Keresés

Részletes keresés

bombahoppa Creative Commons License 2020.06.04 0 0 308

Ha már végképp nem találsz semmi Neked valót, akkor esélyes, hogy ez a blog sem az. Ha nem én írnám, rá se kattintanék. Kattant.

 

https://vote4bombahoppa.blogspot.com

hdorina96 Creative Commons License 2020.04.21 0 0 307

Sziasztok! 

 

Dorina vagyok, a Dorina Blogja Mindenkinek oldal írója. Bő egy éve kezdtem a blogírást, de először csak havonta egyszer foglalkoztam az oldallal. Néhány hónapja azonban nagyon belejöttem, és heti szinten töltök fel új tartalmakat. Leginkább csajos témákat feszeget az oldal, mint például: szépségápolás, smink, életmód, sütireceptek, terméktesztelések. Ha van kedvetek, nézzetek be hozzám: https://dorinablogjamindenkinek.blogspot.com/. Tippet, ötletet, kritikát szívesen fogadok. 

Ezen kívül van egy Facebook csoportunk is, ahova várunk nemtől és kortól függetlenül Mindenkit, aki szívesen megosztaná cikkeit vagy szívesen olvasna cikkeket a fenti témák valamelyikében/mindegyikében. Ha van kedvetek csatlakozni, ne habozzatok! Mindenkit várom szeretettel: https://www.facebook.com/groups/628471991062621/

Dreamer Blogger Creative Commons License 2017.07.10 0 0 306

average-girls-diary.blogspot.hu

Nézz be hozzám! :) Köszönöööm! :)

Pistike Creative Commons License 2017.03.05 0 0 305

Köszi szépen.

 

Még a héten megnézem.

Előzmény: Gábor Kárpáti (303)
Gábor Kárpáti Creative Commons License 2013.04.10 0 0 303

Kedves Bloggerek!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani azt a USA-beli portált, amit többek közt bloggerek használnak, ha jogtiszta képeket akarnak díjmentesen használni.

Én azzal tudok hozzájárulni, értékes munkátokhoz, hogy saját képeimet teszem fel, már évek óta erre a site-ra. Mi -feltöltők - sem részesülünk semmilyen díjban, a honlap grátisz működik.

http://morguefile.com/archive/#/?author=Karpati%20Gabor

A képek teljes felbontásúak és a honlap célja szerint a magán személyek blogolását, tanárok szemléltető munkáit stb. is szolgálja.

Korábbi beharangozó:
http://www.fotomagazin.hu/magazin/0502/m3.php

Örömmel vennénk, ha hírét adnátok-e lehetőségnek.

Üdv mindenkinek: Gábor

sHaMaLt_ Creative Commons License 2005.10.20 0 0 302
köszönöm, saját motort használok.
Előzmény: Törölt nick (301)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 301
jó a blogod. milyen motorral csinálod?
Előzmény: sHaMaLt_ (300)
sHaMaLt_ Creative Commons License 2005.08.03 0 0 300
sHaMaLt_ Creative Commons License 2005.08.03 0 0 299
a blogom elköltözött, az új cím: http://shamalt.uw.hu/index.php
vélemények, kritikák jöhetnek. :D
sHaMaLt_ Creative Commons License 2004.10.24 0 0 297
van nekem egy blogom http://shamalt.wbteam.com címen, mindenféle véleményt/kritikát dizájnilag/tartalmilag is szívesen fogadok.
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.19 0 0 296
Ez igaz. :-) Én sem értem. Biztos nem akarják a reklámot. :-D
Előzmény: NetAktív (295)
NetAktív Creative Commons License 2004.09.19 0 0 295
Érdekes hogy a blogok terjedésével ez a topik nem növekszik egyenes arányban... :) Vagy mindenki inkább blogol???

NetAktív
hngblog.freeblog.hu
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.18 0 0 294
jó oldal, de az en1 alatt lévő link, valahogy nem stimmel. ha szándékos a dolog, hát érdekes "vicc", ha nem akkor javítani kellene. :-) a helyes link: en1
Előzmény: w123r4w (293)
w123r4w Creative Commons License 2004.06.10 0 0 293
aktakukac blogja
Nézzétek meg, népszerűsíteni akarom. Kritizáljatok!
w
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.08 0 0 292
snaps. jó az oldal. :-) banner cserét ajánlanék, bár a két oldal profilja nem egyezik. :-) napihatterkepek.hu
Előzmény: tjp (291)
tjp Creative Commons License 2004.06.06 0 0 291
snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps snaps. snaps? snaps!

snaps

Harder Creative Commons License 2004.06.05 0 0 290
Blognak tudom ajánlani ezt: WordPress, itt a dokumentációja
Előzmény: hiszi a piszi (288)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.02 0 0 289
ez jó kérdés. de szerintem nézd meg a freeblog.hu-t. :)
Előzmény: hiszi a piszi (288)
hiszi a piszi Creative Commons License 2004.06.02 0 0 288
Sziasztok!

Fotoblogot szeretnék csinálni, mondjuk egy nap/egy kép, de más forma is érdekel. Se tárhelyem, se html-ismeretem. Van valami tippetek hol lenne érdemes próbálkoznom?
kéP.telen

Lappantyú Creative Commons License 2004.05.24 0 0 287
felhoznám ezt a topicot...

tudja valaki, hogy miért nem megy a freeblog.hu? ha a probléma csak átmeneti, akkor várok türelmesen, de remélem, nem Nagy Szerverösszeomlás van náluk.

[blogcsicsázásban a freeblogon szívesen segítek, ha ismét megy a cucc.]

Lappa

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 286
ize,en is erre lennek kivancsi.....
adler.freeblog.hu
Előzmény: derza7 (285)
derza7 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 285
Sziasztok!
Most kezdtem blogot írni de mivel nem vagyok nagy net-szakértő nem tudom hogyan tehetném színesebbé a blogomat.
Nem igazán értem a sugó leírását sem.
Van valaki, aki a freeblog-on fut és ért a dolgokhoz? (hogyan kell e-mailcímet, üzenőtáblát stb. beszúrni)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.21 0 0 284
Hát az igaz.
Akkor megtárgyaltuk.
Báj!
Előzmény: Törölt nick (283)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 283
piscator hidd el, hogy tudnék neked még újat mutatni, mondani, mégha elolvasod az összes bejegyzésem is. :D

szerintem mind a blognak, ha odafigyelve írod, mind a papírnaplónak más más értéke és értéktelensége van. másként kell írni mindkettőt. a papírnapló sokkal személyesebb, mint a blog. viszont a blog jobban szerkesztett.

ezen leírtak szubjektív vélemények. :D

en1.hu

Előzmény: Törölt nick (282)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 282
Látod, látod, lemarad egy emóciós izé, és az elmebeteg máris félreért(het)i.
Ismerkedéshez meg túl nagy terjedelmű a blog, lazasága miatt a komoly, hangsúlyos mondani valót nehezen mondja ki, a olvasóddal való élő találkozáskor mit mondasz neki, ha már teljesen ismer? :)
üdv: Piscator
Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 281
Igazad van.
A nick név leírása az előző hozzábigyesztésemben.
Kivülről a véleményem túlzottan megfontolt, reális, steril, racionális embert mutat.
Ez pedig nem így van.
Nem utálom a műfajt, csak igazából egy szubkulturának tartom, amit legiknább jómódjúkban üznek egyesek, és sok - talán, de NEM biztos - értelmesebb, ILL. - másra, magukra - hasznosabb (akár webes) tevékenységet tudnának csinálni.
Hasonló ahhoz a megbotránkozásomhoz, ha látom, egy forumos nicknek több tízezer hozzáizélése van.
Na de vérbeli bloggerek, nem akarok akadékoskodni, ne kapjátok fel a vízet! :)
tehát: az elekrtomos napló bármikor tönkremehet, elszállhat, oda vele akkor a sok munka, a kézzel írt - az az igazi! napló megmarad, évek után is előtudod szedni.
A baj, hogy túl egyéni, illetve arra alapoz, nagyon CSAK az illető személyére alapoz, míg egy standard, (professzionálisabb megmunkáltságú, nem egy szia,x nek hívnak, ez meg a macskám tipusú) honlap, ahol a pl hobbiját bemutatja, az több építő alkotó elemet tartalmaz.
Na ezt jól kielemeztem. :-D
egysébként én is írtam 1 hónapig gépen naplót, csak nem raktam ki! :)
Na csá.
Előzmény: Törölt nick (280)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 280
bocsánat piscator, lemaradt a mosoly jel. csak poén lett volna! :) de amúgy a piszkál szó honnan ered? :D

"mégis túlzásnak tartom, hogy valaki ezzel legyen elfoglalva.Legalábbis a nagyobbak (whois.hu) elég nagy időráfrdítást mutatnak.
Helyette elmehetne az illető környezetet rendbetenni, stb stb."

ne mond, hogy neked minden cselekedeted ésszerű és meggondolt és - a te elméleted szerint! - hasznos! ha így van cáfolj meg! :D

en1.hu

Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.19 0 0 279
Piscator=halász (f) latinul
Légyszíves, ha valakivel vitatkozol valamin, ne kritizáld azonnal a nevét, (pláne) ha azt sem tudod, honnan van.
Én sem teszem Veled ezt.

Ma egyébként egy-kettőbe bele olvastam.
Jó, nincs bennem teljes elutasítás.
Bár túlságosan szubkulturális.
Szerintem hasonló, mnit a graffiti, hipp-hopp halgatás.
Mindig is megfog maradni egy szűkközöség szórakozásának.
Világot nem viszi előre, csak további biteket foglal le a net kapacításából.
Bár állítólag a szeméyliséget fejleszti, meg barátokat is lehet vele találni, mégis túlzásnak tartom, hogy valaki ezzel legyen elfoglalva.Legalábbis a nagyobbak (whois.hu) elég nagy időráfrdítást mutatnak.
Helyette elmehetne az illető környezetet rendbetenni, stb stb.

Előzmény: Törölt nick (277)
bearhunter Creative Commons License 2004.01.06 0 0 278
Sokat haladtunk.
Íme:
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.05 0 0 277
piscatornak benne van a nevében a szövege, de nem baj. aki nem próbálta nem is érti a blog mikéntjét.

amíg nem keveredtem bele a netbe annyira, amennyire, én is azt gondoltam, hogy csak felesleges időtöltés. lehet, hogy most is az, de tényleg lehet barátokat szerezni, meg kapcsolatokat, tartósakat is, meg jó olvasni másokat és jó érzés, ha pozitívan jeleznek vissza a munkádra.

hogy sok lenne az időm meg a pénzem? nem hiszem. inkább az érvényesül, hogy arra van időm, amire nagyon szeretném. lehet, hogy a kötelességtudatom csekély, de...

jó bloggolni és kész.:)
en1.blogportál :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!