Keresés

Részletes keresés

Solt Creative Commons License 2001.09.05 0 0 1119
Pont tegnap akartam ide írni, de ha már így fent van:
Dakotta, csak törölni tudsz?
zulu87 Creative Commons License 2001.09.05 0 0 1118
Tisztelt Torgyán Úr!
Sokszor végiggondoltam az elmúlt egy-két évet és végignéztem azt a vesztő hadjáratot, amit Önök ellen elindítottak. Ez nem újkeletű dolog, az MSZP-s időkben ezt rendszeresen megcsinálták mindenkivel, aki karriert futott be, számtalan hírességet tettek tönkre és aki nem hagyta el az országot az a mai napig nyögi, ilyen nagy szinésznőnk volt pl Bara Margit, nem hiszem, hogy találnék valakit az én generációmban, aki ismeri a történetét. Ön uram nem fél, mert sok embert látott az évtizedek során, aki összeroppant, de azért elkövetett szerintem egy hibát, ha kevesebb hivatali pozíciót vállal, akkor az ön erejével eszével és állóképességével az FKgP soha nem került volna ilyen helyzetbe. Felrovom Önnek, hogy nem készült a csatára, mert ezt most nem tudja visszafordítani már. De tehet még egy dolgot, nyilvánosságra hozza az összes eljárást amit a kisgazdák ellen indítottak és hamis vád volt, ezt meg kell tennie. Az emberek már nem ismerik be, akkor sem ha tévedtek, erre alapult a médiahadjárat, de megmaradhat az FKgP -nek egy olyan tábora, amely 6 év múlva eséllyel indulhat a választásokon a győzelemért. Én személyesen nem hiszek Szabadi úr bűnösségében, legfeljebb könyviteli hiányosságában, aki pénzzel bánik, annak mindig mindent részletesen tanulmányozni kell, de ezt csak azok ismerik igazán, akiknek saját cégük van. Még egy megjegyzés a marxizmus stb azon alapult, hogy nem lehet az embereknek saját vagyonuk, a törvények jó része mai napig lehetetlenné teszi, hogy vagyont gyűjtsünk törvényes úton, ezért akinek pénze van annak csendbe kell lennie, mert bármikor támadható, ezt is tudnia kellett, mint jogász, hozzáteszem a vagyona jár Önnek.
Cabrio320i Creative Commons License 2001.06.05 0 0 1117
mondom usa, nem .de :-)))
Előzmény: koch (1115)
koch Creative Commons License 2001.05.28 0 0 1116
Kerek mindenkit, a kovetkezo onlajn interju elott mindenki kerje le a szerkesztosegtol azt a kerdeslistat, amibol szabadon lehet kerdezni!! Hatha megertik! Nem lehwet haragudni valakire azert mert rossz a felfogasa (kicsit hulye)...
Előzmény: koch (1115)
koch Creative Commons License 2001.05.28 0 0 1115
Varlak sok szeretetttttel!
Előzmény: Cabrio320i (1083)
Cabrio320i Creative Commons License 2001.05.21 0 0 1114
skacok, a torgyi nem hiszem ,hogy minden nap olvassa a topicot...
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.21 0 0 1113
Ismeri, dr. Torgyán?

Ti, kik úgy fölfuvalkodátok,
Tudjátok, mik vagytok ti?
Az apró napi események
Mulandó pásztortüzei.
Éjenként lát a vándor, amint
Föl-föllobogtok magasan,
S reggel felé a nagy tüzeknek
Már csak hideg, holt hamva van.

Cabrio320i Creative Commons License 2001.05.21 0 0 1112
ááááá, ne hidd, a túloldalt, aki kimoderálja a hozzászólásaidat, nem azért teszi, mert utál téged, vagy mert a Torgyi papát szereti, hanem mert ez a munkája...
Előzmény: pusztuló agysejt (1089)
szilva Creative Commons License 2001.05.20 0 0 1111
DakotaPress!

A percenkénti mentéseket le tudom tölteni valahonnan (már ha emilben túl nagy)? A cím jöhet emilben is, ha van. Okulásképpen megnézném, ha szabad...

Előzmény: 81713 (1110)
81713 Creative Commons License 2001.05.20 0 0 1110
Nna, itten vagyok, csak tennap egyházi lapítás volt, csinálom a cuccost... A progid lyó és köszi Solt kartácsam, viszont nehezen indult, de aztán átálltan NT-re.

Az eredeti teljes topicot nem érdemes mélbe gűdözgetni, mert baromi nagy. Viszont az RTF-et elküldöm, és összehasonlíthatjuk.
dP

Előzmény: Solt (1109)
Solt Creative Commons License 2001.05.19 0 0 1109
Ha vannak valakinek olyan részletei a topicból, melyek később kimoderált hozzászólásokat tartalmaznak, az letölthetné ezt a még csütörtökön írt programomat. A végeredmény(eke)t pedig - gondolom - dP hozzáigazítaná a nála meglévő fájlokhoz, de úgy látszik, ő hétvégén off-line.
szilva Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1108
DP beírás és attól vissza valamennyi

a valamennyi úgy értendő, hogy olyan 40-50, amennyi az esti képernyőre ráfért...

Előzmény: szilva (1107)
szilva Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1107
Tanulási (és egyéb:)) indíttatásból én is szívesen beszállok:)
Mellesleg ma a céges gépemen ott volt egy tegnap esti állapot a képernyőn. Azt lementettem, és lementettem ma a teljes topicot. Az egymást átfedő részeket összeütköztettem az anchorok alapján, és az derült ki belőle, hogy a tegnap este 6 órás DP beírás és attól vissza valamennyi egyezett, azaz abból már nem moderáltak ki semmit.
A további kísérletezéshez viszont szükség lenne néhány olyan mentésre, amik egymást valamelyest átfedik, és vannak bennük kimoderált részek is. Ha valaki tud ilyet küldeni emilben, azt megköszönöm.
Előzmény: Myself (1106)
Myself Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1106
Logikusan hangzik... Én fenntartom a javasolásomat: úgyis awk-t akarok tanulni.
Előzmény: szilva (1095)
Foti Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1105
névtelen Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1104
"demokratizálódunk".

ez ma azt jelentheti, hogy egyre jobban figyelni kell a politikai elvárásokat, mert esetleg seggbe lesznek rúgva...:((((((((((((((((((((((((((((((((

Előzmény: pusztuló agysejt (1103)
pusztuló agysejt Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1103
Valamikor jó kis tökös csapat volt az Internettó, majd az Index gárdája.
Ma már inkább csak faszok. Seggnyalók. Ilyesmi.
Domovina Moja Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1102
Úgy tűnik sikerült a moderátoroknak mindent kitörölni ami a MI véleményünket (legalább páran vagyunk ezért hát a többes szám) tükrözi...

Hajrá index, tudom, ki nem szarja le azt a napi 50 oldalletöltést amit velem vesztetek. Sőt... Direkt jó, hogy nem veszem el a sávszélességet a "jobbak" elől.

Hazám valaha volt nagy iNDEX-e: MIÉRT?

D.M.

Álliberális féreg Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1101
Én itt naívan vártam, hátha válaszol a kérdésemre...
A kérdés ugyan kicsit provokatív volt, de eszembe se jutott, hogy kimoderálják. (Szembesíteni próbáltam TJ-t egyik hírhedt mondatával a dögkeselyűkről és az álliberális férgekről, és megkérdeztem, hogy abból, amit vörös fejjel, kidagadt nyaki ütőerekkel a mikrofonba ordít, abból mennyi az, ami csak színjáték, és mennyi az, amit el is hisz.)
Ejnye-bejnye, moderátor. :-((((
Lacikom Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1100
Már megválaszolt kérdésekre gondoltam mert a többbi egész jó volt:)
Lacikom Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1099
Nagy csalódással olvastam ma el a leközölt riportot a feltett kérdések ismeretében. Ez nem volt jó semmire, most vagy élesben megy a játék vagy sehogy...Nyálas, többnyire értelmetlen kérdések és önreklám erről szólt az egész. Az Index is rendesen leírta magát ezzel a "gesztussal".
Night Hunter C osztály Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1097
Most mit nem értetek a zindexen?
Életben akar maradni, és tudja, hogy most éppen melyik segget kell hozzá nyalni.
Csak azt nem értem, hogy a kizárás mire jó?
Nekem 4 nickem ment rá a 26-ból. 'sakkó?
Burung Kuntul Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1096
Ezt irtam Varhegy topicba, addig olvassatok mig bent van:

**************
OFF
Tisztelt Szerk., Moderatorok!

Kerlek valaszoljatok azokra a kerdeseinkre hogy miert moderaltatok ki olyan hozzaszolasokat amelyeket nem kellett volna.

Esetleg offtopic volt? Ha igen, az offtopic hozzaszolasnak az a modja hogy OFF es ON koze teszi a delikvens. En ezt most megtettem, ezert nagy orommel vennem, ha ez a teljesen normalis hangvetelben megirt keres/kerdes nem lenne kimoderalva.
Esetleg a nyelvezettel volt a baj? Kerem ez az internet, ez egy szabad forum velejaroja.
Minimum egy figyelmeztetest illett volna beirnia a szerkesztonek vagy moderatoroknak, hogy "Figyelem, kulturalatlan hangnemet hasznalok ki lesznek vagva/tiltva". Akkor is ha van hasonlora utalas a szabalyzatban. Ez a minimum.
Ha pedig a hozzaszolas ON volt, de esetleg "kenyelmetlen", akkor mire jo ez az egesz cirkusz? Akkor megsincs szolasszabadsag.

Nem ertjuk miert van a forum ha egyszer nem lehet rajta beszelni??? Ez mindenesetre jo feldolgozando tema lesz a kozelgo Information Society Workshopra.
Kernenk szepen valaszt es a partatlan es helyenvalo moderalas visszaalitasat.

Koszonjuk!
ON

szilva Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1095
Hm. Ezt azért én megvizsgálnám. Szerintem az anchor a hozászólás belső egyedi azonosítója kellene, hogy legyen, nem pedig röptében generált has-szám. Sajnos nincs nálam olyan (legalább kettő) mentés, amiből ellenőrizni tudnám a feltevésemet. Esetleg ha valaki küld két egymást átfedő topic-mentést, akkor utánajárok.
Előzmény: Myself (1094)
Myself Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1094
Ha az anchor is generálódik (miért ne), akkor minden egyes mocskos 1984-cenzori törlés után az is megváltozhat. Ezért user+dátum+idô az jó kéne legyen.
Előzmény: szilva (1087)
juharfa Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1093
Ilyen korán leteccett feküdni doktor úr? Vagy mérnemválaszol?
juharfa Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1092
TORGYÁNDOKTOR!
Megkérdezném így utólag, hogy ön szerint ön normális?
Válaszát iszonyatosan várom!
TCSA Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1091
A holnap reggelre csak Torgyi meg a szerkesztő hozzászólása marad....
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1090
Azért tragikus, hogy mennyire fogy a topic. Kedves törlő-szerkesztők, reggelre marad még belőle? :)))

Úgy látszik, az indexnek megtetszett a Torgyán féle pártmenedzselés. Üzleti okaitokat még csak csak megértem, _emberi_ oldalról viszont képtelen vagyok felfogni, hogy egy két kormányt tönkretevő, milliárdokat elpazarló, a pártját szétzüllesztő politikuson mit védtek, kedves Ökrös Csaba? Politikai oldalról pedig bele sem merek gondolni, hogy ha a liberális index ennyire vehemensen védi Torgyánt, akkor vajh Torgyán melyik oldalon is áll a politikában IRL?????? :((((((((((((

Köszönöm hogy elolvastátok, törlésetekre bizton számíthatok.

pusztuló agysejt Creative Commons License 2001.05.17 0 0 1089
Csak lesz valami botrányszaga a dolognak. Hátha felfigyelnek rá. Legalább az indexesek.
Előzmény: Cabrio320i (1085)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!