Keresés

Részletes keresés

Geyza Creative Commons License 2001.11.17 0 0 98
Mea culpa! Helyesbítek, nem tiltanám be!

Minden nap bele szoktam hallgatni, ha másutt nincs semmi érdekes (a kazettás magnóm elromlott a kocsiban) - kimondottan üdítő a bárgyúsága.

A múltkor egy pasi Amerikát elemezte. Azt mondta, olyan Amerika, mint az emberben a vakbél. Fölösleges és eltávolítandó. Érdekes vélemény!:)))

De azért szomorú, hogy ennyi buta ember van és ennyi gyűlölet halmozódott fel.

És az állandó zsidózás. Tulajdonképpem irígylem az ilyen embereket, mert sose unatkoznak. Mindig van témájuk. :(((

szappan Creative Commons License 2001.11.16 0 0 97
globalizacio es multiellenes ezt a faszsagot, es akkor mi van? A MIEP nezeteit terjeszti, mit terjesszen a liberalis moslekot, akkor rendben lenne? Ki meri mondani a zsido szot,sot mi tobb biralni meri a zsidokat, Magyarnak merik nevezni magukat Magyarorszagon?
repeant Creative Commons License 2001.11.15 0 0 96
Én nem tiltanám be a Pannont. Tény, hogy a Pannon közszolgálati szerepet vállalt fel. Ha hibázik, büntessék meg...De ne tarháljon.

Philo Creative Commons License 2001.11.15 0 0 95
Ma estefelé megint belerúgtak a zsidókba Franka vigyorgó szövegei kíséretében, majd pénzt tarháltak a büntetés kifizetésére!
Salez Creative Commons License 2001.11.15 0 0 94
amit a 86-ban asszociáltál...

szerinted az vicces?

Előzmény: Subiaco (93)
Subiaco Creative Commons License 2001.11.15 0 0 93
Mi is volt a f@szság?
Ne hagyj kétségben, ha szerinted baromságot mondok, akkor tisztelj meg annyival, kérlek, hogybeidézed, és megmondod, miért f@szság a f@szság, különben kirohanásod sem fog többet érni a f@szságnál.

Megköszönöm.

Előzmény: Salez (92)
Salez Creative Commons License 2001.11.15 0 0 92
Subi, ha értelmeset nem tucc, f@szságot minek?

Nézd meg a Mádl fikázó topikot mennyi balos ugatja le a szerencsétlent, aki nyitotta, ellentétben a pedofilos topikkal...

Mindent nem lehet, és SZVSZ nem is kell bevédeni...

Előzmény: Subiaco (90)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.11.15 0 0 91
Hé azt ne felejtsd el, hogy a zsidók mindig a jó oldalon állnak.:)
Előzmény: Subiaco (90)
Subiaco Creative Commons License 2001.11.15 0 0 90
A hajót a Hapci és Vidor gyorsnaszádok megtorpedózták, a fuldoklókat a cápák felfalták.

Ez majdnem olyan vicces, mint a II.vh végén brit ágyúnaszád által elsüllyesztett, zsidó menekülőkkel teli hajó, vagy esetleg az izraeliek által megtámadott amerikai felderítőhajó a hatnapos háború idején, 43 halottal...

Előzmény: Salez (88)
Subiaco Creative Commons License 2001.11.15 0 0 89
Kibújt a szög a zsákból:

globalizáció- és multiellenesség,

úgy látszik, multikat bántani legalább olyan bűn, mint cigányozni... :-///

(William Gibsonnak igaza lesz, nagyon is...)

Salez Creative Commons License 2001.11.15 0 0 88
újabb patkányrádiós hír:

Újabb bírságot kaphat a Pannon Rádió

2001.11.15. 6:36:07


A Pannon Rádió kizárólagosan egy szélsőséges ideológia közvetítése mellett kötelezte el magát, egyszerű, sematikus világképet kínál, a követett eszmék közös nevezője az antiszemitizmus - sorjáznak a megállapítások az ORTT irodájának elemzésében. Az előterjesztés a maximális, 2,3 milliós kötbér kirovását javasolja, s adminisztratív beavatkozást is megalapozottnak tart.


A Pannon Rádió által követett gondolati kör a liberalizmus-, globalizáció- és multiellenesség, cigánygyűlölet, antiszemitizmus, homo- és xenofóbia, amely mögött a szélsőjobboldal nacionalizmusa és összeesküvés-elmélete húzódik meg - jellemzi a csatornát az Országos Rádió és Televízió Testület Irodájának előterjesztése. Megállapítják: a médiatörvényt, az alkotmányt, valamint a Polgári és Politikai Jogok Egyezségokmányát egyaránt sérti a Pannon, amely az áprilisi és júniusi, összesen hét napot átfogó vizsgálat idején sorozatosan figyelmen kívül hagyta a sokoldalú és kiegyensúlyozott tájékoztatás törvényi követelményét, s szinte kizárólagosan egy párt, a MIÉP nézeteit terjesztette - áll a műsorfigyelő szolgálat jelentése alapján készült összefoglalóban.

A Budapesten hallható, a 14 éven felüliek átlagban 1,5-2,5 százalékát elérő csatorna számára zsinórmértékként szolgáló eszmerendszer az egyetlen helyes és követendő út, ellenfelei, kritikusai erkölcstelenek vagy tudatlanok, a műsorok üzenetei szinte kivétel nélkül szembenálló és kiengesztelhetetlen viszonyokról szólnak - fogalmaznak a jelentés készítői.

A vizsgált időszakban a Pannon témaválasztásában 11 esettel a zsidóság és Izrael állt az élen, a nyolcszor érdekesnek talált globalizáció és külföldi tőke után a határon túli magyarok és Trianon, valamint a média (egyaránt ötször), a parlament (négyszer), a romák és a földkérdés (három-három ízben) következett.

Az összesen 23 676 másodperc vizsgált műsoridő 60 százalékában (13 478 másodperc) MIÉP-szimpatizánsok szólaltak meg, 5854 másodpercben civilek, 3770-ben a párton kívüliek. A Fidesz hívei kaptak még lehetőséget 574 szekundum erejéig. A megtámadottak egyetlen alkalommal sem kaptak lehetőséget álláspontjuk kifejtésére. A Pannon Rádió és a MIÉP közti szoros kapcsolatot nemcsak az ideológiai kötődés teremti meg, hanem a személyi átfedések is: meghatározó rádiósok, szereplők a MIÉP képviselői, s -jelöltjei, szakértői. Az ORTT-nek készült előterjesztés szerint "veszélyes tendencia, ha egy műsorszolgáltató egy adott politikai erő szolgálatában áll".

"Kirívóan megalázó és durva" jelzőt kapott a műsorban felolvasott egyik jegyzet, amely a roma kisebbség "totális megsemmisítését tárja a hallgatók elé megoldásként". (A jegyzetben az élősködő tücsköket felrakták egy nagy hajóra, amit elküldtek Indiába. A hajót a Hapci és Vidor gyorsnaszádok megtorpedózták, a fuldoklókat a cápák felfalták. Ezután a tücsök csak a -pecsenye, -muzsika, -meggy és tücsökútra ment a falat szóösszetételekben maradt meg.) Ez túlmutat a médiatörvény keretein, s felveti a műsorszolgáltató büntetőjogi felelősségét - szól a következtetés. A vonatkozó jogi normákra hivatkozva a szakértők kifejtik: a fajgyűlölet, egyes embercsoportok elleni gyűlöletkeltés, ezek szándékos negatív színben való feltüntetése túlmegy a véleménynyilvánítás szabadságán, s elegendő indok ahhoz, hogy korlátozó intézkedést tegyen az állam. A beterjesztett három határozati javaslat: felhívást a sérelmes magatartás megszüntetésére, írásbeli figyelmeztetést vagy az első alkalommal lehetséges maximális kötbér, ez esetben 2 305 800 forint kiszabását ajánlja, de indokoltnak a pénzbüntetést tartja. (A három héttel ezelőtti egymilliós bírságot egy konkrét műsor célvizsgálata előzte meg, nem a programok átfogó elemzése.) A Pannon vezetője, Gidófalvy Attila eddig nem válaszolt megkeresésre.[origo]

pindiy Creative Commons License 2001.10.06 0 0 86
Aztán azt robbantanak fel amit akarnak....
Előzmény: kovvacs (64)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2001.10.06 0 0 85
Te tényleg ennyire hülye vagy? Vagy csak ez a rád osztott szerep?
Előzmény: Kolozsváry Áron (77)
puzdra Creative Commons License 2001.10.06 0 0 83
Geyza! A francnak hallgatsz olyasmit amitől megy a hasad. Engem az Info-rádió hajt így meg, meg a Sláger, meg a Juventus, meg a Danubius, meg a Kurtágh György. Mégse kívánom betiltatni se a hazugokat, se a kakofóniát. (Nálam kakifónia)

Te én úgy oldom meg, hogy lehalkítom a Philipset, megnyomom az útihírgombot, és csak akkor szólal meg, ha az útinfo jelentkezik a hírek végén.

Amíg ez nem volt addig kazetta vagy CD.

Előzmény: Geyza (-)
Cego Creative Commons License 2001.10.06 0 0 78
Ezek alapján feltételezhetem, hogy szerinted ugyanigy bűn lenne betiltani a tv2-t, a RTL-klubot, a Népszabadságot, a Magyar Hirlapot, a MaNCSot is?!

Esetleg mégis bolsevik vagy?

Előzmény: Kolozsváry Áron (77)
Kolozsváry Áron Creative Commons License 2001.10.06 0 0 77
Ez a betiltanám, tipikus bolsi szöveg. A vak is láthatja, mire számíthat az ország, ha visszatérnének.
Betiltanának, cenzuráznának, nyilvántartanának, bélistáznának, kitelepítenének, deportálnának, majd kínoznának és kivégeznének mindenkit, aki nem a fajtájuk.
fanyűvő Creative Commons License 2001.10.06 0 0 76
Két potenciális aláíró akkor már van, csak az aláíróív hiányzik.
Előzmény: PÁC TIVALD (75)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2001.10.06 0 0 75
Elsőként írnám alá.
Egyébként nem kell hozzá kormányzati segítség, elég az ORTT, ahol van miépes testületi tag.

Én is adnék a Pannonnak jó sok pénzt.

Előzmény: fanyűvő (74)
fanyűvő Creative Commons License 2001.10.06 0 0 74
Akkor itt tenni kellene valamit, mert én is azt szeretném, ha a Pannon rádiót az egész országban hallani lehetne. Ez kormányzati támogatás nélkül nem megy, ezért talán erre fel kellene hívni a kulturális vezetés figyelmét. Szerintem néhány milliárd forint erre elég, a kereskedelmi televíziók meg hétmilliárddal tartoznak. Ezt át lehetne irányítani erre a célra. A figyelemfelhíváshoz meg talán el kellene indítani egy aláírásgyűjtési akciót. Szerintem van olyan civil szervezet, ami ezt fölvállalná. Gondolom, te is aláírnád.
Előzmény: PÁC TIVALD (73)
PÁC TIVALD Creative Commons License 2001.10.06 0 0 73
Én nem tiltanám be, hanem ellenkezőleg: országos sugárzást adnék neki. Ugyanis olyan émelyítően szar és unalmas, monoton és primitív, hogy hallja csak az egész ország és tudja, kikkel van dolga.

Tegnap este szegény szerencsétlen Sipos Zoltán küszködött (Havas Henrik egykori csicskása, aki vitte Havas után az aktatáskát) - hát nagyon szánalmas volt, ahogy nyalta a betelefonáló buta nyilas házmesterek seggét.

Előzmény: Törölt nick (72)
szappan Creative Commons License 2001.10.06 0 0 70
bocsanat nem akartam ezt a szar topikot felhozni de ha valaki esetleg valaszolna ?
Gyorgyi Creative Commons License 2001.10.05 0 0 67
Kedves Geyza!

Amerikaban megengednek ennel meg joval tobbet is. A szolasszabadsag miatt. Pl. letezhetnek naci csoportok. Vagy olyan csoportok, amelyek az abortuszt vegzo orvosok ellen vannak. Csak akkor lehet fellepni ellenuk, ha mar valami sulyos dolgot csinaltak. Pl. az abortusz-ellenes csoport mar tobb abortuszt vegzo orvost kivegzett. Hatosagilag csak ekkor leptek kozbe.

Ugy tudom, hogy Nyugat-Europaban es Mo-n vannak olyan torvenyek, amelyek kimondjak, hogy nem lehet uszitani. En ezeket a torvenyeket eltorolnem, mert az, hogy mi az uszitas es izgatas, szubjektiv dolog. Ugy erzem, hogy ezek a torvenyek csak arra jok, hogy a szolasszabadsagot korlatozzak.

Szerintem a baloldal reszerol sokkal erosebb uszitas folyik. Viszont en ezeket sem tiltanam be. Mindenkinek lehetoseget kell adni, hogy elmondja a velemenyet.

Előzmény: Geyza (-)
szappan Creative Commons License 2001.10.05 0 0 65
a vilagradion elhallgatott legalabbis nem indul,mig a tobbi tokeletesen mukodik:(( ha valaki tud masik elerhetoseget akkor legyen olyan kedves es irja meg nekem kosz
kovvacs Creative Commons License 2001.09.18 0 0 64
Én meg a hitgyülit tiltanám be, utána meg a demokráciát:P (vagy fordítva?:P) Fúj, micsoda mocsokság, hogy az emberek abban hisznek, amiben akarnak, azt mondják, amit akarnak, olyan indulataik vannak, ami jól esik nekik:)))))
Gusztustalan dolog ez a demokrácia:PPP
Előzmény: Geyza (-)
Salez Creative Commons License 2001.09.18 0 0 63
ne találgass...

kérdezd meg melnyikovot hányszor jelentette fel a tilost az orttnél. a tilos csak összegyűjtötte a pannonból áradó genny sűrűjét.

Előzmény: molar (62)
molar Creative Commons License 2001.09.15 0 0 62
Az, hogy a Pannon nem préseli össze egy órába a Tilos néhányhetes anyagát.
Gondolom attól tart, nem lenne hiteles.
Előzmény: Derek (61)
Derek Creative Commons License 2001.09.15 0 0 61
Es mi tart vissza tole, rajta.
Előzmény: molar (60)
molar Creative Commons License 2001.09.15 0 0 60
A Tilos rádió műsorából nincs ilyen másfélórás sűrítmény?
Bizonyára azon is jókat lehetne röhögni.
Előzmény: Derek (59)
Derek Creative Commons License 2001.09.15 0 0 59
"Némi mazochista beütésem van, mert azóta megkerestem a világrádión az interneten és egyfolytában azt hallgatom."

En is letoltottem, hat nem semmi ez az ado.

Előzmény: tespedek (58)
tespedek Creative Commons License 2001.09.15 0 0 58
NEM SZABAD BETILTANI!!!!!!

Emberek, milyen jót szörnyülködtem-mosolyogtam-megrémültem-röhögtem a két órás anyagon, amit tegnap vettem le tiloséktól.

Ilyen állatfajta nincs is, mely a Pannon studiójában ül és betelefonál. Valami csuda.

Némi mazochista beütésem van, mert azóta megkerestem a világrádión az interneten és egyfolytában azt hallgatom.

Apropó, meg van mindenkinek a világrádió? Akinek nincs ajánlom letölteni. www.vilagradio.hu.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!