Keresés

Részletes keresés

Vandorr Creative Commons License 2001.11.25 0 0 19
Még annyit hozzátennék e topikhoz, hogy a POP3-as elérés mellett nagy előny még az SSL vagy TSL engedélyezése. Ez azt jelenti, hogy elvileg miközben lekérdezed a leveleidet más nem láthatja. Nos a freemail az nem ilyen.
Operamail ilyen: www.operamail.com
Juniusi Harmat Creative Commons License 2001.09.02 0 0 18
Bocs, hogy belekontárkodtam.
Egyébként én a freestartra esténként fel se tudok menni, annyira foglalt 6 után.
J.H.
Előzmény: Törölt nick (17)
Juniusi Harmat Creative Commons License 2001.08.30 0 0 16
Hát hogy egy ilyen akármilyen oldalon megadod a PW-det.
Ha freestartod van, akkor pl. mailbox-szal be lehet olvasni. De te tudod...
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 14
Kedves Derszu!
Megneztem, tenyleg mukodik...
Oborzil!
Probalkozz a rendszergazdanal. Mas SMTP-rol semmikeppen nem fogsz tudni mailt kuldeni, ugyhogy a sajatot kell kinyomozni.
Oborzil Creative Commons License 2001.08.29 0 0 13
Itt olyan okos emberek gyűltek össze, találjon már ki valami értelmeset.
Németországból laptoppal, meg mobillal akarok emilt küldeni freemail-ről, de pop3-mal, nem webesen, mert így sokkal gyorsabb, kevesebbet kegyeg az óra.
Levelet fogadni tudok, mert ugye akkor jó a freemail pop3 címe, viszont ha küldeni akarok, nem megy, mert annak az intenet-szolgátatónak az smtp-szerverét kéne használnom, amelyikre bejelentkeztem.
Nos ez a D2, de én a honlapjukon sehol nem találok utalást az SMTP címre.
Most én vagyok hülye, vagy ezek? Esetleg van más megoldás is?
A honlapjuk címe különben ez: http://www.d2mannesmann.de
Juniusi Harmat Creative Commons License 2001.08.29 0 0 12
És ez mennyire biztonságos?
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 10
:-)
Előzmény: Juniusi Harmat (9)
Juniusi Harmat Creative Commons License 2001.08.29 0 0 9
Nagyon szivesen, örülök, hogy segithettem.
Én a munkahelyemen is ezt használom, mert ott IMAP server van, és ha külföldön vagyok, akkor is.
J.H.
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 8
Haliho!
Ezennel koszonok mindent.
Harmat, neked is, bar a hotmail-t nem probaltam ki, ugyanis a freemail is mukodik.
Mukodik!
Kosziiii!!!!
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 7
Maris megprobalom.
Hudejolenne.
Pusszancs!
Előzmény: Juniusi Harmat (5)
haharin Creative Commons License 2001.08.29 0 0 6
Csinálj egy hotmail címet, a beállításokban utána add meg a POPserverként az eredeti hostodat, usernevet, jelszót. Ha ez megvan, akkor a POPmailre kattintva elvileg a hotmail leszívja a leveleidet.
Előzmény: Törölt nick (-)
Juniusi Harmat Creative Commons License 2001.08.29 0 0 5
http://mailbox.hu

itt regisztrálsz egy cimet, és van egy olyan lehetöség benne, hogy POP3-ra érkezö leveleket beolvas. Amint regisztrálod, és benne vagy a postafiókban, máris be tudod olvasni a POP3-as leveleidet.
J.H.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 4
Draga vagy, de nem megy. Ugyanis ha en most irok a sztaki-s rendszergazdanak, az holnap talan elolvassa, de lehet, hogy csak par nap mulva. Nekem pedig most kene a dolog.
Marad az eredeti kerdes.
Plusz meg egy:
Tegyuk fel, hogy regisztralok a freemail-en cimet. Ha valaki oda ir, azt mennyi ido alatt kapom meg? Mas szoval: milyen gyakran frissitik a postaladakat?
Előzmény: f5g6h7 (3)
f5g6h7 Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3
1:regisztralj 1 freemailes postafiokot aztan azt birod olvasni barhol.
2:irj a rencergazdadnak h allitson be 1 forwardot a fenti emailcimre, de ugy am h local copy is maradjon belole
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 2
Valakiii!! Tenyleg fontos lenne!
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 1
A web-alapu postalada naponta egyszer frissul. Legalabbis azt hiszem, mindenesetre nagyon szar. Persze, azt innen is meg tudom nezni, csak minek.
Marad az eredeti kerdes.
Előzmény: ajaj (0)
ajaj Creative Commons License 2001.08.29 0 0 0
Sajna nulla hozzárétésem van. Nem lehet, hogy itthoni valakit megkérsz, hogy menjen be a postádba, és iráényítsa át valami freemailes címre?
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 topiknyitó
Emberek, segitsetek, ha tudtok, kerlek. Itt ulok Hollandiaban egy szutyok szallodaban. Halistennek internet-sarok az van. Irtam a szuleimnek sms-t, es ok tudnak az e-mailemre valaszolni, en viszont nem tudom elolvasni! Az a baj, hogy nem internet-alapu e-mailem van, hanem POP3 ralepos (Pegasus mailt hasznalok, de ez nem hiszem, hogy lenyeges). Es ezen az atok gepen kizarolag az Explorer jon be, minden mas el van dugva. Ugy kepzeljetek el, hogy meg egy filekezelo sincs. Egyszeruen: SEMMI!
Szoval, tud-e valaki olyan modot, amivel bongeszobol elolvashatom az e-mailjeimet?
Itt ulok a gep elott, es varom a valaszt. PLZ!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!