Keresés

Részletes keresés

shadah Creative Commons License 2002.01.07 0 0 41
monstre rendezvenyt is lehet ugy szervezni hogy ne csak arrol szoljon hogy a kirakatbabak milyen szepen vigyorognak a plakaton..

szinten pestre, egy d&b buliba el tudtak hivni a couse4concernt es kemalt, pedig ok tenyleg felistenek

es jelentem az unnepek alatt csak szilveszterkor mentem le videkre :D

Előzmény: Cosmic (18)
mooe Creative Commons License 2002.01.02 0 0 40
Valóban nem írtam. Hiába, az öregedés... 1-re feledékenyebb leszek!
Tonex Creative Commons License 2002.01.02 0 0 39
Előzmény: Tonex (38)
Tonex Creative Commons License 2002.01.02 0 0 38
Emlékeim szerint van már ilyesmi topik! De nyiss egyet és sűrűn fogom látogatni! Jó?? :-)
Előzmény: mooe (37)
mooe Creative Commons License 2002.01.02 0 0 37
Oké, nem akartam, de kérdezek. (Kicsit off szagú a kérdés, bár a topic is lassan lejár) Akkor ki hol szertet bulizni? Asszem nyitok egy topikot hasonló címen, na ott lehet tombolni!
Tonex Creative Commons License 2002.01.02 0 0 36
Hát szia kedves mooe ott a túlvégen!! :-)
A Te hozzászólásodban is van persze igazság! Viszont én legszivesebben akkor megyek el bulizni, ha kedvem van, tudom, hogy jó zene lesz, jó társaság, nem fogok megfagyni és nem fogják ellopni a kabátomat! Persze tudom, Szilveszterkor is lehet esetleg házibulit csinálni, (vagy otthon ülni a tv előtt) de én azokat nem szeretem. Van aki igen, minden ember más, és szerintem talán felesleges is ezen vitatkozni, jó, hogy nem vagyunk egyformák!! Veled pedig csak azért sem fogok vitatkozni!! :-)
Előzmény: mooe (35)
mooe Creative Commons License 2002.01.02 0 0 35
gttomi és Tonex!

Már mi az, hogy kötelező? Szerintem mindenki magának bulizik, a saját maga és barátai kedvéért. Elég pesszimista gttomi hozzászólása. Ha ti kötelező jellegnek érzitek a szilvesztert, az gáz Vigyázz, még a végén depressziós leszel.

Való igaz, ha mindenki így fogná föl azt, hogy valamit megünneplünk, akkor az egésf földgolyót fel lehetne robbantani minden lakójával egyetemben! És a karácsonyra mit mondasz? Te azért veszel dec 24-ére ajándékot, mert az jövőre drágább lesz? Nem azért, mert meglepsz vele valakit? Azért menj el bulizni szilveszterkor, mert jó volt az az év, amit búcsúztatsz, és ne azért, mert szar lesz a következő. Amúgy meg nem olyan rosszak az újévek általában. Volt mit enned tavaly, nem? Volt hol laknod tavaly, nem? Internet hozzáférésed is volt (meg lesz is), nem?

Egyet viszont jól mondasz: "Egy biztos! Szeretnék közel lenni a szeretteimhez, vagy egy kitüntetett személyhez. Engem csak ez érdekel!" Szerintem mindenki ezt akarja, ki így, ki úgy. Van, aki sokezer fő között érzi jól magát, van, aki otthon a TV előtt.

Mindegy, lényeg, hogy jól érezd magad MAGAD MIATT!

Tonex Creative Commons License 2002.01.02 0 0 34
gttomival egyben nagyon egetértek, hogy a Szilveszter az egy rohadt nagy kényszer buli!!! Mintha kötelező lenne!!
Az a barom aki meg elment Hysteriára azt csak sajnálni tudom, hogy ennyire szar zenei izlése van!
Balthazar Creative Commons License 2002.01.02 0 0 33
Épp ez volt a bibi a dologban, hogy a fűtést nem lehetett megfelelően megoldani.
És hiába pakolsz magadba ezt azt az egy dolog hogy akkor monjuk nem fázol, de jól megizzadsz és rá egy hétre oylan tüdőgyuszid lesz hogy csak na.
A másik ez a gázos toi toi dolog.
Szigeten is ez a gáz, mert ott meg általában kurva meleg van és párolog a büdös a hőségben.
Mindenesetre akik csípik az ilyen bulikat, hogy kifizetnek egy csomót azért hogy megfagyjanak és még normális wc sincs, hát tegyék.
Akkor már ennyi pénzért mehetnének olyan helyre is ahol esetleg korlátlan fogyasztás is jár a belépőhöz és legalább rendes wc van.
thrak Creative Commons License 2002.01.01 0 0 32
top dj-k 2001.
forras: dj mag (angolszasz centrikus)
1.j.digweed 2.sasha 3.d.tenaglia 4.p.van dyk 5.p.oakenfold 6.tiesto 7.carl cox 8.mauro picotto 9. steve lawler 10.deep dish 11.judge jules 12.d.howells 13.r.sanchez 14.erick morillo 15. s.kleinenberg 16.fergie 17.d.seaman 18.tall paul 19.ferry corsten 20.s.fontaine 21.fatb.slim 22.r.hawtin/plaman 23.max graham 24.timo maas 25. danny rampling 26. d.clark 27.armin van buuren 28.nwarren 29.lee burridge 30.d.emerson 31.andy c 32.lisa lashes 33.A.PAPPA 34.mastersatwork 35.p.tong 36.d.carter 37.norman jay 38.scott bond 39.jimmy van m 40.bad boy bill 41.a.savage 42.john kelly 43.g.ornadel 44.chris lawrence 45.d.morales 46.djdan 47.l.garnier 48.sisterbliss 49.john 00 fleming 50.hernan cattaneo 51.jeff mills 52.bk 53.sven vath 54.mario piu 55.lottie 56.d.glaude 57.mark farina 58.jfk 59.adam freeland 60.hype 61.ltj bukem (az isten) 62.yousef 63.dieselboy 64.dave pearce 65.andy farley 66.plump dj's 67.lisa pin-up 68.tidy boys 69.dave lee 70.ashley casselle 71.krafty kuts 72.dj sneak 73.jon pleased 74.n.sentience 75.chris liberator 76.bt 77.a.van helden 78.stonebridge 79.tony humphries 80.steve thomas 81.justin robertson 82.joe claussell 83.brandon block 84.mr scruff 85.marco 86.craig richards 87.matt hardwick 88.grooverider 89.chemical bros. 90.francois k 91.jon carter 92.xpress 2 93.graham gold 94.parks&wilson 95.frankie knuckles 96.basement jaxx 97.fabio 98.gigi d'agostino 99.doc martin 100.slam
az utolso NEM slam jr. ...
a fenti lista "kozonseg" ES szakma szavazataval.
hol vannak a magyarok ?? (barmilyen okot figyelembe veve is)
ha mindenki szeretne egy jo bulin resztvenni a fentieket MIND meg kellene hivni (megha van, aki szerint sok gagyi nev is szerepel fent, akar az elsoek koezoett is!)
a fenti lista a kereseti aranyokat is tuekroezi tobbe-kevesbe.
a fenti listabol kb. 12-en leptek fel az elozoe ev bucsuztatasa kapcsan new yorkban (pedig itt egy idoeben egyszerre minden divat -nem ugy mint az euro "tekknos" magyarhonunkban)
grooverider bp-i fellepesen pl az oet kovetoe (ha jol emlexem) lucky luke is jobbat kevert OTT es AKKOR.
kerdes ezert: jo dj-e, aki nem kepes onmagat megismetelni, pontosan ?!
van meg freee mag magyarorszagon ?
Cosmic Creative Commons License 2002.01.01 0 0 31
Kedves T barátom,
nem értem hol volt itt fikázás a dologban. Azt sem mondtam hogy szégyen lenne kishazánkban fellépni. Itt a szilveszteren volt a hangsúly, gondolom hívhatták még egy pár helyre, meg talán azon, hogy akiket én "nagynak" gondolok, azok nem nagyon járnak errefelé. de lehet hogy nem is hívta oket senki... :(

Na és mesélj, megérte a 9 rugó?(ha jól tudom, annyi volt?)

üdv,
c

Előzmény: Prince Tybalt (23)
spleeee Creative Commons License 2002.01.01 0 0 30
Milyen volt? Hat a tavalyi kabat problemat rohadtul frappansan oldottak meg, a fel ruhatar ures maradt, tudniillik olyan szar volt a futes hogy a tomeg kozepen se volt tobb +10 foknal de a legtobb helyen meg kabatban is hideg volt.. A toitoik meg raadasul nem fedett helyen voltak, atlag 25 perces sorallas volt mindegyikhez, mindenki csak karomkodott vacogo fogakkal... Erre amugy a szervezok is szamitottak, alig akartam elhinni mikor eszrevettem hogy az sms falon nem csak a tragar szavakat szurtek, hanem a "hideg" szot is!!! Ha beritam hogy "Hideg van!" az jelent meg hogy "* van!" Szoval nagyon jol tudtak a rohadekok hogy ez lesz.. (a meleg szot pl nem szurtek)
De azert ha valaki korrektul rakeszult a bulira ;))) akkor egesz elviselheto volt.
Előzmény: SzandraBaba (29)
SzandraBaba Creative Commons License 2002.01.01 0 0 29
Sziasztok!

Na milyen volt? Lattuk, hogy eleg sokan jottek KI a nyugatibol kabatban csalodott arccal.

SzandraBaba

SOWHAT Creative Commons License 2002.01.01 0 0 28
Kabátotok megvan ? :)

Egyébként öszintén szólva gáz hogy az index-wanted roxyékkal bárminemű kooperácioban vesz részt.Égetik itt magukat...

Balthazar Creative Commons License 2002.01.01 0 0 27
Na most vajon hány kabátot loptak el?????
Cyberslider Creative Commons License 2002.01.01 0 0 26
Pont ugy beszelsz mint egy politikus.

BUÉK:)

Előzmény: Prince Tybalt (25)
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.12.31 0 0 25
gttomi : akkor legyel kozel hozzajuk es ne filozofalj itt ilyen vilagmegvalto modon te csira ... istenem, dragab lesz ez meg az, ki a faszt erdekel, igy is ugyis megveszed szal tok feleslegesen sir a szad...

udv,
T

"to live and let die"

Előzmény: gttomi (19)
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.12.31 0 0 24
En meg remelem osszedol ez a szar es valami normalisat epitenek a helyere ...
Előzmény: pynky (22)
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.12.31 0 0 23
Szerintem nem olyan nagy szegyen magyarorzagon szerepelni szilveszterkor Anthonynak, mint te azt gondolod fikazo idiota baratom ...

csak nezd meg az utobbi fel ev felhozatalat, talan csak Digweed hianyzik a "nagyok" kozul.

udv,
T

Előzmény: Cosmic (18)
pynky Creative Commons License 2001.12.30 0 0 22
Remélem, a müemlék épületben nem tesz kárt a "fergeteges party", a tüctüc meg a jónép...
Előzmény: Cyroo (21)
Cyroo Creative Commons License 2001.12.29 0 0 21
A jegy elkelt.......
Előzmény: Cyroo (20)
Cyroo Creative Commons License 2001.12.29 0 0 20
Üdv, Mindenkinek!

Eladnám 2db Hysteria 2002 belépőmet!!!!!!!!!!!
8000 Ft. a kettő egyben.

Tel.: 0620-493-6984 (Zoli)

gttomi Creative Commons License 2001.12.29 0 0 19
Sziasztok!

Szerintem pont passzol ide az alábbi gondolatsor.

Hova menjek, mit csináljak szilveszterkor? - siránkozik, sopánkodik ismerősöm. Engem teljesen hidegen hagy a dolog, nem túlzottan hoz lázba egy szilveszteri pörgés.
Belegondoltatok már abba, mekkora kényszerbuli ez a december 31-i?
Elmész, piálsz, berúgsz, talán sikerül fenn maradnod éjfélig. Ünnepelsz. Mit? Azt, hogy másnap már több pénzért tudsz hazamenni, mint amennyiért jöttél? Azt, hogy másnap drágább a víz, amiben fürdesz, drágább a villany, amit feloltasz és persze drágább a kaja, a fejfájás elleni gyógyszer, és minden, ami január elsején mindig drágább szokott lenni.
Akkor mit ünneplünk mi valójában? Miért olyan extrém várni az éjfélt? Ez is egy olyan este, mint a többi!
Másrészt viszont anyukám azt mondja, fiatal vagy még, menj szórakozni, ráérsz otthon tölteni a szilvesztereidet, amikor idősebb leszel! Ez is igaz!
Mikor cselekszem helyesen? Ez az én dolgom!
Egy biztos! Szeretnék közel lenni a szeretteimhez, vagy egy kitüntetett személyhez. Engem csak ez érdekel!

Hello
Buék

Cosmic Creative Commons License 2001.12.28 0 0 18
shadah: Tenyleg sok igazsag volt abban amit irtal.
"az egekig sztarolt szarbol gyurt babukra epitenek"
Kérdem én, kire epitsenek? Ez a mai magyar elvonal, megprobaltak a legjobbat kihozni és sikerült is. A legtöbb népet megmozgato dj-k ott lesznek, a jegyeket megveszik. slussz passz.
A zenéjükkel semmi bajom, inkább az ilyen monstre rendezvényektol van vegem, a Bp paraden sem birtam egy oranal tovabb. Mertektelen az agresszivitas es az emberi butasag.
Visszatérve a fellépokre, kiket tudtak volna meg meghívni? A nagyobb külföldi lemezlovasoknak nem hinném hogy az lenne a netovább, hogy kishazánkban töltsék a szilvesztert. Naggyon kíváncsi lennék h Anthony Pappa mennyit kaphatott a "szokasoson" felul. Meg arra is hogy sterbinszky "félisten" károly mennyit mert elkérni...
cos
jarlaxe Creative Commons License 2001.12.28 0 0 17
és mijen kiváló akusztikája van a nyugati punak...:DDD...majd mindenki szépen megkattan, ahogy a különböző falakról késve verődnek vissza a finom kis basszusok...:->
o0-0o Creative Commons License 2001.12.25 0 0 16
Ingyen kaja-pia helyett itt a belépő árából a síneket fedik le padlóval, s ingyen cd-t osztogatnak.
Jó lett volna egy külön Tilos-os szilveszter valahol egy kissebb helyen.
melakov Creative Commons License 2001.12.25 0 0 15
De ha meg valami igenyes zene lenne, de a legkommerszebb dancefloor DJ-kkel hirdetik az egeszet. 6000 Ft-os jegyarbol ennyire telik csak? Mashol ezert kajat-piat is kapsz.
Giorgetto Creative Commons License 2001.12.25 0 0 14
shadah!

sok igazság volt abban amit leirtál. sterbinszky "féreg" károly a 30 perces epizódszerepe után talán még eltalál a bankba is. ;)

Előzmény: shadah (5)
o0-0o Creative Commons License 2001.12.24 0 0 13
egy másik alternatíva:
SkAlternatív SZILVESZTER - Simon's Music Pub C.P.G. 88-as műsorral, Nesze, Meskalin, Ska-Core Partizans, Vadeped, Salad Days
Prince Tybalt Creative Commons License 2001.12.19 0 0 11
Menjen csak mindenki ide, legalabb lesz nyugalom es jo sok hely Athony Pappán ... :>>

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!