Keresés

Részletes keresés

horex Creative Commons License 2018.08.17 0 1 2340

mert egyedul soha nem hagyom,"

 

Jó régi komment, de azért...

Szerintem ez helytelen. Egyszer legyen olyan helyzet amikor már felőtt kuty és ideg lesz, ugatni vinnyogni fog.

Barátnőmnek egy keverék kutyája van, ne lehet egyedül hagyni mert ugat vinnyog

de az autót sem szereti

Kiskorában nemegyszer hagytam otthon. Első napokban szóltak is hogy vinnyog sír. Aztán megszokta az egyedüllétet. Emellett ahova lehetett vittem én is, akár munkába is

Autót imádta, de ugye tolatásnál nem lehetett látni mert elfoglalta a kilátást a hátsó ülésen

Ha hangosan rászóltam "nem látok" lefeküdt az ülésre . Menet közben már ült bámult kifelé

 

Előzmény: bessy75 (2326)
Marci T6 Creative Commons License 2018.01.31 0 0 2339

sziasztok!

 

Érdeklődnék,hogy SÁRGA szinű kölyök kutyát hol tudnánk vásárolni.

Ha valakinek van ötlete ill. bármi infója kérem tudassa velem

 

hatalmas családi házba fütött kutya házak a kertbe, szóval királyi titulusa lenne.

 

Email: Dma.computerbt@gmail.com

 

köszönöm csaó :))

pioneer25 Creative Commons License 2017.07.28 0 0 2338

Jövőhéten kell vinnem 3 hónapos oltásra beszélek a dokival.Köszönöm a válaszokat és hogy szántál ránk időt.

Előzmény: V. Ábris (2337)
V. Ábris Creative Commons License 2017.07.27 0 0 2337

3 hónapos a kutyád. Nem sokat tudsz róla, az "azt mondták" nem sokat ér. Oltási könyvének illene lennie a kutyusnak. Valószínű eddig nem kapott semmilyen oltást, féregtelenítve sem lehetett, ezek mind benne lennének az oltási könyvében.

Megoldás: el kell vinni orvoshoz, beadja a védőoltásokat, leféregteleníti (elkaphatod tőle, ha férges) és még azt is megállapítja, hogy mi a baja a kutyának.

Előzmény: pioneer25 (2336)
pioneer25 Creative Commons License 2017.07.27 0 0 2336

Van másik kutya is de az nem veszi el előle és elég sokat játszanak naponta.Adok neki junior tápot ,kutya szalámit ,tasakos junior eledelt .Az előéletéről én sem tudok sokat de azt mondták hogy féregtelenítve van.

Előzmény: V. Ábris (2335)
V. Ábris Creative Commons License 2017.07.26 0 0 2335

Nehéz ilyen kevés információ alapján tanácsot adni.

Nem tudni, hogy milyen háttere van a kutyádnak? Milyen körülmények között élte eddig életét.

Féregtelenítést is nehéz megítélni így távolról. Honnan jött a kutya , volt e korábban féregtelenítve? Ha férges volt, akkor egy féregtelenítés kevés, 10 nap múlva meg kell ismételni.

Mi az a változatos kaja? Mit tartasz annak? Mivel eteted? Hányszor eteted naponta?

Mennyit mozog a kutya?

Képed nincs róla?

Van másik kutyád is?

Előzmény: pioneer25 (2334)
pioneer25 Creative Commons License 2017.07.26 0 0 2334

Igen kapott féregtelenítőt is és elég vékony is.

Előzmény: V. Ábris (2333)
V. Ábris Creative Commons License 2017.07.25 0 0 2333

Sovány is?

Féregtelenítve volt?

Előzmény: pioneer25 (2332)
pioneer25 Creative Commons License 2017.07.25 0 0 2332

Üdv.A kutyám 12 hetes és nem nagyon akar enni csak mindig keveset hiába a változatos kaja.Az lenne a kérdésem hogy ez normális vagy valami vitaminra volna szüksége?

pioneer25 Creative Commons License 2017.07.13 0 0 2331

Köszönöm a válaszokat. 

V. Ábris Creative Commons License 2017.07.12 0 0 2330

A fülvágás miatt hegyes és felálló a füle.

Előzmény: V. Ábris (2329)
V. Ábris Creative Commons License 2017.07.12 0 0 2329

A fülvágás miatt hegyes a fülük, már nem vágják a fülüket.

Előzmény: pioneer25 (2328)
pioneer25 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 2328

Helló.Kezdő dogos vagyok és az lenne a kérdésem hogy látok hegyes és felálló fülű kutyákat,az enyém nagy és lógós fülű, érdekelne ,hogy ez a fülvágás miatt ilyen vagy van valami másik fajtája?Előre is köszi.

Krinya20 Creative Commons License 2017.01.18 -1 0 2327

http://dogsurf.hu/sitter/sitter-profile?id=2578&service=1
sétáltatás, szocializáció, alapengedelmességi gyakorlatok tanítása, viselkedési problémák megoldása, ha többet szeretnél az átlagos sétáknál
keress bátran, a Dogsurf oldalon vagy krinya20@gmail.hu emailen.

bessy75 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 2326

sziasztok. az én Szofikám bent alszik a házban , van mikor az ágyában, van hogy a kanapán , de néha felébredek, hogy mellettem horkol: XD.

Nagyon nagyon ragaszkodó. imádjuk egymást. hirtelen, kapodo mozdulatai is vannak, mert ugye az ö oriási testevel a legkisebb mozdulat is nagynak tunik nekunk:d ezért elofordulhat, hogy kisgyereket felborit, de soha soha soha nem bántaná.ahová megyek ,, mondjuk vendégségbe és persze jon velem mert egyedul soha nem hagyom, azonnal elkezdi védeni, örizni azt a teruletet, házat ahol én is ott vagyok.egyszeruen imádom+++

Nariiika Creative Commons License 2017.01.04 0 0 2325

Sok minden drágább egy nagy kutyánál mint a kicsiknél. A kajája, az orvosi költségek is, de ha csak a felszereléseket nézed ott is drágábbak a nagykutyáknak valók. Nekem nemrég azt tanácsolták, hogy ne adjak neki egyszerre tápot és húst. Ha nyers húst adsz neki, akkor viszont nyugodtan adhatsz húsos csontot. A fejlődésére kell nagyon figyelni. Sokan mondják, hogy ne legyen kint a dog, de ismerek olyan dogot aki nem is akar a házban aludni. Ettől függetlenül jobb neki bent a gazdi mellett mert extrém ragaszkodóak.

Előzmény: Sarafi (2323)
Mikamakka7 Creative Commons License 2016.11.22 0 0 2324

Sziasztok

 

Segítséget szeretnék kérni. Két kicsi gyermek mellé keresek hobby célra kölyök kutyát. Tudtok ajánlani tenyésztőt? Én nem szeretném tenyészteni. 

Dogos tapasztalatunk van már volt egy nagyon szép mentett kutyusunk.

 

Köszönöm 

Dina

Sarafi Creative Commons License 2016.11.20 0 0 2323

Sziasztok!

 

Decemberre nagy álmom válhat valóra, beszerezhetek egy kisfiú dogot. Azért a fórumot olvasva elbizonytalanodtam. Kb az a kép van előttem hogy csak egy pénzlövő pisztollyal megyek az állatorvoshoz meg a gyógyszertárba és nem igazán szeretnék úgy járni mint egy barátom aki yorkit vett, na annak van minden baja. A kert nagy, mozgása megoldott a kutyának. A baj hogy én 8 tól 4 ig dolgozom. Addig pedig egyedül lenne a pöcsös. Egy francia buldogokat tartó ismerősöm ajánlotta hogy jó minőségű tápot keverjek nyers darált marhahús nyesedékkel és porcerősítővel. Erről mi a vélemény?  Amíg kölyök addig adni kéne neki min 3 szor. Reggel 7 után oké, délután 5 kor és kb 9 körül. nemgond ha kimarad 7 és 5 közötti időszak? Vagy a reggeli étkezése legyen nagyobb adagú? A leírtakból azt veszem ki hogy nem egyszerű tartani vagy azért nem kell beszarni? A csontok kilőve, esetleg ha van maradék a háznál, hús főzelék, rizs? egyenlőre azt sem tudom hogy tartsam bent vagy egy szép nagy kutyaólban a garázsban(nem fűtött). Bocsi a sok kérdésért, szeretnék jó gazdája lenni és tudjátok: mindig kell egy barát... :D 

Nariiika Creative Commons License 2016.08.31 0 0 2322

Sziasztok dogosok!

 

Ismer bárki olyan embert aki vállalná egy kölyök dog ideiglenes befogadását pár hónapra? Persze a költségeket állnám még fizetnék is érte.

Firedog Creative Commons License 2016.08.08 0 0 2321

A széklet állaga biztosan a táptól van.
Időseknek írják, de problémás ízületű fiataloknak is bátran adható: http://www.webtap.hu/profine_senior_turkey_15kg_1031
(de akkor más kaját ne kapjon mellé)
Vagy pl. a NUTRA GOLD HOLISTIC Large Breed Adult

 

Előzmény: vadkat (2320)
vadkat Creative Commons License 2016.08.02 0 0 2320

Köszönöm. Esetleg tudnál ajánlani alacsonyabb fehérjetartalmú, jó minőségű tápot? A kutyus széklete (rengeteg) lágy, pudingszerű, ez lehet a táptól?

Előzmény: Firedog (2319)
Firedog Creative Commons License 2016.07.29 0 0 2319

Az elveket tekintve igaza van. Én inkább valami alacsony fehérje- és zsírtartalmú (alacsony energiatartalmú) jó minőségű időseknek való tápra váltanék, de az ő megoldása is megoldás. Arra vigyázzatok, hogy ebből se adjatok túl sokat, mindig inkább sovány legyen. Tenyésztővel és az állatorvossal minimum havi szinten találkozzatok. A dog felnevelése nagyon nem egyszerű sztori. Sok sikert!

Előzmény: vadkat (2318)
vadkat Creative Commons License 2016.07.25 0 0 2318

Szia!

 

3 hónapos német dog kiskutyánk Royal Canin  puppy tápot kap, az állatorvos az javasolta, hogy 4 hónapos  korától a napi adag táp 70 %- a + rizs. Mi a véleményetek?

bessy75 Creative Commons License 2016.06.06 0 0 2317

Előzmény: bessy75 (2315)
Nariiika Creative Commons License 2016.06.06 0 0 2316

Szia!

Melyik településről vetted a kutyust?

Előzmény: lszne (2308)
bessy75 Creative Commons License 2016.06.06 0 0 2315

Sziasztok...... német dogos esetleg  Balatonszentgyörgy közelében ? /somogy megye es zala megye határa/

Firedog Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2314

Alapból - ha nincs gond az izületekkel - visszafogott táplálás (kiemelkedő minőségű, húsalapú, de alacsony fehérje- és zsírtartalmú táp) mellé mi a humán gyógyszertárban kapható Jutavit márkájú glükózamin-kondroitinszulfát-msm nevű szert adtuk. 9 hetesnek napi 1/2 szem bőven elég. De előbb a tenyésztőtöket kérdezd, ő ismeri a vérvonalat, amivel dolgozik.

Előzmény: Nariiika (2313)
Nariiika Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2313

Sziasztok!

Látom nem nagyon aktív a fórum, de azért megpróbálok segítséget kérni. Van egy 9 hetes német dogom és kicsit tanácstalan vagyok, hogy milyen vitamint adhatnék neki az izületeire. Rengeteget találtam keresgélés közben, de a tapasztalatlanság és a bőség zavara miatt nem tudom melyik lenne a jobb. Valaki tud segíteni?

Kaszi81 Creative Commons License 2016.03.14 0 0 2312

Szia!

Tudom már nagyon régi a kiírás de hátha...... :) Találtunk egy kiskutyát most 3 hónapos és ugyan úgy néz ki mint a Tiéd!Egy picit erősebb. Ha esetleg kiderült milyen fajtákból van megköszönném ha megírnád!

Üdvözlettel:

 Szilvia

Előzmény: misstick (1805)
horex Creative Commons License 2015.12.23 0 0 2311

Azóta biztos megvan, gyönyörű pofa!

Előzmény: lszne (2308)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!