Keresés

Részletes keresés

bőrösnikk Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1138

Bayer kimondta az igazsagot

 

Kár, hogy megint elképesztően könnyű támadási felületet is csomagolt hozzá.

Előzmény: The Leper Messiah (-)
damm Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1137

Kár, hogy nem korábbi keltezésű ez a topik. Mondjuk 1992-es....

 

kábelbúvár Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1136

Véggye + a Széles Gábor!

 

+ a DFT............

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1135

ahogy igy olvasgatom Bayer "akkorleszittjovilaghamindenfankomcsilog" Zsoltot

Miért hazudsz? Bayer, te is jól tudod,  természetesen semmi ilyet nem mondott, arról írt, hogy olyan családban nőtt fel, ahol egyik nagyapja mondogaott hasonlót (ha majd minden bolsi lógni fog).

 

Amúgy én nagyon hiányolom nemzeti oldalról  "száz értelmiségi" méltó válaszát az újabb figyelemelterelő műcirkuszra (ami egyébként nem jött be, úgy tűnik talán ma mégsem Bayer az ország legnagyobb problémája:DDD)  

Előzmény: Törölt nick (1134)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.31 0 0 1134
Nem tudom hogy jutott eszembe, de most ahogy igy olvasgatom Bayer "akkorleszittjovilaghamindenfankomcsilog" Zsoltot, rettento mokasnak talalom, ahogy a masik oldal alparisagat egy sajat, korabbi irasaval tamasztja ala.

Jol mondod, tahozsolti, mar akkor is otvar nagy bunko voltal. Egeszsegedre, te magyarsag aldasa, te Orban kozeli haverja, te jobboldal egyszemelyes ballasztja!
Előzmény: igazi Yosarian (956)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.17 0 0 1133
Szuper volt, Zsoci!!!! :O)))
vazzeg Creative Commons License 2002.08.16 0 0 1132
"Tasnádi, helyedre!"

Király vagy, Zsolti! :-)

livefast Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1131
nem annyira okos bagoly:

Kirgizisztán a közép-ázsiai térség államai közül talán a legkövetkezetesebben igyekszik végrehajtani a piaci reformokat: a vállalkozási és külföldi befektetési tevékenység törvényi háttere megvan, a gazdaság szabályozása összességében stabil.

Az ország 1992 óta tagja az IMF-nek és a Világbanknak, szoros kapcsolatban áll a legtöbb nemzetközi pénzügyi szervezettel (EBRD, Ázsiai Fejlesztési Bank), és 1998 októberében a FÁK-államok közül elsőként felvételt nyert a WTO-ba, tagja az orosz, fehérorosz, kazah, kirgiz, tadzsik vámuniónak.

Előzmény: okos bagoly (1128)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1130
A Juszt egy hólyag. Azt hiszi, mindent ő tud a legjobban, de történetesen láttam nemrég tökre beégni egy topicon. Valami piti kérdésben alaposan melléfogott, de az utolsó pillanatig szívóskodott, aztán persze ő volt, aki megszívta.

Úgy kell neki, megérdemli. :O)))))

Előzmény: rice (1126)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1129
Nem, bármilyen fájdalmas is nektek, azok az idők már elmúltak, amikor ilyen könnyedén megszabadulhattatok a nektek nem tetsző arcoktól, bár jól tudjuk, az általatok visszasírt időkben így ment ez, ma legfeljebb annyit tehettek, hogy átkapcsoljátok a tv-t máshová, Szibéria, meg Recsk már bezárt.
Előzmény: okos bagoly (1128)
okos bagoly Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1128

Ez az " újságíró" maga nevezte becses személyét
barbárnak. Barbárokra itt semmi szükség, ültes-
sük fel egy Azerbajdzsánba vagy Kirgizisztánba
tartó repülőre aztán viszontlátásra!
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1127
Én nem is mondtam, hogy a hobbimészáros buta! Bár az ellenkezőjét sem.
Előzmény: rice (1126)
rice Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1126
na-na! a juszt nagyon okos egy ember!

rizsa

Előzmény: Törölt nick (1125)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.12 0 0 1125
Azt is meg kell ám nézni, hogy kik prüszkölnek rá, akire egy Tasnádi, Juszt, vagy Bolgár prüszköl, már eleve nem lehet rossz ember. :-)
Hajrá Zsolti!
Előzmény: Earth angel (1124)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.12 0 0 1124
Meg fogsz lepődni, nem ismerem őt személyesen. Nem muszáj elhinni, de akkor is így igaz.

A Sajtóklubot szokta nézni a papám, aztán egy idő óta engem is kezdett érdekelni. A Zsocit ott láttam először. A nevét ismertem már néhány újságcikkből, meg az Erdélyről készült csodaszép filmsorozat egyik alkotójaként. Ennyi.

Szerintem tök jó fej. Hiába prüszkölnek és fröcskölnek oly sokan ellene, akkor is.

Előzmény: Drift (1122)
kovacs zoli Creative Commons License 2002.08.11 0 0 1123
1993/94-ben csak tuti elvtárs lehetett firkász a Népszabónál?
Azért ennyire már ne írjuk át a történelmet.
Előzmény: Zsolty (1120)
Drift Creative Commons License 2002.08.11 0 0 1122
Milyen gyakran beszélsz vele?
Előzmény: Earth angel (1119)
Zsolty Creative Commons License 2002.08.11 0 0 1121
Ma 20.15 ATV Sajtóklub extra. Tasnádi - Lovas vita. Zsociról is lesz szó, ahogy hallottam Tasnádit tegnap az előzetesben. Kezdem érteni, hogy Zsoci miért hallgat! :-)

Zsolty

Zsolty Creative Commons License 2002.08.10 0 0 1120
Mondott valami érdekeset Zsoci péntek este? Addig voltam ébren, amig meghallottam, hogy nem nyúlják le a kb. 15 millát, ami összejött a Mansfeld szoborra. (Ami Bencsik et. szerint gyufásdoboznyi is lehet és kiskocsin huzogatható >>> tehát 1000 Ft-ból kijön. Így csak a maradékot teszik zsebre.)

Amióta a Juci és újabban Bencsik et. is eltűnt, nem bírok ébren maradni. :-( Zsoci (Igazi Yossarian) sem pocskondiáz már itt, szóval nem igazán érdekes az egész fazon meg a műsora.

Persze, hogy ki lehet(ett) újságíró a Népszabadságnál (lakásra spórolva)? Tuti elvtárs kell(ett), hogy legyen. De akkor miért szidja őket?

Zsolty

Mansfeld Péter

Nem ölték meg végülis az ártatlan rendőrt a fegyveréért. Rendes fiú volt.

Earth angel Creative Commons License 2002.08.09 0 0 1119
Az a baj, hogy bármit mond, nem lehet tudni, hogy igaz vagy nem igaz. Nincs információértéke. Egy miniszterelnöknél ez elég kínos. Hogy akarja így vezetni az országot?! Bár nem ő vezeti, az is igaz. De ez még kínosabb!!!

Csak ez a bajom vele.

Előzmény: vazzeg (1118)
vazzeg Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1118
Miért, te még feltételezed róla, hogy igazat is mond néha? Az sem igaz, amit D-209 kérdez.
Előzmény: Earth angel (1110)
edoo Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1117
Szólj Kerényinek, ne üdvözüljön így!!! Glória is kell??
Előzmény: occy (1115)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1116
Akiről látom, hogy egyenes, és szívvel - lélekkel kiáll bizonyos értékek mellett, annak hinni szoktam, akiről meg látszik, sőt be is bizonyosodik, hogy mást mond, mint amit gondol, annak meg nem hiszek.
Előzmény: Törölt nick (1112)
occy Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1115
"nem emlékeznek azokra az ideológiai klisékre, amiket a Párt nyomatott anno, de most kísértetiesen köszönnek vissza jobbról."
De azt nagyon jól látják, hogy balról nemcsak kísértetiesen visszaköszönnek, hanem valóságosan vissza is jöttek. Retorika szintjén, módszerekben, agresszivitásban, az "aki nincs velünk, az ellenünk van" elv érvényesítésében, a más vélemény elfojtásában.
Vagyis mindenben.
És ezt bárki érezheti, a lenácizott, Hitlerjugendnek kikiáltott fiatalok nagyon is.
Előzmény: Törölt nick (1106)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1114
Ezt meg tudom érteni. A ballib hiénákkal nem tanácsos összeakasztani a bajuszt, ha adsz az indexes renoméra. Egyetértünk. :O)))
Előzmény: Törölt nick (1113)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1111
Galadriel, te félsz, hogy rádpirítanak a sasszemű olvtársak? Én már megszoktam, hogy rámpirítanak, ha más a véleményem, de nem zavar. Lerázom magamról, mint kutya a vizet. :O)))
Előzmény: Törölt nick (1109)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1110
Nekem más bajom van D-209-el. Nem az, hogy titkostiszt volt. Hanem az, hogy utána miniszterelnöknek jelöltette magát, és a múltjáról előbb sunnyogott, utána meg össze-vissza hazudozott, ahogy a száján kifért. Nem csodálom, ezt biztos jól megtanulta a titokszakmában.

De a fő bajom meg az vele, hogy honnan tudjam, hogy most, miniszterelnökként is mikor sunnyog, mikor hazudik, mikor mond igazat? Nékem ilyen miniszterelnök nem kell.

Nem tudok benne megbízni.

Előzmény: Törölt nick (1108)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1105
Kedves vagy, Galadriel, hogy tanítani akarsz, nem is butaság, amit írsz, csak én sajnos nem vagyok ilyen módszeres. De lehet, hogy egyszer az leszek, nemtom. A Zsoci egy nagyon helyes, őszinte ember, akinek nagy szíve van. Nagyon kedvelem!!! :O))))))

Bálványimádásról nincs szó, de azért még lehet valaki szimpatikus. Ha néhányan nem osztják a szimpátiámat, nem csodálkozom, már megszoktam. Itt az indexen legalábbis meg kellett szoknom. Nem is várok el tőlük semmit. De a barátaim közül sokan osztják a szimpátiámat, úgyhogy nem érzem magam egyedül. :O))))

Előzmény: Törölt nick (1102)
Earth angel Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1104
Hello, Howard! Örülök, hogy ismét találkoztunk. Most vakáció van, ha éppen ráérek, szívesen dumcsizok itt-ott. Nem kell görcsölni, csak lazán, nyár van!
Üdv és JOBB-akat! :O))))
Előzmény: howard.p (1103)
howard.p Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1103
Helló, Angi! :))
Jó szokásunkhoz híven megint egyetértünk, ami nem csoda az előzmények ismeretében. :))
Csak én már unom a fárasztó magyarázgatást azoknak, akiknek eszük ágában sincs érteni a szóból.
Neked továbbra is kitartást!

Szeretettel üdvözöllek! :))
Előzmény: Earth angel (1101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!