Keresés

Részletes keresés

Rubóczki Béla Creative Commons License 2008.06.12 0 0 209
Topicfelhozás!
netcafe még mindig.
szépen kifestve
továbbra is olcsón
vendégeketvárva
Don Valentino Creative Commons License 2004.07.29 0 0 208
Durva lehet a helyzete a netcaféknak most, hogy minden sarkon van egy ingyenes e magyarorszag pont.
krix_krax Creative Commons License 2004.07.23 0 0 207

...

S hogyan lehet ott cigizni?

El van különítve a dohányzó és nem dohányzó rész?

 

Előzmény: dejo (205)
Don Valentino Creative Commons License 2004.07.22 0 0 206
Igen, ezen én is csodálkoztam.
Előzmény: dejo (205)
dejo Creative Commons License 2004.07.21 0 0 205
Szomorú vagyok.
Korábban nem lehetett nálatok cigizni, most meg már lehet?
Ja, mióta EU-tagok vagyunk beáramlik hozzánk minden szenny is!
Előzmény: agyfegyver (204)
agyfegyver Creative Commons License 2004.07.21 0 0 204
OLA!!!! augusztusban ha van ra majd lehetosegunk, erdeklodes, egyebek........ akkor falra vetitjuk a filmjeinket bulit tarunk. szoval: ket kedves osmerosom hozza a filmjet es kivetitjuk a nagy lepedokre, es a "tomeg" jol megnezi maganak, mikozben sort iszigal...(meg cigizik is, ha akar). akit erdekel jojjjjjjjjon el es nezze meg maganak! na megvalami! ha van valaki aki be akari mutatni az tudomanyat, hozza el dvd, vagy divx/avi/mpeg.............formatumban (pc rol nyomjuk kivetitos temakorben) tessenek irni a netcafe@nyirdigit.hu cimre vagy bejonni es megmondani a frankot! koszonom "semmmmmitobbbet nemtudok elmondani rolllllllla! kerem kacsojjjjjjja ki!"
Don Valentino Creative Commons License 2002.08.23 0 0 203
Agyfegyver meselte, hogy mostmar valami vegyes rendszerrel fut a biznisz, megy az UPC, de ha az kihagy tiz masodpercre, akkor automatice bekapcsol a mikrohullamos MDSL. Igy tenyleg jo a szolgaltatas. En voltam tanuja az UPC kis tizperces kimaradasanak, ahol ot perc alatt a telthazbol csak en maradtam turelmesen, jo nagy kart csinalt a kedves sztolgaltato a megbizhatatlan szolgaltatasaval.
Rubóczki Béla Creative Commons License 2002.06.04 0 0 202
Akciónk az expo ideje alatt tart.
Nagy érdeklődés esetén egész Júniusra kiterjedhet a kedvezmény szinte ingyen lehet a netcaféban netezni.

"NETCAFE MERT NETEZNI KELL!"

agyfegyver Creative Commons License 2002.06.04 0 0 201
:)
csak most!!!!!
csak ittt!!!!
es csak mi!!!!!!!

3000ft/ 20 ora!!!!!!!!!

(nekunk szinte mar rafizetes:))))))))

szal: 20 oras berletek korlatozott szamban:)
amig van!!!!:)

Valentino ez meg neked is +eri!!!!!!!

agyfegyver Creative Commons License 2002.05.13 0 0 200
ezazelet:)
200!!!!!!

koszonom mindenkinek!

agyfegyver Creative Commons License 2002.05.10 0 0 199
szeretek vadaszni, imadom a fegyvereket, az erdot!
errol is irkalok:)
Sedyl Creative Commons License 2002.05.10 0 0 198
Előzmény: Lajchi (197)
Lajchi Creative Commons License 2002.05.10 0 0 197
No nem mintha érdekelne, de mostmár lenyomhatnád az egész sztorit, mert így se eleje, se vége. Csak baromság mind a két részről.
Előzmény: Sedyl (196)
Sedyl Creative Commons License 2002.05.10 0 0 196
Még egyszer, az "utolsó szó jogán" reagálok aztán tényleg eltűnök.

"biztos vagyok abban hogy ez neeeeeem az! ez nem fenyegetes!"

Abból indultunk ki, hogy ne barmoljam szét a topikot.Oké, nem tettem.De mi köze ANNAK a topiknak ehhez?Semmi.Én nyitottam (távol ettől)azt írok be, amit akarok.Ez tipikus szőrszálhasogatás.

A másik:Lehet, hogy elfogultak vagytok.De egyet jegyezzetek meg!Nem biztos, hogy valaki az aminek látszik.Tudom, hogy Béla az alkalmazottai pártján áll, csak ez azért nevetséges, mert tulajdonképpen ott sem volt(fogadjunk, hogy ezt is félre fogja érteni és magyarázni, értsd:az első szerelésnél), csak az embereit védte VAKON!Akkor meg kinek lehet hinni?Neki, mert őt "ismeritek".
(Béla:Amit a fémdarabkáról, és a kipukkant elkóról írtam az igenis IGAZ.És ebből nem fogok engedni.Nem a büszkeségem miatt, hanem azért mert nem vagyok hülye.Akár a szemedbe is mondom, kérdés, hogy te mered-e te verziódat az enyémbe)
De az is lehet, hogy tényleg csak vakon bízott bennük és hibázott.Nem biztos, hogy ő a hibás ez esetben.(ajánlom az ominózus topik 6. hozzászólását, mert ebben van a lényeg)De ez engem nem vígasztal, épp elég volt hónapokig nyögni az új gép részleteit.
Egy biztos.Nekem tiszta lesz a lelkiismeretem, mert a leírtakban nem ferdítettem semmit.Lehet, hogy másnak nem lesz.(Ja, azt kihagytam, hogy állítólag fel akartuk robbantani a boltot.Röhej.)

Még egy nem idevágó sztori.Volt egy főnököm évekig.Fiatal, intelligens, kedves egyszóval inkább haver, mint főnök.Nagyon jól el lehetett beszélgetni vele, általában kedvelték.Míg egy szép napon kiderült, hogy közben embereket fizetett,(mondjuk úgy, kémeket) azért, hogy minket figyeljen, nem nyúljuk-e a kasszát.Máig nem értem, mert oka nem volt rá!(Persze ezt a sztorit se nagyon hitték, ismervén őt)

Aki védi, ám tegye.Hiszen-mint mondtam-őt ismerik, engem nem.Nem társakat keresek akik mellém állnak, mert tudom, az igazat mondom.Nem az a lényeg, hogy neked higgyenek, hanem te higgy magadnak és tudd, a lelkiismereted tiszta.Nekem az.

Előzmény: agyfegyver (189)
dejo Creative Commons License 2002.05.10 0 0 195
Másról nincs véleményed?
Gyere csak és írjál mindenfélét!
Halászat, Vadászat, meg ami még az eszedbe jut!
Tényleg természetjáró topik még nincsen keleten?
Előzmény: agyfegyver (194)
agyfegyver Creative Commons License 2002.05.10 0 0 194
kv, sor, cola, internet
ezutan masrol nem fogok irkalni!
igerem:)
Betyár Creative Commons License 2002.05.10 0 0 193
Sedyl elfogult. Te pedig, mint látjuk pártatlan vagy.
Nem érdekel az ügy.
Csak uncsi, ahogy Béla bácsit a beosztottjai védik.
Még akkor is amikor már lezártuk a témát.
Mire fel még mindig ez az utódvéd harc?
Előzmény: djpola (192)
djpola Creative Commons License 2002.05.10 0 0 192
Hello. Dejo-nak igaza van. Ezt tényleg abba kellene hagyni. Főleg, hogy úgy nyilvánítunk véleményt, hogy a sztorinak csak az egyik verzióját ismerjük, a másikat nem. Objektívek vagyunk emberek?! Bélát miért nem kérdezte meg senki, hogy őszerinte ez miképp történt? Nekünk elég egy fajta véleménynyilvánítás, hogy másokat megítéljünk? Ismerem Bélát, ha megkérdeznétek, mi történt, akkor sem fogja Sedylt szidni. Ő igenis vevőközpontú kereskedő, és nem ver át senkit. Ismerem a sztorit és nem biztos, hogy a kedves Sedyl mindenben igazat mondd. Persze szerinte ő a szenvedő áldozat. Áldozat igen, a Véletlené. Pedig senki nem tehet a káráról. Fáj neki, hogy nincs Bűnbak. Ő egy fekete-fehér világban él. Szerinte valakinek bűnösnek kell lennie. Ő jelen esetben Bélára vetíti ki a sérelmeit.
dejo Creative Commons License 2002.05.10 0 0 191
agyfegyver! Sedyl!
Nem vagyok sem moderátor, sem topicgazda, de azért ezt abba lehetne hagyni.
Ízléstelen oda - vissza.
Rendben van, ha Bélánál vásárolunk körültekintőek leszünk (csakúgy mint bárhol máshol).
Az egyik ügyfél piszkosúl ki van borúlva -- ennek is biztosan megvan az oka --, tudomásul vettük.
Az üzlet nem csak pénz, hanem bizalom kérdése is.
A bizalmat van aki megelőlegezi, van akinél meg kell szolgálni. (Én az első kategória vagyok.)
Az is biztos, hogy a bizalom nagy érték, amire vigyázni kell, még azon az áron is ha pillanatnyi anyagi érdekeinkkel ez ellntétes.
Ha egy ügyfél mondjuk "alaptalanul" követelőzik, valamilyen szinten, bizonyos határig azt is tolerálni kell, legföljebb a következő vásárlás esetén úgy alakítom a feltételeket, hogy önként álljon tovább.
Másik oldal: egy garanciális készüléknek nem kezdem el javítgatni a tápegységét (de semmi mást sem).
És ezzel én ezt be is fejezném, mert csak annyit tudok a dologról, amit itt olvastam és megvallom őszintén bővebben nem is érdekel, de azt tudom, hogy a témából itt ennyi elég.
Ha gondoljátok nyithatunk egy "Fogyaszóvédelem keleten" c. topikot és ott általánosságban vagy akár konkrétan mehet a vita, de a hangnemet és a stílust ott is törekedjünk egy szolidabb formában tartani.
agyfegyver Creative Commons License 2002.05.10 0 0 190
kedves Sedyl!

szeretnelek biztositani a baratsagomrol, megertesemrol, turelmemrol.
nem akarlak bantani!
ha valamit felre ertelmeztem volna, es ezert rosszul itelnem meg a te nezeteidet, megfogalmazasodat, akkor mindenki szeme elott elnezesedet kerem!
en tisztaban vagyok tokeletesen azzal hogy legyen az vevo, vagy akar egy tapasztalt felhasznalo, neki mindig igaza van!!!!!!!!!!

"boldogok a lelki szegenyek mert ovek a mennyeknek orszaga"

agyfegyver Creative Commons License 2002.05.10 0 0 189
kicssit utanna neztem a dolgoknak:)
biztos vagyok abban hogy ez neeeeeem az! ez nem fenyegetes!
hiszen oda van irva:)

"Ja és még valami.Kedves r.b.!Mivel tudom, hogy szoktál az indexre írni és lehet, hogy olvasod, üzenem neked: Ha meglátsz valahol, ajánlom inkább menj a túloldalra, mert azt a találkozást nem köszönöd meg és még a füligszáj vigyorod sem fog kihúzni a szarból.Ez nem fenyegetés!Ez is csak tény!"


amikor katona voltam nekunk is lehetosegunk volt arra hogy reszt vegyunk Sanyi bacsi a nyugalmazott katonatiszt vezetesevel enekkarozni.......

nem mondta senki hogy nemszabad, sott mondtak hogy nosza, tesssek!

csak mindenki tudta hogy nem hasznos az nekunk:)

:)
:)
:)

_LaJoS_ Creative Commons License 2002.05.09 0 0 188
Megmondom én: nem volt sem fenyegetés, sem fikázás.
Előzmény: Sedyl (187)
Sedyl Creative Commons License 2002.05.09 0 0 187
Ez hihetetlen!
Fenyegetés?Ezt lécci mutasd már meg, melyik mondatomból vélted kihallani.
Fikázás?Ezt is.Amire-talán-gondolsz az inkább jótanács,vagy maximum diplomatikus közlésforma.

A fórumnak az a lényege, hogy az ember véleményt nyílvánítson, leírja a tapasztalatát, eszmét cseréljen stb..Még csak OFF sem voltam, mert egy előző hozzászólásra reagáltam, a kultúrált hozzászólás határain belül.Akkor meg szintén nem értem mi a baj.Na, mindegy.

Előzmény: agyfegyver (186)
agyfegyver Creative Commons License 2002.05.09 0 0 186
igazatok van!
negativ velemenynek is kell lennie, mert abbol lehet tanulni.
De fenyegetesnek?
Fikazasnak?
az is kell?
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.09 0 0 185
Én olyan helyen szeretek vásárolni, ahol nekem, mint vásárlónak igazam lehet, és ha igazam van, akkor nem sértődik miatta az eladó.
Mert sértődni csak nekem van okom, amiért bóvlit akartak rámsózni. Ha ez kiderül, akkor az eladónak illik visszafogottan, szemérmesen viselkedni.
Don Valentino Creative Commons License 2002.05.09 0 0 184
Hat ha neki negativ tapasztalatai vannak miert ne irhatna ide?
Azert a reklamnak is van itt hatara az indexen.
Előzmény: agyfegyver (182)
agyfegyver Creative Commons License 2002.05.08 0 0 183
azt mindenesetre koszonom, hogy az eppen vegetalo netc@fes topicra idot szakitott. (meg ha csak fikazasrol is volt szo :))arra eleg volt hogy megint eletet lehelt a topicba.
szoval koszonom a kedvesseget!
agyfegyver Creative Commons License 2002.05.08 0 0 182
fiatalember!
ha +nem bantom akkor legyen szives es mashova irjon be hasonlokat, mert ez a topic nem a fikazasrol szol.
koszonom
Sedyl Creative Commons License 2002.05.08 0 0 181
"félreértés"
muhahhahahahahaa
te itt is olyan vicces vagy, mint élőben.

(Mi az ami elég agresszív?Nem értem...Jah, a szmájli?Szerintem tök jó)

Előzmény: Rubóczki Béla (180)
Rubóczki Béla Creative Commons License 2002.05.08 0 0 180
Az iménti hozzászólás remélem nem lesz negatív reklám, mert csupán egy félreértés megkeseredett áldozata írta.(aki eléggé felháborodott lehet mert még hónapokkal később is elég agtresszívan képviseli a negatív példát)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!