Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2023.01.01 0 0 1115

Buék.

:)))))))))))))))))

Rysher Creative Commons License 2009.01.10 0 0 1114
Ha Hamed csak kicsit is, de Barrera mar nagyon szetszedte volna az arcat. :) Szoval jokor hagyta abba es jo helyen. Szerencseje volt Chaconnal, a szituacio viszont mar nem volt szerencses.. :) Azert mindig fogunk ra es a meccseire emlekezni.
Előzmény: [virgo] (1113)
[virgo] Creative Commons License 2009.01.09 0 0 1113
Szívesen láttam volna Hamed, Barrera és Morales ellen.

Jobb hogy nem láttad
Előzmény: KrumpiLee (1112)
KrumpiLee Creative Commons License 2009.01.03 0 0 1112

 

   Nagyon kedveltem Kokót és sajnálom, hogy nem folytatta pályafutását, de tökéletesen megértem. Pedig akkor jött volna a java! Szívesen láttam volna Hamed, Barrera és Morales ellen.

 

   A pályafutása így is nagyszerű volt, mindent elért, amit lehetett. Szép volt Kokó!

 

  

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.27 0 0 1111
sok sok csillogó aranyeret
Előzmény: bigacsiga2003 (1110)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 1110
nyerjetek nekünk sok sok csillog aranyat. hahahaha :D
terasz Creative Commons License 2003.02.02 0 0 1109
1109
Szykla Creative Commons License 2002.03.01 0 0 1108
Ja, ha kap mondjuk az RTL-nél egy jó kis milliós sportriporteri állást, majd bolond lenne megint agyonveretni magát. Így majd szép lassan beadagolják a nézőknek, hogy ő volt a király, csak egyszer véletlenül megbotlott...
Előzmény: Bobacska (1107)
Bobacska Creative Commons License 2002.03.01 0 0 1107
Mostanra Kokó is belátta, ő már nem lesz jobb. Talán nem is baj, hogy nem erőlteti tovább a dolgot.
Előzmény: figyu (1105)
claudius25 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 1106
Hát ez remek.

Na erre kíváncsi vagyok... Hamed március 22-én akar bokszolni Calvoval. Ki mit gondol, vajon Calvo Kokót választja, vagy lemond az EB-címéről és Hameddal fog bokszolni ??? Hamed 1,35 M fontot! kap a meccsért, biztos Calvo is kapna párat. Legutóbb az Universumos gálára azért nem jött el egy volt világbajnok, mert kevesellte az 50E márkát, amit megajánlott a cég.
Megint egy elmaradt címmeccs. És aztán ki lesz az ellenfél? Michael Brodie, aki hát... Szoval nem ügyetlen gyerek. Kokó második komoly ellenfele. Lenne, ha addig nem vív majd valamilyen címmeccset. És mivel jelenleg az első 15 bokszoló között van pehelysúlyban (Kokó nincs az első húszban sem, Calvo még Kokónál is hátrébb van) valszeg fog. És a mi fiunk itt fog állni meccs nélkül. Idióta ez a menedzsment. Ja és Calvoról még annyit, hogy olyan ügyes, hogy 1999-ben ki tudott kapni Steve Robinsontól. Ez azóta összesen egy embernek sikerült. Gratula.
Röviden ennyi.

Zsolti



figyu Creative Commons License 2001.12.16 0 0 1105
Hat nem - de ami ez elott a meccs elott tortent vele, talan nem is csoda:-) Lesz meg jobb?!?!
Előzmény: BoY (1104)
BoY Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1104
Hat nem...
Balázs Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1103
Egyhangú pontozással győzött Kokó. Azért nem volt annyira meggyőző, mint a régebbi meccsein...
Balázs Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1102
Az első két menet után nem tűnik úgy, hogy ez a bácsi megveri Kokót...
Bobacska Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1101
Az RTL beharangozója szerint Kokó nagyon feszült. Ez sajnos, azt jelenti magyarra fordítva, hogy fél. Hat hónap telt el a borzalmas vereség óta, lehet, hogy még mindíg nem heverte ki igazán?
Pedig állítólag nyulat hoztak neki megint.
Előzmény: figyu (1100)
figyu Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1100
Vagy ugy, hogy ma megint bunyozik es elkezdodik elolrol az egesz orulet:-)))
figyu Creative Commons License 2001.12.15 0 0 1099
Hat igy...
minekezafelhajtas Creative Commons License 2001.12.12 0 0 1098
NaNa-Lesz-még-meccs-KoKo-NOVER-KoKo-is-KOVER
az over is jó, csak így hogy lesz meg a 2000. hozzászólás?
Előzmény: deve24 (1097)
deve24 Creative Commons License 2001.11.02 0 0 1097
koko is over!!!
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.16 0 0 1096
KOKÓ, ha így folytatja el fogja veszíteni az emberek bizalmát. Ez a megmozdulás, meg a buisness school abszolút nem a kora beli meseszerű Kovács István Kokó. Egyre inkább csak egy pénzhajhász, elfuserált ficsúr.
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.16 0 0 1095
"Nem élhet mindenki Zámolyon"
Nem, sajnos néhányan Angyalföldre is szorultak a zámolyiak közül. De sebaj, ha úgy szaporodtok, mint máshol, legalább lesz szurkoló a Fáy utcában.
Előzmény: megyebiro (1094)
megyebiro Creative Commons License 2001.09.15 0 0 1094
Nem élhet mindenki Zámolyon.Hogy van a család Sztaszbugban / igy talán el tudod olvasni /.
Előzmény: Feyd-Rautha (1093)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2001.09.15 0 0 1093
Ez Angyalföld.
Előzmény: Törölt nick (1092)
megyebiro Creative Commons License 2001.09.14 0 0 1091
Minek ment a Fáy utcába, persze, hogy kiütötték.
Csülök Creative Commons License 2001.08.22 0 0 1090
1. Kovács maga mondta el (és az UBP-től megerősíteték), valóban kötöttek új szerződést, amiben van egy kitétel: Kovács bármikor abbahagyhatja, ami a szerződés azonnali és következmények nélküli megszűnését jelenti, a kikötés mindössze annyi, hogy Kokó a szerződés eredeti időpontjának lejártáig nem szerződhet más céghez. (Magyarul nem boxolhat)
2. "Az Universum azonban valószínűleg nem állna a Kokó visszavonulásának útjába
Hát ez világos. Ezek szerint az Universum nem más mint nyugdíjas boxolók segélyező egylete? Mert különben miért fizetnének Kovácsnak továbbra is? Az igazság az, hogy nincs a cégnek mégegy olyan boxolója, akinek olyan teltházas meccseket tudnának összehozni, mint Kovács Istvánnak Budapesten. Ez pedig jó reklám a cégnek is.
Előzmény: minekezafelhajtas (1089)
minekezafelhajtas Creative Commons License 2001.08.22 0 0 1089
Kedves Csülök!
Nehezen, de megtaláltam a forrást. Sajnos tényleg tévedtem, KOKO szerződése az UBP-vel nem 2, hanem három évre szól:
"Kokó elveszítette az értékét a német Universum Box Promotion számára is: Kovács kis
súlycsoportú külföldi lévén nem volt túl népszerű a német közönség körében. A németekkel kötött szerződését azonban tavaly novemberben újabb három évre megújította, az Universum azonban valószínűleg nem állna a Kokó visszavonulásának útjába (ők Hamed lehetséges ellenfeléül szemelték ki, erről azonban most végleg lecsúszott)" (www.stop.hu)
Előzmény: minekezafelhajtas (1088)
minekezafelhajtas Creative Commons License 2001.08.21 0 0 1088
Valóban, nem retekklubbot kelletett volna írnom, hanem aztat ahol is Ő boxol, ja igen az UNIVERSUM-ot, az az UBP? Na ja tévedni emberi. Ő maga nyilatkozta, hogy van kétéves szerződése, lehet, hogy erre is rosszul emlékszem? A másik meg az előre leszerződött reklámkampány, ami tényleg beindult a Lakóparkos, meg a BRAVO-s. Na, ha ezeket box nélkül is lehet csinálni, akkor bocs. Ha meg nincs sapkája nem baj, Hamedre se mondtam, hogy gyáva mikor nem állt ki ellene, és letette? az övet. Lehet, ha abbahagyja nem is reagáltam volna, de így legalább Előre a 2000-re dikért.
hali
Előzmény: Csülök (1087)
Csülök Creative Commons License 2001.08.21 0 0 1087
minekeza...., írod: "Ugyanis ha abbahagyja, egy vagyont kell fizetnie a szerződésszegésért a retekklubnak"
Nem vitatkozom veled, mert ugyanúgy legyáváztad volna, ha abbahagyja ("nicsak, már megint nincs rajta sapka" effektus), de azt áruld már el, hogy a fenti mondatban leírt butaságot (hazugságot?) honnan a csudából szedted? Kovácsnak sem az UBP sem az RTL felé semmilyen ilyen jellegű elkötelezettsége nincs és nem is volt...
Előzmény: minekezafelhajtas (1086)
minekezafelhajtas Creative Commons License 2001.08.21 0 0 1086
Köszi, hogy helyettem szóltál. Kis szabin voltam, most azért leírom a véleményem: Megint csalódtam ebben a KOKO gyerekben. Nincs vér a pucájában. Ugyanis ha abbahagyja, egy
vagyont kell fizetnie a szerződésszegésért a retekklubnak. Tudta Ő, hogy folytatnia kell, már mikor pofáncsapta Chacón. Látszik mennyire a pénzért csinálja, fizetni nem hajlandó, csak harácsol. Mi lett volna a Lakópark-al..... stb? Ez az egyhónapos cirkusz is csak azért volt, hogy foglalkozzanak vele. Szeptember 15. pedig zűrös, akkor lesz először Európában, Németországban C.A.R.T. A box match jegyárakból KOKO nem sokat fog kaszálni. Én írtam Neki egy mail-t, hogy olvassa el ezt a TOPIC-ot. Lehet hogy megtette és a lelkére hatott is, de az ütőerejére nem fog. A nagy életcélja Hamed már elúszott. A következő csalódás az lesz ha valami ismeretlen megint megcsapja Őt. Két hónapja meghalt egy profi bokszoló, azt hiszem a középsúlyból, kiütötték, de ettől sem fél, pedig Ő sem bírja a nagy ütéseket. Ha Chacón esetleg elfogadja a visszahívást, még könnyebben legyőzi, mert már jobban ismeri, és egy öv megvédése nagyobb kihívás, mint a megszerzése.
Előzmény: tuzson (1079)
drdoc Creative Commons License 2001.08.17 0 0 1085
Igaz egy kicsit későn reagálom le ezt a hírt, de még csak most regeltem magamat itt. Én sem sajnálom tőle azt a K.O.-t. Épp' Somlón töltöttük a hétvégét a haverokkal és szabadtéri TV-zés keretében követtük figyelemmel a viadalt. A meccs elején nem ezt feltételeztem, szerintem nem sokan, és ami azt illeti eléggé meglepődött őpöttömsége is. Azt hiszem képes lesz talpra állni, ha ezt egy leckének fogta fel.
Gyerünk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!