Keresés

Részletes keresés

arkanoid Creative Commons License 2002.04.21 0 0 24
Én magyar voltam, az vagyok és az is maradtam. Nem szégyellem a politikai preferenciámat, de azt hiszem, attól még magyar maradtam!!!

Ha valaki a magyarságát pártfüggőnek tekinti, annak kellene szégyellenie magát. És nemcsak holnaptól.

Előzmény: Björn N. Frantz (20)
zividivi Creative Commons License 2002.04.21 0 0 23
/"..Ez csak a két "nemzetellenes párt" a FIDESZ és a MIÉP lehet.."/

A maga nemében mestermű a hozzászólásod. Csak a sablon már jól ismert. Saját piszkaitokat mindig is ügyesen varrtátok ellenfeleitek nyakába.

Előzmény: korgu (18)
Hasse Creative Commons License 2002.04.21 0 0 21
Én nem fogom szégyellni. Színes vásznak és bölcs vezér nélkül is tudom, hogy hova tartozom.
Előzmény: Björn N. Frantz (20)
Björn N. Frantz Creative Commons License 2002.04.21 0 0 20
"Most valami kicsike,megfoghatatlan ellenérzés jött ki belőlem ugyanezek láttán..."

Ne félj, a következő 4 évben ez lesz a sikk...
Eljött a te időd. Nem fogsz undorító kokárdákba meg nemzetiszínű zászlókba ütközni mindenhol. A magyarság ismét olyasmi lesz amit egy kicsit szégyellni illik.

Előzmény: Damas_ (-)
korgu Creative Commons License 2002.04.21 0 0 18
Ez aranyos: "összeturmixolják Orbánt a kokárdával".
Ez csak a két "nemzetellenes párt" a FIDESZ és a MIÉP lehet.
Előzmény: zividivi (5)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.04.21 0 0 17
Hűtőbe veled! Ott talán nem romlasz meg! :-))))))))))))
Előzmény: Damas_ (-)
Triumphator Creative Commons License 2002.04.21 0 0 16
Ügyike vagy, még így hajnalban is. Egyszerre rúx bele egy sportolóba és egy politikai felfogásba. Ráadásul vagy olyan okos, hogy közben dícsérni is tudod a kedvenc oldaladat.
Előzmény: Nyolcker (15)
Nyolcker Creative Commons License 2002.04.21 0 0 15
Kokó gyözelmének nincs sportértéke. A búcsúmeccsére kapott ajándékba egy hatszázadik senki ellenfelet, hogy üsse ki. Más kérdés, hogy hatalmas sportoló egyéniség volt, aki azonban a magyar sport tudatos nevelési korszakában kapta meg az alapokat, míg a Fidesz négy éve eszméletlenül nagy károkat okozott a sportnak is.
Előzmény: AntiAngel (1)
Egyensúly Creative Commons License 2002.04.21 0 0 14
Nem, csak Nálad működik az "ellenségem barátja az ellenségem" tézis.

E.

Előzmény: Damas_ (-)
Egyensúly Creative Commons License 2002.04.21 0 0 13
"azt a szaros kokárdát"

Tévedtem, jól éreznéd magad Romániában.
:)

E.

Előzmény: Egy szép vasárnap (9)
Egyensúly Creative Commons License 2002.04.21 0 0 12
Nocsak, és ki az a "ti", "gyönyörű ünnepnapom"?

E.

Előzmény: Egy szép vasárnap (10)
zividivi Creative Commons License 2002.04.21 0 0 11
No lám! No lám !

Csak kibújt a szög a zsákból. Nem is vagy te olyan naív kislány, mint hittem. Vérgőzös kis hitlerista vagy sztalinista vagy igazán.

Máris kezditek? Legalább várnátok meg az eredményeket.

Előzmény: Egy szép vasárnap (9)
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 10
Csak nem a ti nemzetiszinetekr?l a barnáról!:)
Előzmény: Egyensúly (8)
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 9
Hát azt a szaros kokárdát amit ti viseltetek párt jelvényként a választások után, azt a ti orrotokra kellene kenni, hogy lássuk kinek barna az orra!
Előzmény: zividivi (7)
Egyensúly Creative Commons License 2002.04.21 0 0 8
"Ez rosszabb mint trianon!:("

Nos, azért ne túlozzunk. Kiváncsi lennék a véleményedre, ha hirtelen átcsatolnának Téged mondjuk Romániához. Lehet, hogy nosztalgiáznál a nemzetiszínekről? :)

E.

Előzmény: Egy szép vasárnap (2)
zividivi Creative Commons License 2002.04.21 0 0 7
Ez szép volt !

Taps neked is !

A szaros kokárdát egyszer még az orrod alá dörgölöm. És emiatt nagyon szégyelhetnéd magad a többiek helyett is.

Előzmény: Egy szép vasárnap (6)
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 6
Kedves asszonyom!

Közlöm önnel, hogy szarok a fideszre és arra a kokárdára is amelyiket a választásokra fidesz jelvénynek használtak. Az, hogy orbánt náciként említette abban egyetértünk. Vigyázzon az utcán, hogy az orbáni börfejüek nehogy megeröszakolják, bár szerintem nincs kegyednek olyan szerencséje! Szép kormányváltást kívánok önnek is idegbaj nélkül!.)

Előzmény: zividivi (5)
zividivi Creative Commons License 2002.04.21 0 0 5
Kislány!

Olyan szépeket álmodsz, és ezek a csúnya bácsik és nénik meg akarják álmodat rontani. Ne hagyd magad! Az élet nem olyan szép, mint az álmok.

Tudod van ebben az országban két hatalomra törő párt, amelyik gyűlöli a magyarokat, mert útjában állnak világratörő terveiknek. Még nincsenek hatalmon. Ezért jól összeturmixolják Orbánt a kokárdával meg a nemzet jelképeivel, és azt mondják neked, hogy amiatt a náci Viktor miatt nem lehetsz boldog igazán. Te meg lenyeled a mérgezett almát, és ettől kezdve gyűlölni kezded az egész FIDESZT, és magad sem veszed észre, egyben nemzetgyűlölővé váltál.

Taps balról, könnyek jobbról és te boldog vagy, hogy nem neked kell könnyezned.

Csipkerózsikának boldogabb leszel.

Előzmény: Egy szép vasárnap (4)
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 4
T?lem annyi nemzeti szín? zászló lehet mindenhol, hogy csakna! A lányok is nemzetiszín? minibe járhatnak, csak a fidesz orbánnal az élen menjen el a nemzetiszín pecsába!
Előzmény: zividivi (3)
zividivi Creative Commons License 2002.04.21 0 0 3
/"...Most akkor nemzetellenes lettem?.."/

Nem ! Csak hagytad magad meghülyiteni. Majd kihevered és nem fogsz a nemzet jelképeire haragudni a FIDESZ HELYETT.


Előzmény: Damas_ (-)
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 2
Hát ha neked már csak a Kossuth tér Magyarország, akkor értem. Ez rosszabb mint trianon!:(
Előzmény: AntiAngel (1)
AntiAngel Creative Commons License 2002.04.21 0 0 1
Érdekes amit mondasz.
Én ma büszkébb voltam Kokóra, mint valaha :-)
Lehet, hogy ez csak a Kossuth tér miatt van? :-))))))
Egy szép vasárnap Creative Commons License 2002.04.21 0 0 0
Nem csak szórjál a fejedre szalicilt, hogy meg ne romolj és felejtsd el az orbáni négy évet!
Előzmény: Damas_ (-)
Damas_ Creative Commons License 2002.04.21 0 0 topiknyitó
Pár órája néztem az eszméletlenül elhúzódott Koko összefoglalót RTL-en..
Látom Koko-t, nem egyszer magyar cimeres nadrágban, esetleg az egész szerelése nemzeti színű.. Ezeket a meccseket már láttam régebben, akkor határozottan szimpatikus volt, hogy ennyire felvállalja kis nemzetünket...
Most valami kicsike,megfoghatatlan ellenérzés jött ki belőlem ugyanezek láttán...

Most akkor nemzetellenes lettem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!