Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2008.10.01 0 0 359

 

Ki tudja merre, merre vitt a végzet?

 

Alekszander KocsirovszkijEgyik kedves régi jó barátom, Alekszander Kocsirovszkij, az egykori bajai szovjet laktanya fiatal tisztje vagy harminc évvel ezelőtt.

 

Szását a bakui Valera Bekirov által ismertem meg, ahogy Szergej Bulahot is, róluk sajnos nem akadt felvétel a kezembe.

 

Micsoda csodálatos bulijaink voltak, hol Bokodon, hol a laktanyájukban. Gasztronómiailag kifinomult emberek voltak, mindig lepipáltak bennünket.

Mi azt hittük, hogy pacallal kezdődnek és halászlével végződnek a konyhaművészet nagyszerűségei. Tévedtünk! Csodás kaviárok, orosz vodkák, örmény konyakok, gyümölcstálak, savanyúságok és saláták fűszerezték különlegességeiket. Feledhetetlen élményt nyújtottak szívből fakadó vendégszeretetükkel, és őszintén bánom, hogy sajnálatomra sosem vetett el a sors a Szovjetunióba.

Na ez az, amit ma már nem lehet pótolni.

Kellett nekem mindig kívülállóskodni ...

 

 

Muity Mijo Creative Commons License 2008.08.03 0 0 358

 

 

Lajos barátom Puskás Öcsi társaságában.Nagy szeretettel köszöntöm távolban élő bajai barátomat, Turáni Lajost születésnapja alkalmából!

 

Lajoskám, Isten éltessen még sokáig!

 

Mijo

 

Svraka Creative Commons License 2007.04.28 0 0 357
Kedves Forumozok: Mar tobbszor probaltam irni, de mindig eltunt az uzenet, nem tudom ezt sikerul-e most betenni... Ha jol latom 2006 Januarjaban volt az utolso hozzaszolas? Szeretettel, Adry
Mijo Creative Commons License 2006.01.22 0 0 356

 

Szevasz Lacikám, hát csak-csak akadnak még nagyszerű vancagaiak a világban, kik hazatekintenek.

 

Mi újság veletek, hogy bírjátok a cudar időjárást? Mi most "várjuk" tőletek a mínuszokat, az elkövetkező napokban kétszer is meg kell gondolnunk, hogy út mellet merjünk-e megállni pislantani :).

 

Laci, örülök, hogy feltaláltad magad, és megoldottad belépési lehetőségedet, bár most ezzel igencsak elgondolkodtattál, lévén ismereteim szerint pár nemkívánatostól eltekintve, neked mindenképpen azok között kellett volna lennek, akit szívesen és örömmel fogadok. Jó lesz mindezt ismét tisztáznom, a "még feljebb is úriemberrel".

 

Remélem a jövőben gyakrabban látlak, kutass és találd meg, mely témakörünkhöz van hozzáfűznivalód, de még inkább örülnék, ha nyitnál számodra fontos topicot.

 

Üdvözlet kedves Családodnak: Mijo

 

 

Előzmény: LaciD (355)
LaciD Creative Commons License 2006.01.21 0 0 355

 

   Kedves Míjó!

 

   Örülök,hogy a fórumon ismét üdvözölni tudlak.Elôször is, kicsit megkésve,de Boldog

 

Új Évet kívánok,  Neked  és a többieknek,akik néha itt megjelennek.Eddig is olvastam

 

az oldalakat,csak nem volt "beleszólási jogom". De, most vissza kaptam Wágner

 

 Úrtól,aki nemcsak talpig úriember, de " feljebb is".:-)))))

    

          Ha van valami èrdekes,akkor jelentkezek.

                 

                     Üdv az ismerôsöknek ,    Szia      Laci 

Svraka Creative Commons License 2005.11.09 0 0 354

Kedves Mijo és Mindannyian:

 

Szörnyű ez a sok természeti katasztrófa, az ember szíve csak húz lejjebb és lejjebb...

Andiról semmit nem tudok, teljesen megszakadt a kapcsolatunk kb. 2 éve, már követni sem tudom, úgy megy az idő.

 

Mi jól vagyunk, de egyre több minden van, így nemigen van idő az extra dolgokra sajnos. Köszönöm a kedves szavakat, tudom, hogy gondolsz ránk!

 

Szeretettel Üdvözlünk Mindenkit,

Adry és a Család

Előzmény: Mijo (353)
Mijo Creative Commons License 2005.11.07 0 0 353

 

Adrykám, ilyenkor a mi szívünket is büszkeség tölti el.

 

 

 

Mijo

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 352

 

I remember ... pokojni brate moj, Mate!

Egy hónapig élveztem barátom vendégszeretetét, ebben a luxushotel nívójú negyven emeletes épületben Manhattan szívében. Feledhetetlen barátság, feledhetetlen emlékek ...

 

A szóbanforgó felhőcirkáló a kép közepén látható felülnézetből.

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 351

 

Kedves Svraka Adry, mit tudsz Káldy Andrea barátnődről? Kár, hogy elmaradt. Pedig arról a gyönyörű helyről, ahol ő él, sok szép dolgot lehetne írni.

 

 

Előzmény: káldyandi (5)
Mijo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 350

 

Key Westben élő barátaim közül sokan pórul jártak.

Egyrészt a mélyebben fekvő családi házakban okozott a Wilma hatalmas károkat, a vele járó víztömegekkel, másrészt meg azok a gépjárművek váltak motorikusan használhatatlanná, melyeket ellepett az ár. Ez a város gépparkjának mintegy felét érinti. Sosem hittem volna, hogy helyrehozhatatlan következményei lehetnek a sós tengervíznek. Conch Republic szigetsorán, hasonló módon söpört végig a hurrikán.

 

 

Előzmény: Mijo (347)
Mijo Creative Commons License 2005.11.05 0 0 349

 

Jóságos vancagai barátom, Dobos Laci!

A múltkor sörözés közben emlegettünk az Orbán Jostival. Koccingatás közben nosztalgiáztunk egy sort. Csemetéjével meg több alkalommal is együtt bároztam a nyáron Key Westben. Fasza kölök, a biliárd nem erőssége, de egyebekben derekasan helytáll. Hivatásban követett benneteket.

Nem lennék meglepődve, ha olvasónk lennél. Örülnék, ha visszatérnél, szerintem funkcionál a nicked, de ha nem, kérlek adj erről jelzést Wágner úrnak (wagnerur@wagnerur.hu).

 

Üdv nektek: Mijo

 

 

Előzmény: LaciD (311)
Mijo Creative Commons License 2005.10.30 0 0 348

 

Üzenetet kaptam egy jóléti társadalomból, Floridából:

 

"Ma jött vissza az áram, vizünk sem volt eddig. Tegnap költöztünk az új lakásba, gondolhatod milyen volt az idegen, sötét helyen. A lift sem működött, legjobb módszer fogyókúrázásra. A benzinkutak nagy része zárva van, máshol órákig kell sorba állni, így be kell osztani minden csepp üzemanyagot. Az üzletek zárva, csak egy-két élelmiszerüzlet üzemel. Főtt kaja sehol sincs, öt napja kekszeket és szendvicseket étkezünk. Ez a nagy helyzet, visszasírjuk Romániát és a "speciális halászléd". Csók nektek!"

 

(Románia alatt egy hét Székelyföldi nyaralás értendő, mindazzal a földi jóval, amivel esetünkben az ilyen jár.)

 

Egy a fontos: túlélni a veszedelmet!

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.10.25 0 0 347

 

 

Megrendítő képsorok!

 

Minden kapcsolat megszűnt, Floridában élő szeretteinkkel, barátainkkal ...

 

 

Előzmény: Mijo (346)
Mijo Creative Commons License 2005.10.23 0 0 346

 

 

VELETEK VAGYUNK!

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.10.07 0 0 345

 

Adrykám, de jó nektek, ránk rövidesen zúdul a cudar tél, nektek meg marad a napsütés. Nekem máris hiányzik a csodálatos Florida! Ahol nem kell havat lapátolni.

 

 

Előzmény: Svraka (342)
Mijo Creative Commons License 2005.09.21 0 0 344

 

Sajnos, ahogy most is, hurrikánok miatt évente több ízben is aggódni kényszerülünk, Floridában élő barátainkért.

Marad a remény, hogy pillanatnyilag a Rita miatt nem esik egyiknek sem bántódása, nem válik egyik sem földönfutóvá.

 

Mijo

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.09.21 0 0 343

 

Szia Adry, itt is gratulálok gyermeked ambícióihoz, csodálatos a kislányotok.

Szegény sógorodat sajnálom, az ide történő visszatérés miatt. Nagyon nehéz "átállni" ...

 

További sikereket: Mijo

 

(És néha számolj be itt is, ne csak azok tudjanak rólatok, akikkel levélkapcsolatban vagy. Lehet, hogy ide kevesen írnak, de sokan olvassák.)

 

 

Előzmény: Svraka (341)
Svraka Creative Commons License 2005.08.31 0 0 342

Sziasztok:

 

Azóta sem járt itt senki?

Mi újság otthon?

 

Szeretettel,

Adry

 

Előzmény: Svraka (341)
Svraka Creative Commons License 2005.07.16 0 0 341

Kedves Mijo:

 

Itt vagyok!!

Elmondani nem tudom, hogy mennyi dolgom van ebben az évben, sem fórumokat nincsen időm látogatni, sem semmit, csak nagyon ritkán. Rengeteget dolgozom táncos karrieremen és férjem vállalkozásában segítek, végeláthatatlan a tennivaló! Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem írtam!!

 

Minden nagyon jól megy, dolgozom újabb DVD-ken, most éppen kislányommal készítünk egy hastánc videot gyerekeknek.

Gyermekeink jól vannak, férjem sokat dolgozik. Most itt van nálunk az öccse, tegnap érkezett Magyarországról, 4 hétig marad.

 

Mi újság otthon?

 

Szeretettel,

Adry és a Család

 

 

Mijo Creative Commons License 2005.03.09 0 0 340

 

Hahó, Adry, nagyon bele vagy temetkezve a tömérdek tennivalóba, mi újság, hogy alakulnak a dolgok?

Néha azért ide közénk is bekukkanthatnál, ne feledkezz meg máris az óhazáról :)!

Ha te nem érsz rá, időnként a Tibi is szót válthatna velünk. Csak úgy lazításként. Ösztökéld erre!

 

Hali: Mijo

 

 

Előzmény: Svraka (337)
Mijo Creative Commons License 2005.02.09 0 0 339

 

Kedves Adry, örömmel látom impozáns honlapod újabb fejlesztését, annak magyarosítását, ez így korrekt, tisztelegni kell az óhazával szemben.

Szép vagy, ügyes vagy, sokoldalú vagy, biztos vagyok benne, hogy sokan vagyunk idehaza olyanok, kik büszkék rád, lám: ismét egy magyar lány, a mi Svraka Adrynk, ki - ahogy az amerikaiak mondják - 'megcsinálta magát' idegen földön!

Tibor személyében véálhetően lelkes támogatóra leltél, enélkül azt hiszem nem is igazán menne, neki is gratulálok, te meg tarts ki, ne lankadjon a szorgalmad!

 

Egy megjegyzés: gyakrabban is beköszönhetnél, mitöbb férjedet is regisztráltathatnád, ki tudja, hátha neki is lenne mondanivalója. (Remélem aktív a neved és be tudsz lépni a klubfórumba!?)

 

Üdv nektek: Mijo

 

 

Előzmény: Svraka (337)
Mijo Creative Commons License 2004.12.11 0 0 338

 

Kedves Adry, én ugyan megkaptam tőled a legújabb versengés leírását, és drukkolok is nagyon neked, de én a helyedben itt is közszemlére tenném, add meg mindenkinek aki olvassa, a lehetőséget hogy segítségedre lehessen.

Szerintem a szórólapszerű tartalom helyett, méltóbb lenne itt az itthoniasabb előadás :).

 

Hajrá Neked: Mijo

 

 

Előzmény: Svraka (337)
Svraka Creative Commons License 2004.11.29 0 0 337

Köszönöm szépen a kedves szavakat, nagyon jól esett!!!

Itt van mégegyszer részletesen!

 

Kedves Tagok, Táncosok, Barátok és Család:

 

Adry Svraka nyerte meg a 2OO4 Legjobban Eltitkolt Tehetsége címet, Golden Belly Award-ot (Arany Hastánc Díjat).

Köszönet mindenkinek, aki ezt lehetové tette és a támogatásért, szavazatokért!

MINDEN NYERTESNEK GRATULÁCIÓ!! www.zaghareet.com KÖSZÖNET ZAGHAREET!!

 

Hogy megmutassa háláját, Adry most ajándékot ajánl minden vásárlónak (egy selyem fátylat), aki megvásárolja a nagyszeru oktató DVD-t kedvezményes áron. Az akció December 19.-én lejár! Nagyon kedves ajándék lehet bárkinek a családban, munkahelyen, barátok között...

Látogasd meg www.AdrySvraka.com-ot további információ érdekében vagy írj Adrynak svraka@comcast.net.

 

És ne feledd: lepd meg az ünnepeltet egy gyönyöru tánccal. Adry tanít és fellép globálisan bármilyen tánc és egyéb esemény keretében, valamint vendég tanárként is tanít más táncosok meghívása alapján.

 

Mégegyszer köszönet Mindenért és Kellemes Hetet Kívánunk!!

All the Best,

Adry Svraka

UniTancz Artist

Hayward, CA

www.AdrySvraka.com

svraka@comcast.net

Belly Dance Products

Instructional DVD/Video

Performances & Workshops

Mijo Creative Commons License 2004.11.23 0 0 336

 

Kedves Adry, szeretettel gratulálok nagyszerű sikeredhez, büszke vagyok arra, hogy egy bajai lány képes ilyen eredményességgel szerepelni egy olyan hatalmas országban, mint ahol te élsz!

 

Adrykám, további szép kiteljesedést kívánok Számodra!

 

Üdvözlettel: Mijo

 

 

Előzmény: Mijo (335)
Mijo Creative Commons License 2004.11.23 0 0 335

 

ADRY SVRAKA NYERTE EL, 2004 LEGJOBBAN TITKOLT TEHETSÉGE CÍMET, A GOLDEN BELLY AWARD-OT (ARANY HASTÁNC DÍJ)!

Mijo Creative Commons License 2004.11.20 0 0 334
Mijo Creative Commons License 2004.11.19 0 0 333

 

Siralmasnak tartom, hogy egy egyszerű hozzászólást sem képes a rendszer technikája befogadni :(((......

 

 

Előzmény: Mijo (332)
Mijo Creative Commons License 2004.11.19 0 0 332

Svraka Creative Commons License 2004.10.17 0 0 331

Kedves Mijo:

 

Sajnos hallottuk a szörnyű tragédiát, nagyon szomorú szívvel vettük...

Jól néz ki a fórum, teteszik nagyon az új design!!

 

Üdvözlet Mindenkinek,

Adry és a Család

Előzmény: Mijo (330)
Mijo Creative Commons License 2004.09.11 0 0 330

 

Adrykám, barátodnál tegnap bekövetkezett a sajnálatos körülmény, vélhetően megváltás ez úgy az ő, mint szerettei számára.

Isten nyugosztalja!

 

Mijo

 

 

Előzmény: Svraka (326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!