Keresés

Részletes keresés

margo_line Creative Commons License 2012.10.27 0 0 50

Szerintem a magas, vastag fiúknak tilos fogyózni. Őrülten szexisek.

stonedrop Creative Commons License 2004.07.29 0 0 49
A fiúk nem bejön, hanem bejönnek :)))
Sheme Creative Commons License 2002.01.06 0 0 48
Ezt azért is mondtam, mert úgy érzem, hogy a nőneműek jelentős hányada valahogy tart a mackós/kövérkés alkatúaktól - saját tapasztalat.
De miért?
Előzmény: nomadliba (37)


AstraF16v Creative Commons License 2002.01.04 0 0 47
@spari72

Héló

Alapvetően én sem hiszek a kuruzslásban. Ez az elmélet már többször megjelent, utoljára "AB0 terv" címmel (legtöbb könyvesboltban lehet még kapni). Van némi tudományos magyarázat a könyben hozzá, nem kell rendületlenül hinni benne (én sem teszem). Próbáld ki! mit veszíthetsz? Engem az győzött meg, hogy a számomra tiltott ételek 60-70%-t tényleg nem kívánom, van olyan amitől egyenesen lebetegszem. (az emberi szervezet azért "ki van találva" -> amire szüksége van, azt kívánja is). Kivétel persze a zsír, mert azt minden ragadozó és mindenevő -tudat alatt- szereti (génekben van lekódolva -> puszta túléléshez).

Nem maga a vércsoport, hanem az egyes vércsoportokhoz tartozó antianyagok és ezek vegetációt-befolyásoló tulajdonságai számít. Alapvetően eldönti, hogy a szervezeted tud-e kezdeni valamit egy anyaggal, vagy nem.

Amit leírtál, az 100%-ig igaz, de az általad írt diéta, pont egy A-s vércsoportú ember ideális diétája. A "mackós jelleg" is inkább erre a csoportra jellemző. Milyen vércsoportod van?

Előzmény: Törölt nick (41)
vombatka Creative Commons License 2001.12.23 0 0 46
Én 109 kilóról fogytam le 73-ra,de a "fogyóqra" közben alig éheztem.Inkább súlyt emeltem,meg qrva sokat mozogtam.
vombatka Creative Commons License 2001.12.23 0 0 45
Bocs,hogy közbeszólók,de diétával és önsanyargatással kalap szart sem lehet elérni hosszútávon.Sokkal fontosabb a mozgás,mert ha csak szimplán lefogysz azzal elsősorban izmot vesztessz,és egy papirmasé figura totál izom nélkül kábé ugyanannyira gusztusalan,mint egy dagadt állat...
Előzmény: Törölt nick (41)
nomadliba Creative Commons License 2001.12.22 0 0 44
Örültem, hogy kellemes hatású sorokat írhattam...
Előzmény: Törölt nick (39)
nomadliba Creative Commons License 2001.12.22 0 0 43
OKÉ! Én meg csak úgy kérdeztem... :)
Előzmény: stonedrop (38)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 41
>>>
Én a vércsoportnak megfelelő étkezést szoktam bejátszani (úgy átlag 2 évente :)). Én hiszek ebben, de ha nem is igaz, akkor is hatásos lehet a zsírszegény étkezés miatt.
Nekem A-s vércsoportom van (ez a legkedvezőtlenebb az összes közül), ami az "agrár-típus", tehát gabonaféléket (tésztákat), magvakat (mogyoró, dió, mandula), rízst és zöldségeket gyakorlatilag bármilyen mennyiségben fogyaszthatok. Kerülöm a vörös húsokat (bár azért
>>>

Ezt a vércsoport-dolgot honnan vetted? Kicsit érdekesnek, pontosabban hihetelennek tűnik számomra hogy ilyen jellegű összefüggés létezzen a vércsoport (pontosabban az egyik, inkább immunológiával összefüggő vérjellemző) és az anyagcsere között.
Az jó ha nálad bevált, csak kamu-szaga van.

Akkor az én fogyókúrám:
A nyáron leadtam 15 kilót, kb. másfél hónap alatt.
100% elhatározás kérdése. Átálltam egy teljes egészében zöldséges-salátás diétára (egy időre meg is utáltam a salátátkat) plusz joghurtra.
SEMMI éhségérzet, hamar megszoktam, és amíg az elhatározás tartott, röhögve tudtam csinálni, erőlködés nélkül.
Az elhatározásnak az vetett véget hogy a 15 kiló után mintha betonfalba ütköztem volna, masszív éhezéssel se ment le több egy deka se.

Okosok szerint kétfajta túlsúly van: a könnyen leadható, jórészt vízből és laza zsírszövetből álló "háj" ami pl. tipikusan a szív körül rakódik le, és könnyen feljön és lemegy. A másik a valódi zsírszövet amit baromi nehéz leadni, és sajnos:
1/ ez az ami látszik
2/ ez az, ami utoljára, legnehezebben megy le, többnyire a tartós éhezés kiváltotta egészségkárosodásoktól kísérve. Na így tessék fogyózni.

"Mackós alkat": tényleg létezik, én is ilyen vagyok. Az érdekes, hogy nem azonos az úgynevezett "piknikus"(kövér) testalkattal, atletikus alkatúak is lehetnek mackósak ha fiatal korukban meghíznak. Én csak remélem hogy utóbbi vagyok. Ez utóbbi típusnak érdemes gyúrni is, az eredmény garantált: súly le, izom fel. Nekem egyszer ez bejött, aztán 10 év alatt sokat visszahíztam.

Előzmény: AstraF16v (26)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 40
>>>
De nem tudod, hogy miért kedvelik a lányok a nyurgákat: mert ha büdös a szájuk él a hónaljuk, könnyebb ledobniuk magukról!
>>>
Szerintem a lányok azért bírják a soványakat mert az a trendi és azzal van teli a Cosmopolitan.
De nem kell annyira félni ettől, valahogyan a kövérek is szaporodnak...:)
Előzmény: Sheme (25)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 39
>>>
Szerettem Őket - most is szeretettel gondolok rájuk, és Ők ezt tudják - és nem az alakra kattantam. Bár azt bevallom, mindketten bejöttek nálam. Egy férfi legyen FÉRFI kinézetű, ne pedig nyikhaj, nyámnyila. Különben meg a FÉRFI nem az alakjától olyan amilyen. Fontos a gondolkodás módja, a nőhöz való viszonyulása, és persze ez igaz viszont
>>>

Ezt jól esett olvasni. Nagyon...

Előzmény: nomadliba (33)
stonedrop Creative Commons License 2001.12.21 0 0 38
Csak úgy mondtam :)
Előzmény: nomadliba (36)
nomadliba Creative Commons License 2001.12.19 0 0 37
Ennek örülök... :) Komolyan.
Előzmény: Sheme (35)
nomadliba Creative Commons License 2001.12.19 0 0 36
Ez most itt olyan mint a FELKÍNÁLOM c. műsor.
Vagy rosszul értelmezem? 6 évvel hosszabb vagyok... :)
Előzmény: stonedrop (34)
Sheme Creative Commons License 2001.12.19 0 0 35
Szia!

Az utolsó bekezdéseddel beloptad magadat a szívembe.

Előzmény: nomadliba (33)
stonedrop Creative Commons License 2001.12.19 0 0 34
Én szabad vagyok mint a madár :)
Előzmény: nomadliba (33)
nomadliba Creative Commons License 2001.12.18 0 0 33
Hogy nőneműek is írjanak eme topicba!

Nekem eddig a magas pocis férfi jött be. Kétszer is, csak kár hogy olyanok voltak mint a WC. Szal vagy foglalt vagy levan sz@rva. Bocsi.

Nos akiket az életembe sodort a sors az első kategóriába tartoztak azaz már foglaltak voltak javában. :((

Szerettem Őket - most is szeretettel gondolok rájuk, és Ők ezt tudják - és nem az alakra kattantam. Bár azt bevallom, mindketten bejöttek nálam. Egy férfi legyen FÉRFI kinézetű, ne pedig nyikhaj, nyámnyila. Különben meg a FÉRFI nem az alakjától olyan amilyen. Fontos a gondolkodás módja, a nőhöz való viszonyulása, és persze ez igaz viszont.

Előzmény: Sheme (14)
AstraF16v Creative Commons License 2001.12.18 0 0 32
Ja, és ronda a pofám (nagy görbe/ferde orrom van), úgyhogy nem puhulhatok el még akkor sem, ha 180+ vagyok. :))

"Bírom hogy a kövéreket nyugtatják hogy mennyi nő szereti... "

:))) De az se semmi, amikor saját magukat nyugtatgatják, hogy így szépek és jól érzik magukat.

Csaó

Előzmény: Törölt nick (28)
AstraF16v Creative Commons License 2001.12.18 0 0 31
@TOOMEE

A testépítő-bajnokok 90%-a 160-170cm között van! A rövidebb végtagokat sokkal durvábbra lehet gyúrni, úgyhogy a magasság rossz kifogás :))

Előzmény: Törölt nick (28)
stonedrop Creative Commons License 2001.12.17 0 0 30
Ennek a topicnak a címe is hülyeség (na jó nem is, csak a címe).
1. mi az, hogy vastag fiú?
2. ha fiúk, akkor bejönnek.
moldvang Creative Commons License 2001.12.17 0 0 29
Sziasztok!
Szerintem mindenkinek más az izlése, van akinek a ...és itt lehetne sorolni, hogy ki mit szeret, de ami a lényeg nekem a mackós fickók tetszenek.
Olyan akihez oda lehet bújjni és...meg valahogy egészen jó érzés a közelébe lenni.
Amit Panaszláda barátnője mondott avval tökéletesen egyetértek. Jó, hogy neki ilyen barátja van, úgyhogy mackós fickók minden oké.
Kaff-Kaff mindenkinek
Levélke Creative Commons License 2001.12.17 0 0 27
Abban egyetértek, hogy nem szép, ha egy srácnak nőiesen nagy mellei vannak, meg ha a zsír lóg róla, de a 90 kilónál ez még közel sem áll fenn, arról nem beszélve, igen fontosak az alkati adottságok, aki alapból egy szikár típus, 90 kilósan inkább csak a hája nő, de ha eleve olyan "vaskos", értem ezalatt a széles vállat és hátat, igencsak elfér mind a 90 kilócska! A barátomnak sem lógó mellei vannak, és hasonló feneke, ok, a hasán akad hurkácska, de az olyan édi:) (Nagyon szeretem a lapos hasat is) Ő régebben elég sokat lejárt gyúrni (naponta több órát mindennap) és hát igencsak kiszélesedett a háta és a válla, pedig (fényképek alapján) előtte sem volt túl kicsi. Miután meg alapból is ilyen típus (széles váll, hát, keskeny csípő) nem nézne ki jól, mert csak beesettek lennének a vállai, ill. túl vékony karjai... Ő ilyen alkat, és még sokan vannak ilyenek szerintem. Valakinek jobb, ha inkább 75 kiló körül van ehhez a magassághoz. Szerintem a barátnődnek hihetnél:) Nem viccből mondja...

Előzmény: AstraF16v (23)
AstraF16v Creative Commons License 2001.12.16 0 0 26
Héló MastHard

Én a vércsoportnak megfelelő étkezést szoktam bejátszani (úgy átlag 2 évente :)). Én hiszek ebben, de ha nem is igaz, akkor is hatásos lehet a zsírszegény étkezés miatt.
Nekem A-s vércsoportom van (ez a legkedvezőtlenebb az összes közül), ami az "agrár-típus", tehát gabonaféléket (tésztákat), magvakat (mogyoró, dió, mandula), rízst és zöldségeket gyakorlatilag bármilyen mennyiségben fogyaszthatok. Kerülöm a vörös húsokat (bár azért néha nehéz ellenállni egy steaknek), májat, virslit, párizsit, kolbászt, szalámit (ezek egyébként is ételipari hulladékok), viszont tömöm a fejemet (lebőrözött) csirkével, pujkával, halakkal, stb. A zsírt/olajat egyáltalán nem tolerálom, ezért a rántott húsok sajtok is kiesnek. :((

Alapvetően 2féle elhízott ember van. Az egyiknek fogalma sincs arról, hogy hogyan kéne lefogyni, a másik meg pontosan tudja, de nem bírja magát rászánni. (én az utóbbi vagyok, csak akkor kezdek hozzá, amikor már hányingerem van a külsőmtől :))

Maga a fogyókúra baromi nehéz feladat. Először ki szoktam hagyni a reggelit (1 kávé és semmi több), ebédre valami szárnyast eszek rízzsel és gombával. Vacsorára meg egy nagy adag levest (persze nem gulyáslevest :)). Az első 2 hét mindig nagyon kellemetlen (émelygek, forog a gyomrom, fáj a fejem), ezen sok folyadékkal és NÉHA csokival segítek. 2 hét után hozzászokik a szervezeted a kevés kajához, elmúlik a rosszulléted és a súlyod elindul lefelé. Ilyenkor kell BAROMIRA ÉSZNÉL lenned, mert egyetlen kiadós ebéddel tönkreteheted 2 hét szenvedését, ráadásul minden nagyobb kajálás után fokozottabb lesz az éhségérzeted.
A legnagyobb probléma mindig a környezeted, mert a sok "szeretted" a legvégsőkig képes elmenni abban, hogy beléd tömjön valami szart (ilyen gecik az emberek, ez van).
Az 1. hónap után már 4-5kg simán eltűnik, telejesen elmúlik az éhségérzeted, már csak megszokásból eszel (persze a vércsoportodnak megfelelőt). Aztán már te határozod meg, hogy meddig mész el...

+1tipp: Próbálj meg valami könnyebb testedzést közben (derékkörzés, felülés, hajlítás, stb.) és ne koplalj 4 hónapnál tovább. 3. hónap után érdemes a régi sportot folytatni (én úszok, gyúrok, bringázok tavasztól őszig).

Sok sikert!

Előzmény: MastHard (24)
Sheme Creative Commons License 2001.12.15 0 0 25
Hi!

De nem tudod, hogy miért kedvelik a lányok a nyurgákat: mert ha büdös a szájuk él a hónaljuk, könnyebb ledobniuk magukról!

;->

Előzmény: AstraF16v (23)
MastHard Creative Commons License 2001.12.15 0 0 24
AstraF16v

Mi titkod? Hogy tudtál 86-ról 76-ra lemenni? Öszintén érdekelne, én is hasonló paraméterekkel vagyok megáldva és jo lenne legalább egy tizest leadni.
Ha van jo módszered légyszi oszd meg, akár mailben is jöhet, de inkább itt a forumon mert gondolom mást is érdekelhet a dolog.

Előzmény: AstraF16v (23)
AstraF16v Creative Commons License 2001.12.15 0 0 23
Sziasztok

Nem nagyon szoktam ezen a fórumon irogatni, de ez a téma közelebbről érint. Szóval szvsz. egy pasason sokkal jobban meglátszik pl. 5kg fölösleg, mint egy nőn (sok csajnak kifejezetten jól áll egy kis plussz -a megfelelő helyeken :)). Nekem már vagy 3szor sikerült drasztikusan lefogynom és mind a 3szor jobban éreztem magamat, amíg meg tudtam őrizni a normális súlyomat (70-75kg - 182cm). 2 hónapja 86kg-ról indítottam támadást, most 76kg vagyok, de még 4kg-tól meg fogok szabadulni. Már így is sokkal jobban érzem magam, mint anno 90kg-val (nyáron!!). Nincs undorítóbb annál, mint amikor egy csókának csöcsei vannak, hurkás a hasa és a dereka és lóg a segge. A lányok sokkal jobban bírják az atletikus alkatúakat, mostanság meg kifejezetten a nyamvadt gizdák vannak divatban. Persze a csajom mindig magyaráz, hogy nem szeretné, ha "megint olyan sovány" lennék, de nem hiszem el neki. :))

Csaó

Levélke Creative Commons License 2001.12.14 0 0 22
Örülök, hogy örülsz, de ez szerintem egyáltalán nem a teltebb kategóriához tartozik:)

Bár...hát, ez van. Az én barátom is volt 78 kg, de borzasztóan nézett ki, beesett arc, stb.
Sokkal jobb így 90 kilósan.

Igazad lehet, (csak hangosan gondolkozom éppen) ez testesebb típus. Valóban nem kedvelem a magas, nyurga férfiakat.

De pontosan mit értesz a nyurga alatt?
Nekem ez a "testesebb" inkább az izmoshoz van közel, nem a túlsúlyoshoz. (attól a pár plusz kilócskától eltekintve:))

Előzmény: Sheme (21)
Sheme Creative Commons License 2001.12.13 0 0 21
Köszi, megnyugtattál. Csak érdekesnek találom a lányokat: miért a nyurgákat favorizálják először, ha Neked is a testesebbek jönnek(jöttek) be?

Képzeld, lefogytam 86 kg-ra, borzasztó rosszul éreztem magam. Eljártam futni, otthon felüléseket végzek, és most vagyok 102 kg. Így sokkal kellemesebb. Nem érzem magam elgyengültnek, anorexiásnak.

Örülök, hogy csíped a teltebb emberkéket!

Előzmény: Levélke (18)
Levélke Creative Commons License 2001.12.12 0 0 20
Persze, hogy érsz valamit!:)
És az is biztos, hogy nem hazudunk:)

Bár nem tudom, ez az alkat mennyire mackós, mert a múltkor a Mónika Show-ban kifejezetten kövér férfiakat mutattak mackó-címszó alatt, amivel én nem értek egyet. A mackós szvsz az, aki mindenhol zömökebb kicsit. És ehhez nem kell 180 feletti magasság, egy 165 centis férfi is lehet macis, ha olyan arányokkal rendelkezik. De szerintem ez a Mónika-féle "minél kövérebb-annál macisabb" dolog nem egészen így van.

ez off volt:)

Előzmény: panaszláda (19)
panaszláda Creative Commons License 2001.12.12 0 0 19
Na ja, az én barátnőm is ezt állította váltig, hogy milyen jó, puha biztonság a karjaimban lenni, meg hogy milyen édi a kis pocim. Úgyhogy léteznek ilyen nők, és még csak nem is hazudnak! Amíg nem találkoztam ilyennel én sem hittem el, de aztán rádöbbentettek, hogy mégiscsak érek valamit :) Fel a fejjel a topicnyitónak, mert azt vallom minden csavarhoz tartozik egy anya, csak meg kell találni...
Előzmény: Levélke (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!