Keresés

Részletes keresés

mindenmindegyjakab Creative Commons License 2002.06.04 0 0 111
de tudjátok, mi a legnagyobb kib@**ás?
nekem külön analóg vonalam van internetezni és a minimal csomaggal meg a freestarttal VOLT a legolcsóbb. de a ge*i matáv rájött erre és márciustól (azt hiszem) _n_e_m_ _l_e_h_e_t_ 06 51-et hívni a minimal csomagról! értitek, nem csak kedvezményesen nem lehet, hanem EGYÁLTALÁN NEM!
na ez a pofátlanség csúcsa. miért a legcsóróbbakon akarnak keresni?
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.02.03 0 0 110
Aha, akkor rosszul tudtam.

Viszont már meg akarták eddig szüntetni néhányszor, úgyhogy a matáv-képviselő nyilatkozata enyhén szólva képmutatásnak tűnik. Annál is inkább, mert ha nekünk megéri a 4E, akkor a matávnak nem éri meg.

Előzmény: kalambo (107)
Perillustris Creative Commons License 2002.02.03 0 0 109
az a pénz apró a matávnak, ha meg mernék szüntetni, megtennék, s meg is fogják... vagy 50%-os díjemelés.
Előzmény: kalambo (107)
PapLan Creative Commons License 2002.02.03 0 0 108
adsl-t hasznalok immar jo par honapja, de mivel meglatogattam szuloket es itthon csak modem van igy kenytelen voltam hasznalni a freestartot...

nos az orankenti szakitas tragikus, mivel utana ismet kb 10 perc mire bejut az emberke...

persze a kedvezmenyes idoszakban... amikor csucsido van akkor elsore beenged :()

adsl utan iszonyu hogy 10 perc mire van net... a sebesseget meg nem akarom osszehasonlitani mert ugye ket kulon dolog...

szoval a szakitassal annyit sikerult elerni hogy nem fel ora csak 10 perc a varakozas...

kalambo Creative Commons License 2002.02.02 0 0 107
Kedves Abszolút Nulla!

"Aligha, mert már nem lehet előfizetni rá."
Nem tudom, hogy ki terjeszti ezt a hülyeséget, s mire jó, de a Matáv Mindenkinek csomagjára most is pont úgy lehet fizetni, ahogy eddig! Én tegnap rendeltem meg, s aktiválták is.
Pár hete a Matáv egyik képviselője azt nyilatkozata, hogy eszük ágában sincs változtatni a netes kedvezményeken, főleg a mindenkinek csomagon, mert ez jó pénz a számukra. Ez hihető is, mert 30 000-en használják a mindenkineket, s ezt 4000-el beszorozva elég szép pénz havonta a Matávnak.

Előzmény: Abszolút Nulla (106)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.02.02 0 0 106
Aligha, mert már nem lehet előfizetni rá.

Engem amúgy ma leesés után nem engedett vissza a szerver (rossz jelszó üzenettel). Remélhetőleg nem találták ki, hogy naponta mindenki csak 2 órát netezhet - uis annyit voltam fent.

Előzmény: fxi (105)
fxi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 105
Ujra a regi a freestart.
Orankenti leszakitas utan foglalt allandoan, ugy latszik eddig tartott mig sokan elofizettek a mindenkinek csomagra.
0=0

originalqszi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 104
No, mi volt tegnap, mit mondott, mért mondta???? Hol lehet olvasni??????
Hegylako Creative Commons License 2002.01.24 0 0 103
Nem, egyáltalán nem új. Van néhány ember a környezetemben, akik ebben a helyzetben vannak. Ezt is megértem, nekem a munkám miatt kellett a nagyobb sávszélesség, más viszont ezt értse meg. Én senkinek nem ajánlgattam az ADSL/Chello/TVNet-et. Ez mindenkinél otthon alakul ki a igény/keret hányadosaként. A reális árakat pedig mindig a kereslet/kínálat aránya adja meg szvsz.
Viszont abban remélem egyetértünk, hogy pukimaki (későbbi hozzászólásai szerint) nem ebbe a csoportba tartozik. Aki két gyereket nevel (mint ahogy szerintem nem nevel!), az nem maradhat ezen a szinten sem erkölcsileg, sem a stílusával, mert akkor ezt tanulják el a kölkök és az nem jó !

Hegylakó

Előzmény: Asenki (72)
Hegylako Creative Commons License 2002.01.24 0 0 102
:-))))

Pont ezt akartam én is írni. Jelöljük meg a "C" választ, Újlaki Úr !

Hegylakó

Előzmény: Újlaki (59)
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2002.01.21 0 0 101
Itt, ahol én lakom, MÁR nem lehet előfizetni a Tvnet-re...

A 2 giga forgalom meg egyszerűen baromság! A Chello-t is korlátlanul lehet használni.

Előzmény: Chip-TFF (99)
Lujza71 Creative Commons License 2002.01.21 0 0 100
100x kell meggondolni a kerdes.
:)
Lujzi
Chip-TFF Creative Commons License 2002.01.21 0 0 99
Bobby Bowfinger!

Te meg a Chellot dobnad ki a francba ha hasznaltal volna TVnet-et. 5x jobb es nem tesznek feketelistara ha meghaladod a havi 2 Giga forgalmat... Ja! Es ne felejtsuk el, hogy sok embernek most at kell allnia a jobb TVnetrol az 5-od annyit nyujto UPC-s Chellora, mert kikuglizta a userek alol a szolgaltatot... Ja! Es az ara az kb. ugyanannyi.

Előzmény: Bobby Bowfinger (83)
Tyb Creative Commons License 2002.01.21 0 0 98
Én olcsó nettel számolok.
Meg aztán az sem egy utolsó dolog, hogy ha egy hónapban nem használod, akkor egy fillért se kell utána fizetni.
Előzmény: bixi (97)
bixi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 97
Utoljára 9900-volt, de ha jól látom, Te csak este 6 utáni nettel számolsz, ami nálam eleve nem lehetséges... Így értem.
Előzmény: Tyb (94)
Tyb Creative Commons License 2002.01.21 0 0 96
Ja igen, már emléxem. És ha 5 hónap után aszondom, hogy nem kell?
Mert a modemmel így voltam - a 15 ezres cuccot 5 hónap után eladtam havernak 8-ért.
Előzmény: Bobby Bowfinger (95)
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2002.01.21 0 0 95
2 éves szerződéskötés esetén nincs semmi belépési díj a Chello-nál.
Ingyen beszerelik.
Előzmény: Tyb (94)
Tyb Creative Commons License 2002.01.21 0 0 94
Mindenkinek csomaggal helyi hívás+net hívás+Freestart = 4500 Ft.
Chello = 10900 Ft (amikor ott dolgoztam, akkor még annyi volt, most mennyi?)
Hát talán nem 3x annyi, de míg az előbbi installálása (=1 modem beszerzése, legyen mondjuk 15000) jóval kevesebb, mint a Chello installálása (már nem emléxem mennyi, de jóval több, mint 1 modem, még akkor is, ha már van UPC előfizetésed).
Előzmény: bixi (93)
bixi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 93
"hogy csak a mindenkineket fizetem, avagy a 3x ennyibe kerülő kábelnetet" ???

Telszámla+net?? Kb. ugyanannyi. Nekem több volt, mert 7500 volt csak a net + telszámla.

Előzmény: géza gumikutya (91)
Tyb Creative Commons License 2002.01.20 0 0 92
Ha tudnátok, hogy irigyellek benneteket...
Nekem eddig majdnem ingyen volt a szélessáv (kolesz), de februártól kénytelen leszek megint freestartot használni. Asszem, érezni fogom a különbséget, és nem fogom a netről nézni a Star Treket...
Előzmény: géza gumikutya (91)
géza gumikutya Creative Commons License 2002.01.20 0 0 91
Csatlakozom Zeuszhoz: azok a filék, amiket le akarok tölteni, azok így lassan, modemmel letöltve is ugyanolyan filék maradnak.
:-)
110 megás Monty Python epizódokat is szedtem már le modemmel gond nélkül. És nekem (most még...)nem mindegy, hogy csak a mindenkineket fizetem, avagy a 3x ennyibe kerülő kábelnetet. Bár asszem ha jobban el lennék eresztve, akkor sem kábelneteznék, mert nem játszom online és nem döglök meg azért, hogy hipersebességgel tudjak böngészni. Sz'al nekem tökéletes a freestart.
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.20 0 0 90
Modemmel:(((
Bobby Bowfinger Creative Commons License 2002.01.20 0 0 89
Végülis te tudod.

Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy az a szolgáltatás kb. tizedannyit sem ér, mint amennyit elkérnek érte.
Olyan, mintha pl. az összes kispolszki árát mesterségesen 1.5 millió Ft-on tartanák...

Előzmény: Zeusz (88)
Zeusz Creative Commons License 2002.01.20 0 0 88
Tudom, az egyik czimborámnak van otthon UPCje, itt lakik egy utcára, szóval tudom, mi az a kábelnet.

Nekem akkor is felesleges.

Mondom, ráérek, rengeteg időm van. Nem izgat a sebesség...
Amit le akarok szedni, az lejön.

Előzmény: Bobby Bowfinger (83)
Tyb Creative Commons License 2002.01.19 0 0 87
Gondolom modemmel. Attól, hogy azt használja, még lehet rossz véleménye róla, sőt!
Előzmény: adamsky21 (85)
Tyb Creative Commons License 2002.01.19 0 0 86
"nincs szakadás, stb." - Akkor neked szerencséd van... :-)
Nekem ugyan nincs Chellóm, de dolgoztam az upcnál, méghozzá az ügyfélszolgálati részlegen. Azt a panaszáradatot, ecsém...
Aki pedig elő akar fizetni chellóra, az először a "chello és más nagy szélessávú internet" topicban érdeklődjön, konzultáljon az ottani szagemberekkel, és csak azután döntsön.
Előzmény: Bobby Bowfinger (83)
adamsky21 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 85
Te most akkor mivel vagy fent? :)
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.19 0 0 84
A modemes netezes egy elavult dolog.Raadasul baromi draga,foleg ha korlatlanul nezzuk,kiszamolta mar valaki mennyiba kerulne,ha 24 oran at logna a neten modemes userkent?

Kabel:biztos jo,de ahol en lakom,meg kabel TV sincs,nem hogy kabelnet.

ADSL: az nem lenne rossz,azt valaszoltak,hogy lehetseges,csak nem voltak egyertelmuek a feltetelek.

Bobby Bowfinger Creative Commons License 2002.01.19 0 0 83
"Elég sokat szedtem le és szedek le mind a mai napig, megsem vagyok hajlandó kábelre átváltani, pedig lehetne UPC-m. De minek?"

:)))
Csak egyszer próbáld ki a kábeles netet.
Méterekre fogod elhajítani a szaros 56.6-os modemet...

-pl. egy mp3 letöltése mindössze 1 perc!
-nem kell soha felcsatlakozni, mert a gép mindig a "neten van"
-0-24 óráig lehet nyomulni
-nincs szakadás, stb.

Ha azt vesszük, hogy a Chello 10.900 Ft, akkor a modemes internetezés "korlátlanul" 18-7 óráig, Mindenkinek csomaggal, és a maga tetű sebességgével SZVSZ max. 1000 Ft-ot ér. Én legalábbis ennél többet nem adnék érte.

Tiszta vicc, hogy milyen pénzeket kérnek el azért a sz@rért...

Előzmény: Zeusz (82)
Zeusz Creative Commons License 2002.01.19 0 0 82
Liby: Néhány ismerősöm - megtudván, hogy nekem Mindenkinek-em van - meg akarta rendelni magának is. A T. Matáv válasza az volt, hogy már nem lehet előfizetni mindenkinekre, de a régi szerződéseket nem bontják meg.
Mi az igazság? Neked sikerült megrendelned a csomagot?

Bevallom őszintén, én "kegyelem kenyéren" élek, egy cég korlátlan elérését használom (engedéllyel, legálisan), és sokat lógok fent.
Amikor néha nem működik az elérés, akkor fordultam a freestarthoz, és bizony előjött az, hogy 10-11-től reggel hétig fentmaradtam letölteni. Elég sokat szedtem le és szedek le mind a mai napig, megsem vagyok hajlandó kábelre átváltani, pedig lehetne UPC-m. De minek? Amit le akarok tölteni, az ott marad, nem rohan el... Ráérek. Nekem olyan mindegy, hogy a cucc most egy óra, vagy egy éjszaka alatt jön le. Így is - úgy is CD-n végzi, az totálisan lényegtelen, hogy előbb vagy utóbb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!