Keresés

Részletes keresés

rs36 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 54

Teljes mértékben eggyet értek azzal, hogy az  usa, és a zsidók csinálják a feszültséget.

A zsidók kiválasztott népnek tartják magukat, felsőbbrendűnek, mégis csak öket utálják több ezer éve, csinálják a fesztivált, hog sajnáljuk őket, közben elfoglalják az ország vezető pozícióit a mi háborús jóvátételeinkből.

Eddig hisztiztek, hogy kárpótoljuk őket, most meg az így kizsarolt pénzből felvásárolják az egész országot.

Nem vagyok fajgyűlölő, de mindeki otthon ossza az észt ide csak vendégségbe jöjjenek, és ha itt vannak viselkedjenek a mi normáink szerint.

Most szerencsétlen arabokat szivatják, azzal, hogy terroristák, pedig ők a megszállók, az usa segítségével.

Gondoljatok bele, ha most be állítanának a Besnyők, és más törzsek leszármazottjai, hogy a honfoglalás előtt ők éltek itt, a mi őseink zavarták el őket, és ha nem húzunk el akárhová a kárpátmedencéből, jönnek a kínaiak, és le gyilkonak, táborba zárnak, minket, mit tennétek? Szerintem ugyan azt mint a palesztínok, lázadnátok, és harcolnátok, velem eggyütt, a többi arab ebben segít a palesztínoknak, és űldözik, a saját lehetőségeik szerint a zsidókat, és az őket támogató usát.

Nincs hazájuk, nics földjük mert elvették tőlük, és ez fáj

nekik, elvették a kúltúrájukat, a múltjuka, az őseik földjét a temetőiket ahol visszaemlékezhetnek.

 

Az USA egy múlt nélküli kétszáz éves olvasztó tégely , én már jártam 800 éves magyar templomba, de amerikai templom max 200 éves, a többi csak gyarmati, ami 100 éves az nekik történelmi, nekünk, közelmult, vagy ócska.

Mindent loptak, a földet ahol élnek, a vallást amit behurcoltak, a pénzt amit a rabszolgák vérével kerestek, és ők akarnak a világ urai lenni.

Most, hogy kezdenek becsődölni, az ásványokból kifogyni össze ugrasszák a népeket, majd oda mennek rendet rakni és ott maradnak és kirabolják az országokat, mint nemis olyan rég az oroszok tették velünk.

 

Bocs a hibákért tudom tele van, de nagyon be tudok rágni azon, hogy a kormányunk mint a pincsikutya lohol az usa után, és közben eladják az országot a zsidóknak.

Miért kell az ő ünnepüket megtartani? Ők megtartják a miénket? Miért kell hetente Zsidó üldözésről szóló filmet adni,miért nekünk kell kártérítést adni a múltért a jelen generációnak, mi miért nem kapunk kártérítést a németektől, az osztrákoktól a törököktő, vagy az oroszoktól, de legfőképpen a győztes hatalmaktól akik megcsonkították az országot?

 na ennyi bocs hogy be írtam.

gopher Creative Commons License 2006.03.13 0 0 53
Kóla, Puska, Sültkrumpli
Fahrenheit 0911

Demokrácia nem létezik!
Előzmény: Mr Spock (47)
Petya911 Creative Commons License 2005.07.02 0 0 52
Hello!


Én szeretnék amerikai lenni, évek óta imádom az USA-t. Legjobban NYC-t szeretem, az a kedvenc városom, a második pedig LA. Nagyon szeretek képeket nézegetni róluk, olvasni. Minden vágyam, hogy kint élhessek az USA-ban. Ennek az egésznek a szeptember 11-i támadás adott egy nagy lendületet! Szerettem volna megtudni, hogy mi is történt valójában és hogy kik hajtották végre ezt az egészet! Mindenki az al-Kaidát mondta meg Bin Ladent, de szerintem ebből semmi sem igaz! Érdekes, hogy a wtc-ben 100 000 ember dolgozott, és több ezer turista volt ott minden nap. Mégis 2980 ember halt meg, Ebből 700 mentőmunkás, tűzoltó, vagy rendőr! A gyémánttőzsde 2100 dolgozóját figyelmeztették, hogy 9/11 én nem kell bejönniük dolgozni! Vajon miért???

Az USA kormánya maga tervelte ki az egészet. A CIA - Központi Hírszerző Ügynökség, valamint a MOSAD - Izraeli titkosszolgálat hajtotta végre a támadásokat! Ezeket egyik ismerősöm mondta, aki járt nemzetbiztonsági órákra az egyetemen! Végülis meglehet, hogy igaz, mert az USA-nak gazdasági szempontból jót tett a háború! Bush-t figyelmeztették, még augusztusban! Másik ismerősöm a Magyar Nemzetbiztosnági Hivatalnál dolgozik az adminisztrációs részlegen, és ők is küldtek figyelmeztetést az USA-nak!

Az elnök nem csinál semmit?????!!!!! Nem!!! Vagyis nem sokat!! A legnagyobb országokat, amelyeknek rejtelmes a politikája - USA, Anglia, Irak...stb - valójában nem az elnök írányít! Azok az emberek egyengetik, vagy éppenséggel bojgatják sz ország gondjait, akikről nem tudunk semmit, és még a családjuk, a barátaik is elég keveset tudnak a munkájukról!!!

Egyszer megkérdezték George W. Bush-t, hogy m ilyen nyelven beszélnek Mexikóban. a Válasza ez volt: "Hát mexikóiul"

Az USA-t a C.I.A. - Központi Hírszerző Ügynökség,

F.B.I. - Szövetségi Nyomozóhivatal,

N.S.A. - Nemzetbiztonsági Hivatal,

F.E.M.A. - Szövetségi Katasztrófaelhárító Ügynökség

ezek a főbűnösök!!!!



És a titkos kormányhivatalok irányítják az országot. Fejlett technológiával dolgoznak. Nincsennek földönkívüliek??? Miből tudjuk ily biztosan??? Igaz volt a 47-es Rooswell ügy???



Én hiszem hogy ezek a hivatalok sokmindent eltitkolnak, figyelnek minket, sokmindent tudnak rólunk!! Ezért szeretnék én az USA-ban a kormányban dolgozni!!!



Ha valakinek lenne bármi kérdése az írjon a p_fedor@fbi.hu e-mail címre.



Vagy addig is nézzétek meg a weboldalam: www.newyork001.gportal.hu

Petya
leha Creative Commons License 2001.11.05 0 0 51
kedves Mr Spock!

intelligens embernek tűntél mindig is ... ezért ha elmagyaráznád: miért is egetverő baromság azt képzelni, hogy a különböző titkosszolgálatok és/vagy amerikai érdekcsoportok nem tehették?

szó sincs arról (legalábbis remélem), hogy bárki 1értelműen ki merné jelenteni, hogy úgy történt ... de azért a lehetőséget elvetni nem lehet ezen szervezetek korábbi húzásainak ismeretében

zsunya Creative Commons License 2001.11.05 0 0 50
Sziasztok!
Nem olvastam végig az egészet, csak az utolsó tiz hozzászólás. De, annyit had tegyek hozzá, hogy akárki is volt, teroristákkal szemben egy város bombázásával nem lehet harcolni. Talán ez a kis momentum késztet sokakat (köztük engem is) arra, hogy elkezdjen más okokat feltételezni a dolog mögött. Nem tudom mi az igazság, de hogy pillanatnyilag sántit az tuti. (milyen szivet melengető képzavar, be is kopizom a képzavarok topikba!)

Hát igy.

Zsunya

Mr Spock Creative Commons License 2001.11.05 0 0 49
Kedves ready,

Tevedes ne essek egy szoval sem "zsidoztam".Viszont nekik igenis eleg nagy kozuk van ehhez az egeszhez...

Tudom, mindenhez. Ok az oka a WTC elleni tamadasnak, ok az oka annak hogy a magyar nep nem gazdag, ok az oka minden rossznak a vilagon (ismerem az osszes vadat). Annak a 0.23%-nak akik leteznek a vilagban. Mennyire lehet ezt komolyan venni, mit gondolsz?

Gabor

Előzmény: ready (48)
ready Creative Commons License 2001.11.05 0 0 48
Tevedes ne essek egy szoval sem "zsidoztam".Viszont nekik igenis eleg nagy kozuk van ehhez az egeszhez...
Előzmény: Mr Spock (47)
Mr Spock Creative Commons License 2001.11.04 0 0 47
Kedves ready,

Itt emberek vannak, akiknek a lelkebe gazoltak.

Es az eleg arra, hogy ezreket megoljenek? Na ne.
De akkor mar mond meg: hogyan gazoltak a lelkukbe, ami mindezt igazolta?

Hogy miert is harcol ez az ember?Mert tamadjak...nem mindegy...te is harcolnal ha az eleted forogna veszelyben, akar kozossegileg akar nem.

Legyszives magyarazd meg, reszleteiben, hogy mi modon tamadta USA bin Ladent, vagy a terroristakat?

Aki meg azt mondja hogy nem vallasrol van szo, az teved..Amerikaban, hm mennyi zsido is van "olyan" poziciokban?????

Ah...zsidozunk egyet...ertem.....na de akkor mar legyen egy logikus valasz is. Mennyi zsido van "olyan" pozicioban? Na lassuk csak. Amerika lakossaga 280 millio. Ebbol 6 millio zsido van. Ez kb. 2%. Amerikaban demokracia van. Szabad valasztas. Akarhany zsido van "olyan" pozicioban, azokat a masik 274 millio nemzsido onkentesen valasztotta oda. Amugy nem tudom, hogy hany zsido van "olyan" pozicioban (tudtommal nem sok).

Gabor

Előzmény: ready (46)
ready Creative Commons License 2001.11.04 0 0 46
Es te miert hiszed (hit:altalaban valaminek a bizonyitekok nelkul valo elfogadasa!!!!, pl romai kereszteny hit, stb...), hogy itt egy Hitler fele orultrol van szo????Ismered?netalan szemelyesen talalkoztal vele???Ez kb olyan mintha kezebe adnal egy termeszeti nepnek egy tv-t...nem sok mindent tudna vele kezdeni, sooooooooot.A foldon x-fele ember el.X felek a normak, x-felek a torvenyek.Es egyik x allam sem feljebbvalobb a tobbinel.(meg az USA sem, pedig azt hiszi...hohohoo melyik is all kozelebb hitleri eszmekhez???)Te sem orulnel ha rad kenyszeriteni folyamatosan valaki az akaratat.Itt egyik sem jo vagy rossz...Itt emberek vannak, akik nem egyformak.Itt emberek vannak, akiknek a lelkebe gazoltak.
Hogy miert is harcol ez az ember?Mert tamadjak...nem mindegy...te is harcolnal ha az eleted forogna veszelyben, akar kozossegileg akar nem.
Aki meg azt mondja hogy nem vallasrol van szo, az teved..Amerikaban, hm mennyi zsido is van "olyan" poziciokban?????

Tudod. te meg tipikusan olyan vagy aki mindent elhisz a medianak, meg hiszel abban, ha valakinek segget nyalunk az nekunk is segiteni fog...pedig eddig ezt meg mindig megszivtuk...

Egyebkent meg nem mindegy hogy gondoljak masok?miert hulyezed le oket?Ha igy gondoljak hat hadd gondoljak...Mindenki mas.Ezt el kellene vegre fogadni!!!!

Előzmény: Mr Spock (38)
ready Creative Commons License 2001.11.04 0 0 45
"Mindenki mas bolond csak en vagyok normalis???"
felvetes ez a reszedrol, latom....
Előzmény: Mike (41)
Buratínó Creative Commons License 2001.11.04 0 0 44
Érdemes azért elgondolkodni a körítésen a XX. század általunk megélt tragédiái fényében.
alband Creative Commons License 2001.11.04 0 0 43
Hát igen gondolkodó emberekkel kár szóba állni
Előzmény: Mike (41)
Mr Spock Creative Commons License 2001.11.04 0 0 42
Kedves Mike,

Azt hiszem igazad van.

Gabor

Előzmény: Mike (41)
Mike Creative Commons License 2001.11.04 0 0 41
Mr Spock! Vannak azert normalisak is, akik nem feltetlenul mutogatnak folyton az USA-ra, mintha az tehetne mindenrol, csak messze ivben kerulik az ilyen temat, meg az itt elmelkedo egyeneket, ugyanis semmi ertelme leallni veluk vitatkozni. Gondoljanak amit akarnak, a topic egyebkent sem verdesi a csucsokat hozzaszolasok szama teren.
Előzmény: Mr Spock (38)
alband Creative Commons License 2001.11.04 0 0 40

Az igzságot nem tudhatjuk, de az USA nagyon is okozója a konfliktusnak.Ha most Bin Laden bűnös
és terrorista akkor az USA mi volt amikor segítette a SU ellen, és részt vett a terrorista kiképzésben akkor az USA is terrorista volt.
Szerintem a gondok okozója most Israel, és az USA
úgy került a képbe ,hogy támogatta.Szerencsére most már belátta, hogy hiba volt.De sajnos ez nagyon sok ártatlan áldozatot követelt és most az értelmetlen háború miatt sokkal több szerencsétlen
fog meghalni.
Előzmény: Mr Spock (38)
Vimes Creative Commons License 2001.11.03 0 0 39
Nem tudom, ki szervezte az egeszet, de az biztos, hogy a haborun joreszt a fegyvergyartok nyernek hatalmas penzeket. engem is teljesen megdobbentettek az esemenyek, de mar akkor is furcsanak tartottam, hogy bombazni akarjak Afganisztant. Ott mar ket honapja se volt mit lebombazni. A reptereket hamar el lehet intezni. Akkor mit bombaznak meg? Az is erdekes, hogy nem tudjak, hol vannak a kikepzokozpontok. Ma mar a muholdakrol le tudjak fotozni a seggunkon a pattanast is, akkor azokat miert nem talaljak?
Een egyelore annak orulok, hogy nem durvult el a dolog, es hogy mi kimaradunk belole. Az amik is batrak nagyon (nem vagyok Amerika ellenes), ha onnan razzak az okluket, bar ezt is megertem, lehet, hogy en is ezt tennem, ha ugyanez itt tortent volna.
Asszem annak van igaza, aki azt mondja, sose derul ki, mi tortent es tortenik.
Mr Spock Creative Commons License 2001.11.03 0 0 38
Kedves Mindenki,

Teljes dobbenettel olvasom a topikot. Atjottem az Internettorol, mert elegem volt a beszukult nezeteket olvasni errol a temarol, es erre mit talalok? Meg tobbet, meg vadabb elkepzeleseket, meg ingerultebb vak es agressziv USA elenesseget. Itt ugy nez ki, hogy nem is szamit ki mit mond, csak valahogy USA ellenes legyen a dolog. Ha igen, akkor automatikusan igazolva van, legyen az abszurd, realitastol elrugaszkodott, akkor is.

Miert nem veszitek eszre, hogy itt egy Hitlerhez hasonlo orultrol van szo, aki vallasi elvakultsag alapon eppen milliokat soroz maga moge? Tenyleg azt hiszitek, hogy csak USA a vegcel?

bin Laden, mar fiatalkoratol HARCOL. Amikor a Szovietek voltak keznel, azok ellen, amikor valaki mas volt keznel, azok ellen, most eppen USA ellen. Na vajon mi kozos, mi fugg ossze? Megmondom: hatalomra valo torekves. Hiszen nincs orszag a hatterben. Marmint orszag amely miatt mint hazafi harcolna. Ami szinten nincs (es ez elegge nyilvanvalo kell hogy legyen) az egy specifikus reteg "felszabaditasa", hiszen nincs kenyszer-elnyomott (marmint az USA altal). Ami szinten nincs, az egy igeret az embereknek, hogy "most szegenyek vagytok, majd en megoldom hogy jobban menjen nektek". Egyetlen egyet "iger", hogy ha hajlandok meghalni oerte, Allah majd megjutalmazza oket.

Tehat aligha lehet itt valami "forradalmarrol" beszelni. A kerdes majdnemhogy "tul egyszeru". bin Ladent kirugtak Saudi Arabiabol. Most bosszut liheg. Ugy akar visszamenni, hogy ki tudja venni a hatalmat azoknak a kezebol akiknek a kezebe van, es o akar ott a hatalom lenni. Es ebben eppen az USA katonai jelenlet akadalyozza meg. Ezert USA a jelenlegi cel. Ha USA kivonna onnan az alakulatait, Saudi Arabia vedtelen lenne, es bin Laden elvakult csapata valoszinuleg problema nelkul tudna atvenni a hatalmat. Azzal egyutt persze az olajmilliardokat is.

De meg mindig ne felejtsuk el, egy szo nem esett arrol, hogy o Saudi Arabiat FELSZABADITANI akarna. Nem is csinal ugy mintha o egy saudi hazafi lenne. Amit viszont nap nap utan hallhatunk az az iszlam. Nyugat probalja ismetelgetni, hogy itt nem vallasi haborurol van szo, de ugyanakkor bin Laden nagyonis a vallast probalja a sajat malmara hajtani. Vajon miert? Mert a cel nem egy orszag. Ha kepes a saudi hatalmat es penzt kezebe kaparintani, fog o szepen tovabbmenni az egesz arab regioban, es ha nincs USA pajzs, valoszinuleg problema nelkul.

Megis mit gondoltok, ha egy ember kontrollalja az arab regiot es olajat, utana vajon mi jon?
Nem, nem USA a vegcel. USA csak az elso szukseges lepes ahhoz, hogy elinduljon. Vegyetek eszre az igazi veszelyt, az igazi fenyegetest. Az hogy a muveletlen afgan kecskepasztort el tudta kabitani azt meg megertem, de hogy kulturalt europaiakat is magaval ragadja ez a nonszensz, az nagyon meglep.

Gabor

alband Creative Commons License 2001.11.03 0 0 37
A CIA mindenre képes szerintem 100%, hogy a lépfenepánikot ők csinálják, nagyon átlátszó a dolog, meg már csináltak is hasolnó akciót.
Ha egy terrorista akarna lépfenét terjeszteni lenne rá módja, hogy rengeteg embert fertzőzzön meg.Az egész pánik azért kell,hogy a háború támogatottsága ne csökkenjen.
Előzmény: k__chris (36)
k__chris Creative Commons License 2001.11.03 0 0 36
jaja lépfene :)))
olvastam hogy RTLKLUBont volt valami riport orvossal, es a riporter panik-interjut akart kihozni a dologbol de a doki olyan valaszokat adott (nem ugy terjed ahogy azt a mediaban be akarjak allitani) hogy tisztara felsult :)))

Egybkent meg:
vissza kene kicsit nezni az elmult 50-100 évre hogy mit mondtak a tomegeknek es VALOJABAN mi tortent (ilyen ido tavlatabol talan nem olyan titkosak a dolgok), no ha AKKOR VOLTAK KULONBSEGEK, akkor MOST MIERT NE LEHETNE??? amit ESETLEG 100 ev mulva latni fognak, ha egyaltalan...

ready Creative Commons License 2001.11.03 0 0 35
SZerinted ha meg fogsz halni, akkor szamit is valamit a penz?Ez hulzeseg...Eleg egy elborult elme, (mittudomen ballabbal kelt fel) es lehet akar en is nekimennek a szabadsagszobornak pl:))))Foleg ha almombol szemet modon felebresztenek:)
Előzmény: spaniel (34)
spaniel Creative Commons License 2001.11.03 0 0 34
Ha a CIA keze van a WTC merényletben, vajon mennyit fizetett az öngyilkos pilótáknak?

Én nem vállaltam volna biztos semmi pénzért, mert gyáva vagyok.
Van itt valaki akit a pénz ennyire felpiszál, hogy megteszi? Vagy elég volt annyit igérni, hogy a túlvilágon Allah dicsöséges birodalmában ezer huri vár ezeregy numerára.
Vauuuuuu-uuu, de jó lenne.

Előzmény: rayn (18)
Emeric Creative Commons License 2001.11.03 0 0 33
Na ez az, ha valamelyik összeesküvés-elmélet kiagyalója esetleg ráhibázna az igazságra, kemény bizonyíték akkor sincs. Így pedig marad egy zavaros összeesküvés-elmélet a sok ezerből...
Én nem nagyon hiszek abban, hogy az USA, Izrael stb. tervelte ki a WTC lerombolását, de persze minden lehet. Viszont a lépfenepánik eléggé mesterségesen gerjesztettnek tűnik. Ezt szerintem is lehet, hogy az amcsi titkosszolgák csinálják, hogy fenntartsák a tömegpszichózist.
Előzmény: TiF (20)
enginer Creative Commons License 2001.11.03 0 0 32
A lépfene vizsgálatok miatt elgondolkodtató az ötlet.
Előzmény: azopi (24)
pancho Creative Commons License 2001.09.16 0 0 31
Engem is, mert szerintem hülyeség.
Előzmény: legofiu (30)
legofiu Creative Commons License 2001.09.16 0 0 30
Ki számára nyilt titok, amit a piactéri mészárlásról irsz?

Tényleg érdekelne, hogy nagyjából mi és kitől pattant ki?

LEGO

Előzmény: free_styler (28)
enginer Creative Commons License 2001.09.16 0 0 29
"Izraelben megint bulldózerekkel tarolnak."

Izrael az stimmel csak nem ebben a formában!
Inkább igy:
Izraeli katonák Palesztiniában.

Előzmény: Törőlt_nick (27)
free_styler Creative Commons License 2001.09.16 0 0 28
kulonos dolgokra kepes neha az ember. ma mar nyilt titok, hogy a szarajevoi piacteri meszarlast maguk a bosnyakok rendeztek. ki hitte volna, nem?
Előzmény: azopi (24)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.09.16 0 0 27
Mai hír, hogy közben Izraelben megint bulldózerekkel tarolnak.
Nagyon megtetszett nekik ez a szerkezet. Már biztos elfejtették, hogy őket is ilyennel temették annak idején.
yell Creative Commons License 2001.09.16 0 0 26
Van benne ráció..de ördögi...
és a lényeg ez!!!!
Előzmény: Combfix (-)
pancho Creative Commons License 2001.09.16 0 0 25
Ja, Kennedyt meg Harvey Lee Oswald (aki előtte 10 évig a Szovjetunióban is élt!, még a felesége is orosz volt tudtommal - mindjárt hihetőbb a történet egy átlagos amerikainak), akit véletlenül a tárgyalásra menet megölt egy másik fasz.

Lehet, hogy neked kéne leszállni a földre?

Előzmény: azopi (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!