Keresés

Részletes keresés

TechY01 Creative Commons License 2018.10.25 0 0 301
Előzmény: Petya8805 (300)
Petya8805 Creative Commons License 2017.11.13 0 0 300

Üdv

pénzt ajánlok akinek vannak felvételei 2005 ig bezárólagosan. 

csak a roxy rádióból hangzottak érdekelnek, ezen belül a roxy club sandwich ek

mindezt azért mert 13 éve keresek egy dalt. 

 

lzleo Creative Commons License 2011.11.03 0 0 299

"Azért ezen a téren a Shakira-szám Hepiendre-féle Mehemed verziója a legkirályabb." - Ez valahol a neten fellelhető?

Előzmény: pulp (122)
Mauro Creative Commons License 2011.03.07 0 0 298

Engedély nélkül sugároznak.

 

 

Előzmény: lorandt80 (297)
lorandt80 Creative Commons License 2011.03.01 0 0 297

Sziasztok, még mindig szól a Roxy (márc 1.). Hát nem szűnt meg? Vagy ez csak egy reklámfogás volt? (utolsó nagy buli stb...) Vagy ez most kalózrádió, vagy van más dátum. Valaki tud valamit?

Pasa64 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 296

Igen, megszűnik 16 év után a Roxy, sőt tegnapelőtt már le is kapcsolták. Ugyanerre a sorsra jut a notórius nemfizető Rise FM is, valamint az eddigi legjobb oldies stílusú éterben is fogható rádió, a Sztár FM január 30-án éjfélkor. Ezeken kívül újra kell pályáznia a Juventusnak is, meg jónéhány budapesti és vidéki helyi adónak.

Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 295

Hali! Tényleg megszűnik a Roxy? Mikor és miért? Tud valaki valamit? Mely rádiókat fenyeget még ez a sors? BUÉK!!!!!

További magyar hang Creative Commons License 2010.12.16 0 0 294

Megszűnik a Roxy, és mások is így járhatnak

http://www.stop.hu/articles/article.php?id=792339

angelbird Creative Commons License 2009.10.15 0 0 293
szia


http://sexchat.hu?ref=4051


regizz hátha megtetszik:-)



regizetek feltétlen megtaláljátok a magyar legjobb csajokat és még olcso is
ezt kár kihagyni:-)
én már regisztráltag vagyok és bejött





http://sexchat.hu?ref=4051


regizz hátha megtetszik:-)


tölcsetek sok kreditet
angelbird Creative Commons License 2009.10.15 0 0 292
szia


http://sexchat.hu?ref=4051


regizz hátha megtetszik:-)



regizetek feltétlen megtaláljátok a magyar legjobb csajokat és még olcso is
ezt kár kihagyni:-)
én már regisztráltag vagyok és bejött





http://sexchat.hu?ref=4051


regizz hátha megtetszik:-)
fuchspeti Creative Commons License 2009.08.30 0 0 291
helo mindenkinek, a roxy-ból vettem fel egy zenét de nem tudom mi a címe itt a zene linkje: [fuchspeti.cjb.hu/zene.mp3] tudja valaki az előadóját és címét? az email címem: fuchspeti@freemail.hu
x0R3n Creative Commons License 2009.06.17 0 0 290
Ma 20:32 -kor, feltörtem a Roxy rádio oldalának a Felhasználó belépőket és kódokat.
http://rapidshare.com/files/245646998/www.Roxy.hu_User_list_and_Pass.zip.html
http://www1.sharebomb.com/5798893268.html
http://www.megaupload.com/?d=3X04U7E0
http://letitbit.net/download/e7dfd5dc16/www.Roxy.hu_User_list_and_Pass.zip.html
Beerlak Creative Commons License 2009.06.04 0 0 289
Emberek!

Aki nem ismeri még az oldalt, annak ajánlom figyelmébe: Roxystat.hu

Itt mindent megtaláltok, ami a Roxy-n leadott zenékkel kapcsolatos és még többet is...! :) Gyertek és nézzétek meg! leadott számok részletes listája, TOP listák, Mix ötletek, linkek, szavazások, üzenőfal, tracklist-ek, stb.

RoxyStat.hu
numbava85 Creative Commons License 2009.05.27 0 0 288

Kedves Fórumozók!
Abban a pillanatban, hogy meghallottam, hogy a Roxy szervez idén az elvetemült partyarcoknak "nyári-tábort", tudtam, hogy el akarok menni meg is szerveztük már barátnőimmel, mire kitalálták, hogy nem akarnak jönni.

Szóval az a helyzet, hogy én még mindig nagyon szívesen mennék, csak NINCS KIVEL!

Tehát Bogyókáim, ha valaki menne, de nem egyedül, hát hajrá, ismerjük meg egymást, aztán irány a parti-strand!!!
Remélem ez így nem nagyon gáz, de szükség törvényt bont!!!!

Ferry5 Creative Commons License 2009.04.23 0 0 287
duplázás, de találtam infokat, állítólag egyetemistáknak szól...én még beleférek :)
Ferry5 Creative Commons License 2009.04.23 0 0 286
sziasztok! Mára tud valaki valami bulit? állítólag a kaméleonban ahol a roxys party-k meg whiteboy is szokott lenni lesz vmi hasonló party? Valaki tud róla valamit?
Nikcsy Creative Commons License 2009.04.21 0 0 285

Sziasztok!

Valaki nem tudja Shane 54 tracklistáját?Vagy egy szám,ami nagyon tetszik a mixébe és nem tudom megszerezni:(

Segítsetek nekem!

köszi előre is:D

Andidandi Creative Commons License 2009.03.30 0 0 283
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy a Closer to me c. számnak melyik új verziója megy a Roxy-n? Lehet, hogy nem is ez a címe, hanem valami új számba mixelték bele. Előre is köszönöm!
Ferenc(hurrikán) Creative Commons License 2009.03.16 0 0 280

Szia, annak a számnak ez a címe:: Artie Cabrera feat. Lisa Pure - Rain Falls

 

Azaz esik az eső, jó szám, nekem is a mostani kedvencem. 

 

Engem viszont az érdekelne hogy miért nem megy online a neten a roxy rádió már 2. napja, nem tudom rádión hallgatni csak neten, de már 2napja nem megy!:( Remélem minél hamarabb menni fog ismét, mert a kedvenc rádióm.

Előzmény: Törölt nick (279)
kalambo Creative Commons License 2009.02.24 0 0 277

Ukránoké a Roxy Rádió


 

Másfél év után újra tulajdonost váltott a Roxy Rádió. A pár hete nyilvánosságra hozott tranzakció révén az amerikai Wodlinger házaspártól ukrán befektetőkhöz került az adó. A Roxy Rádió Kft.-ben többségi részesedést szerző Pilot Hungária Kft. Jurij és Natalija Ljascsenko tulajdonában áll, a rádió új ügyvezetője pedig Alekszander Szkvortsov lett. Értesüléseink szerint Ljascsenkóék résztulajdonosok egy ukrán zenei televízióban, egy rádióban, továbbá Csehországban és Lengyelországban is vannak rádiós érdekeltségeik. „Nem változik a Roxy zenei arculata, továbbra is a fiatalokat megcélzó dance-rádió lesz, de a 30 év körüliek körében is szeretnénk megerősíteni a rádió pozícióját” – tájékozatta lapunknak Sesztakova Anna, a Roxy Rádió new projects managere, akinek elmondása szerint a jövőben további terjeszkedést terveznek a magyarországi rádiós piacon. Roxy néven szeretnének új adókkal megjelenni több vidéki városban, a fő céljuk pedig egy 10-12 adóból álló országos hálózat kiépítése. A tulajdonosváltással egyidejűleg a Target Media Salestől másik céghez, a Door Tamás által vezetett Rádió Értékesítő Kft.-hez került a Roxy Rádió reklámértékesítése. Door Tamás egyébként tavaly év végéig az InfoRádió kereskedelmi és marketingigazgatója volt. A Target Media leváltása azért érdekes, mert a Roxy Rádió Kft.-ben Ljascsenkóék mellett tulajdonrészhez jutott a Target Radio Invest nevű cég is, amelynek tulajdonosa éppen a – jelenleg így már csak a Jazzy Rádió reklámidejét értékesítő – Target Media Sales Kft.

albatis.1 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 276
Üdv. Nekem van egy zeném feltételezem hogy erre gondolsz de nem honey, honey a refrénje hanem horny horny. 2009-es vátozatban van meg az előadó:Mousse T. (Alex Gaudino Remix) Remélem tudtam segíteni.
Előzmény: Drachoo72 (275)
Drachoo72 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 275
Sziasztok!

Egy számot keresek, sajnos nem ismert sem az előadó, sem a címe. Ma este 19.15 körül ment a Roxy-n. 98-99 körül ment sokat diszkókban ha jól emlékszem. A refrént egy nő énekli és ha minden igaz akkor ez az: honey, honey, honey. :) Refrén közben egy pillanatra néha trombita is szól. Hát ez nem túl sok, ha valaki mégis tud segíteni a szám címében, előadójában azt nagyon megköszönöm!
ornyi83 Creative Commons License 2008.12.28 0 0 274

Hali!

 

John Creamer feat Stephane K - Last night. :)

 

 

vip99 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 273

Amit most keresek, abban egy normál férfihang énekli a refrénben, hogy

"I don't know I don't know I don't know I don't know I don't know..."

közben viszi le a hangsúlyt. Egyszerűen, kicsit melankólikusan. Szép.

A refrénen kiivül másra nem emlékszem :(

vip99 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 272

Szia! Tényleg ezt kerestem, köszönöm!! :)

És pont a szülinapomon válaszoltál :D:D:D

Előzmény: Ornyika (259)
borsökröcske Creative Commons License 2008.11.28 0 0 271
Ebben teljesen igazad van ! De bármilyen ker. adóhoz betelefonálsz vagy nem veszik fel, vagy "megdumálnak" melyik elcsépelt szart kérd, ez az igazi frankó interaktív kívánságműsor.
Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.27 0 0 270
LOL. Te ezt beveszed ? Semmi élő nincs benne. Az ÉLŐt csak azért találják ki, hogy a magadfajta balekok teljesen feleslegesen betelefonáljanak/betelefonáljatok. :)))
Előzmény: Thrillseeka (245)
borsökröcske Creative Commons License 2008.11.25 0 0 269
Ajánlani tudod ezt a szart ? Ugyan kinek...rettenetes kb. a Danubius szinjén van.
Idiota picsa vihorászik szar poénon...pfúj rettenet !
Előzmény: Törölt nick (268)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.25 0 0 268
Aki még nem ismeri, annak ajánlani tudom a RISE FM-et. Ide ment az Iller Bálint (is).
Nikcsy Creative Commons License 2008.11.15 0 0 267
Ornyika!A ,,Shake it" című számnak Jochen Pash and Norm(Micha Moor remix) az előadója...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!