Keresés

Részletes keresés

személyzetis Creative Commons License 2001.08.18 0 0 22
gudenus elvtárs, b@szhassuk!
Ez a fasiszta ügyészség bekavart. Nem baj, gudenus elvtárs, majd még győzünk! Addig is dúdolja az Internacionálét, az vígasztal. Wittinghoff elvtárs is azt teszi.
Előzmény: sintra (20)
pedagogus Creative Commons License 2001.08.17 0 0 21
Nem baj, majd jön a Cahal különítmény és felszabadítja Magyarországot.
Előzmény: sintra (20)
sintra Creative Commons License 2001.08.17 0 0 20
nekem aztan tök mindegy, melyik partban van.
az a fontos, hogy svab letere volt mersze ezeket a hazmester proli nyilasokat feljelenteni.

a varosaban jartam mar egy nepszerü vendeglöben, ahol az alagsorban a "Burschenschaft" örjöngött.

Csurka termeszetes szövetsegesei.

csak kar, hogy ezeknek a Hitlerjugend mocskoknak a magyarok is kisebbrendüek.

nyilas (miepes) barataim, ezt a dilemmat hogyan oldjuk meg ?

Előzmény: turul50 (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 18
Valamint cselekedetével kimerítette a természet-, táj- és településrombolás szinte minden lehetőségét. Számtalan ismerősöm volt B.örsön, aki pár év, pár hónap után menekül(t) vissza Bp. még rejtett zugaiba. Hál istennek még vannak ilyenek!
Előzmény: purplerain11 (5)
N.A. Frenkel Creative Commons License 2001.08.17 0 0 17
Sokat tudunk, elvtársam???
Az nem életbiztosítás!
Kérkedni vele, az meg folyamodvány elítélésért.
Itten csak MI tudhatunk sokat!
Előzmény: wizes (16)
wizes Creative Commons License 2001.08.17 0 0 16
Elovastam sajnos mókákat szokásom most szökök!
Sokkkk mindenról tudok -még arról is- de ne pofázzon "idegen"
Világos?
wizes Creative Commons License 2001.08.17 0 0 15
Szűkagyú Barom vagyok.
Ki a személyzetis
Pipa vagyok!
wizes.
N.A. Frenkel Creative Commons License 2001.08.17 0 0 14
A feljelentők alkotják a munkásmozgalom rohamcsapatát.
Hálátlan feladat pedig, akárcsak a "moderátori testületnek" nevezett kápóé, hiszen "jól odacsapni" nem egy népszerű tevékenység - de annál nagyobb lesz a Munkásosztály hálája!!!
Előzmény: személyzetis (13)
személyzetis Creative Commons License 2001.08.17 0 0 13
Bravó, gudenus elvtárs!
A Mi feljelentgetőink általában ilyenek. Egyenesek és gerincesek. A Párt nagyon hálás nekik, és Önön keresztül állást is foglal mellettük. Nagyon jól írta, gudenus elvtárs: "egy egyenes, gerinces ember mellett akartam allast foglalni. Anelkül, hogy ismernem. " Nagyon örülök, hogy megbízik a Pártban, ugyanis a Párt Ön helyett is nagyon jól ismeri Wittinghoff Elvtársat. Megértjük, hogy Ön ilyen elvtárs mellett akar állást foglalni és ezt az állást el is foglalhatja a Párt segítségével. Hogy ez milyen állás lesz, azt még nem tudom, de ha 2002-ben győzünk, akkor nyugdíjas. Csak így tovább, gudenus elvtárs. Pártfegyelem!
személyzetis

u.i. Személyesen is nagyon hálás vagyok egy ilyen gerinces feljelentő elvtársnak, tisztelt gudenus elvtárs. Egy Ön által is ismert nick megsértette az Ön egyik liberális elvtársának közmondásos érzékenységét, aki azonnal följelentette. Az a fasiszta azóta minden hozzászólására azonnali válasz kap:
" FIGYELEM!
Ön nem jogosult hozzászólás küldésére. Az adminisztrátor, vagy a fórum moderátora
megvonta Öntől a hozzászólási jogot. "

Előzmény: sintra (9)
rocky Creative Commons License 2001.08.17 0 0 12
Sintra,

Nekem elég kiterjedt sváb rokonságom van, de egyiknek sem jutott eszébe egy olyan párt tagja lenni, ill. arra szavazni, amely egyik prominens tagjának egyik igen ismert felmenöje vezette azokat a különleges belügyi egységeket, amelyek végrehajtották a svábok kitelepítését (Budaörs sváb lakosságának legnagyobb részét kitelepítették 1945 után), ill. amely egyik képviselöje pont az egyik legnagyobb önkormányzatban lefasisztázta a németeket stb. Ezek után inkább azon kellene elgondolkozni, hogy Wittinghoff sváb-e, mert ha igen, akkor inkább a svábokkal kellene sorsközösséget vállalnia, s nem a svábság ellen törvénytelen, eröszakos, véres, stb. eszközökkel fellépö, az SZDSZ-ben tömörülö ÁVH-s, szélsöbalos, "antifasiszta", stb. csürhével. Budaörsi sváb (valódi sváb!!!) rokonaim legalábbis leköpik és megvetik a manust. Nyugodj meg, hogy 2002-ben pont ezért nem lesz sima ügy az újraválasztása, mert már mások is kezdik nyíltan felvetni ezeket a kérdéseket. A fenntiek detto állnak Kunczére.

Előzmény: sintra (-)
rocky Creative Commons License 2001.08.17 0 0 11
És kevesebb a helyi etnikum, amely kirabolja, feltöri, stb. a házakat....
Előzmény: Szabadelvue (7)
alfredoo Creative Commons License 2001.08.16 0 0 10
Szabadelvu

1. Kozelebb van Budahoz i.e. nem csak Budapesthez. Gondolom erzed a kulonbseget.

2., A budaorsi bevasarlokozpontokban rengeteg Miep-est lattam vasarolni. Amikor talalkoz-
nak egymassal lesunyjak a szemuket es atmennek a masik oldalra.

3., Ugyanilyen tapasztalataim voltak a kuplerajban is.

Előzmény: Szabadelvue (7)
sintra Creative Commons License 2001.08.16 0 0 9
Vegülis en , egy egyenes, gerinces ember mellett akartam allast foglalni.
Anelkül, hogy ismernem. Csak egy ujsagcikket olvastam rola.

Sajnalom,hogy mocskolodasba fordult megint minden.

Tamas ! Maradjon ilyennek ! majd a JoIsten meghalalja !

Tamás Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8
Csak a miheztartás végett: Budaörs város. :-)))
Szabadelvue Creative Commons License 2001.08.16 0 0 7
"az emberek sokkal inkább szeretnének lakóingatlant szerezni Budaörsön, mint Érden. "
- ez régen is mindig így volt, raktárváros nélkül is ... egyszerűen jobb a fekvése, közelebb van BP-hez, és régebben még természetesebb volt ott is a környezet ...
Előzmény: purplerain11 (5)
mpd Creative Commons License 2001.08.16 0 0 6
He? Ki emlegeti Mucsát? Mucsai bunkóság = bicskanyitogató sértés.
Afféle pesti bunkóság.
Előzmény: purplerain11 (5)
purplerain11 Creative Commons License 2001.08.16 0 0 5
Igen Gis, Ő az a polgármester, aki meglátta a jövő útját és felvirágoztatta a várost, amelyik ilyen módon egy lepusztult alvóváros helyett (lásd Gyál vagy Érd) egy fejlett, jómódu várost varázsolt a polgártársaknak. Példát lehet róla venni.
Bizonyítékom, hogy a budaörsi lakások ingatlanárai messze az érdiek (és a gyáliak ) felett vannak, tehát az emberek sokkal inkább szeretnének lakóingatlant szerezni Budaörsön, mint Érden. Tehát amit Te sugallni akarsz, az egy mucsai bunkóság.
Előzmény: Törölt nick (3)
Szabadelvue Creative Commons License 2001.08.16 0 0 4
ő már tudja, hogy merre van előre ... A fradi ideje lejárt ...
Előzmény: sesebese (2)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.16 0 0 3
Anyám, ez az a Wittonghoff, aki szétb......ta a teljes települését bevásárlóközpontokkal, autópálya le- és felhajtók tucatjaival, raktár- és logisztikai bázisokkal, ahol a sokadik főépítész távozik 10 éven belül? Azért ez sújjjos!
Előzmény: sesebese (2)
sesebese Creative Commons License 2001.08.16 0 0 2
nem kellett ehhez kurázsi, megírni egy feljelentést, 8 zsidó szervezetet után, önálló gondolattal...

nem kurázsi, hanem pártfegyelem! ezt a feladatot kapta

remélem, Budaörsön minden tiszta, semmi zűrös ügy nincsen, ha ilyen remek ember a Bürgermeister

Előzmény: sintra (1)
sintra Creative Commons License 2001.08.16 0 0 1
miert tesz ilyet egy svab falu polgarmestere ?

kurazsi ? van ma ilyen ?

jarlaxe Creative Commons License 2001.08.16 0 0 0
Valszeg még tette magáévá a KádárPolgári gondolkodás alapelveit. De hát ilyenek ezek az idegenszívűek :)))
Előzmény: sintra (-)
sintra Creative Commons License 2001.08.16 0 0 topiknyitó
Ahogy olvasom, Ön feljelentest tett a Miep ellen.
Ön is valoszinüleg svab, mint en, az ön közsegeben egy kedvelt etteremben en mar talalkoztam

Kedves Tamas ! le a kalappal ! nem fel Ön ?
Mostanaban nem ildomos egyenes gerincü embernek lenni !

Tartson ki !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!