Keresés

Részletes keresés

blackhole Creative Commons License 2002.01.22 0 0 54
Még jobb, ha megvárod a főnöködet egy sötét utcában és homokzsák helyett...
Előzmény: angyalhentes (53)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.22 0 0 53
A munkahelyi feszultseg levezetesere ezek szerint megiscsak jobb egy futopad meg egy homokzsak...
Előzmény: Salez (52)
Salez Creative Commons License 2002.01.22 0 0 52
ááá, csak az elején :-) én pl. majnem 10 kilót fogytam (edzéssel) az elmúlt 2 évben, és egyáltalán nincs hatással "az" az étvágyamra...
Előzmény: angyalhentes (51)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.22 0 0 51
Hoho, az indexnek most kivetelesen igaza van szerintem :)))
Előzmény: Salez (50)
Salez Creative Commons License 2002.01.22 0 0 50
na ez kész :-))

Brit szakszervezetisek a marihuána mellett
Index 2002. január 22., kedd 12:38

A legnagyobb brit szakszervezet, az Unison cardiffi nőkonferenciáján jövő hónapban a chelmsfordi régió képviselőinek indítványára terítékre kerül az a táplálkozástudományi kérdés is, hogy a szakszervezet beszálljon-e a kannabisz legalizálásáért folyó harcba.

Nőmozgalmi alapfeltevésük szerint a nők számára is fontos, hogy megszabaduljanak az egyre növekvő munkahelyi feszültség hatásaitól.

Márpedig a mintegy 1 millió női közalkalmazottat képviselő szakszervezet helyi aktivistái szerint egy könnyű, homeopatikus joint kalóriabevitel szempontjától egészségesebb módszere a munkahelyi feszültségek oldásának, mint a csokoládé vagy a borfogyasztás.

Nem kell dohányozniuk

A chelmsfordi képviselők természetesen gondoltak a nemdohányzókra is, akiknek szigorúan kalóriaszegény space cake bevitelét ajánlják.

Az Index munkaerőlélektani rovata által megkérdezett szakértők kételkednek a kalóriabevitel várható visszaesésében.

ready Creative Commons License 2002.01.20 0 0 49
Nefelj semmit, majd a kapsz a gombambol...termeszetesen meg elot, mer az legalis:)))
Előzmény: blackhole (48)
blackhole Creative Commons License 2002.01.19 0 0 48
>szerintem nemsokára óriási kampány fog indulni.(...)
>Úgy tudom, hogy Nagy Nevek is pártolni fogják (...)
>Az egyik cél, hogy azokat felelősségre vonják (legalábbis
>én javaslom
)...

Na most akkor szerinted, vagy úgy tudod, vagy te is szervezed?
Dobjál már erről egy mailt pls...

Funk doki 30 napos közmunkája = leminősítés szabálysértéssé
és rögzítetten 150k pénzbüntetés kiszabása (ui: a szabálysértéseknél
a pénz 1nap/1khuf átváltható elzárásra, vagy 1nap/5khuf közmunkára).
Kicsit sokallom. És mi van a termeszéssel? Meg a coffeeshopommal :)))

Előzmény: Súlyos Bűncselekmény (20)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.18 0 0 47
Hát most jut eszembe!
Ha mégse lenne igaza D.T.-nak, az csak Konrád miatt lehet!
Előzmény: Bard (40)
jarlaxe Creative Commons License 2002.01.18 0 0 46
nem...az elméleti halálos adag úgy néz ki, hogy egy patkánynak kéne elszívni egy kamionnyi spanglit, hogy meghajjon...ezt szorozd be az ember és patkány testsúlyának különbségével...:DDD

van is valahol (asszem jack herer pápa honlapján) egy felhívás, melyben félmillió dollárt ígérnek annak, aki bebizonyítja, hogy a marijuánának van halálos adagja...eddig még senki nem jelentkezett...

Előzmény: Innercity folk (43)
blackhole Creative Commons License 2002.01.18 0 0 45
>mintha 25 grammra emlékeznék valahonnan

Rosszul, az LD50 20-30ezer körül van,
ami úgy tíz kiló fűnek felel meg.

Előzmény: Innercity folk (43)
ready Creative Commons License 2002.01.18 0 0 44
Tobb az annal...SOkkal tobb.de majd utananezek
Előzmény: Innercity folk (43)
Innercity folk Creative Commons License 2002.01.18 0 0 43
Jól tudod. Van egy elméleti halálos adag, mintha 25 grammra emlékeznék valahonnan, de hát aki már szívott, az tudja hogy ez a mennyiség valóban csak elméleti, mert képtelenség elszívni.

Ha jól emlékszem, tavaly 30 körüli túladagolásos (heroin) haláleset volt Magyarországon.

Előzmény: ready (42)
ready Creative Commons License 2002.01.18 0 0 42
Hat biztos van valami statisztika.De az nem drogtuladagolas, hanem max herointuladagolas( meg egyeb hasonlo kemenydrogok.) Futol meg nem halt meg senki, ha jol tudom
Előzmény: kábelbúvár (38)
Innercity folk Creative Commons License 2002.01.17 0 0 41
Csak annyit szeretnek mondani, hogy az osszes baratom ertelmisegi. :)
Valamint sok ertelmisegivel talalkoztam es "gondolkoztam" egyutt eddig Belgiumban, Hollandiaban, Izraelben, az USA-ban, Franciaorszagban, Nemetorszagban, Gorogorszagban.
Bard Creative Commons License 2002.01.17 0 0 40
A Konrádos topicban bros számolta egy darabig... Csak nehéz rákeresni, mert volt vagy egy tucat nickje...
Előzmény: kábelbúvár (38)
ready Creative Commons License 2002.01.17 0 0 39
Hehe en is ugrom, vitorlazorepulok...nem csoda hogy ganjaba botlottam:)
Előzmény: Salez (26)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.17 0 0 38
Valahol fellelhető, hanyan haltak meg a múlt évben
túladagolásban, és hanyan az előzőben?
Salez Creative Commons License 2002.01.17 0 0 37
Már tíz gyanúsított a kalocsai drogügyben

január 17. 11:05
[MTI]

Ismét őrizetbe vett egy 19 éves fiatalt a kalocsai rendőrkapitányság szerdán kábítószerrel való visszaélés bűntettének alapos gyanúja miatt - tájékoztatta az MTI-t a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön. A sükösdi Á. Gábor a rendőrség gyanúja szerint az elmúlt évben több alkalommal árult kábítószert tartalmazó növényt, feltehetően marihuánát, különböző személyeknek. Ezzel tízre emelkedett az őrizetbe vett gyanúsítottak száma - akik közül heten előzetes letartóztatásban vannak - a kábítószer-terjesztők ellen tavaly decemberben indult kalocsai bűnügyben.

Salez Creative Commons License 2002.01.17 0 0 36
persze, ha nem találkozol rendőrrel :-) (lásd biciklisverő rendőrök topik :-)
Előzmény: Kártékony (35)
Kártékony Creative Commons License 2002.01.17 0 0 35
OFF
pedig azt mondjak, hogy jo ! :)
ON
Előzmény: angyalhentes (34)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.17 0 0 34
Koszonom, de nem biciklizem :)
Előzmény: Kártékony (32)
Salez Creative Commons License 2002.01.17 0 0 33
és lyó esetben el se szíják előled :-)
Előzmény: Kártékony (32)
Kártékony Creative Commons License 2002.01.17 0 0 32
:))
Nem para, ok aztan vegkeppen nem szolnak bele, hogy ha mellettuk tekersz. :)

Beleokoskodni csak Tompika akar. >:-|

Előzmény: angyalhentes (31)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.17 0 0 31
Vagy egy nagyobb warezsite-tol, ahol meg lehet talalni britni tizenot eves kori meztelen fotoit...
Előzmény: Kártékony (30)
Kártékony Creative Commons License 2002.01.17 0 0 30
bele kell szamolni a fanatikus codereket is, akik mar egy pohar pezsgotol kesz vannak ! :))))
Ezert CSAK 50%.
Előzmény: jarlaxe (17)
Salez Creative Commons License 2002.01.17 0 0 29
igen, ez is fontos eleme kellene, hogy legyen a prevenciónak, ami most-ma-itt azt jelenti ugye, hogy a kipróbálót lyól föl kell jelenteni, oszt majd az lyól megelőzi a további fogyasztást...
Előzmény: angyalhentes (28)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.17 0 0 28
En mondjuk inditanek egy felmerest az iskolapszichologusok kozott errol. Kerdeseim:

1. Milyen hivatalos lepeseket tennenek, ha odajonne hozzajuk egy gyerek azzal, hogy valamifele kabitoszert szedett es beszelni akar rola?

2. Szakmailag mit tenne?

Ezzel egyutt el kene gondolkodni azon, nem erne-e meg kikepezni oket az ilyen helyzetekre egy tanfolyamon, es akkor realisan meg lehetne azt tenni, hogy a rendorseg nem az iskolaigazgatot ertesiti, hanem a pszichologust, aki majd dont arrol, hogy van-e ehhez koze az igazgatonak, vagy nincs. (Nincs, ha engem kerdeztek.)

Előzmény: Salez (26)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.01.17 0 0 27
Nagyon figyelni kell, miről is van Tompikának statisztikája!

A kezelésen részt vettek száma nem változott.
Erről volt szó, nem másról

Salez Creative Commons License 2002.01.17 0 0 26
1.iskola: ha részegen bevisznek valakit a jardra, jó eséllyel nem tudja meg az iskola, függetlenül attól, hogy indítanak-e ellene eljárást (pl.rongálásért)... így kellene lennie a zölddel is...

2.ha pedig elkapnak, legyen jövedelemarányos pénzbüntetés (lásd Nokia vezér sokmilliós gyorshajtása), vagy választható közmunka... az egy hónap talán feltűnő - de két hét szabit pl. ki lehet venni.

3. a pénzből lehetne finanszírozni a rehab. központokat (szerintem iszonyat pénzt be lehetne szedni), a közmunkások pedig dolgoznának ugyanott...

---
úgy vagyok ezzel a dologgal, hogy az ejtőernyőzés is veszélyes, mégse tiltsa senki senkinek, hogy kipróbálja. ráadásul az is fűggőséget okoz, hehe ;-) (aki járt sportrepülőtéren, tudja miről beszélek)
---

hú, nem terveztem ilyen hosszúra :-)

Előzmény: angyalhentes (22)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.17 0 0 25
Tompika azt mondta, hogy nem nott, bar nem is csokkent a drogosok szama. ezek szerint o meg nem hagyta abba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!