Keresés

Részletes keresés

onagyz Creative Commons License 2004.05.22 0 0 20
BaSand Creative Commons License 2003.06.26 0 0 19
Gogolák elvtárs!

Nem ártana a széles közvélemény tudomására hozni, hogy a bemutatott objektum a Felcsut kölyök III. tartalék edzőpályája. A nagy sportlétesítmények a föld alatt vannak, ezért a madártávlati képen nem láthatók. Alcsút és felcsút közti hatsávos autópálya a föld alatt húzódik, (a Vegyépszer készítette, naná) a miniszerelnöki légiflotta kifutópályája is itt kapott helyet.

Előzmény: Gogolák (16)
Tub Creative Commons License 2003.06.26 0 0 18
Ne zavard össze ezzel az 56-tal.

Legyen 57! Az sokkal pártszerűbb!

Előzmény: Törölt nick (15)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 17
:DDDDDDDDD

Kémelvtárs fényképe nincs ott a sarló-kalapácsos James Bond-szerkójában?

Előzmény: Gogolák (16)
Gogolák Creative Commons License 2003.06.26 0 0 16
Én ezt találtam a www.mszp.hu-n.

Felcsút látképe a stadionnal.
A Orbán Viktor Stadion 175 ezer néző befogadására alkalmas.
A kép közepén az Orbán Győző JégCsarnok (OGyJCs) (50 ezer néző) látható.


Előzmény: Wic (11)
Margarita Nyikolajevna Creative Commons License 2003.06.26 0 0 14
Már megint pofára estetek? Ejnye-ejnye...
Előzmény: Ariel (12)
Wic Creative Commons License 2003.06.26 0 0 13
>> es egy ujabb tokaji szolo a naccsagos asszony vagyonahoz.

Ne zavarjanak a tények.

Wic

Előzmény: Ariel (12)
Ariel Creative Commons License 2003.06.26 0 0 12
nalatod!

a penzt fontosabb celra forditottak. aszfaltos ut a volt partitkar hazahoz (gyoziba') es egy ujabb tokaji szolo a naccsagos asszony vagyonahoz.

Előzmény: Wic (11)
Wic Creative Commons License 2003.06.26 0 0 11
Inkognitó Ergó Sumák válasz erre | adatok | e-mail 2003-06-25 23:30:44 (27694)

Elvtársak!

A Párt a mai napon felderítéssel bízott meg, így eljutottam a viperafészekbe: Felcsútra. Azonnal megkerestem a híradások szerint hivalkodó, többszázezer nézö befogadására alkalmas stadiont. Nem találtam. Amire rábukkantam, az egy gondozott falusi futballpályára emlékeztetett. Hiába kerestem a stadion melletti mélygarázst is. A stadionhoz, a beharangozott 2x3 sávos autópálya helyett egy 0,75 sávos út vezetett, szélén porral és kaviccsal. Régi elvtárs lévén gondoltam, hogy ezek aztán nem járnak túl az én eszemen és ezért fekete Pobjedámból kiszállva próbáltam a rosszminöségü, az autópályára nyilván félrevezetö céllal felhordott burkolatot levakarni. Meglepetésemre nem a csúszásmentes aszfaltburkolathoz, hanem agyagréteghez értem. Elvtársak bevallom, kudarcot vallottam. Lehet, hogy ezek a fidesznácik szinte annyira értenek a félrevezetéshez és álcázáshoz, mint mi? Arra már nem is merek gondolni, hogy az objektív tájékoztatásra kondícionált független sajtónk a lakosságot és vele együtt engem is, ha nem is szándékosan, de mégis félrevezetett?

Gondoltam, felhozom, hátha vannak valakinél fényképek a Felcsúti százezres stadionról.

Wic

firstmaggio Creative Commons License 2002.03.21 0 0 10
Jó döntés a fociba pénz tenni!
A húzóágazatot kell támogatni, nem pedig a lemaradottak támogatásával konzerválni rossz struktúrájukat.
Hova vezetne, ha az olyan sikertelen sportágainkat konzerválnánk pénzráfordítással, mint pl. -teljesség igénye nélkül- öttusa, vívás, kajak-kenu, vizilabda, stb... :-)))

És ha már a foci, akkor az természetes, hogy a legfrekventáltabb és legkönnyebben megközelíthető (811-es nemzetközi főút)helyen kell központot építeni..

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Gyenge Idegzetű Creative Commons License 2002.03.21 0 0 9
Attól, hogy mellébeszélsz, nem lesz igazad.

Konkrétan várom továbbra is a választ arra, hogy pontosan milyen összeget, mikor kapnak Felcsúték, és bizonyítékaitokat arra nézvést, hogy OV személyes közbenjárására-e, vagy pedig egyéb törvénytelen módon jutnak-e (ha jutnak) pénzhez, illetve mennyiben szabálytalanul használják fel.

Mivel értelmes választ erre amúgy sem tudtok adni, max. "babszem" (de jó volt, még mindig könnyeim törölgetem), addig is jó mulatást.

Van egy javaslatom: mivel OV faluja, és bármilyen támogatás csakis OV parancsára érkezhet oda (törvényes pályázat kizárva, ugye) szerintem Felcsútban első lépésként meg kell szüntetni a közműveket, második lépésben a napot kell elfogni előlük, végül le kell rombolni, beszántani, majd sóval felhinteni a helyét.

Na pusza, balosok.

Balosok... :-DDDD

Előzmény: kwijibo (6)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2002.03.21 0 0 8
Ez azért várható volt: a polgári történelemkutatások nyomán először azt tudtuk meg, hogy Szent István Felcsúton ajánlotta Magyarországot Szűz Mária oltalmába, most pedig azt, hogy volt a felajánlásnak egy titkos záradéka is. Utóbbinak most járt le a titkosítási ideje. Ennyi. :)))
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.21 0 0 7
No, ahol olyan világhiresség kergeti a labdát, mint Orbán Viktor nem is csoda, hogy ilyen kiváltságban részesült :)))
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
kwijibo Creative Commons License 2002.03.21 0 0 6
me', szerinted babszemböl "fejlesztik" a focit?
Előzmény: Gyenge Idegzetű (5)
Gyenge Idegzetű Creative Commons License 2002.03.21 0 0 5
Hol van szó arról, hogy kapnak egy fillért is?

Sehol?

Ja, hogy megint hazudsz?...

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Szolmizátor Creative Commons License 2002.03.21 0 0 4
hehehe ...
annak idején a FC Scornicesti is bekerült az A osztályba ....
jó úton vagyunk
kwijibo Creative Commons License 2002.03.21 0 0 3
meg ezek utan azt allitja valaki, hogy nem jogos az ORBANORSZAG.HU ??

merjünk nagyot almodni. jo lenne, ha a fidesz csak almodna, de a sok hülye alomkepet nem eröltetne a nepre!!

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
atipatibarátja Creative Commons License 2002.03.21 0 0 2
Még jó, hogy Szekeresék nagy lenyúlásai után is marad mit lenyúlni:))))))
Éljenek a fiatal demokraták! Gazdagodjatok ti ISSSSS:))))))))
Előzmény: kis pimasz (1)
kis pimasz Creative Commons License 2002.03.21 0 0 1
Kapc egy nullát!
Ennyit ér a magya foci is, és minden pénz, amit beleölnek. A magyar focit az tette tönkre, hogy a lelkesedést kiölte a nagy pénzek lehetősége.
A foci nem a pénztől fog talpra állni. Ezt igen jól példázza pl. Brazília helyzete. A magyar fociba és az olimpiába ölendő hatalmas pénzek már előre le vannak osztva, mivel arra hivatottak, hogy néhány látszatintézkedésen felül jó részük magánzsebekbe legyen eltérítve.
Maffia az egést!
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
atipatibarátja Creative Commons License 2002.03.21 0 0 0
Mindig tudtam, hogy a jövő Viki kezében van! Nem 0-k az álmai:))))
SZAVAZZ A FIDESZRE, VAGY A MIÉPRE!!!! hA LEHET, AKKOR MIND A KETTŐRE!!!!
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.03.21 0 0 topiknyitó
Focialközpont lesz Felcsúton

2002.03.21. 7:04:31

A Felcsút SE, ahol a miniszterelnök igazolt játékos, a Bozsik-program keretében egy ifjúsági focialközpont létrehozását pályázta meg, hogy a környék fiatalságát odagyűjtse - mondta Noll Zoltán polgármester, aki úgy tudja: megkapja ezt a címet a helyi vállalkozók és az önkormányzat által támogatott felcsúti focicsapat. A község első embere szerint már megvan a helye a jövőbeli labdarúgócentrumnak. (Jelenleg két füves, egy salakos edző- és egy harmadik füves pályája van az 1700 lelkes településnek.)

Felcsút, Alcsút és Etyek is részt vesz a Bozsik-programban - nyilatkozta a projekt MLSZ-beli felelőse.

Az Országgyűlés összességében 5,2 milliárd forintot szavazott meg az egykori híres focistáról elnevezett futballprogramra, amelyből ebben az évben 1 milliárd forint hívható le. Már óriásplakát is hirdeti a Bozsik-programot, a szlogen pedig a következő: "Jövőt adunk az álmoknak."

Bajnokok Ligájába a Felcsút SE csapatával!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!