Keresés

Részletes keresés

tivadar Creative Commons License 2006.12.13 0 0 450
Legalább ne írd le!
Előzmény: zogu (448)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 449
Igyekszem optimista lenni :)
Előzmény: zogu (448)
zogu Creative Commons License 2006.12.13 0 0 448
Te még mindig túl optimista vagy. Én már nem.  :((
Előzmény: Magyar Vér (446)
zogu Creative Commons License 2006.12.13 0 0 447

Mit tehetett volna, ha itthon van?

Úgymond demokratikus országban nem többet, mint hogy felszólítja őket lemondásra.

Amire ez a cinikus maffiózók bűnszövetsége szétröhögi magát.

És ezzel bezárult a kör.

Előzmény: Libastop (445)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 446
Még az az esély talán, hacsak nem bukik Gyurcsány bele a megszorításokba, hogy az szdsz kiesik a parlamentből, a fidesz pedig választást nyer, vagy az mszp választást veszít, tökmindegy. Aztán akkor nulláról el lehet kezdeni építkezni.
Sok múlik szerintem a fideszes polgármestereken most. Ha a helyi dolgok jól mennek, akkor az emberek is jól érzik magukat.
Előzmény: zogu (444)
Libastop Creative Commons License 2006.12.13 0 0 445
Orbán is elkúrta! Szeptember 17-én, amikor nem volt itthon!:(
zogu Creative Commons License 2006.12.13 0 0 444
Ne = Na
Előzmény: zogu (443)
zogu Creative Commons License 2006.12.13 0 0 443

"nem most és nem itt"

 

Ne ez a baj!

Előzmény: Magyar Vér (442)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 442
Már csak a másodikra van maximum esély. Arra sem sok.
Azzal, hogy hagyták a baloldalt helyzetben lenni, azok meg széthazudták, kimosták az emberek agyát, szerintem ez a vonat elment.
Ha valami lesz akkor az egy globálisabb, az egész liberális rendszer elleni történés, nem most és nem itt.
Előzmény: tivadar (440)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 441
Arroól nem is beszélve, hogy most ott ülnek a hatalomban. Ez egyszerűen történelmi nonszensz.
Előzmény: Magyar Vér (439)
tivadar Creative Commons License 2006.12.13 0 0 440
Így van, csak az egyiket egy író fogalmazta meg némi művészi eufemizmussal, míg a másikat egy valódi politukus.
Csak már látnám beigazolódni!!!
Előzmény: Magyar Vér (437)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 439
Azért ne felejtsd el, hogy kimaradt egy forradalom, kimaradt egy elszámoltatás és közben széthordták az országot.
Olcsón megúszták. Nagyon olcsón.
Előzmény: Magyar Vér (437)
grugy Creative Commons License 2006.12.13 0 0 438
De jó, hogy betetted. Eddig nem nagyon csiptem ezt a Zsoltit, mostantól imádni fogom. Ez a fasza fiú.
Előzmény: geszthi (436)
Magyar Vér Creative Commons License 2006.12.13 0 0 437
Milyen igazuk van!
Előzmény: geszthi (436)
geszthi Creative Commons License 2006.12.13 0 0 436
Madarat tollarol Orbant baratjarol....


Bayer Zsolt :„mocsadék utolsó állatoknak”, „gyilkos, hazaáruló, senkiházi rohadékoknak” nem megsértődni kell, hanem elmenni a büdös francba örökre, és nagyon örülni, hogy nem lógnak lámpavason”.

Orban Viktor : a demokráciára veszélyt jelentő beteges hazudozó...Tulajdonképpen örülniük kellett volna, hogy elszámoltatás és börtönök nélkül megúszták a diktatúra fenntartásában, az ország tönkretételében való közreműködést
Előzmény: Vokálpatrióta (-)
soltika Creative Commons License 2006.02.02 0 0 435
Hi, az idősebb generácijó még a régi cucccosokra esküszik náluk:-)))
Előzmény: geszthi (434)
geszthi Creative Commons License 2006.02.02 0 0 434
Ejnye ezek a Fideszesek, hat nem kellene annyi cukorkat enni! :-))) Itt a masik "fogasznal voltam" mikor lebukott...

Hiaba no, nyertes alibin ne valtoztass. :-))


"Aszódi Pál, a Fidesz nyugdíjas tagozatának elnöke, az Országos Nyugdíjas Polgári Egyesület elnöke január 25-én közleményt adott ki az MTI Országos Sajtószolgálata útján. Ebben támogatta Orbán Viktornak a tb-járulék csökkentéséről és a 14. havi nyugdíjról szóló javaslatát. Aszódi a közlemény aláírójaként a saját szervezete mellett feltüntette Mihalovits Ervint, a Nyugdíjasok Országos Képviselete (NYOK), és Jankovits Györgyöt, a Nyugdíjasok Országos Szövetsége (NYOSZ) elnökének nevét is.

A baj csak az, hogy a két utóbbi szervezet vezetője nem is tudott arról, hogy nevük a közlemény alá került. Ők épp aznap reggel adtak ki egy közleményt, amelyben aggodalmukat fejezték ki Orbán javaslatai miatt....

Aszódi Pál az Index kérdésére röviden azt mondta: egy egyszerű „technikai elhallás” miatt került a két név a közlemény alá, de a részleteket nem tárta fel. A Népszava szerint fogorvosnál ült, amikor az MTI-től felhívták, hogy telefonon bediktált közleményét nem fogadják el, azt írásban kell eljuttatnia."


2006. február 1., szerda 23:56
Előzmény: Vokálpatrióta (-)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.27 0 0 433
Nem az esetem Thürmer Gyula, távolról sem.

De többre becsülöm, mint mondjuk Horváth Bélát.
Szal ha kilóg a lóláb, nem mondom, hogy "mennyit fejlődött!".

Előzmény: helyreigazgato (416)
Gonda László Creative Commons License 2001.11.27 0 0 432
"Csinálhattok. A Fidesz ellen gondolod? Csak mert momentán ők vannak kormányon."

Az elmaradtra gondoltam. A ki nem mondot igazságokra, a véghez nem vitt tiztogatásokra. De amit akkor meg lehetett volna tenni, annak az ideje már elmúlt. Az orosz- és proletárdiktatúra rombolasának helyreálítása így tovább fog tartani. SAJNOS.

"Sajnos"

Az indulat iratta velem. De a sajnos részedröl azt jelenti, hogy nem tudod kik csinálták ´56-t?Az is sajnos volt? Mert ha igen, akkor kár minden tovabbi betüért. Részemröl. Meggyözni nem akarlak. Egyébként azok a "galerik", akik a Széna-és Moszkva téren a "sajnos" forradalamt "csinálták", szinte mind elmenekültek az országból, vagy meghalltak. Tudod még mi az, hogy betyár becsület? Én úgy látom, hogy ma föleg csak konkurencia harc folyik, ár az iskolákban és rongyrázás, aki teheti.

Még egy gondolat. Van Neked fogalmad mit veszítettünk "emberanyagban" az elmúlt 50 évben? Kb. 500 ezeren hagyták el az országot. Kb. 50-t ismerek személyesen, még a 70-s évekböl. Azokat is számold hozzá akik pl. Temesvárról kivándoroltak, de nem a szivük szerint közelebb álló Mo.-ra, amely szintén totalitárius, állammonopolkapitalista hatalom volt, hanem ide Németországba. Ismerek egy pár tucatot. Majd minden évben velük sielek Dél Tirolban. Tisztességes, családos, sikeres emberek. De a lelkük az részben ott maradt. Pedig elsösorban németek voltak.

Előzmény: crane (423)
Gonda László Creative Commons License 2001.11.27 0 0 431
Most mégis idemásolom egy részét méggyszer:

"Ebben a nagyszerű és mámoros pillanatban a megalázottak és megnyomorítottak azt hitték, hogy lesz végre igazságtétel, lesz végre elszámoltatás.
Nem lett. Nem lett forradalom – s a békés átmenet egyik ára az volt, hogy senkinek sem lesz bántódása. A megalázottak és megnyomorítottak azt látták, hogy az ország tönkretevői, a gyilkosok és a hazaárulók kiemelt nyugdíjakkal visszavonulnak rezidenciáikra, horgászgatnak, vadászgatnak, és kicsit meg vannak sértve, hogy ez a „jobboldali, ellenforradalmi, fasiszta csürhe” egyáltalán ki meri nyitni a pofáját. A megalázottak és megnyomorítottak azt látták, hogy az ország tönkretevői, akik nem érték még el a nyugdíjaskort, remek kis magánvállalatokat alapítanak, és az utolsó pillanatban ellopott vagyonokból elképesztő tőkéket kovácsolva síkra szállnak hirtelen a magántulajdon szentségéért – a magántulajdonért, ami kizárólag csak őnekik van…
És még mindig nem lett forradalom.
És a megalázottak és megnyomorítottak azt is látták, hogy az ország tönkretevői, akik további politikai álmokat dédelgettek, hétfőről keddre létrehozták új pártjukat, és nekiláttak elmagyarázni minekünk, hogy milyen is, és hogyan is kell értelmezni a demokráciát.
..."

Mi ebben a nem igaz? föleg az utolsó mondat. Elszámolt az MSZMP a pártvagyonnal, amiröl néoszavazás döntött?

"Minden ki n mondott igazság méreggé válik". Vált. És még nincs vége!

Előzmény: Mike (430)
Mike Creative Commons License 2001.11.22 0 0 430
Lehet. De anno o is kommunista volt a javabol. Most eppen mas szelek fujnak. Ennyi.

Egyebkent a bemasolt cikk mar uncsi, annyiszor olvashattuk. Tele van eloitelettel es hazugsaggal, masrol mar ne is beszeljunk, illetve meg annyit fuznek hozza, ne az ugasson, aki maga is kommunkunista volt, hanem inkabb szpen maradjon kussban. :(

Előzmény: Gonda László (419)
jegec Creative Commons License 2001.11.22 0 0 429
Egyszer, akkor és ott Bayer elmondhatta, amit mondott.
Miért kell ettől ilyen csúnya visítozásba kezdeni?
tede Creative Commons License 2001.11.21 0 0 428
Tévedsz, rólad senki sem álította, hogy embereket akarsz akasztani, de az sem sokkal jobb, ha ilyen "embereket" tartasz példaképednek. Azt te sem tagadhatod, hogy a mai MSZP vezetőinek nagy része ott volt az 56-os (szerintük ellenforradalom, bár mostanra ez az áláspontjuk mintegy varázsütésre megváltozott) megtorlásoknál, vagy tevékenyen, vagy passzívan részt is vettek benne. Esetleg nagyvonalúan félre néztek.

"Oooo... Csak egy kerdesem maradt. Most en is hirtelen balkani, tatarmongolbalosvoros horda lettem? Vagy mi is van? (Fura, en meg senkit nem gyilkosoztam, meg akartam felakasztani... Ugy latszik, nagyon elmaradott szorostalpu vagyok...)"

Ez egy költői kérdés? Tudok én is ilyen jókat kérdezni.
Szerinted az a neo-náci aki azzal védekezik, hogy ő tulajdonképpen senkit nem küldött a gázkamrába már f@sza gyerek?

Csókoltatom az MSZP-Fan Club tagjait és a neo-kisdobosokat!

Előzmény: Filburt (421)
politikusz orbanukusz Creative Commons License 2001.11.21 0 0 427
"A Sajtóklubbal kapcsolatban az idök (fél év) során egyre több ismerösömröl derült ki, hogy nézik és szeretik. Ök ugyan foglalkoznak a közélettel, de általában nem Miépesek, söt nem is mindig Fideszesek."
Mer' ugyebár két Sajtóklub is volt...
Előzmény: AnthonySoprano (426)
AnthonySoprano Creative Commons License 2001.11.20 0 0 426
Szerintem meg nem volt jó, mivel -számomra világos-, hazudott.
Nekem nem szimpatikusak a magabiztosan legyintgetö hazugok.
Számaim nincsenek, de ha
40ezren nézik a Sajtóklubot, akkor
-mi a jófenének foglalkozik vele az Index polfóruma sokezres hozzászólási eredményekkel, versenyképesen a "2 milliós" Heti Hetessel, miért van benne az index hireiben...
-miért van az, hogy mikor indult a Heti Hetes, és kb. addig, amig a Csiszár ki nem szállt, én is, és a haverjaim közül is a legtöbben néztük, birtuk a müsort, de azóta én abbahagytam, és az én ráhatásom nélkül ök is. Pedig emlitett ismeröseim nem értenek a politikához. A Sajtóklubbal kapcsolatban az idök (fél év) során egyre több ismerösömröl derült ki, hogy nézik és szeretik. Ök ugyan foglalkoznak a közélettel, de általában nem Miépesek, söt nem is mindig Fideszesek.

a 40 ezer mindenesetre primitiv megnyilvánulás, mint ahogy a 2 millió is.

Előzmény: Törölt nick (409)
politikusz orbanukusz Creative Commons License 2001.11.20 0 0 425
Farkasházy 20 éve "talán tudja" hogyan kell Rádiókabarét csinálni. Most Kondor lapátra akarja tenni.
Hollós alelnök (a másik madár) hetekig ülhetett a Bayer féle Mocsok-klubban (ez már önmagában érdekes dolog), de semmi gond az összeférhetetlenséggel.

Azt hiszem ez a NAGYON gusztustalan.

Előzmény: swatswat (412)
aranyer Creative Commons License 2001.11.20 0 0 424
sajnos bayer nem mond semmit, amit cáfolni kellene. a gyűlöletbeszéd nem cáfolható, mert nincs tartalma. csak van. és ti nagyon vevők vagytok rá, mert rendkívül egyszerű...nem kell sokat gondolkodni. lehet fujjolni, utálni, egyetérteni, később meg akasztani. miben különböztök tehát azoktól, akit utáltok, megvettek, közben egyetlen érvetek sincs, csak szajkóztok valami számotokra könnyen emészthető és visszaböföghető szóhalmazt.
Előzmény: helyreigazgato (416)
crane Creative Commons License 2001.11.20 0 0 423
Az előző hozzászólásom eredetileg így nézett ki, csak valamiért lemaradtak a hivatkozások. Bocs.

Gonda László:

"Mi fenének él az ember, ha úgy kell meghaljon, hogy még az IGAZT sem mondhatta ki?"
Nekünk nem szabad?"
Szabad. Csak előtte gondolkodni kell, hátha utána már nem is akarod kimondani. Vagy nem úgy.
Fokozottan igaz ez a nagy nyilvánosság előtt megszólalókra.

"Még csináhatunk forradalat is!!!!"

Csinálhattok. A Fidesz ellen gondolod? Csak mert momentán ők vannak kormányon.

"Vagyunk elegen"

Sajnos.

crane Creative Commons License 2001.11.20 0 0 422
Gonda László:

Szabad. Csak előtte gondolkodni kell, hátha utána már nem is akarod kimondani. Vagy nem úgy.
Fokozottan igaz ez a nagy nyilvánosság előtt megszólalókra.

Csinálhattok. A Fidesz ellen gondolod? Csak mert momentán ők vannak kormányon.

Sajnos.

Előzmény: Gonda László (419)
Filburt Creative Commons License 2001.11.20 0 0 421
Oooo... Csak egy kerdesem maradt. Most en is hirtelen balkani, tatarmongolbalosvoros horda lettem? Vagy mi is van? (Fura, en meg senkit nem gyilkosoztam, meg akartam felakasztani... Ugy latszik, nagyon elmaradott szorostalpu vagyok...)

Dzsingisz 'P. Burton' kan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!