Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2024.03.13 -9 2 1626

"Óvszer használata erősen ajánlott."  Igen és ez el is veszi az élmény jó részét!

Előzmény: artist_not_engineer (1623)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.14 0 2 1624

Miért lenne beteg? Tök jó, hogy így meg tudták beszélni.

Óvszer használatával egy csomó fertőzés kockázata csökkenthető.

Előzmény: Rolexfan (1620)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.14 -1 1 1623

A nemi betegségeket nem lehet tisztálkodással távol tartani.

Óvszer használata erősen ajánlott.

Előzmény: pécsiboy (1622)


pécsiboy Creative Commons License 2023.05.14 0 3 1622

Szerinted mindenki beteg aki pénzt ad szexért vagy fogad el? Csak a betegség jut eszedbe? Azt el se tudod képzelni hogy egészséges emberek is űzik ezt a sportot? Nem az útszélikhez járok akik nem tudnak tisztálkodni.

Előzmény: Rolexfan (1620)
pécsiboy Creative Commons License 2023.05.14 0 0 1621

Mikor és hol? kisi1965@freemail.hu

Előzmény: lizzi-l (1619)
Rolexfan Creative Commons License 2023.05.14 -7 1 1620

Hú ez egy elég beteg kapcsolat. Ha fizetős nőkhöz jársz bármikor viszel haza valami fertőzést, az meg, hogy a család, tehát a nejed pénzét is erre költöd több mint furcsa.

Előzmény: pécsiboy (1618)
lizzi-l Creative Commons License 2023.05.14 0 2 1619

Pécsi pár vár: cuckold-ra vagy +1-2 férfit többesre.!

pécsiboy Creative Commons License 2023.05.14 0 1 1618

Ez csak akkor működik, ha megbeszélik és előre lefektetik a játékszabályokat és azt szigorúan betartják. Mi párcserés szexel kezdtük, de a páromnak a betegségei műtétei miatt nincs kedve a szexhez, de engem nem korlátoz benne, mert tudja, hogy ezen okok miatt köztünk se olyan a szex mint lennie kéne, én járok fiúkhoz is lányokhoz is a tudtával, ami a feltétel volt, hogy mindig előre kellet mondanom hova megyek. Sajnos nőkkel már csak úgy tudok találkozni hogy fizetek érte, erre a lóvé a családi költségvetésből kerül ki.

Előzmény: Törölt nick (1615)
bi-tan-go Creative Commons License 2023.05.11 0 2 1617

Annyit azért még hozzáfűznék,hogy nem mindenki képes ezt a felállást elfogadni.Ha nagyon mélyen magamba nézek akkor azt mondhatom kell ehhez egy kis alárendeltségi érzés,némi mazohizmus,némi szenvednivágyás és cuckold vágy ami az előzőek összessége.De ha valakiben az az érzés erősebb,hogy vagy csak az enyém a párom vagy senkié akkor az nem fog működni sőt néha még tragédia is származik belőle.Nem mondom,hogy kellemes érzés annak aki először szembesül ezzel de ha elfogadja,megszereti utána már szinte vágyik is rá.Én sok éve élvezem ezt az életformát és ha belegondolok a nőimnek sem volt nagyon nehéz elfogadni azt,hogy többen is odavannak a puncijáért.

bi-tan-go Creative Commons License 2023.05.11 0 1 1616

Valóban ez a harmadik eset és az a vicces,hogy a saját esetemet elfelejtettem amitől megváltozott az életem és a kapcsolathozvaló hozzáállásom.Ugyanis sok éve a 3.nejem pont ezt csinálta.Amíg én külföldön dolgoztam ő félrekefélt.Először titokban aztán bevallotta és egy idő után elfogadtam mert rájöttem egyrészt ez engem is izgat másrészt meg ő is nagyon igényelte mivel hetekig nem voltam otthon és neki szüksége volt a szexre.Miattam élhettünk volna így még sokáig de bejött a hibapont ami ilyenkor lenni szokott,hogy belehabarodott a bikába és én már kispados lettem a szexben ami viszont már nekem nem tetszett.Így aztán elváltunk de attól kezdve csakis nyitott kapcsolataim vannak.Nincs számonkérés,féltékenység csak az élvezet szabadon és ez a felállás már tetszik.A gyerekeimet így is láthatom hisz már felnőttek és a viszonyom is rendeződött az exemmel(már régóta ő is egyedül él).Régebben még dugtunk is néha pedig volt pasija és érdekes módon velem csalta meg a bikáját :D Szóval lehet nagyon jó egy nyitott kapcsolat is.Tapasztalatból beszélek nem hallomásból és nem általánosságokat mondok.

Előzmény: Törölt nick (1614)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.11 0 2 1615

Viszont nem borul ettől a kapcsolat egyensúlya, hogy az egyik randizni jár, a másik meg játszótérre? Rendszeresen, hónapokon át?

Előzmény: artist_not_engineer (1613)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.10 0 2 1614

Ez harmadik eset :-) Csak az egyik fél kefél félre, de a másik tudtával.

Előzmény: bi-tan-go (1612)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.10 0 2 1613

A tudtával és beleegyezésével a lényeg. Nem kell mindkettőnek aktívan ismerkednie. Simán lehet, hogy az egyik eljár külön a másik tudtával, de a másiknak nincs erre igénye.

Előzmény: bi-tan-go (1612)
bi-tan-go Creative Commons License 2023.05.10 -1 2 1612

Szerintem összekevered a fogalmakat.Ha csak az egyik fél kefél félre azt megcsalásnak,hűtlenségnek hívják.Ha viszont mindkét fél a másik tudtával és beleegyezésével dug mással is és ezt élvezi is az a nyitott kapcsolat.A kettő nagyon nem ugyanaz.Én már 24 éve élek nyitott kapcsolatban a nőimmel de már egyik sem a nejem.Mivel pont az ő hűtlenkedéseik miatt változtam meg de ezek a kapcsolatok már csakis az élvezetekről,élvezkedésekről szólnak.Néha kirándulások,nudizás de ezeknek is főleg a kalandkeresés a lényege.Persze lehet házasságban is így élni de ahogy fentebb írtam ebben meg kell állapodni mindkét félnek.

Előzmény: Törölt nick (1610)
artist_not_engineer Creative Commons License 2023.05.10 0 2 1611

Bárhogy lehet csinálni. A lényeg, hogy minden fél tudtával, és megelégedésére legyen.

Előzmény: Törölt nick (1610)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.10 0 2 1610

Milyen tapasztalatotok van olyan nyitott házassággal, ahol csak az egyik fél nyitott, a másik nem? Úgy értem, az egyiknek vannak rendszeres meg alkalmi külső partnerei, a másiknak meg nincsenek (részben igény, részben lehetőség hiánya miatt).

Törölt nick Creative Commons License 2023.04.13 -1 2 1609

Én 25 éve élek nyitott kapcsolatban és nagyon tetszik.

Előzmény: pécsiboy (1608)
pécsiboy Creative Commons License 2023.04.13 -1 6 1608

Én a párommal huszonéves korunk ota szexeltünk mással, de csak egymás előtt, akkor még az ÖKM ujságba tudtunk ilyenre partnert találni. Párcserés szexxel kezdtük, énn azt hittem magamról, hogy féltékeny vagyok de amikor megláttam először, hogy más pasi nyúl hozzá dugja beleremegtem annyira tetszett, én pedig a hölggyel foglalkoztam közben, aztán kipróbáltuk csak egy másik fiúval hármasba. Ez is nagyon tetszett. Egyik alkalommal én is hozzá nyultam a fiúhoz azóta érdekelnek a fiúk is. Szex idegennel soha nem volt napi szinten, 2-3 havonta egy. De a mi életünk utána teljesen megváltozott. Nem veszekedünk teljes egyetértésbe élünk már így 30 éve.

Rafi 51 Creative Commons License 2020.02.10 0 2 1603

Persze, nem is kesergek ezen. Nem voltunk akkor már egymáshoz valók. Így ennek vége  kellett lennie. Nincs ezzel gond. Ha keseregnék, akkor az utána levő hölgy miatt tenném. 

Előzmény: artist_not_engineer (1602)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.02.10 0 1 1602

De akkor ne keseregj, hogy vége. Neki ez volt az igénye, neked nem. Nem voltatok egymáshoz valók.

Előzmény: Rafi 51 (1601)
Rafi 51 Creative Commons License 2020.02.10 -1 2 1601

Az adj neki szabadságot, dolog megvolt. Annyira, hogy minden hétvégén szinte mással szexelt. Ez neked úgy tűnik, hogy megérte? Azt értsétek meg, hogy nekem nem fér bele. Nem hiszem, hogy minden férfi szereti ha más dugja a párját. Mert nem éppen ez látszik. Aki papucs, kapcsolatfüggő lúzer, stb.azoknak lehet belefér. Meg akiknek ilyen szexuális vágyai vannak. 

Előzmény: bence-60 (1599)
Rafi 51 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 1600

Ha már véleményezünk, akkor az én szemszögemből, egy lúzer vagy, aki mással dugatja a feleségét. Viszont következő mondatod meg azt mutatja, hogy inkàbb Te akartál más lukat. Ugyebár Te vágytál változatosságra. Ha a maradiságról beszélünk... Akkor a nèpesség nagy része maradi? Nagyon bírom, amikor pár ember akinek bejön a nyitott kapcsolat Honti az igét annak, aki máshogy gondolja. 

Előzmény: bence-60 (1597)
bence-60 Creative Commons License 2020.02.10 0 3 1599

Nincs az a lánc vagy lakat amelyel magunkhoz tudnánk láncolni egy nőt. Adjunk neki szabadságot és azt a láncot soha nem tépi szét.Kockázatos de hidd el megéri !

Előzmény: Rafi 51 (1577)
bence-60 Creative Commons License 2020.02.10 0 1 1598

Teljes egésszében egyet értek veled. Vanak betegségek amelyek gyógyíthatlanok:

1. féltékenység

2. szerence játék föleg kátyajáték

3. drog függőség

4. alkohol

5. dohányzás

        Az első ketövel nem érdemes probálkozni az tényleg gyógyithatatlan még a többinél értek mál el sikereket !!!

Előzmény: Törölt nick (1569)
bence-60 Creative Commons License 2020.02.10 0 2 1597

Igen maradi vagy de nagyon !Én speciál imádom a rántott sajtot de 28-29 nap már nem biztos, hogy meg tudnám enni. Két megoldás van változtatok az étrenden és eszek a többi ezer kajából vagy havonta egyszer eszek egyszer !!! Félek ,hogy az meg kevés lesz. 

Előzmény: Rafi 51 (1575)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.02.10 0 2 1596

Nekem a feleségem a második nő az életemben. Volt egy 10 éves kapcsolatom, vele pedig 14 éve vagyunk együtt.

Neki is csak hosszú kapcsolatai voltak.

Mindkettőnknek kimaradt az életéből az ismerkedés, kalandozás.

Ijesztőnek tűnt számunkra a szexuális monogámia életünk végéig. Az érzelmi monogámia az tök oké. Évről évre előjött a téma, hogyan oldhatnánk meg ezt, de aztán semmi konkrét nem történt.

Bő egy éve aztán lett konkrét lehetőség. Azzal minden megváltozott, soha többé nem lesz olyan a kapcsolatunk, mint előtte volt. Sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Minden jobb lett, pedig előtte sem volt rossz. :-) Kinyíltunk, és nem csak szexuálisan. Így negyven felett sok új ismerőst szereztünk. Sokan azt hitték, hogy nemrég jöttünk össze, mert tipikus szerelmespárként működünk.

Viszont kérdés lett, hogy hogyan tovább. Mert a pörgetés jó, a szeretőtartás nem. Mi a közös kalandozással próbáljuk ezt megoldani. "Bármit megtehetsz a másikkal, amíg láthatom, és utána együtt megyünk haza." Meglátjuk, hogyan működik majd. :-)

Előzmény: Rafi 51 (1595)
Rafi 51 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 1595

Beszéltük mi is meg, hogy ki néz ki jól, ki tetszik a másiknak, ha nem lennénk egymással, akkor kivel szexelnénk. De az intím szféránkba nem akartam senkit beengedni. Nem a szex minősége miatt. Így éreztem. Az exem soha nem panaszkodott a szex minősége miatt, soha nem volt szó, hogy kevés lennék. A szex mennyisége sem volt kevès, ezért nem értettem, hogyan tudott erre rápörögni. Azt meg, hogy csak nagyméretűvel találkozott újra, az viszont már jelentett valamit. Végül én is találtam egy csodàlatos nőt, és ő is talált, amit talált. 

Előzmény: artist_not_engineer (1594)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.02.10 0 1 1594

Pontosan. Ez az egész nem fekete-fehér, hanem egy skála.

 

0. Erényöv. :-)

1. Társaságban beszélgethenek más neműekkel.

2. Szabad fantáziálni másokról, és ezeket meg is beszélik.

3. Szabad flörtölni, ismerkedni.

4. Szabad mással szexelni, de csak együtt, egy időben. (Swinger, barátság extrákkal.)

5. Szabadon szabad mással szexelni.

6. Szabad szeretőt tartani.

7. Szabadon szerelmesek lehetnek bárkibe.

 

Aztán vannak még a kiegészítő pontok, mint kötelező beszámolni, tilos beszámolni, az egyik mehet, a másik nem, stb.

Mi megpróbáltuk az ötöst, kicsit belekóstolva a hatosba. Gyorsan megállapítottuk, hogy a szexuális pezsgés jó, az érzelmi vihar viszont káros a kapcsolatunknak. Most a kettes és a hármas pont az, amiben mindketten jól érezzük magunkat, nem éljük meg korlátozásként, ugyanakkor féltékenyek sem vagyunk.

Megfelelő partnerek esetén jöhet a négyes pont. Ismerkedünk, találkozgatunk.

Az érzelmeknek nem lehet diktálni, tehát nem kizárt, hogy valamelyikünk szerelmes lesz másba. Ez totálisan független a szexuális nyitottságtól. Anélkül is bekövetkezhet. Ismerjük saját magunkat, a toleranciánkat, hogy ez nálunk a kapcsolat végét jelentené. Tehát nekünk a hetes pont nem játszik párkapcsolaton belül.

Előzmény: olegnagy (1593)
olegnagy Creative Commons License 2020.02.10 0 1 1593

Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni. Én nem is tartom a saját házasságunkat nyitottnak annak ellenére, hogy időnként járunk swingerklubba és szexelünk másokkal. Szinglikoromból emlékszem, hogy a csajozás idő- és energiaigényes, ezt nem akarom elvenni a családomtól.

Előzmény: artist_not_engineer (1592)
artist_not_engineer Creative Commons License 2020.02.10 0 0 1592

Nekem nem menne a nyitott házasság. Nem a szex miatt, arra nem vagyok féltékeny. Az együtt töltött minőségi időt sajnálom. Gyerekek, család, munka, lakás felújítás mellett egymásra is kevesebb időnk marad, mint szeretnénk. Az is zavarna, hogy a feleségem szeretőt tart, és az is zavarna, hogy én egy szeretői kapcsolat felépítésén dolgozzak, a párkapcsolatom helyett. Tapasztalatból írok. Próbáltuk közös megegyezéssel, teljesen nyitottan. A csak szex nem ment, másik kapcsolatot pedig egyikünk sem akart felépíteni.

Ezért most szex barátságot keresünk párokkal. Ahol mindketten egyszerre, egy helyen, egy időben éljük át a kalandot. Egyikünkben sincs kimaradás érzés. És utána együtt megyünk haza. :-)

Kíváncsian várjuk, hogy mit tudunk kihozni belőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!