Keresés

Részletes keresés

aisa24 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 29
Teljesen igazad van, azért van ott, hogy segítsen a vásárlónak. Én repülök a munkából, ha nem mosolygok, vagy nem túlórázom. Ez így megy.Egyébként a Cora-s laptopom óta semmit nem vagyok hajlandó kipróbálatlanul és a jótállási jegyek nélkül elhozni. Ha nem tetszik nekik, akkor keressenek más munkát. A Cora-ban tuti nem veszek többet semmi elektromosat. (Lásd: Cora, avagy a bizalom kártyája topic-ot)
fönök Creative Commons License 2002.01.03 0 0 28
Jól van már! Általában fogalmuk sincsen arról, amit eladnak. Fáradt pedig mindenki lehet a munkájától, attól még nem kell felkészületlennek lenni. Ha pedig nem tudja elviselni a vásárlókat, akkor keressen magának más munkahelyet.
Előzmény: seregieva (27)
seregieva Creative Commons License 2001.12.23 0 0 27
Mi az hogy nem értenek hozzá? Abba is bele kellene néha gondolni hogy az emberek fáradtak vagy lehet hogy te kérdeztél hülyeségeket!? Nem kell mindig az eladóra fogni a dolgokat. A kedves vásárlók jóval sötétebbek szoktak lenni. Gondold el a sok idióta embert elviselni napi 12 órán keresztül!!
Előzmény: austin_powers (25)
kaviat Creative Commons License 2001.12.11 0 0 26
jólvan, zsírkirályság! az a lényeg, hogy jól szól és teccik

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: austin_powers (25)
austin_powers Creative Commons License 2001.12.10 0 0 25
Ja ,csak benézek már a topikomba. :)))))
Szombaton csak a media marktig jutottam el.
"hifik" 27-től 200 ezerig.
Ne tudjátok meg..... ott volt abból a ketegóriából amit venni akartam,kb.30 db.
na ezt mind végighallgattam persze saját cd-vel.
Mivel a kis cucc "hálószobába" kerül vagyis legalábbis egy olyasmi szobába.. nem akartam nagy gépet.
Egy Philiset vettem 37.900-ért és meg kell mondanom ,hogy piszokul jól szól (MC20 a típusszáma) és nagyon ajánlom mindenkinek aki akar venni egy kissebb szobába való (de ott aztán igencsak szépen teljesítő !!) cuccot.
1 cd-s ,1 kazettás ,távirányitó persze...
Szóval nagyon nem bántam meg amit vettem az biztos.
Abban tökéletesen egyetértek veletek,hogy ezen cuccok nagyon nagy része egy kalap szart sem ér!!!!
Egyszerűen oda kell menni is végigpróbálgatni az összes olyat ami esetleg számításba jöhet a vásárláskor és ami a legfontosabb,hogy NEM ODAFIGYELNI Az ELADÓRA mert itt is mint általában az ilyen helyeken,kurvára sötétek hozzá. :((
Coráig már nem mentem el... :))))

na bye.

fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 24
Semmi baj az offal, úgyis csak ketten maradtunk. A metrón én sem tudtam már hallgatni, mert annyira hangos volt.
Előzmény: kaviat (23)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 23
szerintem a fül jobban amortizálódik mint a fejhallgató [ezért is vettem itthonra rendes darabot, hogy csak a békávén hallgassam a dugós cuccot].. amúgy igazából a metró a gáz azt vettem észre, ott kell nagyon felcsavarni a hangerőt [azzal meg nem nagyon járok]

[de most veszem észre magam, itt most már offolok]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: fönök (22)
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 22
Egyenes arányban a Corti szerv romlásával.
Előzmény: kaviat (21)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 21
jaja, lehet is, hogy a hangerő miatt reccsent meg az mdr44esem bal oldala

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: fönök (20)
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 20
Pedig a békávéhoz jó kis tamtam kell, mert olyan hangos, hogy halk zenéből nem hallasz semmit!
Előzmény: kaviat (19)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 19
mert megérdemeltem :( :)) [amúgy nem bírtam volna ki zene nélkül bkv-zni 7főn - emergency volt]

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: fönök (18)
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 18
Ó, te szegény! Mellesleg magadra vess, ha péntek délután elmész egy ilyen helyre.
Előzmény: kaviat (17)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 17
szerencsés ember :))) engem régebben, évekkel ezelött elrángattak a családban egy ilyet venni [mondván, hogy én jobban értek hozzá :)], na akkor párat végighallgattam

.kav]4t r.e.b.

fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 16
Én egyiket sem hallgattam, mert szeretem a zenét. Csak az általános tapasztalat mondatja velem.
Előzmény: kaviat (15)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 15
én meg azt mondom, hogy akkor már inkább hallgassa meg mint elmenjen a másik gáz utcába, a márkaőrületbe.. [régebben kifejezetten gyengébb cuccokat hallottam a sony-tól azonos árkategóriában - a mostani modelleket nem nagyon hallgattam még]

.kav]4t r.e.b.

fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 14
Nekem is ez a véleményem, de szegény csávó nem tudja hova menjen, és mi meg leszóljuk azt, amit meg akar venni. Szerintem, ha már ilyet akarsz venni, akkor valami márkásat vegyél, mint Sony, vagy Yamaha. Az legalább kitart egy ideig. Gondolom ilyet jobban kapsz a médiapiacon.
Előzmény: Oborzil (13)
Oborzil Creative Commons License 2001.12.08 0 0 13
Ezek az izék csak csillognak-villognak, de hifihez közük nincs, nem is értem ki nevezte el őket annak.
Majdnem úgy szólnak mint egy szokol rádió, úgyhogy inkább ne vegyél ilyet sehol.
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 12
az egy másik kérdés, hogy nem karácsony elött kell ilyet vásárolni, mert az őrüelet..

tegnap voltam pont a mediamarkban, eredetileg úgy terveztem, hogy idén már ilyen helyre nem megyek, de elszakadt a discmanem fülhallgatója, vészhelyzet volt venni kellett másikat. ne tudjátok meg mekkora diliház volt ott, meg persze hangzavar is :((

.kav]4t r.e.b.

kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 11
nem feltétlenül mind1.. attól még, hogy nem 3 méter magas bassreflexet adnak hozzá, komoly különbségek vannak közöttük. és nem csak ár/márka viszonlatában, hanem teljesítmény hangtelitettség stb terén is.. érdemes elmenni mondjuk egy médiamarkba a kedvenc CDkkel és végighallgatni mennél többet. komoly különbségeket lehet hallani.. [mégha nem is hájend de esetleg ki lehet fogni kevésbé gáz cuccost is nem annyira brutál áron].. pl nagyon nagy különbségek lesznek a hangszórók között.. még kicsiben is lehet kiegyensúlyozottabb hangu dobozt találni, még ha persze nem is jbl minőségüek.. szerintem berontani az első boltba és megvenni az elsőt, aminek tetszenek a ledjei botorság

.kav]4t r.e.b.

Csokis Creative Commons License 2001.12.08 0 0 10
Miert? Ha ilyen mini-izet veszel, akkor szamit, hogy mekkora szobaba szanod? Az akkor erdekes (tervezes), ha komoly cuccot veszel, nem?
Előzmény: kaviat (8)
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 9
A mini kütyürünek mindegy mekkora a szoba! Ócskán szól mindenhol.
Előzmény: kaviat (8)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 8
abban viszont tényleg van igazság, hogy az ilyen kacat megvétele elött érdemes azt megtöprengeni, hogy mire is akarja használni az ember [mást érdemes venni a juventushoz és mást fotelban hátradőlől zenehallgatáshoz].. [egész odáig, hogy miféle zenéket kedvel, mekkora szobába szánja stb...]

.kav]4t r.e.b.

Csokis Creative Commons License 2001.12.08 0 0 7
Aze' montam vazze!
Előzmény: fönök (6)
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 6
Te ismersz engem, és tudod, hogy milyen sznob vagyok! Igazad van azonban, hiszen aki csak a juventusrádiót akarja hallgatni, annak ez is jó.
Előzmény: Csokis (5)
Csokis Creative Commons License 2001.12.08 0 0 5
Miert kene szerelni? Nem azert veszem, hogy elromoljon, es nagyjabol ugy is vannak meretezve, hogy elobb avuljanak erkolcsi ertelemben, mint muszakiban. Egyebkent ha ebbol indulnek ki, akkor a franciak bezarhatnak az osszes gyarukat. En meg nem lattam olyan francia muszaki cuccot (autotol a haztartasi gepen at a szamitastechnikaig), amivel ertelmes ember ne karomkodta volna szet az agyat, ha hozza kellett nyulni. Megis gyartanak egy csomo mindent.
Mihez kepest szol rosszul? Ha nem vagy audiofil es nem valami szuper hajend cucc kell, akkor sima hazi hasznalatra miert nem jo egy ilyen mini-ize?
Nem vagy te kicsit sznob, aranyom? :-)
Előzmény: fönök (3)
zetorarcú Creative Commons License 2001.12.08 0 0 4
tesco
fönök Creative Commons License 2001.12.08 0 0 3
Ne vegyél! Rosszul szól, nem lehet szerelni, ráadásul drága.
Előzmény: austin_powers (-)
Csokis Creative Commons License 2001.12.08 0 0 2
Gondolom kocsival mesz, kulonben a Cora az egy vidam, satras kirandulas. Akkor meg vedd oket sorba: Media Markt - Auchan - Metro - Cora - Tesco, aztan a masodik korben meg vedd meg a legszimpatikusabbat. Ha semmi mast nem veszel, akkor a penztaraknal nem kell vegigallnod a sort, nem olyan sok ez egy napra. (Az IKEJAt, az OBIt es a BRICCOt kozben kihagyhatod. :-) )
Előzmény: austin_powers (1)
austin_powers Creative Commons License 2001.12.08 0 0 1
Az árak azért nem annyira ütnek el egymástól a két üzletben. Inkább a választékra lennék kíváncsi. (azért tényleg nem utolsó szempont a 0 a végén :) )
Csokis Creative Commons License 2001.12.08 0 0 0
Az sem utolso szempöont, hogy hol van kevesebb nulla az arban. (Es persze kozben ne x99.999,- Ft legyen)
Előzmény: austin_powers (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!