Keresés

Részletes keresés

Nikolka Creative Commons License 2002.04.11 0 0 26
Bence,

Elnézést a hibárért..igazából nem is tudom miért azt írtam, hogy az öcséd..hiszen ezt végülis nem mondta!
Persze, mindenhol jó Rájuk gondolni, hiszen Tamáshoz sem tudok mindig leutazni és kimenni Hozzá a temetőbe..vagy kimenni Dányba az emlékhelyre!
Igazad van ez a topic nem erről szól..

Előzmény: MGPB (25)
MGPB Creative Commons License 2002.04.11 0 0 25
Nikolka,

az öcsém (aki a bátyám), valószínűleg szívesen elmegy veled máskor a fához. Szerintem egyébként otthon rájuk gondolni is éppúgy jó, mint a fa mellett. De erről inkább a másik topik szól.

Előzmény: Nikolka (18)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 24
...OK... és köszi...
Előzmény: Mario Brekt (23)
Mario Brekt Creative Commons License 2002.04.10 0 0 23
Megtettem!
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 22
...bocs: moderator@index.hu

No és nem ilyen célú ez a topic, talán nézd meg a nyitásomat, és a rajta található linket...

...lya, és Mea Culpa topic....

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.10 0 0 21
...ajánlom figyelmedbe a modarator@index.hu címet... működik az önmoderálás is...
Előzmény: Mario Brekt (19)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.10 0 0 20
Ez azért nem kedv kérdése szerintem!
Előzmény: Mario Brekt (19)
Mario Brekt Creative Commons License 2002.04.10 0 0 19
Bocsi! Tényleg nem… De nem volt kedvem még egy újabb topikot nyitni, mert már így sem tudom követni őket.
Előzmény: Nikolka (18)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.10 0 0 18
Mario,

Nem hinném ez ide illet..mielőtt írsz valamit egy topicba, olvasd el miről szól!..

Bence,

Én is attól tartok, hogy a következő napokban, hetekben Dávid Ibolyának kisebb gondja is nagyobb lesz annál, mintsem ezeket a sorokat elolvassa!
De mi fenn tartjuk a topicot és talán majd....
Az ígéret kevés, tenni is kell!
Sajnálom, hogy tegnap nem mentem el az öcséddel, mert hívott, meg természetesen magamtól is szerettem volna menni és leróni kegyeletemet! De az öcsém megbetegedett és nekem kellett rá vigyáznom! Nah de nem is mentegetőzöm itt tovább..
Itthon gyertyát gyújtottam a kicsikért és megkértem elhunyt kedvesemet, hogy ott az Égi birodalmában vigyázzon a Te gyermekeidre is!

Előzmény: Mario Brekt (17)
Mario Brekt Creative Commons License 2002.04.10 0 0 17
Budapest, 2002. április 10., szerda (MTI) - Kupa Mihály, a Centrum elnöke szerdán nyílt levélben arra kérte Dávid Ibolyát, hogy az "antalli örökség írott és íratlan normái szerint értelmezze" Orbán Viktor miniszterelnöknek a testnevelési egyetemen tett egyes kijelentéseit; a válasz "a Centrum és az MDF között létrehozható tárgyalások sorsát befolyásolhatja".
Kupa Mihály nyílt leveléből kiderül: a Centrum vezetői a sajtóból értesültek arról, hogy Dávid Ibolya nem zárkózik el a párttal való együttműködéstől, és választói közé várja a Centrum néhány - az antalli örökség részesének tekintett - alapítóját.
- A Centrum örül minden olyan megkeresésnek, amely a demokrácia megerősítését, az egymással küzdő pártok egyetértését és az emberek összefogását szorgalmazza. Ugyanakkor nem lehetünk vakok, látnunk kell, hogy a választás első fordulójának eredményeként már az utcán vannak az indulatok, folyamatosan az ország megosztottságáról beszél a média, és kormányzati politikusok "harcra" szólítják híveiket - áll Kupa Mihály levelében.
A pártelnök ezért arra kéri Dávid Ibolyát, hogy "az antalli örökség írott és íratlan normái szerint értelmezze Orbán Viktor miniszterelnöknek a testnevelési egyetemen tett azon kijelentéseit, amelyek a haza sorsának végzetét, a bűnözés felerősödését jósolják egy ellenzéki győzelem esetén".
- Ön szerint hogyan illeszthetők az "antalli demokrácia" felfogáshoz a miniszterelnöknek a választás első fordulóját értékelő, s annak eredményeit előrevetítő kijelentései, miszerint "a családunk, a gyermekeink, az emberi méltóságunk, a szabadságunk és a hitünk mindaz, amit most meg kell védenünk" - kérdezi Kupa Mihály.
A pártelnök szerint a társadalom egészének, de különösen az antalli értékrendet magukénak vallóknak fontos, hogy e sorsdöntő napokban világosan lássák mit jelentenek a nyilatkozatok, milyen értéket képviselnek a politikusok által kimondott szavak.
- Válasza a Centrum és az MDF között létrehozható tárgyalások sorsát befolyásolhatja - zárul Kupa Mihály nyílt levele.
MGPB Creative Commons License 2002.04.10 0 0 16
Tartok tőle, hogy az elkövetkező napokban nem lesz DI-nek ideje velünk foglalkozni. A baleset után a faluban lakó miniszter (már nem az...) meghívott az irodájába, és segítséget ígért abban, hogy a megelőzésért történjenek lépések. Ez akkor jól esett, sajnos semmi nem valósult meg belőle.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 15
...egyetértek és együttérzek Veled is :-(((
Előzmény: Nikolka (14)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 14
Persze, hogy terheli felelőség..de nem csak őt, hanem ugyanúgy az összes többit aki az igazságügyben dolgozik! Mindenképpen válatoztani kell ezen, hiszen én sem fogom eltűrni, hogy a szerelmem gyilkosa megússza bűntetés nélkül! Ő és az Ír "..." is elvette ártatlan emberek életét, vagy inkább gyerek életét, hiszen a párom is még csak 21 éves volt! Tűrni lehet a fájdalmat, a bántást, de az igazságtalanságot és a sárba tiprást semmiképpen!
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.09 0 0 13
Nem is gondolom, hogy raja múlik közvetlenül. Én azt feszegettem, hogy az ő vezetése alatt ilyen jelenleg a jogrendszer, s ezért valamilyen felelősség azért csak terheli. Nyilván nem az a felelős, aki be sem teheti a lábát abba a minisztériumba... s azt hiszem valahol felelősnek kell lennie, mert ha nincs, akkor épp az a baj, hogy kellene, hogy legyen...

...de én csak egy elnyomott vagyok...

Előzmény: Nikolka (12)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.09 0 0 12
Mint mondtam, már mi is írtunk a miniszter asszonynak levelet, a barátom halálával kapcsolatban. Minket válaszra méltatott! És az, hogy két éve húzódik az eset hidd el, nem rajta, vagy nem csak rajta múlik!
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 11
...tudod ez a most immáron holnap lesz két éve, hogy hzódik... igaz, én csak most fordultam, ráadásul csak így anoniman a hölgyhöz...
Előzmény: Nikolka (10)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.08 0 0 10
Igen, most a politikai "zűrzavar" is közbe szólt egy kicsit..
Bízom benne, hogy Dávid Ibolya nem hátrál meg a válasz elől!
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 9
Így van, nincs is értelme, nem is cél, a válasz lenne a fontos, de vannak kételyeim... most meg különösen...
Előzmény: Nikolka (8)
Nikolka Creative Commons License 2002.04.08 0 0 8
Nem az a lényeg, hogy Dávid Ibolyát szidjuk, vagy kritizáljuk, hanem az, hogy a kérdésetek, megszóllításotok választ kapjon Tőle!
Semmire sem vezet a becsmérlés...
Előzmény: kzt (6)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 7
...nos, Ibolya asszonynak a képviselőség sikerült, kérdés válaszolni is fog-e, vagy megmarad hallgatagnak...
kzt Creative Commons License 2002.04.08 0 0 6
A Miniszterasszony csak a kalapdivatban erdekelt... a focin kivul sajnos a munkajahoz is elegge nulla.
Előzmény: ex_lx (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 5
Nos, én írtam oda is, legalábbis megpróbáltam, de nem jelent meg a témák listáján...
Előzmény: Nikolka (3)
ex_lx Creative Commons License 2002.04.05 0 0 4
Furcsa, a képviselő asszonyhoz nincs e-mail cím bejegyezve a parlament.hun.
Nikolka Creative Commons License 2002.04.05 0 0 3
Olvtársak!

Nem tudom elfogja-e itt olvasni a miniszter asszony a hozzászólásaitokat..persze, lehet olvassa az index fórumait! Mindenesetre ajánlom Nektek, hogy a témát hozzátok fel az ORFK fórumain, nekünk bevált, a belügyminiszter úr végre felfigyelt, belátta..mondhatnám, kénytelen volt belátni tévedését!

Tehát.. http://www.orfk.hu

Nikol

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 2
Köszönöm, kedves kzt a felvetésedet! Egy ilyen lehetőség adódna, én is csatlakoznék szívesen hasonló feltételekkel!
Előzmény: kzt (1)
kzt Creative Commons License 2002.04.05 0 0 1
Tisztel Miniszterasszony, az en kerdesem is ugyanaz - de mint felnott es felelos adofizeto es valasztopolgar szeretnem a velemenyet hallani. Ha szemelyesen szeretne kifejteni erveit orommel allok rendelkezesere (nevvel es arccal) egy kolcsonosen megfelelo idopontban.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 0
...egy kis pótlás, csak kiegészítésképpen: úgy gondolom, hogy a világ az ilyen internetes fórumok lehetőségével gazdagabb, nyitottabb lehet, ezért is választottam ezt a formát most ebben az ügyben...
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.05 0 0 topiknyitó
T. Dávid Ibolya asszony, mint igazságügyminiszter!

Indításképp kérem nézzen be ide: két kis ember...

Emígy anoniman, de egy internetes fórumon kérdem tisztelettel Öntől - már amennyiben eljut Önhöz ez a pár sor -, hogy mi a véleménye arról az igazságszolgáltatásról, ami az Ön ideje alatt ezt az eredménytelenséget produkálta egy szerencsétlenül járt fiatal pár ügyében? Mit tud Ön mondani arról, hogy ma Magyarországon hogy lehetséges ilyen eset?

...egy anonim nick: elnyomott


ui.: anoniman csak azért fordulok most Önhöz, mert így alakult ki ezen a fórumon a jelenlétem, de úgy gondolom, hogy megismervén e témát sokak nevébebn teszem fel így név nélkül is a kérdést...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!