Keresés

Részletes keresés

Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.09 0 0 158
"Nyugodj meg pajtikám,telik rá,csak én meg is dolgoztam azért,hogy teljen rá,nem úgy mint a magadfajta."

Na most akkor mi van? Ezek szerint te zabálod kilóra a kaviárt? látom, az anyanyelveddel hadilábon állsz. Legalábbis érteni nem érted.
Egyébként annyit emlegeted itt a magamfajtát, áruld már el kérlek, milyen is az a magamfajta.

Előzmény: K.Pista (157)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.07 0 0 157
Nyugodj meg pajtikám,telik rá,csak én meg is dolgoztam azért,hogy teljen rá,nem úgy mint a magadfajta.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (156)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.07 0 0 156
Pistukám, kapj már elő egy térképet és szemléld meg, aztán írj be magadnak földrajzból egy hatalmas egyest. Mióta kerüli a 4-es villamos kívülről a Rózsadombot?
A kaviárral mi a baj, csak nem az a fránya irigység? Neked nem telik rá? Ez a baj? Lehet igyekezni, megmaradni, gyarapodni, visszaszerezni, aztán zabálni a kaviárt, de amíg nem telik rá, addig magadat utáld miatta, ne azt, akinek telik rá.
(Egyébként nem a Rózsadombon lakom, földrajzból egyes, amint már írtam, és a kaviárt sem falom kilóra, de nem sajnálom attól, aki eszi.)
Előzmény: K.Pista (154)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.07 0 0 154
Ja persze!Tudhattam volna,a magadfajta a Rózsadombon lakik,körpanorámás villában és kaviárt zabál kilóra.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (153)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.07 0 0 153
vítfejű? Az milyen? :) VIT-fejűt akartál írni? Én mondjuk nem tudom, hogy azok milyenek, mivel az utolsó VIT idején még nem voltam elég nagy ahhoz, hogy ott lehessek, de rossz nem lehetett, ha a csinibabában mindenki arra akart kijutni :)

Egyébként megnyugodtam, ugyanis sem büdös, sem panellakó nem vagyok :) De azért tetszik, hogy egy ostoba tanyasi kocsmáros akarja nekem megmondani, hogy ki vagyok :) Mielőtt nagyon belelovalod magad, szólok, hogy engem a 4-es villamos kívülről kerül :)

Előzmény: K.Pista (152)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.07 0 0 152
Nekünk meg csak a vítfejű pesti büdös panellakó prolik a vízfejűek.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (151)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.07 0 0 151
Nem pistike, nekünk csak az ostoba tanyasi kocsmárosok tanyasiak. :)
Előzmény: K.Pista (150)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.06 0 0 150
Nektek mindenki tanyasi,aki nem a büdös,proli,pesti betondzsungelben él?
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (149)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.06 0 0 149
mocskolódó, ostoba, tanyasi kocsmáros? Most jobb? Komolyan csak ezt nem tudtad elfogadni? A többi oké volt? Hát ha neked jó, nekem is jó :)
Előzmény: K.Pista (148)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.06 0 0 148
Nem csapos,kocsmáros.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (146)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.06 0 0 147
Pistukám, az agyi teljesítményemet
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (146)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.06 0 0 146
Pistukám, az agyi teljessítményemet talán ne egy mocskolódó tanyasi csapos akarja értékelni, jó? Pláne ne egy olyan gerinctelen ember, aki véleményét nem meri nyíltan vállalni. A postaládám őriz egy e-mailt, amit bármikor szívesen közkinccsé teszek, ha nagyon ugrálsz. Ugye még emlékszel rá, mikor és milyen ügyben küldted, ahelyett, hogy felvállaltad volna a topic nyilvánossága előtt? Szóval, amíg kezemben a bizonyíték agykapacitásod teljes hiányára, addig ne nagyon akard az én elmémet értékelni, jó?
Előzmény: K.Pista (145)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.06 0 0 145
De agyi teljesítményeden igencsak meglátszik a hatás.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (143)
Mage Creative Commons License 2002.05.06 0 0 144
Hat de festeket trusszentesz, azert az se teljesen normalis :))
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (143)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2002.05.06 0 0 143
"Te egyszerűen hülye vagy. Az ilyen magas alkoholtartalmú alkohol kicspja a sejtek falát. Ha többet iszol belőle simán meghalhattál volna."

Nekem egyszer 96%-os tisztaszeszből sikerült egy kupicát legurítani, mert erdélyi ismerős hozta azzal a felkiáltással, hogy jóféle erdélyi szilvapálinka. (orvos és gyakran kap piát paraszolvenciaként. Meg sem nézte, hogy mit kapott, elhozta Mo.-ra ajándékba. Amikor bedöntöttünk egy kupicát, akkor derült ki, hogy nem szilvapálinka, hanem tisztaszesz, ami szintén nagy érték arrafelé, mert pálinkát lehet belőle csinálni.)
És még élek :)

Előzmény: Iván Gábor (83)
Mage Creative Commons License 2002.05.05 0 0 142
Nem tud valaszolni, mert kitiltottak egy hetre, a nagy moderatori topicosszevonasi lazban :()
Előzmény: alfredoo (140)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 140
rezeleje

ez tetszett. sajnos nem tudok hosszan mert megyek TUNTETNI. most en mondom meg hogy hanyan voltak. (megsugom el fogom osztani kettovel. kolcson kenyer visszajar. bar akkor ottel kell osztani).

ma beszeltuk meg hogy milyen jo lenne a viragosoknak ha minden nap lenne valaminek a napja. az altalad leiratak alapjan a ganglion napot vallalom. es a magyar farpofaet!!!

Előzmény: Rézeleje (137)
öregúr Creative Commons License 2002.05.05 0 0 139
Kedves K.Pista!
Tudod, döntött a LB. Ez azt jelenti, hogy a választás törvényesen zajlott le Ez ezt kell, hogy jelentse minden jog- és törvénytisztelő POLGÁR számára is.
Előzmény: K.Pista (128)
wildwild Creative Commons License 2002.05.05 0 0 138
Jaj istenem de jó!
Erre vártam mindig! Egy 6 % -ot elért
párt 4 miniszteri széket fog kapni!
És mindent el fog érni mert nélküle sajnos
nics piros szék!
Alig várom már az ujjabb "jogi gengszterizmus" és
"hazug" meg ilyeneket! Annyira teccik!!!
Egyébként meg befogom a számat mert én nem politizálhatok csak ŐK...
Rézeleje Creative Commons License 2002.05.05 0 0 137
Mindenük magyar? Tényleg?

A farpofájuk? A rágóizmaik? A veséjük? Az ürülékük? A vizeletük? A DNS-ük? Az os pubis-uk? A térlátásuk? Az esernyőjük? A tudatalattiuk? A földalattiuk? A vénájuk? A léghólyagjuk? A szférikus aberrációjuk? A K.Pistájuk? A lovuk? A lovasuk? A körömágyuk? A lúdtalpuk? A hajhagymájuk? Az ikszlábuk? A kecskelábuk? A vereshagymájuk? A májuk? A bilirubinjuk? A mitokondriumuk? A ganglionjaik? Az orbáncuk? A pitypangjuk? A gallérjuk? A kólibacilusaik? Az ükapjuk? Az ükanyjuk? A gerincük? A tősgyökerük? A török jövevényszavaik? Az angol nyelvtudásuk?

Mondd K.Pista, mindenük magyar?

Előzmény: K.Pista (131)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.05 0 0 136
Ja,de ennyiből hátrányos a szar idő: az eső miatt majd hamar visszaszivárognak a fórumokba... :) Persze ez magyar eső lesz,szóval lehet,hogy észre sem veszik amint a magyar fejeken,magyar esernyőkön,és magyar sipkákon kopog.
Előzmény: Söpört Elek (135)
Söpört Elek Creative Commons License 2002.05.05 0 0 135
Hála csureknek, ma nem kell olvasnunk. :-))))
Előzmény: K.Pista (133)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 133
200000?Ennyit hazudtok majd?
Megsúgom(csak azért,hogy nehogy nagy pofáraeesés legyen holnap)nem csak MIÉP-esek lesznek.
Előzmény: Mage (132)
Mage Creative Commons License 2002.05.04 0 0 132
200 ezer ember eldonti masik 9 800 000-rol, hogy azok nem igaz magyarok :))

Előzmény: K.Pista (131)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 131
Bizony,hajrá Magyarország!
Holnap a Hősök terén magyar emberek lesznek,igazi magyarok,akik nem csak attól magyarok,hogy magyar állampolgárok és magyar nevük van,hanem a szívük is magyar.
Előzmény: Obivan Baumax (130)
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.05.04 0 0 130
Holnap csipoghatsz Csurkánál!Kokárdát,zászlót, papírzsepit vigyél,barna ing kötelező!
Hajrá Magyarország!
Előzmény: K.Pista (128)
Obivan Baumax Creative Commons License 2002.05.04 0 0 129
Köszönd a FIDESZ-nek, az OVB az ő embereit tartalmazza, piciny fasisztám!
Előzmény: K.Pista (128)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 128
"Most örülök, hogy végre MINDEN TÖRVÉNYES LETT és kész. "

Mármint mi lett törvényes.A választás ugyanis törvénytelenül zajlott le.

Előzmény: AliceCsodaországban (127)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.05.04 0 0 127
Nézd Alfredoo, én pl. ápr. 7-én azzal keltem fel, hogy na ma megint megválasztják az Orbánt 4 évre. Aztán volt 2 napi vigasságom, meg kb. 2 napig tért vissza az élet olyan mederbe, amit eddig - az új rendszerben - megszoktam. Vártam az elemzéseket, a vitákat, az esélylehetőségeket satöbbi. Azt hittem, hogy Orbán úri módra - ha más sportol az eszemadta - veszíteni is tud, mert a fociban gyakran megeskik az ilyen, és hát tudjuk a pontozásokat meg minden. Magam elé vettem az újságokat, ahol minden jelölt %-a benne volt, kombinálni kezdtem, és úgy láttam, hogy a kezdeti kb 5-6%-os előny nem behozható. (Orbán ugyan 1%-ról beszélt a TF-en, elegánsan kifelejtve a szadeszt, de mindegy.)

Aztán jött 2 hét olyan őrület, amilyet még nem éltem, amióta 2lábú vagyok. Gyerekek a politikában! Fanatizált épeszű fiatalok, itt a hegy tetején ahol MINDIG csönd van, többtagú fiúkórus az "Orbán Viktor azt üzente" nótával - a szomszéd 9 (kilenc) éves gyereke fideszezik nekem... hát ne kívánd, hogy most ma este olyan nagyon nobilis legyek.

És még nincs vége. Mert jönnek az irracionális alapokon álló tüntetések, meg - és ez a legnagyobb baj - egyszerűen már nem tudom kiszámítani O.V. reakcióit. Én nem forradalomtól félek, csak ezt a permanens nyugtalanságot szeretném már megszüntetve látni.

És nem vagyok hajlandó félni. (Esetleg te tudsz valami titkos fegyverosztogatásról? Mert akkor dobj már meg egy mail-le, hogy bevásároljak egy hónapra...)

Most örülök, hogy végre MINDEN TÖRVÉNYES LETT és kész.

Majd abbahagyom a piszkálódást, ha újra minden normális lesz.

Előzmény: alfredoo (125)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 125
piroska

en meg azt mondanam hogy oruljunk magunknak es pillanatnyilag nem is foglalkoznek a kulonbozo lüge-kel.

nem azert mert olyan jo ember vagyok de szerintem ha mi bankodnank akkor lehet hogy majd mondja valaki hogy van eleg bajuk nem kell oket froclizni. es ez a helyzet meg eloallhat.

sajnos hogy ezen az oromon nem tudtunk tul lenni 2 hete. sajnos hogy ennyire keshegyre kellett ennek a harcnak mennie. pedig a jogorvoslat IS folyhatott volna barmennyi beadvannyal ha LEGALABB orban viktor kiallt volna es azt mondta volna hogy ezeket a beadvanyokat egy kapitalis marhasagnak tartom. ezzel meg nem hiszem hogy befolyasolta volna a szerveket.

mindenesetre ma a froclizast maximalisan kihagynam. biztos anelkul is orom az orom!

elnezest a magas loert...

Előzmény: Törölt nick (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!