Keresés

Részletes keresés

Dundikalika Creative Commons License 2016.04.25 0 0 26
Dundikalika Creative Commons License 2016.04.25 0 0 25

Besenyő Pista bácsi Creative Commons License 2002.01.21 0 0 24
Csináltass egy rémisztő maszkot, mondjuk Torgyán és Orbán arcképének keverékét, vedd föl, és máris te lehetsz a vadász!
Előzmény: Törölt nick (23)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.20 0 0 22
baaaaaz, ezt a szöveget! :-))) lenyúlom, jó? szóltam. :-)
Előzmény: mooe (13)
béééla Creative Commons License 2002.01.20 0 0 21
Ebből akkor lehet, hogy csak az következik, hogy te bűnöző vagy, ő meg nem?
Mit tegyen egy óvatos bűnöző?
Ne járjon autópályán, de ha mégis, akkor meg ne telefonáljon közben?
Előzmény: Mash75 (20)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 20
Hali mccheese!
Ezt valóságnak bevezik.
Számtalan bűnözőt fognak el IMEI-szám, ipari kamerák, bankautómaták segítségével!
Tehát ez nem üldözési mánia, Te meg könnyelmű vagy ezek szerint.
Mash75 Creative Commons License 2002.01.20 0 0 19
Hali mccheese!
Ezt valóságnak bevezik.
Számtalan bűnözőt fognak el IMEI-szám, ipari kamerák, bankautómaták segítségével!
Tehát ez nem üldözési mánia, Te meg könnyelmű vagy ezek szerinte.
mccheese Creative Commons License 2002.01.20 0 0 18
Asszem ezt nevezik üldözési mániának....

Mcc

Előzmény: Mash75 (16)
béééla Creative Commons License 2002.01.20 0 0 17
Jó, hogy azt nem mondod, hogy még a telefonbeszélgetéseket is rögzítik, de a naplózás nem lehet túl nagy gond a számítógépek világában.
Érdekes lenne különben, hogyha tudnák, melyik rendszámhoz milyen telefonszám tartozik, főleg ha prepaid-kártyája van a delikvensenek.
Előzmény: Mash75 (16)
Mash75 Creative Commons License 2002.01.19 0 0 16
A kamerákra - legalábbis a sztrádákon - a matrica meglétének ellenőrzésén kívül helymeghatározó szerepe is van, bár ezt nem nagyon hírdetik. Mindent naplóznak. A telefonjaid ki és bejövő hívásait, a folyószámládat, és merre jártál a kocsiddal.
strfifi Creative Commons License 2002.01.17 0 0 15
Nemcsak a seb. mérésre gondoltam(hogy most ki mennyivel lépi túl, mennyivel gyorsabb, teljesen szubjektív), inkább azokra a durva szabályszegőkre akik veszélyeztetik a többi autóst, motorost, gyalogost stb. és persze tökéletesen vezetnek.
Előzmény: béééla (14)
béééla Creative Commons License 2002.01.16 0 0 14
Ha a haverodnak alkalmas lenne a kamerája sebességmérésre, akkor téged is bemószerolna, az nem zavar?
Akkor is ennyire odalennél az ötletétől?
Előzmény: nobodybuilder (12)
mooe Creative Commons License 2002.01.16 0 0 13
Nekem van egy projektem, baseball ütőnek hívják és a csomagtartóban tartom. Néha megnyerek vele egy-két tendert...:-)))
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.16 0 0 12
na te meg egy sutyerák vagy, oszt kvittek vagytok. :-)
Előzmény: béééla (9)
nobodybuilder Creative Commons License 2002.01.16 0 0 11
ööö ... félve bár, de támogatom a projektet. (igaz más miatt, de én is gondolodom azon, hogy hogyan lehetne konzolt építeni az autóba.)

szóval az a helyzet, hogy szeretek tempósan menni, a sebességkorlátozásokat - férfiasan megvallom - a legritkább esetben tartom be, viszont "ezt leszámítva" szabályosan vezetek. és marhára idegesít a sok idióta, aki százezreket vagy milliókat ad ki kocsira, de indexet nem vesz bele, akinek csak dísz a visszapillantótükör, aki cikázik és bujkál, aki tiltott helyen ácsorog a forgalmat akadályozva ... satöbbi. jó ötlet, támogatom!

Előzmény: strfifi (5)
Besenyő Pista bácsi Creative Commons License 2002.01.16 0 0 10
A trafipaxról csak annyit, hogy szükséges rossz dolog. Csak az a baj, hogy úgy rakják le őket, hogy 90%-ban azokat fogják meg vele, aki lejön egy 70-es útról, kapja az 50-es táblát, lassít ugyan, de a tábla mögött 15 méterrel hoppsz! Megfogják 60-nal. Azok viszont kimaradnak, akik BMW-vel, Mercivel, Audival 150-et mennek a Hungárián. Ez pedig dühítő, hogy én félthetem a jogsimat, mert szinte mindíg rendesen kölekedem, az pedig megússza, aki szarik az egészre.
béééla Creative Commons License 2002.01.15 0 0 9
Ezzel a lelkülettel miért nem mész akkor rendőrnek? Vagy ha ennyire fáj, hogy mások szabálytalankodnak, hát szabálytalankodj te, hidd el, jól esik az néha és majd nem irigykedsz.

Viszont ez a rendőrspicliskedés, amit tervezel, ez kimondottan undorító, még maga a gondolat is, hogy ilyen valakinek egyáltalán a fejében megfordul.

Előzmény: strfifi (8)
strfifi Creative Commons License 2002.01.15 0 0 8
Egy icipicit(!) messze jársz az igazságtól....
Előzmény: béééla (7)
béééla Creative Commons License 2002.01.15 0 0 7
Nevetséges alak vagy.
Fogadjunk, hogy vagy 105-ös Skodád van, vagy Suzukid és kalapot hordasz!
Előzmény: strfifi (5)
kivi Creative Commons License 2002.01.15 0 0 6
Mintha valahol már válaszoltam volna neked... :-) Szvsz felesleges, mert igen könnyen manipulálható lenne a bizonyíték, tehát nem állna meg a bíróság előtt.
Előzmény: strfifi (5)
strfifi Creative Commons License 2002.01.15 0 0 5
Hali mindenkinek!

Mi a véleményetek arról a projekt-ről, hogy az otthon lévő kamerámat az autóm szélvédője mögé szeretném felszerelni.....mert negyon tele a t*köm a sok szabálytalankodóval.
Szerintetek sikeresen fel lehet-e lépni a szab.sértők ellen ha eljuttatom a rendőrséghez ezeket a felvételeket?
üdv.

Dalai Lámer Creative Commons License 2001.10.10 0 0 4
Az első párat én a XVIII. Nefelejcs utcában láttam (nem a vasúti átjárónál), másikat a X. Sibrik úton, a harmadikat pedig úgy emléxem a XIX. Hunyadi utcában, az M5 felüljáró előtt.

Különböző típusok voltak, működtek (legalábbis az egyiken tutti hogy égett a piros lámpa) és nem volt csatlakoztatva hozzájuk semmi ketyere.

Nem igazán értettem a dolgot. De viszont még most sem értem.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 3
HALI!
Te hol láttad őket? Én a XVIII - XIX. kerület határán, a lajosmizsei vasut mind a három sorompójánál láttam őket. Sima video kamerák voltak, SVHS Pana, és Hi-8 Sony típusok, egyéb sebességmérő és más csalafontaságok nélkül, de az okát nem tudom, miért voltak ott egész délelőtt.
csíkos
Előzmény: Dalai Lámer (-)
evibly Creative Commons License 2001.10.10 0 0 2
Lehet hogy forgalomszámlálók voltak!
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 1
nem lehet, hogy trafipaxocskák voltak azokon a csinos 3lábú állványokon?
lehet, hogy földmérők voltak, útépítés előtt szoktak ilyen kamerás ürgék mászkálni.
és hol történt?
Előzmény: Dalai Lámer (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.10 0 0 0
0 tippem van, nem tud0m :)
Előzmény: Dalai Lámer (-)
Dalai Lámer Creative Commons License 2001.10.10 0 0 topiknyitó
Nos, ahogy ma közlekedtem, láttam ám több helyen kamerákat az út szélén (párosával, mindkét irányban). Csinos, 3lábú állványokon voltak, videokameráknak tűntek és az autókat vették fel. Mindegyik mellett állt 1 fazon: volt ahol jegyzetelt, volt ahol diktafonba beszélt.

Ti sem tudjátok hogy mi ez, vagy csak én vagyok ilyen lámer?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!