Keresés

Részletes keresés

kis pimasz Creative Commons License 2002.03.03 0 0 6
Érzelmeket!
A jelszavak:
- "Magyarország képes Olimpiát rendezni!"(?)
- "Aki magyar, szereti az olimpiát!"
- "Az Olimpiát a Fidesznek köszönhetjük!"
- "Aki magyar, szereti a Fideszt!"
A félreértések elkerülése érdekében az aláírásgyűjtő íveken ott van az az embléma, amit választáskor be kell ikszelni.
Ez megint kemény, közpénzen folytatott választási kampány.
Fideszesek! Ti nem veszitek észre, amikor a kedvenceitek a zsebetekbe nyúlnak? ... akkor piszkosul ügyesek!
Előzmény: ZERKO (5)
ZERKO Creative Commons License 2002.03.03 0 0 5
Rosszul tudom, hogy Olimpiát városok pályáznak meg? Akkor meg mit kavar a kormány?
Bandri Creative Commons License 2002.03.03 0 0 4
"Ki a csodát akarnak meggyőzni ennyi pénzből és pláne MIÉRT??? "

Ne tégy már úgy mintha nem értenéd. Vagy csak nyitogatja valaki a topicokat ugyanarra a témára?? Az olimpia reklámozását egy bizonyos cég csinálja. Arra megy ki az egész, hogy valaki(k) ebből meggazdagodjanak.

Előzmény: brutális (-)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.03.03 0 0 3
Azzal, hogy Pokorni tanár úr elismerte, hogy az olimpia rendezésének óhaját a Fidesz kampányában is felhasználja és továbbra is felkívánja használni, nem értem miért kell a plakát dömping és miért kell az Országimázs Központ által 280 millió forintért végrehajtott közvéleménykutatás.
A plakátokon nem találtam az OK jelét. (biztos tanultak a régi kudarcokból vagy nagyon jól elrejtették.)

Az aláírás gyüjtés mind a magyar olimpiai mozgalom, mind a Fidesz számára kedvezőtlen és kedvezőtlenül alakul.

Ha majd Rogge úr megtalálja kérdezni, hogy " Mondják már uraim, melyik olimpiai albizottságuk a Fidesz?" Mit válaszol majd Deutsch Tamás.

Ha a politika ilyen mélyen beleavatkozik a sport és az olimpiai szervezetek működésébe azt sem az elvi sem a gyakorlati támogatások megítélésénél nem tolerálja a NOB.

A Fideszt -bár nem ismeri el- kellemetlenül érinti az aláírások viszonylag alacsony száma, kivált, hogy bírják a gyerekek és a "hazaárúlók" pártjának tagjainak nagyszámú támogatotságát.

A várt 1-1,5 millió helyett "csak" 500 ezernél alig több aláírás, több mint jelzés még akkor is ha az OK a Socio Balance tavalyi felmérését némileg átfésűlve adja le a "valódi" támogatottság mértékét.
Ehhez csak némi finomság az, hogy a HÉT alig egy hónapja megkezdettként állítja be az aláírágyüjtés megkezdését.

Szinte már a pofátlansággal határos az a magabiztosság amivel a Fidesz vezetői saját támogatóinak tudják be az áláírók személyét.

Végeredményben egy még ki nem írt olimpiai pályázat előreklámjaira elkölteni közel 400 millió forintot úgy, hogy az a pénz párt célokat szolgál több mint aljasság....

Kivált annak a tudatában, hogy az egészségügyi miniszternek fogalma sincs arról honnan szerez pénzt az egészségügyben dolgozóknak megígért béremelésére.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.03.03 0 0 2
ez egy újabb álom... Álmodozzunk, lehetőleg olyasmiről, ami valamikor a távoli jövőben lesz - ha meglesz.
Persze úgy kezelik, mintha ez egy valós dolog lenne. Hát nem semmi!
Összehoztak egy vagon aláírást, olyan témakörrel, mintha szt kérdezték volna, hogy szeretné e ön, ha havi egymillió HUF jövedelme lenne tisztán - ráadásul gyerekekkel iratták alá - nem is tudom mit mondjak.
Álmodjatok csak magyarok!
Bár azért jobb lenne ébren lenni, legalább nappal.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.03 0 0 1
Ez is csak egy szerencsátlen próbálkozás, önámítás,választási fogás.Én csak azt tudom,hogy ha a korrupció a melldöngetés és az álmodozás olimpiai szám lenne a Fidesz csapat eséllyel indulna az aranyért.Remélem az áprilisi választások után a fiúk a bányából leginkább a hosszutávfutásban fognak jeleskedni.Az lesz az igazi Happy End.
MGperY Creative Commons License 2002.03.03 0 0 0
fing0m sincs r0la. de vki megint jól jár és vkik megint sokat mondhassák el h ezt is mi találtuk ki.

Előzmény: brutális (-)
brutális Creative Commons License 2002.03.03 0 0 topiknyitó
Több százmillió forintot költ a kormány győzködésre az Olimpia témájában.Orrba-szájba myomják mindenhol.
Persze a Happy End Kft. "szervezésében".

Ki a csodát akarnak meggyőzni ennyi pénzből és pláne MIÉRT???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!