative Commons License 2007.01.06 0 0 1051
Üdv mindenkinek!

Nekem is TvNetWork-öm van. Már vagy 1hónapja folyamatosan szar a netem. Állítólag 2mbit/sec-et fizetek, de ők csak 200-300kbit/secet szolgáltatnak. Most már le szeretném váltani, de ahogy nézegettem a többi szolgáltatónál a 2mbit-es neteknek az árát mind a duplája. Ha valaki tud jó ADSL internetet Szegeden az írja meg mert már megőrítenek. Próbáltam már szólni nekik, volt amikor naponta hívtam őket, és csak annyi volt a válasz, hogy a min 64kbit-et ők szolgáltatják, ezért nem érdekli őket.

Ha valaki tud megoldást, vagy másik jó szolgáltatót, az írjon a frenzy@c2.hu címre.

Üdv,
Laci!
gomboc artur Creative Commons License 2006.06.27 0 0 1050
Ha már beszámoltam a hibáról akkor a többiről is beszélek.
Felvettem a TvNetwork ügyfélszolgálatával a kapcsolatot. Lecsekkolták, hogy tényleg van valami gond.
3 óra múlva telefonáltak, hogy valami műszaki hiba volt és kijavították.
Azóta olyan mint a hiba előtt volt.
Elég gyorsan rendberakták. A hibaelhárítás jól működött.
Előzmény: gomboc artur (1049)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!