Keresés

Részletes keresés

Liquid_FX Creative Commons License 2002.04.01 0 0 213
És ha szabad kérdeznem, akkor hol/mikor volt Will barátunk stand-up comedian?
Példát please, had tudjam meg azt a büdös nagy igazságot...
Előzmény: Józan Polgár (191)
Bosco Creative Commons License 2002.03.29 0 0 212
"Szerintem picit elszaladt a paci az urakkal, foleg miota stabil tarsulat van. Hogyugymondjam, messze nem Havas Henriknek van a legnagyobb arca:)) Politikailag sokkal visszafogottabbak lettek, stb."

Nagyon egyetértek.

Előzmény: Törölt nick (211)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.28 0 0 211
Szerintem picit elszaladt a paci az urakkal, foleg miota stabil tarsulat van. Hogyugymondjam, messze nem Havas Henriknek van a legnagyobb arca:)) Politikailag sokkal visszafogottabbak lettek, stb.
Reszemrol egyebkent mostanaban mar csak nagyon ritkan nezem, ha veletlenul odakapcsolok. Meg ez itt OFF:)
Előzmény: szasza_hungary (210)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.03.28 0 0 210
Miért szerinted rosszabb lett, mint aminek indult?
Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.28 0 0 209
A 7i7es elso adasai tokjok voltak, es nezd meg mi lett belole:)
Előzmény: médiacápa (208)
médiacápa Creative Commons License 2002.03.28 0 0 208
ÁÁÁ, egy hozzáértő, aki azt hiszi hogy az amerikai nagy mesterek nem gyakorolták be 1000szer és nem írják írók a szövegeket. Tény, hogy az RTL-es előadók még messze vannak az igazi stamd-up comedy-től, de legalább elindult valami, amit szívesebben fogok nézni mint a Sas-tapsot vagy a Dáridót. +a Heti Hetes első adási is borzalmasnak nevezhetők, és nicsak mi lett belőle. Remélem hogy az RTL kitart és néhány hónap mulva már "hasonlít" az igazi stand-up comedy-re, nem úgy mint a TV2: ha az első adás bukta, akkor már nem is sugározzuk, hacsak nem köt minket egy szerződés (BorosBocskor, Láncszem).
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.25 0 0 207
elnezest, de en nem kauffmant lattam, es meg csak nem is stand up comedyt, hanem egy elore megirt, huszezerszer elprobalt meg kabarenak is nehezen nevezheto eloadast. Szoval szvsz ennek a neven kivul semmi koze nem volt az Ember a Holdon-hoz.
Előzmény: médiacápa (205)
SliDe Creative Commons License 2002.03.25 0 0 206
Kaufmanná leszünk itt mindannyian, hiszen amint megpillantjuk őt, ahogy képzeletünkben rajtunk mulat, megértjük a dolog iróniáját...kár hogy ettől még olyan szánalmasan kiszámítható ez az egész :(
Előzmény: médiacápa (205)
médiacápa Creative Commons License 2002.03.25 0 0 205
Na, most végre volt időm végigolvasni ezt az egészet, és lett volna kedvem néhány okostoljást helyre rakni, főleg az első kritika íróját -isten bocsájssa meg sértett pici lelkét- de rövid leszek.

Konklúzió:
"Kaufman egyébként szerintem pont azokon a reakciókon mulatott a legjobban, amiket itt lehet olvasni,..."

ennél többet nem is kell mondani ;)

MC

Johny Crunch Creative Commons License 2002.03.25 0 0 204
Azt hiszem, aki látta az Ember a Holdon c. filmet, az egy pillanatra sem vehette komolyan a balhét. Ha nagyon át akartak volna verni, akkor szombat esti dáridó az RTL-en címet adták volna a műsornak és nem Emberek a Holdon-t. Kaufman egyébként szerintem pont azokon a reakciókon mulatott a legjobban, amiket itt lehet olvasni, Index bácsi meg alaposan beégéséről nem is szólva.
Szóval ez valamiféle tisztelgés akart volna lenni Kaufman előtt, ami nem sikerült túl jól (és vitatható is, hogy van e joguk lenyúlni az ötletet?), mint ahogy a filmben sem értették meg az emberek Andy Kaufman "művészetét". Úgyhogy az a véleményem, hogy Rudof Péter a legjobb szándékkal csinálta meg a műsort. A színvonal meg olyan lett amilyen. Aki látta az Ember a Holdon-t, az tudta, hogy mi a játék lényege, aki meg nem, az meg ezután nézze meg a filmet, mert szerintem óriási. (Igaz 100-ból 1 embernek tetszik úgy általában. De hátha nektek is bejön.)
sonne Creative Commons License 2002.03.25 0 0 203
engem viszont érdekelne, hogy le lehet-e valahonnan tölteni a témát... valaki?
Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 202
szvsz senkit sem erdekel az, amit ti itt osszezagyvaltok.

Téged biztos érdekel, ha már elolvastad, és reagáltál is rá:)

Előzmény: sugarzoltan (189)
SliDe Creative Commons License 2002.03.24 0 0 201
"Ebből így a index se pró se kontra nem tud jól kijönni.Egyedül akkor nyerhetett volna az ügyön, ha az álhír igaz"

nem a szart...az indexnek igencsak fontos minden forint(éppen árulják szegényt cakk&pakk csak vevő, az nincs még szegényre :), az RTL pedig néhány kategóriával bőkezűbb szponzor tud lenni ha nagyon akar, vagy ha kell egy kis intellektuális hátszél, hogy a magasan képzett internet-olvasók tömegét is ide vozza

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 200
ja, nekem is ez a bajom, hogy anno nekem őszintének tünt az index, ezért szerettem meg, most meg nem az.
Előzmény: Törölt nick (199)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.24 0 0 199
A cikket te írtad, az előző cikket meg más írta, DE mindkét cikk az indexen jelent meg, így az index cikke.

Ha XY újságban megjelenik címlapon egy cikk X-től, majd következő héten Y-tól ugyanarrol a témárol, de ellenkező véleménnyel, akkor az már X és Y cikke, és csak véletlenűl került XY újságba? Felelős ilyenkor nincs azért, amiket leközöltek? Mert ha X lenne felelős, akkor az újságra mutogat, ha az újság, akkor meg X-re?

Anno volt a szakadás az internettoval. Szvsz sokan érzlemi alapon, meg a megbízhatósága miatt jöttek Nyírő úrral az indexhez. Ilyenkor mi van? Most sorban jelennek meg az olvasófikázó cikkek, a tévedések, stb. Bocsánatot meg nem kér soha senki, a címoldalon egy db. elnézést kérek, tévedtem jellegű iromány nincs, csak simán nyomtalanul eltünnek az inkorrekt cikkek.

Előzmény: Worluk (195)
Solt Creative Commons License 2002.03.24 0 0 198
"én írtam a cikket, nem az Index. "Az Index" nem tud cikket írni, ezért embereket alkalmaz."
Hadd ne idézzem a cikkből az RTL vagy a tv2 megszemélyesítéseit, mert az egészet be kellene másolnom ide.

"Képzeld el, még olyan is volt már, hogy két szerzőnk egymással vitatkozott. Na mit szólsz?"
Nem érdekel, hogyan kerül ki a cikk, akkor sem olvasnám el a szavazati arányt, vagy a nyers változatokhoz fűzött módosításokat, ha kint lennének. Ha egy írás kikerül, akkor én azt az index mint közösség véleményének, értékítéletének tekintem.
Ha az kerül, ki, hogy "A divat terroristái már eddig is tobzódhattak itthon a színes előlapokban és villódzó antennákban, most azonban a koreai ipar végső csapást mért az amúgy is beteges magyar ízlésvilágra. Néhány hete ugyanis itthon is kaphatóak a mobiltelefonra húzható, gülüszemű, színes plüssállatkák.", akkor azt az index értékítéletének tekintem. Egyet is értek vele, és ezért járok indexet olvasni, indexen futó reklámokat letölteni stb.
De amikor rá egy-két hétre ez az "ízlésterrorista mobilkiegészítő" megjelenik az index áruházban, akkor az számomra hiteltelenné teszi az indexet.
Elég nehéz megemésztenem, hogy egy számomra kedves kis közösség ízlése, értékrendje ilyen hirtelen ekkorát zuhanjon, de talán még mindig jobb ezt tudomásul venni, mint amikor az a bizonyos erkölcsi-etikai érzék hamvaiból feltámadva pár perc alatt olyan magaslatokba szárnyal, hogy a nyakam majd beletörik az ámuló szemlélődésbe.

Előzmény: Worluk (195)
szando Creative Commons License 2002.03.24 0 0 197
Gorilla:
A nálatok az hol van?

Egyébként én, már a műsor kezdése előtt is tudtam, hogy Andy Kaufmann-t (RIP?) nem lehet utánozni.

Előzmény: Törölt nick (192)
Gai-luron Creative Commons License 2002.03.24 0 0 196
Valld be, hogy megvásárolt az RTL KLub, b+!
Előzmény: Worluk (195)
Worluk Creative Commons License 2002.03.24 0 0 195
egykomám,

én írtam a cikket, nem az Index. "Az Index" nem tud cikket írni, ezért embereket alkalmaz. Képzeld el, még olyan is volt már, hogy két szerzőnk egymással vitatkozott. Na mit szólsz?

tolle, lege

>w<

Solt Creative Commons License 2002.03.23 0 0 194
IMHO, a még önmagát is szembeköpő indexnek, még akkor sem lenne sok alapja e témában fika-cikket írni, ha az előző nap nem álltak volna be a szart két kézzel keverők népes táborába. Így, szaros kézzel pedig ...
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 193
Még jó, hogy nem néztem.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 192
nalunk most is megy a sorozat
Előzmény: Józan Polgár (191)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.03.23 0 0 191

Liquid_FX:
"Még az idézett hír is téves, mert Will Smith soha a büdös életben nem volt stand-up comedian.. :-)"

De volt. Legközelebb nézz utána egy kicsit a dolgoknak mielőtt kinyilatkoztatod a nagy igazságot.

Előzmény: Liquid_FX (67)
szasza_hungary Creative Commons License 2002.03.23 0 0 190
Sugarzoltan!

Ritkán olvastam ilyen bunkó hozzászólást... de ezt annak tudom be, hogy ez az első hozzászólásod itt az index.hu-n ezzel a nicknévvel...

Szerintem inkább elöször olvasgassál végig minden topikot és utána szidjad a hozzászólókat, tudod itt az a lényeg, hogy érveket, ellenérvekkel és véleményeket véleményekkel ütköztetünk. Ez a fórum szépsége.

Előzmény: sugarzoltan (189)
sugarzoltan Creative Commons License 2002.03.23 0 0 189
tiszlelt forumosok, igen tisztelt dilettans index!

tisztelet a kivetelnek, de ennyi barmot mi ti osszegyulve ritkan lehet latni.
itt mindenki olyan jujdekurvanagyon ert e tevezeshez meg a mediahoz. persze nem tudjak megkulonboztetni az eloadast a felveteltol, de ez mindegy, lenyeg, hogy lehessen fikazni. meg lejon a worluk cikke, az aztan rendesen megmondja a magaet! vagy a masik kis kocsog, az up, az is mindent jobban tud, o is rendesen odamondogat. az index ugy allitja be magat, mint valami mindenek folott alo okostojasok gyulekezete, kozben meg beszop olyan dolgokat, amiket oreganyam nem venne be. nem eloszor, szvsz nem is utojara.

nem mintha nekem tetszene a magyar kereskedelmi televiziozas. nem is ugatnek, de ennyi baromsag mar tenyleg idegesit. foleg a sok seggfej, aki azt mondja, hogy "ezt en is meg tudnam ezt csinalni". csinald bmeg, senki sem tart vissza.

a szerkesztot meg, aki beszopta a dolgot, ki kell rugni a verbe, de ez ugysem fog megtortenni. o is egy mediaszakerto, meg "ujsagiro", a baromallatja.

tovabbi jo fikazast, irjatok ki a feszultseget magatokbol, gondoljatok magatokrol, hogy mindent jobban tudtok. szvsz senkit sem erdekel az, amit ti itt osszezagyvaltok.

udv,
sz

Worluk Creative Commons License 2002.03.23 0 0 188
megismétlem, mert úgy látszik, elsüllyedt:

Kedves fórumozók,

néhány reakció az indexet illető elgondolásokra:

1. igen, beszoptuk, illetve az ügyeletes hírértékűnek ítélte és gyors volt - egy ilyen cikket összerakni nem tart semeddig. Előfordul, ha az ember hozzászokik a percekben mért hírversenyhez, de szerencsére korrigálható.

2. nem, nem vette meg az rtl az indexet, ezt az egy oldalt sem; eddig sem tettünk igazán a kedvére és ezután sem fogunk - remélhetőleg - legfeljebb akkor, ha valami jót csinálnak.

3. a cikket levettük, készül helyette egy alaposabb, elemzőbb, szubjektívebb, látomásos valami, holnap vagy legkésőbb hétfőn olvasható lesz.
>w<

az új cikk közben elkészült egyébként, talán elhiszitek, hogy ezért sem fizetett az RTL.
Köszi.
>w<

Előzmény: Fido Dido (176)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 187
Szerintem nem volt csalas, csak most ugytesznek, hogy mentsek a helyzetet
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.23 0 0 186
Most akkor kiderutl, hogy csalas? Szerintem
shuriken Creative Commons License 2002.03.23 0 0 185

Első generáció után ez az RTL második bődületes melléfogása.
RöltexRózsi Creative Commons License 2002.03.23 0 0 184
Szerintem az idétlen mücirkusz miatt az RTL nézőket - még az olyan elvetemetülteket is, aki netán Rudolf Péter miatt kapcsoltak be - is veszthetett, nem biztos, hogy mindenki kivárta a későbbi időpontot - az esti választék meg nem volt olyan fényes, hogy mást nézzen....elment mondjuk rádiót hallgatni, olvasni vagy csicsikálni. Öngól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!