Keresés

Részletes keresés

Grant.kapitány Creative Commons License 19 órája 0 0 29864

Csak jelzem,hogy az általad írt ár már elavult vö. infláció

Előzmény: TomKakadoo (29861)
Grant.kapitány Creative Commons License 19 órája 0 0 29863

Azt hiszem rossz helyen érdeklődtél,m itt egy kedves MT sokszor írja,h mennyire fillérekért lehet venni pde5 gátlókat Pécsett.

Egy másik kolléga 19.900 Ft-ért látta az általad írt dupláját.

Szerintem ez reálisabb ár.

Előzmény: TomKakadoo (29861)
kiskakas70 Creative Commons License 1 napja 0 0 29862

Érdekelne vidalista : bestdodika@gmail.com köszönöm!

Előzmény: TomKakadoo (29861)


TomKakadoo Creative Commons License 1 napja 0 2 29861

 

Próbálom követni a  legál  utat.

ezért írattam fel  4 X 20 mg tadát.

A legolcsóbbat vettem, a  Bonton nevű leghitványabb magyar terméket ami a Benuban ma  14,839 Ft  volt és a  felhasználhatósági ideje alig  több mint  másfél év !  ( 3700 Ft/darab)

 

Valószínű visszatérek a jól bevált indiai  Vidalista  20mg- hoz, ami   10 darabos,  6,600 Ft és kb 3  év a  szavatossága....  ( 660 Ft/darab)

A lehúzós gyógyszertárak pedig  találjanak más  madarat  a rajtuk rohadó lejáró szavatosságú drága készítményekben

Ha valakit érdekel, fel  tudom tölteni a blokkot. 

rearentrylover Creative Commons License 6 napja 0 1 29860

100 kék , 20 sárga van.

lovas.. Creative Commons License 2024.04.08 0 0 29859

Ma betévedtem egy gyógyszertárba.Megyeszékhely.Lakosság 110 e felett.

Nem tudtam megállni megkérdeztem néhány népszerű termékük árat:

Silderec 2x4x100mg - 11K

Erasilton u.a.           -  13K

Sildenafil Pfizer            16

Bonton 8x20mg         19.900

Tadalafil Teva             22.900

 

Természetesen bármely pde5 gátló recept ellenében kapható.

Lawkoto Creative Commons License 2024.04.06 0 0 29858

Ja ez is igaz. Lehet utána járok itt vidéken legutóbb talán tavaly vagy lehet előtte 7k körül vettem de sajnos nem bírom sokáig szedni szóval nekem nem opció 

Előzmény: eb.ura.fakó (29857)
eb.ura.fakó Creative Commons License 2024.04.05 0 0 29857

Helyesbítés: 26x5mg kiszerelés tadalafil esetében sincs ! viszont van 28x5mg kiszerelés amely ár minimuma lehet 14eFt körül

Budapesten pontosabban Budán inkább 20KHUF

Előzmény: Lawkoto (29856)
Lawkoto Creative Commons License 2024.04.05 0 0 29856

Lehet félreértés van és az orvos 26db 5mgosra gondol. 56 szemes 20 mg az kemény el se tudom képzelni hogy van ilyen ipari kiszerelés. De ha mondtak árat akkor biztosan 

Előzmény: marcipan63 (29851)
zárcsere Creative Commons License 2024.04.05 0 0 29855

Sziasztok.

 

Érdeklődnék, hogy a sildenafilnak a tajekoztatojaban nem igazan ajanlott az alkohol.

Kinek milyen tapasztalata van abban hogy alkoholos allapotban vette be, vagy a bevetel utan fel oraval mondjuk elkezdett esetleg borozgatni a párjával?

Erdekelne hogy befolyasolja e a hatast.

Köszönöm a válaszokat elore is.

 

eb.ura.fakó Creative Commons License 2024.04.04 0 0 29854

Hát én azt tanácsolnám,hogy kérdezd meg azt az orvost , aki 56 szemre 14eFt-os árat mondott - hol van az a gyógyszertár ahol ennyiért adják?

A patika által mondott ár közelebb van a valósághoz,mert a tablettánként 250 Ft-os ár még szildenafilért is nagyon olcsó Tadalafilért meg szerintem Magyarországon nincs is!

Lehet,hogy az orvos Indiára gondolt?

 

 

Előzmény: marcipan63 (29851)
pisti072 Creative Commons License 2024.04.04 0 0 29853

Ha tréfás akarok lenni, csökken  a férfihormon,így előtérbe kerül a női, így jön a "hiszti,ködös gondolkodás,értelmetlen feszkó" de hát topictársunknak ez sajnos napi sajnálatos tényező.Szurkolok,hogy sikerüljön.

Előzmény: hajajajaj (29848)
Zsolt0709 Creative Commons License 2024.04.04 0 0 29852

Sziasztok! Olvasgatom itt a fórumot látom nem csak nekem vannak gondjaim 45 évesen. Ritkán van erekcióm az is inkább reggel de hamar cserben is hagy a szerszám így inkább nem kivánom a sexet pedig szeretném meg hiányzik is.jól látom hogy urológus tud segiteni vérvétellel és tesztoszteron szint méréssel? Felír valami tablettát állandó szedésre amitől menne jobban a dolog? Merre induljak szerintetek?

marcipan63 Creative Commons License 2024.04.04 0 0 29851

Valaki tudja-e valaki , hogy a taladafil aop 56 szemes 20 mg tabletta mennyibe kerül? Az urulogus álltja, hogy csak 14000.- de a patika 97000 .- mond. VapKi tud olcsó megoldast irjon mar. Emailem nyilvanos. Recept fel van irva.

hajajajaj Creative Commons License 2024.04.04 0 0 29850

Nem okoz hullámvasút effektust, illetve minden tesztoszteron bevitel hullámvasút effektust tud okozni. Egyszerüen be kell állítani az adagolást, erre mondtam, hogy az szinte biztos, hogy nem a protokoll szerinti 3 hónapos.

Tamoxifen, clomid csak az irodalomban müködik... , meg PCT -nek ha gyúrós  vagy. És annak masszívan vannak mellékhatásai, lökés terápiának bevállhat, de szerintem az emberünknek nem hiányzik több kudarc..

Az agyalapi mirigye pedig már most is lusta... Ez nyilvánvaló.

Ha nincs gyermek tervezés én mennék a tesztoszteron injekció felé.

Előzmény: TomKakadoo (29849)
TomKakadoo Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29849

Nebido hullámvasút effektust okoz. Első 1-2 hétben nagyon megtol, de utàna érzelmi ingadozás,stb.

A Hcg jó, beindítja a golyókat szépen de ellustul tőle az agyalapi mirigy , mivel az az infó érkezik a kívülről bevitt hcg-vel hogy "ne dolgozz agyalapi mirigy, mivel más már dolgozik helyetted"

 

Baszogasd az orvosod hogy írjon fel Tamoxifent. Ez filléres gyógyszer, itthon pl. az Egis gyártja Zitazonium néven.

Úgy működik hogy az agyalapi mirigyed piszkálja fel , ami beindítja az Lh és Fsh termelést. 

Az Lh fogja beindítani a tesztoszteron termelést, az Fsh pedig a sperma termelést.

 

Én a napi 2 X 1 helyett csak 1 szemet szedtem és 2-3 hét alatt természetes módon felvitte a tesztót 6,2-ről közel 20-ra.

A Zitazonium tabletta alapvetően nőknek készült, de gyúrós emberkék szedik akiknek a sok tesztoszteron injekció kúra miatt leállt a saját tesztó termelésük és a kúra végén újra be akarják indítani a saját tesztoszteron termelést.

 

Vigyázz ! Magyarországon a legtöbb orvos nem ismeri ezt a módszert, inkább kisérletezget rajtad.

Ennek a módszernek a nagy szaktudója Szabó Ferenc doktorúr. Keress rá neten, ő andrológus és urológus. Régebben a Keleti pályaudvar mellett rendelt.

 

Előzmény: Tisztító (29837)
hajajajaj Creative Commons License 2024.04.03 0 1 29848

Ez egyértelműen az. Ködös gondolkodás, hiszti, értelmetlen feszkó.... Ha nincs gyermek tervezés szerintem jól jársz a nebidóval is. Ez van, ha nincs tesztó, akkor picsásodik az ember.

Referálj majd hogy haladsz..

Előzmény: Tisztító (29847)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29847

Nem tudom, hogy ez miatt de izületi fájdalom a talpamban, kézfejemben, ujjaimban,  memóriám az szörnyű. Nem tudok koncentrálni semmire.  Erőtlennek érzem magam folyamatosan. Hirtelen haragú lettem. Ezeket érzem kb amióta nem működök. 

Előzmény: pisti072 (29846)
pisti072 Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29846

Azért laikusként is úgy gondolom,hogy ilyen extrém alacsony teszto szint a merevedés mellett más egészségügyi problémákat is okoz,nem?

Előzmény: hajajajaj (29844)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29845

Mostmár eleg sokat tudok. Azért megírom mire jutottam a dokival🙂 Köszönöm a felvilágosítást mégegyszer.

Előzmény: hajajajaj (29844)
hajajajaj Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29844

Valószínűleg igen, bár meg lehet próbálni egy idő után elhagyni... De igen.

A rossz benne hogy sokkal sűrübben kell adagolni, naponta, esetleg pár naponta, a jó hogy csak bőr alá megy, tulajdonképpen egyszerűbb mint bizonyos gyógyszerek ízével megbirkózni.

A nebido viszont izomba megy, és 2-3 havonta kell adagolni.

Igazából tökre megszokható mindkettő...

Előzmény: Tisztító (29843)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29843

Köszönöm a választ. Teljesen megértettem. Még annyit azért megkérdeznék, hogy a hcg injekció is egy életre szól? Vagyis olyan mint pl a nebido, hogy 2,3 havonta szükség van rá?

Előzmény: hajajajaj (29842)
hajajajaj Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29842

Leírom mégegyszer, ha nem érted kérdezz vissza, bár ennél egyszrűbben nem biztos, hogy meg tudom fogalmazni.

 

Az alacsony tesztó valaminek a következménye azaz, van neki egy oka.

ez tipikusan 2 lehet:

1. a tököd nem bírja a tempót valamiért 

2. az agyalapi mirigyed valamiért nem adja ki a parancsot több tesztóra valamiért.

 

A te esetedben az első labor már valószínűsítette az 2.es verziót, mégpedig azért mert az LH értéked nagyon alsó küszöbön volt, azaz az alacsony tesztoszteronod mellet sem kezdett el kiabálin az agyalapi mirigyed, hogy "hé tököm, több szenet a kazánba, több tesztót akarok", hanem az alacsony tesztó mellett is úgy volt vele hogy "elgondolázgatunk". Namármost bevitted a kis adag tesztoszteront, amitől először kicsit megugrott a véredben a tesztoszteronszint, erre a gondolázást diktáló agyalapi mirigyed azt mondta, hogy "hééééé, mi ez száguldozás, horgonyt le, termelést leállítani". Merthogy ilyenkor nem az történik, hogy sajátod mellé beteszel te is egy kis exogén tesztoszteront és a kettő együtt fasza lesz, hiszen ha kivűlről viszel be akkor azt megfelelő mennyiségben kell, mivelhogy a saját termelés leáll. Ráadásul valószinűleg reggel kenegetted a tesztoszteront, ami kb 24 órás ciklusban adagolandó, a vérvétel napján pedig nem kentél (vagy kentél esetleg de rosszúl szívódik fel, mert nem tiszta száraz bőrre kented) ezért a pillanatkép amit a vérvétel mutat, nagyon alacsony értéket tükröz.

Kérdésedre a válasz: Igen a Nebido jó megoldás lehet, főleg ha nem 3 havonta hanem inkább 2 havonta adagolják. De nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás.

Lehet hogy HCG injekció hatására (LH hatás) a saját termelésed is bebikázódna. Ennek akkor van jelentősége inkább csak ha még akarsz gyereket. Ha nem akkor tök jó terv lehet a tesztoszteron injekció, aminek várhatóan nagyon sok egyéb pozitív hatása is lesz az életedre. Mélyebben, jobban alszol, pengébb lesz az agyad,erősebbek az izmaid, higgadtabb leszel stb.

 

Ezen felül azonban nem biztos, hogy a merevedési gondjaidat teljesen megoldja, mert a hosszú tesztoszteron mentes élet megteszi a káros hatását, lehet hogy pl Tadalafil mikroadagokban is szükséges lesz.

 

Összegezve: egyénfüggő hogy Tesztoszteron vagy HCG a te utad. A kontroll labornál pedig Tesztoszteront, SHBG-t és Ösztradiolt is mérni kell, akkor is ha az orvos balfasz és nem kéri, meg a tesztoszteron injekciónak magas ösztrogénszint is lehet a vége, főleg ha el vagy hízva. 

Előzmény: Tisztító (29841)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29841

Debrecenbe magán orvos, egyetemi adjunktus, urológus, andrológus szakorvos. Laborba most csak teszto és psa lett nézve. A psa 0.5.

Most tuti a nebido-t fogja alkalmazni, csak nem tudom bele menjek, vagy ne. 15.-ére kaptam időpontot. Szerinted mi az oka a nem létező tesztónak?

Előzmény: hajajajaj (29840)
hajajajaj Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29840

Attól is függ a konkrét labor eredmény, hogy mikor szoktad kenni...

 

A te korábbi értékeidből teljesen egyértelműen látszik, hogy mi lehet az oka az alacsony tesztódnak, és ezt egy androgél tasakkal csak rontani lehetett. Nem is értem... Szerintem az orvosod nem andrologus, vagy nem ez a főprofil neki.

Viszont érdekes lehet, hogy milyenek lettek a további értékek? Lh, fsh?

 

Előzmény: Tisztító (29839)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.03 0 0 29839

De igen. Eszembe is jutott egyből amikor megláttam az eredményt.

Előzmény: hajajajaj (29838)
hajajajaj Creative Commons License 2024.04.02 0 0 29838

Nem ezt mondtam....?

Előzmény: Tisztító (29837)
Tisztító Creative Commons License 2024.04.02 0 0 29837

Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek kezelésem eredmémyét.

2 hónappal ezelőtt az 5-ös alacsony tesztómra írtak fel androgélt, napi egy tasakkal. Mondta a doki 2 hónap múlva labor és megnézzük mennyit javult. A két havi kenegetés letelt, ma megvolt a labor. Tesztoszteron:1,46!!!!

150 napja nem cigizek, italt nem fogyasztok, és 41 vagyok. Mostmár végkép nem tudom mi tévő legyek. Szegény feleségem türelmes, de meddig? 

 

pisti072 Creative Commons License 2024.03.30 0 2 29836

Igy már más a leányzó(pontosabban a feleséged) fekvése. Ott még teljesíteni kell, változó kor előtt vannak.

Előzmény: siorprimo (29835)
siorprimo Creative Commons License 2024.03.30 0 1 29835

Bocs, azt nem mondtam, a feleségem csak 46!

Előzmény: pisti072 (29834)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!