Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 396
"Ha Gorbacsov nem látja olyan tisztán az únió helyzetét és nem dönt úgy, ahogy ezek után ép ésszel dönteni tudott, Antall nem is úszta volna meg ép bőrrel az akciót"


Az a Gorbacsov aki meg akarta oletni a papat, megmentette Antall eletet?

Vagy csak ugyanolyan amerikaban adjunk el konyvet, legyunk gazdagok hir az is mint ez volt?
Előzmény: Aradi Zoltán (295)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.11 0 0 395
van nekije már vagy 12 éve.
Ebből akarsz megélni ?
:-))))))))))))))))
Előzmény: fenerossz (394)
fenerossz Creative Commons License 2003.10.11 0 0 394
Na ja. Az egyik legszebb jobboldali merényletelmélet, amikor az egyik elmebeteget kötőtűvel támadták meg az ablakon keresztül.
Előzmény: Törölt nick (393)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.11 0 0 393
a merénylet elméleteknek nagy hagyománya van a jobboldalon. Ez atopic itt éppen a Lámpavasdemokrata nagy beégése...
geszthi Creative Commons License 2003.06.16 0 0 392
Ezek a komcsik mar csak ilyenek, semmitol sem riadnak vissza....lam most is.

Erdekes megnezni ez a hir mikor jott elo a Het altal...

geszthi Creative Commons License 2003.02.06 0 0 391
"A Hét szerkesztőségének nyugodt a lelkiismerete...

"CIA tudomást szerzett a tervezett akcióról, és -vélhetően a merénylő likvidálásával- megakadályozta azt.

Míg a belügyi tárcát és a titkosszolgálatokat egy személyben felügyelő Boross Péter úgy nyilatkozott, hogy nincsen tudomása az ügyről..."

Ertitek?! Egy kulfoldi titkosszolgalat magyar foldon hajtott vegre gyilkossagot!

Miert hoztam most ezt fel? Nem is tudom, nem is tudom...

Termeszetesen nincs kapcsolat, hisz minket ugysem erne (terrortamadas) tamadas....
Kulonben is tolunk tavol al az eroszak alkalmazasa.

NO mindegy igaz se volt. De azert "A Hét szerkesztőségének nyugodt a lelkiismerete...")

parabel Creative Commons License 2001.09.30 0 0 389
Ne vegyétek meg! 1 kalap sz@r! És kidobott pénz!
doncike Creative Commons License 2001.09.29 0 0 388
A nagy rumliban megjelent Magyarországon egy könyv, aminek "Az Antall József elleni merénylet" a címe.

Az index könyvkeresője szerint műfaja krimi/kalandregény, szerzője az a Bárány János, akiről itt már volt szó.

Az amazon.com-on továbbra sincs nyoma olyan új könyvnek, amelynek cimében az "Antall" szó szerepel, pedig Brády augusztusra ígérte, most meg már majdnem október van.

pindiy Creative Commons License 2001.08.11 0 0 387
Nem kedves Iroda, tudtam, hogy nem igaz.
Előzmény: Tájékoztató Iroda (384)
doncike Creative Commons License 2001.08.11 0 0 386
A ma délelőtti ismétlésben láttam, hogy a héten valamelyik reggel a Napkelte vendége volt Brády (a Kapu főszerkesztője) és egy "bizonyíték": egy Vida (Imre?) nevü ember, akit mint Antall egykori tanácsadóját (egyszersmind családi barátot) mutattak be. Később kiderült, hogy a miniszterelnöki kabinet egyik (mezei) munkatársa volt.

Brády nem válaszolt arra a kérdésre, hogy tényleg Bárány regénye (szinopszisa) lenne a forrás.
Vida kicsit kibővítve előadta azt, amit már Horváth Balázstól is hallottunk: Antall gyakran a folyosón vitatott meg fontos ügyeket. Hozzátette, hogy az az államhatalom magas pozícióin még mindíg hemzsegtek a KGB-sek és az oroszoknak bögyében volt Antall, mert átengedte a kivándorló zsidókat és feloszlatta a VSZ-t.

Forró Tamás eztuán újból Brádyt kérdezte: milyen bizonyítékai vannak. Brády erre előadta a ravasz újságírót, sejtetni engedte, hogy van még valami a tarsolyában, meg hogy majd meg fog jelenni az a könyv (aminek egyébként se a szerzője, se a címe nem ismert).

prenotalis Creative Commons License 2001.08.10 0 0 385
Úgy tűnik a topic nyitója ezúttal is alaposan belegyalogolt a gereblyébe. :)
Előzmény: Törölt nick (379)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2001.08.10 0 0 384
Ti most belső vagy külső késztetést éreztek arra, hogy mindig és mindenképp megvédjetek minden ügynököt?
Mert ugye, lehetett volna erre a hírre azt is mondani,hogy nem hiszem el, amit az a fickó mond. De te azzal, hogy humorosan elintézed, egyúttal azt sugallod, hogy az egész ügynök-, és kém probléma nem is létezhet, csak az összeesküvés elméleteket gyártó sötét jobboldal képzelődése vagy manipulációja az egész.
Előzmény: pindiy (383)
pindiy Creative Commons License 2001.08.10 0 0 383
Biztos ő volt az egyik, hogy ennyire tuggya.
Vagy az ügynökök tán kitüzőt viseltek, amin ez lyól volt olvasható::)))
Előzmény: Tájékoztató Iroda (382)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2001.08.10 0 0 382
A mai Blikkben nyilatkozott egy férfi, aki Antall tanácsadója volt, és azt mondta, hogy a sztori elképzelhető, mert Antall körbe volt véve KGB ügynökökkel, sőt egy miniszterétől is azért kellett megválnia, mert még minisztersége alatt is spinokodott a ruszkiknak!
Nevet nem mondott, nincs valakinek tippje?
kerdojel Creative Commons License 2001.08.07 0 0 381
Kiderult mar hogy akarta meggyilkolni a nyomorult KGB az akkori miniszterelnokunket? Vagy bukott a tema, es az otleteket a "KGB meg akarja gyilkolni Orban Viktort" osszeeskuveselmetetkidolgozobizottsagnal kell leadni?

sotetbunkokerdojelbacsi

kerdojel Creative Commons License 2001.08.06 0 0 380
Kedves Kvant_II,
nem tudom nem eszrevenni a kettonk kozt bimbozo erzelmi kapcsolatot, Vajh minek koszonheto? A szegyenkezesnek a rut dolgok miatt, es a szep tettek iranti becsvagynak?
A regi kozmondasoknak mindig van ertelmuk.
Hozzaszolasaim tulnyomo tobbsege idetlen ideak ertelmezhetetlenul megfogalmazott hianyos gyujtemenye. Annak orulok, hogy nem en vagyok okolhato betegsegedert.
Annyit mindenesetre elmeselhetnel, hogy kerult ide a futyulos barack es Mucsa. Talan futyulos barackkal probalta megmergezni a KGB a miniszterelnokunket?
Mindenesetre legy buszke szukebb hazadra es ne aggodj, ha masok korholnak, gyulolnek, es ezt ki is fejezik, fordulj a lelkukhoz, nezz a melyere, es lasd, milyen emberek! Akkor rajossz, hogy a rolad alkotott velemenyuk miatt nem kell nyugtalankodnod.
Miert kene elvarnom barmifele bocsanatkerest a Kaputol vagy a Hettol? Nem ertem. En csak halas lehetek nekik.

egy remenytvesztett
sotetbunkokerdojelbacsi

Igen, latom apamat a hoban terdel,
es razza a zokogas,
igen, latom rajta hogy megkonnyebult,
ez sem volt lazadas....

Ps: Sajnos penteken egy kicsit tulzottan le voltam terhelve ahhoz, hogy beszelgetesunk eddigi magas szinvonalat tartani tudjam. Baar, ez valszeg most sem sikerult...:(

Előzmény: Kvant_II (378)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.03 0 0 378
Kedves kerdojel batyam, nem tudom, ki lehetett az a sotet gazember, aki azt allitotta neked, hogy en utalnalak teged, de lelkiismereted megnyugtatasa celjabol szeretnem ehelyutt nyomatekosan leszogezni, hogy errol szo sincs. En - mint azt mar emlitettem - hosszu ideje a tiszteloid kore sorolom magamat, igy, bar - ahogy azt mar szinten emlitettem - onostorozasaid kapcsan nem szandekozom vitaba szallni veled, a tovabbiakban is igyekszem majd megragadni az idoket es az alkalmakat (ahogy az osmagyar Jezus Krisztus fogalmazott egy helyen, amikor meg parthus herceg volt), hogy nagyrabecsulesemrol biztositsalak. Itt hasznalnam ki a lehetoseget egyebkent, hogy gratulaljak neked az altalanos iskola sikeres elvegzesenek okan. Ez a teljesitmeny itt nalunk Mucsan szinte megfoghatatlannak szamit, hiszen errefele elvalaszthatatlan jobaratom, mpd szomszed szamit a legmuveltebbnek a maga ket altalanosaval, az sem iskola, hanem istallo.
Szeretnelek tovabba megnyugtatni, hogy ezuttal eszem agaban sem volt semmifele elirasodba belekotni, pusztan olthatatlan tudasszomjam vezetett eme geran-tologiai kerdes felvetesehez, hiszen amennyiben a tovabbiakban jomagam is szeretnem ezt a megszolitast alkalmazni, akkor sarkallatos kerdes, hogy melyik a helyes irasmod. A "gerdu gerd eszt, veli her gerdi gerdu niszt" mondat ertelmezeset viszont tovabbra sem velem felfedezni, bar lehetseges, hogy ebben a nyelvben az effajta reges-regi kozmondasoknak nincs semmilyen jelentesuk.
Ugyszinten biztosithatlak arrol, hogy betegsegem az orvosi diagnozis szerint semmifele kohezioban nincs a te munkassagod tanulmanyozasaval, leven szo egyszeru virusfertozesrol, am amennyiben megis igy lenne, semmikeppen nem mulaszthatunk el palyazatot beadni az ezevi orvosi Nobel-dijra. Mindossze lehetosegeimhez merten igyekszem az asztaltarsaknak megadni azt a tiszteletet, mely szerint kisse attanulmanyozom a hozzaszolasaikat, mielott egy varhatoan hosszabb idotartamu beszelgetesbe elegyednek veluk.
Ami a bort illeti, itt Mucsan a futyulos barack szamit nemzeti italnak, leginkabb ezt fogyasztjuk a Kesdobaloban es a kornyek elokelobb helyein, poharbol, uvegbol, hordobol, gemeskutbol egyarant. Mucsai mivoltombol kilepve azonban egyszerre antialkoholista valik belolem, akinek a kedvence a szensavmentes asvanyviz. Termeszetesen nem mulasztom el, hogy ma ebednel emeljem majd poharam a te egeszsegedre is.
Oszinte orommel tolt el, hogy szinte teljesen egyezik a velemenyunk, bar a szinte szo kisse elbizonytalanit, igy mindenekelott jo volna egyertelmuve tenni, hogy mi az amiben egyeterteni lehetek veled szerencses, es mi az, amiben nem. Szereny velemenyem szerint ugyancsak kifejezetten hasznos lenne, ha rogzitenenk, hogy mi is az az "ezt", amit itt valaki leirt (azzal kiegeszitve, hogy a KGB-nek tudomasa szerint nem sok oka lehetett megolni Antallt), es ennek kapcsan azzal vadoltak meg, hogy vedi a KGB-t. Vegezetul nem egeszen ertem, hogy amennyiben nem varod el a bocsanatkerest, akkor szerinted miert kerjen bocsanatot az ujsag olvasoitol, a Het meg a nezoitol. Egyebkent jomagam sem varok semmifele bocsanatkeresre, csupan a tema lezarasanak egyik lehetseges modozatakent emlitettem, mert hogy pillanatnyilag szereny meglatasom szerint lebeg az ugy, akar Mohamed koporsoja.
Előzmény: kerdojel (377)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.03 0 0 377
Kedves Kvant_II,
muvelt??? Egy sotet bunko??? Itt valami nem stimmel. (Ugyan most mar sikerult elvegeznem az altalanos iskolat, efelett erzett jogos buszkesegemben sem allitottam soha hasonlot)

Sajnalattal kell kozolnom, hogy az adott nyelven a tanito sem geran, sem garen. Van ilyen. Egyebkent a geran a helyes. Az a mondat pedig csak egy reges regi kozmondas. Tudod, sajnos sok elutesem van (ebben talan pvc ver egyedul), de azert szomoru, hogy ha vki allando jelleggel ebbe kot bele.
Szo sincs idegen nyelvrol, az osmagyar Jezus Krisztus is kb. ezt beszelte, mikor meg parthus herceg volt. A magyar nyelvre egyebkent sokban hasonlit, pl. az egyik hasonlo vegzodest maris megfigyelhetted.

Termeszetesen alaposan tanulmanyoztam munkassagodat

Ahha. Akkor a betegseged oka is megvan mar:)) Ha ram hallgatsz, ne tedd, az en gyomromat is megfexi, egy pohar jo bor a hegyoldalban, pinceben, vagy a szoloben sokkal jobb es egeszsegesebb.

Szinte teljesen egyezik a velemenyunk. Most mar csak azt kellene megtudnom, hogy szerinted vedi az a hozzaszolo a KGB-t, aki leirja ezt, azzal kiegeszitve, hogy a KGB-nek tudomasa szerint nem sok oka lehetett megolni Antallt?
Mellesleg, en nem varom el a bocsanatkerest, kerjen bocsanatot az ujsag olvasoitol, Het meg a nezoitol. Nekem csak hasznot hozott, mikor beszelhetnek meg egy hozzad hasonloan szikrazo elmeju nickkel?

sotetbunkokerdojelbacsi

Ps: ne utalj mar ennyire:)

Előzmény: Kvant_II (375)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.03 0 0 376
Kedves kerdojel batyam, igeretemnek megfeleloen kiserletet teszek elozo hozzaszolasom befejezesere, amelyet a burokrata fafejuseg, valamint feletteseim kapitalista vilagszemlelete a tegnapi nap folyaman megakadalyozott. Muveletlesegukre mi sem jellemzobb jobban, mint hogy hiaba probaltam oket a tema jelentosegevel, valamint a Sotet Bunko Kerdojel varazsszavakkal meggyozni.
Ados vagyok meg tehat a Piritos kartars okfejtesevel kapcsolatos velemenyemmel, amelyet tomoren ugy tudnek osszefoglalni, hogy mivel Piritos kartars allandoan hazudozik, ezert nyilvanvaloan most sem mondhatott igazat. Ezt, marmint hogy Piritos kartars allandoan hazudozik, magatol az igazmondo eomer gazdatol, a tenyek koronazatlan kiralyatol hallottam, nem is egyszer, igy hat valosagtartalmahoz ketseg sem ferhet, kulonosen, ha figyelembe vesszuk, hogy eomer gazda az esetek tulnyomo tobbsegeben meg azt is tudni szokta, hogy en eppen mire gondolok, es milyen szandekok vezetnek. Szereny velemenyem szerint Piritos kartarsra ilyen modon kar is tovabbi szavakat vesztegetni.
Sajnalattal hallom, hogy Fotitkar elvtars es beosztottai mindeddig nem erdemesitettek arra, hogy jutalomban reszesitsenek, am miutan ismert, hogy nagy hangsulyt fektetnek az onkritikara, amiben pedig te igen nagy gyakorlattal rendelkezel, en nem itelem kilatastalannak a helyzetet. Igazabol en ugyan nem rajuk gondoltam, hanem a nemfujjlibsi elektronikus kurucokra, akik itt randaliroznak a forumon kozottunk (es valoban nem jobbak a Kosane vasznanal). Sajnos azonban tudomasom szerint eddig meg senkire nem sikerult hitelt erdemloen rabizonyitani, hogy partutasitasra es/vagy anyagi ellenszolgaltatas fejeben terjesztene nezeteit a forumon, ami alatamasztja elozo hozzaszolasban megfogalmazott szereny allaspontom eletkeptelenseget.
Előzmény: Kvant_II (375)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.02 0 0 375
Kedves amuzgaremekerdojel batyam, koszonom a szives felvilagositast, ha esetleg eddig meg nem adtam volna hangot afeletti oromomnek, hogy egy ilyen muvelt valakivel lehetek szerencses tarsalogni, akkor most okvetlenul igyekszem ezt a mulasztast potolni. Kimondhatatlan orommel toltene el a szivemet viszont, ha megtudhatnam, hogy a "tanito" szo megfeleloje a szobanforgo nyelvben vajon "geran", avagy "garen", merthogy mindket valtozatban leirtad (az allas felidoben 2-1), valamint szinten balladai homaly fedi egyelore a "gerdu gerd eszt, veli her gerdi gerdu niszt" mondat jelenteset, am bizom abban, hogy hamarosan fenyt deritesz ezekre is, en pedig abba az illuzioba ringathatom magamat, hogy megtettem az elso lepeseket egy idegen nyelv elsajatitasanak rogos utjan.
Ki kell igazitsalak azonban azon a ponton, mely szerint Piritos velemenyere valo reagalasoddal vivtad volna ki figyelmemet, hiszen en mar hosszu ideje tiszteloid minden bizonnyal nepes taboraba vagyok bator sorolni magamat, meg ha ennek eddig nem is allt modomban hangot adnom. Termeszetesen alaposan tanulmanyoztam munkassagodat, mielott meg mertelek szolitani, es orommel ujsagolhatom, hogy szereny meglatasom szerint kedelyes beszelgetesunk ugyszolvan teljes egeszeben meg szerenyebb elozetes varakozasaimnak megfeleloen alakul, nem hiaba voltam kifejezetten bizakodo allasponton tiszteletre melto szemelyeddel kapcsolatban.
Rendkivuli megbecsulesnek tartom tovabba, hogy erdeklodest mutatsz tiszteloid velemenye irant, ezert megprobalom kezdetleges gondolataimat tomoren osszefoglalni. Altalanos meglatasom szerint nem szerencses, ha valaki, jelen esetben a Kapu cimu ujsag foszerkesztoje (nota bene szereny szemelyemnek masfel hettel ezelott meg fogalma sem volt arrol, hogy letezik ilyen nevu ujsag, a szoban forgo foszerkeszto pedig a vilagon van), nagy nyilvanossag elott olyan kijelentesekkel all elo, amelyekhez nem mellekeli ott helyben az ezt alatamaszto bizonyitekokat is. Erre a muveletre a kesobbiek soran ugyan meg sor kerulhet, de a foldi halandoban ilyenkor ohatatlanul felmerul a kerdes, hogy amennyiben az illeto rendelkezik bizonyitekokkal, akkor vajon mi akadalyozza ot abban, hogy ezeket nyilvanossagra is hozza. Ha jol sikerult kihamoznom, az emlitett foszerkeszto bizonyos ide vonatkozo konyvre hivatkozott, amely hamarosan jelenik meg Amerikaban, ezzel kapcsolatban viszont a legutobbi hiradasok azt allitjak, hogy mindossze egy regeny, a szoban forgo foszerkeszto pedig tudomasom szerint eddig nem cafolta, hogy ertesulesei ezen konyv tervezetebol szarmaznanak. Jomagam ezert pillanatnyilag varakozo allaspontra vagyok bator helyezkedni a kerdesben, varvan vagy az emlitett konyv megjeleneset, amelybol a foldi halando talan megismerheti az allitolagos bizonyitekokat, vagy az emlitett foszerkeszto barmilyen formaban torteno elnezeskereset, miszerint egy felreertes kovetkezteben, avagy szantszandekkal (politikai zavarkeltes, a lap peldanyszamanak novelese, szereplesi vagy stb.) felretajekoztatta a kozvelemenyt. Bar tapasztalatom szerint az ilyen jellegu elnezeskeresek ritkak, akar a torokmezben a janicsar.
Sajnos az ido hianyaban a tobbi kerdesedre es felvetesedre ez ido szerint nem tudok valaszolni, de amennyiben a holnapi nap folyaman erre lehetosegem nyilik, nem fogom elmulasztani. Addig kerem szives turelmedet.
Előzmény: kerdojel (373)
Kagakusha Creative Commons License 2001.08.02 0 0 374
"Fotitkar elvtars es tarsai szoktak a fujjlibsi hozzaszoloknak osztani az utasitasokat es a jutalmakat (en sose kapok:( ), viszont ilyet sose lattam a jobboldalon. "
Oda is ugyanők osztják, csak valószínűleg ott helyben. :-)
Előzmény: kerdojel (373)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.02 0 0 373
Amuzgareme garen, (kedves tanitom)
idegen szavakat csak akkor szoktam hasznalni, ha a beszelgetotarsam is azt teszi:)

Igy, a gehvhaje szobhi (reggeli kave) utan is azt kell mondanom: Vellah (allahra), tevedsz. A sajat velemenyedre is kivancsi vagyok, veli (de) arra is, hogy mi a velemenyed Piritos velemenyerol. Ha jol emlekszem, Piritos velemenyere valo reagalasommal vivtam ki figyelmed (mely nem kis buszkeseggel tolt el).

Haat, az a gond, hogy a jelek szerint nem ugyanazokat a hozzaszolasokat olvassuk:) Fotitkar elvtars es tarsai szoktak a fujjlibsi hozzaszoloknak osztani az utasitasokat es a jutalmakat (en sose kapok:( ), viszont ilyet sose lattam a jobboldalon.

Szvsz maradjunk annyiban, hogy egyikunk sem jobb a Deakne vasznanal.

sotetbunkokerdojelbacsi

Előzmény: Kvant_II (372)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.02 0 0 372
Kedves kerdojel batyam, boritsunk fatylat a feledes homalyara, ahogy ezt mondani szoktak, es inkabb azt aruld el, hogy vajh mit jelentenek ezek a ketsegkivul valamely idegen nyelven megfogalmazott szoszerkezetek, amelyekkel utobbi hozzaszolasaid at vannak szove, restellkedve kell ugyanis bevallanom, hogy nem ertem oket teljes egeszeben. En alapvetoen csak magyarul tudok, azt is mucsai tajszolasban beszelem, es mint arra alant a nyelvtanfolyam kapcsan utalasokat is tettem, ezen a teren is van meg hova fejlodnom.
Ami Piritos kartars elmeletevel (miszerint a hiszterolibsi kennel itt vedi a KGB-t), valamint az itt keletkezett nagyszeru elmeletekkel (melyek leirjak, hogyan is merenyelte meg Antallt a KGB) kapcsolatos kerdeseidet illeti, azokert sajnos a felelosseget nem tudom vallalni, bar meg vagyok gyozodve arrol, hogy nem is ezt vartad tolem, hiszen meg a gondolata is tavol alljon tolem annak, hogy azt feltetelezzem rolad, miszerint te itt engem szembesiteni szeretnel mindenfele nemfujjlibsi asztaltarsak elmeleteivel. Esetleg ha az egesz merenylet-uggyel kapcsolatos sajat velemenyemre volnal kivancsi, mellozven mindenfajta egyeb elmeletre valo kitekintest, azt nagyon megtisztelonek tartanam, am sotet gyanu kinoz arra nezvest, hogy ez teged nem erdekel, es ezert szomoru az en szivem.
Vegezetul nem tudom, kitol hallottad azt, miszerint a fujjlibsi tasztaltarsak eleve ostobabbak lennenek a nemfujjlibsi tasztaltarsaknal, de ez az en szereny velemenyem szerint minden alapot nelkulozo megallapitas. A nemfujjlibsi tasztaltarsak keptelenek az onallo gondolkodasra, azt szajkozzak, amit a partirodan a szajukba adtak, eszervekkel nem lehet hatni rajuk, igazi terepuk a primitiv szemelyeskedes, es eddig meg csak pozitiv jellemvonasaikat soroltam fel. Ezeket a velemenyeket szamos klasszikus es fuggetlen szerzo munkassagabol emeltem at, igy tehat a magam reszerol tovabbra is a racionalisan gondolkodo es targyszeruen ervelo fujjlibsi tasztaltarsak velemenyet tekintem iranyadonak.
Előzmény: kerdojel (371)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.02 0 0 371
Amuzgareme geran,
nagyon sajnalom, hogy helytelenul fogalmaztam, bizonyara a figyelmetlensegem az oka, meg a gehvhaje szobhi hianya. Elnezest kerek.

Veli akkor itt a nagy lehetoseg, hogy elmeseld, mit is gondolsz Piritos azon elmeleterol, miszerint a hiszterolibsi kennel itt vedi a KGB-t. Meg azokrol az itt keletkezett nagyszeru elmeletekrol, melyek leirjak, hogyan is merenyelte meg Antallt a KGB. Persze, csak ha akarod.

Amugy a fujjlibsi tasztaltarsak termeszetesen eleve ostobabbak a nemfujjlibsi tasztaltarsaknal, igy nem ertem, hogy hogyan gondolhatod azt, hogy toluk megtanulhato, hogyan kell mindenfajta elfogultsagtol es kettos mercetol mentesen megnyilvanulni.

sotetbunkokerdojelbacsi

Előzmény: Kvant_II (370)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.02 0 0 370
Kedves kerdojel batyam, merhetetlenul fajlalom, amiert hozzaszolasaimat ugy ertelmezed, hogy allandoan tudatni szeretnem veled, hogy hulye vagy. En mindig a legteljesebb tisztelet hangjan beszelek hozzad, es nem egy alkalommal tettem kifejezetten elismero megallapitasokat szemelyeddel kapcsolatban. Az irantad erzett merhetetlen nagyrabecsules azonban tobbnyire megakadalyoz abban, hogy vitaba szalljak veled, amidon dehonesztalo jelzokkel illeted magadat.
Sajnalattal kell megallapitanom tovabba, hogy minden bizonnyal felreertelmeztem az alabbi kijelentesedet, mely szerint

neked, es Piritosnak teljes mertekben igazad volt. Antallt tenyleg meg akartak merenyelni,
a hiszterolibsi kennel tenyleg vedte a KGB-t, stb.

ez ugyanis az en szereny ertelmezesemben azt jelenti, hogy en Piritos kartarshoz hasonloan azt allitottam, hogy Antallt tenyleg meg akartak merenyelni, a hiszterolibsi kennel tenyleg vedte a KGB-t, stb., vagy legalabbis valamilyen formaban egyetertesemrol biztositottam volna Piritos kartarsat ezekkel a kijelenteseivel kapcsolatban. Ezert, miutan tanulatlansagom okan szives elnezesedet kerem, unnepelyes igeretet teszek neked, mely szerint holnaptol beiratkozom egy magyar nyelvtanfolyamra, hogy az esetleges hasonlo felreerteseket a jovoben el tudjam kerulni.
Utolso ket kerdeseddel kapcsolatban tovabbra is olyan ketsegek gyotornek, mely szerint en ezekre valamikor mar szerencses lehettem valaszolni. Nem tudom, vajon az alabbi idezet kozelebb visz-e a megoldashoz?

Ami a kerdesedet illeti, a dolog termeszetesen mindenkire vonatkozik, am ketsegtelen az, hogy jomagam, gyarlo ember leven tobbnyire csak az altalad fujjlibsiknek titulalt asztaltarsak hozzaszolasai kapcsan szoktam szovatenni, ami rendkivul csunya dolog tolem, minekutana ezaltal ketsegkivul megvalositom a kettos merce, idegen neven double standard buntettet. Ilyenkor altalaban gyotro lelkiismeretfurdalasom szokott tamadni, amelyet tobbnyire azzal csillapitok, hogy beleolvasgatok az altalad fujjlibsiknek titulalt asztaltarsak hozzaszolasaiba, amelyekbol megtanulhato, hogyan kell mindenfajta elfogultsagtol es kettos mercetol mentesen megnyilvanulni.

Előzmény: kerdojel (369)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.02 0 0 369
Amuzgareme geran,
mivel legutobbi keresemre:

Esetleg elmeselhetned, hogy mi a velemenyed Piritos kartars okfejteserol, miszerint itten vedik a KGB-t. Rendkivul erdekelne.

nem tul komolyan reagaltal, ezert ugy gondoltam, hogy felesleges a tovabbi beszelgetes. Azt magamtol is tudom, hogy hulye vagyok, nem kell allandoan tudatnod velem.

Egyebkent egy masodpercig sem allitottam, hogy te itt azt allitottad volna, hogy Antallt tenyleg meg akartak merenyelni, a hiszterolibsi kennel tenyleg vedte a KGB-t.
Ezeket Piritos olvtars allitotta. Az stb-tviszont fenntartom:)

Amugy, a szemelyeskedesek miert csak az en hozzaszolasomban bantjak a lelked? A hiszteropopsi hozzaszolasokban miert nem?

sotetbunkokerdojelbacsi

Előzmény: Kvant_II (368)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.02 0 0 368
Kedves kerdojel batyam, jokivansagaidat ezuton is tisztelettel koszonom, gyogyuloban vagyok. Nem kis megrokonyodessel olvasom viszont azt, miszerint en itt azt allitottam volna, hogy Antallt tenyleg meg akartak merenyelni, a hiszterolibsi kennel tenyleg vedte a KGB-t stb. Oszinten be kell vallanom, hogy eddigi hozzaszolasaimban ehhez meg csak arnyalataiban hasonlo kijelenteseket sem veltem felfedezni, de bizonyara en voltam a figyelmetlen, es te majd mindjart eloallsz azokkal a bizonyitekokkal, amelyek alatamasztjak, hogy valoban ilyen allitasok hagytak el a billentyuzetemet. Bizom benne, hogy nem hagysz sokaig ketsegek kozott vergodni, mert a betegseg kapcsan kisse legyengult szervezetemet ez most alighanem felettebb megviselne.
Előzmény: kerdojel (366)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.02 0 0 367
Ps2: Remelem, hogy a betegseged teljesen sikerult kiheverni.

Jo egeszseget kivan
sotetbunkokerdojelbacsi

Előzmény: kerdojel (366)
kerdojel Creative Commons License 2001.08.02 0 0 366
Kedves Kvant_II,
elnezest kell kernem toled, neked, es Piritosnak teljes mertekben igazad volt. Antallt tenyleg meg akartak merenyelni, a hiszterolibsi kennel tenyleg vedte a KGB-t, stb.

En meg csak egy hulye bunko vagyok, akivel nem kell szobaallni.

sotetbunkokerdojelbacsi

Ps: gerdu gerd eszt, veli her gerdi gerdu niszt.

Előzmény: Kvant_II (364)
Kvant_II Creative Commons License 2001.08.02 0 0 365
...epitheton...
Előzmény: Kvant_II (364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!