Keresés

Részletes keresés

Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.01.05 0 0 28
Remélem azért nem lesz olyan nagy, hogy a miniszterelnök úrnak és kedves kíséretének meg kell szakítani jogos, megérdemelt pihenőjét és fáraccságos puncs (vagy puccs?) előkészítő munkáját a napfényes, ócsó, demokratikus Guantamamo-n, bocsánat Kubában. Magánélet is van a világon, a D-209-es is ember. Mindenesetre én időben szóltam, nem szeretnék egy újabb kommunikációs hibát, Gál úr!
Cicó Creative Commons License 2002.03.26 0 0 27
Sziasztok!

Marha nagy ötletnek találom, hogy elkezdték harsogni, hogy az árvíz miatt hagyjuk otthon az autónkat és járjunk tömegközl.-vel. Nem tudom, vajon az eszükbe jutott már, hogy sok ember azért nem jár tömeggel, mert nem tudja az otthona előtt hagyni az autót?????? A hüle szabályok miatt ugyanis csak annak adnak állandó parkolási engedélyt, akinek állandó bejelentett lakcíme van az adott kerületben. Namármost én is, - mint talán több százan, ezren, tízezren ebben a városban -, kiküldtetésben dolgozom Budapesten és nem kérhetek parkolási engedélyt!!!!!
És eszem ágában sincs ebben a városban élni, huzamosabb ideig!
Szóval ha egy ici-picit gondolkodnának, akkor erre az egy hétre felfüggesztenék a parkolási rendszert.... De ugye kell a lóvé mindenkinek.......

kisibolya Creative Commons License 2002.03.26 0 0 26

off bocs.

...pedig rendes emberek tanították a középiskolában a faipari technikumban, csak hát a továbbtanulásra már agyilag nem tellett....:O)
viszont igen kiválló agyarfórumista lett...faiparilag...
on
*****
A Duna versenyez a Tiszával, most a Duna nyer.....:O(

Előzmény: szigetelőszalag (15)
Gundark Creative Commons License 2002.03.26 0 0 25
Malu, Malu! Szavazz jól, most, és jó lesz neked. (olvastál elég plakátot nem? ) Annyira hogy a Transitodat egy Mi8asra (ha fussa akkor akár lehet 17es is) cserélheted, és akkor meg minek a hid? Mondjuk a Transitod fenntartása lassan annyiba fog kerülni. :) illetve :( És még az is zavar, hogy nem tudsz örülni a kis dolgoknak :) Van rendőrségi helikopterünk! És ezt csak igy simán bejelented... Olimpia? Király lesz! Csak ne jöjjön akkor egy ilyen árhullám a dunára mert akkor a kenupályánknak annyi :) Egyébként meg az illetékes urak vegy elvtársak nem járnak arra amerre Te. Miből gondolom? Mert akkor már lenne új hid...
Előzmény: Malu (17)
jegec Creative Commons License 2002.03.26 0 0 24
Ez azért elég erős, hogy valami Gyürk (gondolom Fideszes) felelős Budapest forgalmi csődjéért, és nem Demszky.
Előzmény: Malu (17)
Boarhunter Creative Commons License 2002.03.26 0 0 23
Te kretén, te mindenből politikát csinálsz? Vigyen el a víz, mint a többi sz@rt...
Előzmény: kormanyoldali (21)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.03.26 0 0 22
Nagy a tét! Ha a Duna eléri a parlamenti küszöböt, akkor talán az SZDSZ is. :O
kormanyoldali Creative Commons License 2002.03.25 0 0 21
Petofi utan szabadon: Jon a maszop,jon a maszop,hangzek,s szarhaziakat lattam midon kitekintek-ezzel azt akarom mondani,hogy ez az arviz semmi-a maszopot kell a medrebe visszaterelni-az 5%-os medrebe,megpedig vegleg!
Vgaby Creative Commons License 2002.03.25 0 0 20
Maximálisan egyetértek veled, Rómain lakom szerencsére nem az ártéren . :))
Előzmény: Malu (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 19
Van egy bokkeno: a Duna nem Ukrajnabol jon :-)))
Előzmény: jegec (6)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.03.25 0 0 18
Jön a víz, má' nagyon izgulnak!
Malu Creative Commons License 2002.03.25 0 0 17
Sziasztok!

Budapesten a III. kerületben lakom, mindennapos gondom a közlekedés. Van egy kis vállakozásom, nagykereskedelemmel foglalkozom, ezért Ford Transitommal minden reggel végig kell, hogy szenvedjem magam a Szentendrei úton.
Ma reggel úgy keltem fel, hogy rettegtem, mikor is fogok beérni a városba. Pontosabban a város másik oldalára, Kőbányára.
Mondtam 1234 Mi Atyánkot, míg beértem az Árpád - hídra, hallgattam kissé túlspilázó Endrénket, kapartam az arcomról a bőrt...
S mindeközben gondolkodtam, néztem ki a fejemből, s láttam nagyon sok szép politikai plakátot, amely hírdette, én vagyok az embered, én fogom Neked kiharcolni azt a hidat Aquincum és Újpest között!!!
A 4es választókerület vezéregyénisége Gyürk urunk aki lassan 4 éve ül parlamenti székében, ismét hírdeti magát a következő ciklusra, hogy zsebre rakjon havi X ezer forintot...
Őt abszolut hidegen hagyja a híd építés gondolata, mert hát ugye míg Demszky a főpolgármester, addig csakazértis csöndben maradok. Nem állok fel a parlamentben legalább egy interpelláció erejéig, hogy népszerűsítsem a híd gondolatát.
Pedig milyen szép lenne az, ha 10 évi huza vona, és veszekedés után már nem pártpolitikai alapon folyna a csata a hídépítésről, hanem legalább egyet megépítenének: az M0 vagy az Újpestit...
Annak a több ezer autónak, amely pl. Leányfaluról, vagy esetleg Vácról jön, ne kelljen az Árpád hídig eljönnie, azért hogy átvergődjön a túl partra...
Reális, otimista számítások szerint erre még kb 5-7 évet várni kell...
Csakhogy van egy kis bökkenő: én 22 éve élek a Szentendrei út mellett. Amit az elmúlt 5 évben tapasztaltam, a növekvő forgalom, és dugó azt mutatja, hogy kb 3 éve van még a Szentendreinek, és beáll, KO.
A mai nap is bebizonyította számomra, lehet rakpart lezárás vagy nem, legyen szó bármilyen mostani, vagy leendő képviselőről, kormányról, lehet az független polgármester is, nem képes megoldani a közlekedési gondokat Észak - Budán.
Ilyenkor persze csöndben van a média is, csak megjegyzi, magas a Duna, lezárják a rakpartokat, takarítás után kinyitják..... Ilyenkor a normális újságíroknek, riportereknek oda kellene szögezniük a a feneküket az illetkésekenek, hogy mi van??? Inkább rendezünk x millióért tüzijátékot, és ünnepségeket? Minek?!
Folytathatnám a sorokat azzal pl, hogyha állok reggel az Árpád hídon, úgy jár a híd alattam, mintha megkergült volna. Arról nem is szólva, hogy ha egyetlen egy autó elromlik és vesztegel a hídon akkor fél óra múlva már az rómain áll a sor vége.
Megoldás: Minden reggel felküldünk egy rendőrségi megfigyelő helikoptert, és konstatáljuk, hogy milyen szép nagy a sor...
No mindegy, nem hergelem magam tovább, úgy sincs értelme, rendezzünk csak olimpiát, az fontosabb....

epdm2 Creative Commons License 2002.03.25 0 0 16
A szocik alig várják, hogy elöntse Pestet. A tiszai árvizet is messiásként várták, de az elmaradt.
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.03.25 0 0 15
De Franek Tibornál menő!
:))

A megélhetési nyilasizmushoz ez is elég!

Előzmény: egy korsó sör (14)
egy korsó sör Creative Commons License 2002.03.25 0 0 14
A foxi-maxi jobb helyeken nem végzettség.
Előzmény: di manó (3)
AgentOrange Creative Commons License 2002.03.25 0 0 13
20 méterre lakom a folyótol, nincsen itt probléma, volt már ennél nagyobb is asszem 91-ben.
Előzmény: egy korsó sör (12)
egy korsó sör Creative Commons License 2002.03.25 0 0 12
A foxi-maxi jobb helyeken nem végzettség
Előzmény: di manó (3)
vermeer Creative Commons License 2002.03.23 0 0 11
Egy előbbi hozzászólásomat radirozták.Miért? Tök ártatlan volt.

vermeer

Zsiger Creative Commons License 2002.03.23 0 0 10
Es vajon hany doglott hal uszik majd az arral ?

Csak sajnos sok vedett-, es haszonallat is aldozatul esik majd.....

jegec Creative Commons License 2002.03.23 0 0 9
Bocsánat, természetesen a szlovák elvtársakról van szó.
Előzmény: jegec (6)
száraz Creative Commons License 2002.03.23 0 0 8
Az Antarktiszon le szakadt egy Luxemburg méretü jégyhegy.Náci Orbán vajon hogy firkálta meg, hogy ne a Dunába csússzon?
Előzmény: jegec (6)
jegec Creative Commons License 2002.03.23 0 0 6
Az ukrán elvtársak már leheltetik a havat, muszáj, hogy még a kampánycsend előtt olvadjon.

Sajnos vannak olyan antidemokratikus-antiszemita elemek, akik elintézték, hogy például holnap reggel fagy legyen.

Előzmény: Angina Pectoris (0)
vermeer Creative Commons License 2002.03.23 0 0 5
A károgó, szárnycsapkodó halálmadarakat és sivítozó denevéreket lefelejtetted a képről.

vermeer


Előzmény: Velencei gondolás (1)
szigetelőszalag Creative Commons License 2002.03.23 0 0 4
Már ott is? Viktor mindenütt ott van! :))
Előzmény: Velencei gondolás (1)
di manó Creative Commons License 2002.03.23 0 0 3
Nekem van olyan (egyetemet végzett!) kollégám, aki komolyan drukkol egy jó kis árvízért. Hátha belebukik (netán szó szerint) a fideszkormány ...
theow Creative Commons License 2002.03.23 0 0 2
A szakértők megmodnták még tavaly, hogy az eddigi tapasztalat és a periodikusság alapján idén a Dunán a sor
Velencei gondolás Creative Commons License 2002.03.23 0 0 1

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Angina Pectoris Creative Commons License 2002.03.23 0 0 0
Ezennel tisztelettel kérjük a Dunát, hogy még a választások első fordulója előtt szíveskedjék tetőzni! :)
Előzmény: Angina Pectoris (-)
Angina Pectoris Creative Commons License 2002.03.23 0 0 topiknyitó
Jön az árvíz a Dunán. A szakértők izgulnak. Összeszorított combokkal várják a vizet. De annak örülnek, hogy nem április 5-én tetőzik a Duna, ugyanis akkor már nem volna elég idejük elmagyarázni a lakosságnak, hogy a mostani árvizet hogyan is kell értelmeznie a választóknak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!