Keresés

Részletes keresés

edice petlice Creative Commons License 2004.05.27 0 0 79
És te milyen teher alatt roppantál össze agyilag?
Mesélj ...
Biztos vannak itt, akiknek legfőbb vágyuk átalakulni pszichodráma-csoporttá :-/
Előzmény: tüzes fal (78)
tüzes fal Creative Commons License 2004.05.27 0 0 78
Azért nem kis teher lehet egy tömeggyilkos lányának lenni.
Előzmény: hozzászóló_ (-)
zkruppa Creative Commons License 2004.05.27 0 0 77
KINEK MI A KU.. VA KOZE VAN HOZZA.
Domestox Creative Commons License 2004.05.27 0 0 76
Az én második szomszédasszonyom fiatal özvegy és biszekszuális. Szereti a fiúkat is, lányokat is. Néha egyszerre. A háza előtt parkoló autók utasaiból legalábbis ez ésszerű következtetés. Mert ugye nem kérdezzük meg sem őt, sem vendégeit. Csak azt látjuk, hogy kiegyensúlyozott, szépen rendben tartja kertjét, nem is beszélve gyermekeiről (akik már kirepültek). Környezetünkben tiszteletre méltó asszony. Nincs bulvárlap-sztori, mert az asszonyka a közvélemény számára érdektelen. Hogy is van ez másutt? A (felszínen) bigott vallásos amerikaiak talán mások?
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004.02.26 0 0 75
http://www.hirtv.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=17166

Amerikai elnökválasztás: az egyneműek házassága kampánykérdéssé vált - A melegek Mary Cheney-hez fordultak segítségért

2004. febr. 25., 10:37
(...)
Az egyik amerikai melegszervezet azt követően fordult Mary Cheney-hez, hogy az amerikai elnök közölte: támogatja azt alkotmánymódosítást, amellyel betiltanák az egyneműek házasságát. A szervezet szerint már mintegy nyolcezren írtak a homoszexualitását nyíltan vállaló Mary Cheney-nek, akitől azt várják, hogy latba veti politikai befolyását a Bush által támogatott alkotmánymódosítás megakadályozása érdekében. A Kedves Mary kezdetű levélben arra hívják fel Dick Cheney lányának figyelmét, hogy a tervezett alkotmánymódosítás amerikaiak millióit fokozná le másodrendű állampolgárokká, köztük a címzettet is.

pedagogus Creative Commons License 2001.08.13 0 0 74
Innen már tényleg nincs messze a hosszú kések éjszakája.

És Dunába lövés már nem is lesz???

De nagy Isten állatkertje.....

Előzmény: hozzászóló_ (62)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2001.08.12 0 0 73
Késő van, le kéne feküdnöm. Hogy ezt miért pont ide írom be?:-)))
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.12 0 0 72
[Reuters] Egy kanadai rádió északra invitálta George W. Bush amerikai elnök lányait egy hétvégi italozásra. Texasban ugyanis 21 évnél fiatalabbak közhelyen nem vásárolhatnak és nem is fogyaszthatnak alkoholt, a Bush-lányok pedig mindkét tiltást megszegték. Ezzel szemben Kanadában 18 év a korhatár. A 19 éves Barbara és Jenna Bushnak a rádió kifizetné repülőjegyét és fogyasztását is, azonban az őket vigyázó titkosrendőröknek utazási költségeit nem állnák. A rádióállomás a Fehér Háznak is eljuttatta a "hivatalos meghívót", ám a válasz egyelőre késlekedik.

Meg kéne hívni a Cheney lányát is, biztos mutatna nekik egy két figurát.
The White Stratocaster Creative Commons License 2001.06.08 0 0 71
Azt a Cheney lányt adják ide nekem, hátha sikerül meggyógyítanom...

A Bush lányt meg közbe rászoktatom az Unicumra...

RogerWilco Creative Commons License 2001.06.08 0 0 70
Aznap, amikor másodjára "bukott meg" a Bush lány söriváson érettségizett a kisebbik svéd királylány, Madelaine (18 éves) Képes újságokban (errefelé) sok kép, milyen klassz csaj, bulizik az osztálytársaival, mindnek pezsgö a kezében, látszik, biztosan nem az elsö pohár. Következö oldalon "hír" és kép - a 19 éves Bush lány, aki lebukott söriváson...
A királylány (és országa) sokkal szimpatikusabb nekem.
soltika Creative Commons License 2001.06.08 0 0 69
Én azért történelmi ismereteimből kiindulva reménykedek a jelenleg 13 éves Orbán Gáspárban és a két kissebbik lányban.
Valamelyikük csak szájon vágja vagy legalább elküldi a halál farkincájára a a kommunista APUCIT
üdv:
soltika
Léderer Creative Commons License 2001.06.08 0 0 68
Mondjuk szerintem baromira mindegy, hogy valaki 19 évesen iszik-e egy üveg sört (még akkor is ha ez annak a Bushnak a lánya, akit nagyon nem bírok) vagy sem, (ld. Wágner úr) leszbikus vagy sem. De erről az egész dologról az a nagyon jó film jut az eszembe. Madárfészek.
Boró12 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 67
Kell a változatosság... :-)
Előzmény: hozzászóló_ (66)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.05 0 0 66
Te idióta topicokba jársz vitatkozni?

Van annyi normális topic. Minek ugrasz az idiótákra?

:)

Előzmény: Boró12 (65)
Boró12 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 65
Nagyon örülök, hogy mostanra már több topicot is megszórtál ezzel a hülyeséggel. Úgy érzed, annyira eredeti? Pedig nem az...

Persze mit várhatnék egy olyan embertől, aki érvek híján ilyen idióta topicokat nyit?

Boró

hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.05 0 0 64
Nézzük mit írt egy leszbikus történész, aki a homoszexuális Duna TV gyakori vendége:

"A forradalmároknak és a diktátoroknak többnyire útjába akadnak azok a korábbi hívek, akik támogatták őket, és harcoltak a sikerükért. Ezek az emberek rendszeresen csalódnak, és ezért félre kell állítani őket. Hitler 1934-ben mindenkin túltett annyiban, hogy a csapás Németországban a hívek ellen rajtaütésszerű, mélyen megrázó és látványos volt. Céltudatosan volt látványos, mert ez biztosította a rettenetet és azt, hogy a náci pártban felülkerekedjen a "vakfegyelem", megszűnjön minden kritika és másként gondolkodás. Eltérően azonban a "rendteremtők" többségétől, akik valamiképpen megmagyarázták a gyilkosságokat, Hitler egyszerűen nem tudta, mit is mondjon e tett indokaként. Először sebtiben kiadott egy nyilatkozatot a készülőben levő összeesküvésről, de gyorsan elhallgatott ezzel az érvvel. ... némi gondolkodás után rájött: nem tesz jót a führeri arculatának, hogy ellene széles körű összeesküvő csoport alakuljon. Jó ideig hallgatott, majd előállt a homoszexualitás vádjával."

Boró12 Creative Commons License 2001.06.05 0 0 63
Kedves Piszkos Fred!

"Be kell vallanom, meg birtam inni a pohar soromet meg az etteremben..."

Magyarul iszol, mint a kefekötő. ;-))

Kedves Cassius Dio!

Az alábbiakat írod "hozzászóló_" barátunknak:

" Liberális nem lehetsz, ha így nekifutsz a leszbi lánynak, bár egy SZDSZ-es még képes lehet ilyen mutatványokra (a szelektív másság elfogadás)."

De még mennyire! Megemlítsek egy-két példát? ;-)

Kedves hozzászóló_!

"Innen már tényleg nincs messze a hosszú kések éjszakája."

Mindig csodáltam a magadfajták paranoiáját. Mondd csak, a vodkaszagú pufajkás kisember idején mennyire rettegtél? Vagy akkor még két pártvezér személye is garantálta az Ávó iránti lojalitást? Fene a kényes ízlésedet...

Boró

hozzászóló_ Creative Commons License 2001.06.05 0 0 62
A tőzsdefórum mai beírásait olvasva igazolva látom, hogy miért nyitottam ezt a topicot. A tőzsde hanyatlása miatt az ott folyó vita politikai színezetet öltött. Végső és megfellebezhetetlen érvként ismét elhangzott a homoszexualitás vádja:

"Amelyik pártra Ön vár annak a szavazótábora - ha nem lenne a Hit Gyülekezete, és nem lennének homoszexuálisok valamint raccsoló humoristák - közel állna a 0-hoz. Most már csak azt nem tudom, Ön hová is tartozik."

Szóval aki megkérdezi, hogy miért hanyatlik a tőzsde, az homoszexuális.

Innen már tényleg nincs messze a hosszú kések éjszakája.

Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2001.06.02 0 0 61
Na mi van, mindenki le van LOHADVA? Gyertek ide meccset felejteni:-)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2001.06.02 0 0 60
Szeretnék egy kompromisszumos konSZENZUÁLIS javaslattal előállni, amely szerintem növelheti a társadalom általános tolerancia szintjét. Ha konzervatív heteroszexuális férfi topictársaim LOGIKUSAN (és némi etológiai, szociálbiológiai megfontolással) végiggondolják a homoszexualitás sikamlós kérdését, akkor - már elnézést - nemhogy zavarja őket a hím homokosok megléte, de kimondottan érdekeltek minél nagyobb számukban - csökken a konkurrencia! Más a helyzet persze a homoszexuális nőkhöz való viszonyunkban. Itt a hatás, az érdekünk pont fordított. Az indulatok közül bizony a bosszankodás érthető. De hogy von Wotannak is mondjak valami bíztatót, a leszbi csajok tudtommal kevesebben vannak, mint a "vidám" fiúk, viszont a biszexek meg talán többen. Van remény, csak türelem... tolerancia RÓZSÁT terem:-) Zum wohl!
Előzmény: von Wotan (3)
rezső Creative Commons License 2001.06.02 0 0 59
Hihetetlen. Tamáska normálisan gondolkodik.

Akkor van remény a csodákra.

Előzmény: HitetlenTamaska (48)
beany Creative Commons License 2001.06.01 0 0 58
A topic címe tetszik:
"Bush lánya iszik, Cheney lánya leszbikus"

1. Eddig minden liberális aki meleg volt azt bizonxgatta, hogy ugye a homoszexualitás genetikai alapon van. Most hirtelen Cheney rossz apa lett. hehe

2. Bush lányai - merthogy ikrekről van szó - nem alkoholisták, csak elkövettek egy diákcsínyt. Amit a topic írója SOHA nem tett.

Uraim, az vesse rájuk az első követ, aki soha ilyet nem tett.

Köszönöm.

Cassius Dio Creative Commons License 2001.06.01 0 0 57
"Hogyan lehetséges, hogy a családi értékeket és a rendet hangsúlyozó vezető konzervatív politikusok az elveiket még saját családjukon belül sem tudják érvényesíteni?" kérdésre a válasz:

Valószinüleg kellő mértékben tudják, mert egy diákcsínyes ital rendelés (nálad : iszik) nem rombolja a családi értékeket, és a más hajlamú leány elfogadása nagyobb családi érték, mint a püfölése. De ha olyan kurva nagy rendet tartanának otthon mint egy kaszárnyában, akkor rögtön lefasisztáznád őket.
Ez már nagyon átlátszó.

Hapikám, ahhoz képest, hogy most estél be az ajtón már topicot is nyitsz ? (melyik bejáratott régi álnéveden támogatod önmagad?) Ha nincs ellenvélemény akkor úgy is beírsz egyet-egyet magadnak - egy jó kretént, hogy villogtasd az mszp-s eszedet? Liberális nem lehetsz, ha így nekifutsz a leszbi lánynak, bár egy SZDSZ-es még képes lehet ilyen mutatványokra (a szelektív másság elfogadás).

Előzmény: hozzászóló_ (-)
Piszkos Fred Creative Commons License 2001.06.01 0 0 56
"Az viszont igaz, hogy nyitott alkoholosüveget sem az utcán, sem a kocsiban nem érdemes magadnál tartani, mert a rendőrök harapnak emiatt... Ha veszel egy üveg alkoholtartalmú italt, bele is szokás tenni egy barna papírzacskóba..."

Be kell vallanom, meg birtam inni a pohar soromet meg az etteremben, nem is probaltam kivinni az utcara, hogy ott fejezzem be :-)
Igy errol nincsennek tapasztalataim. Igaz,nem lattam senki mast sem az utcan inni. :-)

Előzmény: Boró12 (52)
Derek Creative Commons License 2001.06.01 0 0 55
Ez nem igaz , ez attol fugg,hogy a helyi onkormanyzat hogyan dont ebben a kerdesben.
pl Orleans parishban es Jefferson parishban(ez a county neve Louisianaban) akkor veszel piat amikor akarsz , akarmelyik benzinkutnal akar. De ahova lejarok pecazni Grand Isle-re, vagy Shell Beachre,ott a csaliboltban is ott van a hideg sor es vehetsz amennyit akarsz.
De Washington parishban ami egy erosen baptista megye ott vasarnap tilos a szeszarusitas.
Altalaban az van ahol katolikus a tobbseg ott lazabbak a szabalyok, ahol protestansok ott szigorubbak.
Előzmény: Bimbum (54)
Bimbum Creative Commons License 2001.06.01 0 0 54
Az külön marhaság, hogy vasárnap délelőtt még az üzletben sem vehetsz sört.
Előzmény: Derek (53)
Derek Creative Commons License 2001.06.01 0 0 53
"Az viszont igaz, hogy nyitott alkoholosüveget sem az utcán, sem a kocsiban nem érdemes magadnál tartani, mert a rendőrök harapnak emiatt... "

Ez igy van NO-ban is kiveve a Francia negyed,ott ihatsz az utcan is,hisz arrol szol ott a nota, de ha kilepsz a Canal streetre ott mar nem. Kiveve a Mardi Gras idoszak akkor ahol parade van ott szabad.

Előzmény: Boró12 (52)
Boró12 Creative Commons License 2001.06.01 0 0 52
Én pedig Dallasban dolgozom, egy Rockwall nevű városkában lakom és közlöm Veled, nem csak Te vagy ilyen szerencsés, hanem én is. :-))

Az viszont igaz, hogy nyitott alkoholosüveget sem az utcán, sem a kocsiban nem érdemes magadnál tartani, mert a rendőrök harapnak emiatt... Ha veszel egy üveg alkoholtartalmú italt, bele is szokás tenni egy barna papírzacskóba...

Boró

Előzmény: Piszkos Fred (51)
Piszkos Fred Creative Commons License 2001.06.01 0 0 51
"Viszont sok olyan város van pl. Dallas, Irving stb. ahol senki nyilvános helyen nem fogyaszthat alkoholt akár hány éves, vonatkozik ez minden nyilvános étteremre is. "

Ez nem igaz.
Alig egy honappal ezelott jartam Dallasban, es habar 3 napos (uzleti) ottartozkodasom minden napjan mas etteremben etkeztem, mindharom etteremben gond (ertsd megkerdeztem a pincert milyen soruk van, es sorolta) nelkul megihattam a steakhez a poharka soromet. Asztaltarsaim bort is fogyasztottak melle.
Az ettermekbe csak ugy bementunk, semmifele klubbtagsagirol szo sem volt.

Előzmény: texaner (49)
Májsz Creative Commons License 2001.06.01 0 0 50
"a "konzervatív" légkörben nevelt gyerekek sokkal rosszabbra sikerednek, mint a "liberálisan" neveltek"
Egyetértek (bár én nem igy fogalmaztam volna)!
A sok gyermekkori korlátozás és szigor majd visszaüthet fiatal és felnőttkorban. A liberálisan nevelt gyerekek kiegyensúlyozottabbak lesznek.
Nekem szerencsém volt a szüleimmel. Még ha néha kicsit részegen is jöttem haza akkor is csak lecsesztek 2-3 mondatban, aztán ennyi. Tudták ugyanis, hogy ők is ugyan ilyenek voltak ennyi idős korukban. (szvsz: Sőt!)
Előzmény: unnamed (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!