Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.15 0 0 554
Szegény Juszt, most megint élesitheti az önvédelmi fegyverét.
Ugyanis van neki.
Csak nem fél, mert lopott.
Probatbicol Creative Commons License 2001.06.15 0 0 553
Na, most jól megnézhetik magukat.
Előzmény: huculpastor (552)
huculpastor Creative Commons License 2001.06.15 0 0 552
Na mától hozzászámítom ehhez a két szerencsétlenhez Fridi Hihi-t is.
Qkac Creative Commons License 2001.06.10 0 0 551
Köszi, aki tud még vmit, írjon!
Előzmény: kábelbúvár (550)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.06.07 0 0 550
Csak az elejét olvastam az ABC-ben, vásárlás közben.

Állítólag a Wörthersee partján hívták oroszul a titkosított
számú mobilján, és félre nem érthetően figyelmeztették.

Amit ugye nem szokott könnyen venni a család.
A feleségét Schranz Editnek hívják, valahonnan ismerős.
Talán rádiós lehet.

Előzmény: Qkac (549)
Qkac Creative Commons License 2001.06.06 0 0 549
A holnap megjelenő story címlapján:
"A feleségem nem nyugodott bele a megalázásomba"
Ez Frei Tamás myilatkozatából van kiragadva, tehát Frei Tamás végre _nyilatkozott_, és lehet, hogy végre kiderül, hogy mizújs a perrel stb. Remélem, hogy kivételesen egy információdús cikket közöl a story. Aki elolvasta, kérem írja le, hogy mi volt benne!
Köszi,
Qkac.
kábelbúvár Creative Commons License 2001.05.29 0 0 548
Embervadászaton Kambodzsában.
Előzmény: beany (547)
beany Creative Commons License 2001.05.29 0 0 547
Most hol van Frei?
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.29 0 0 546
Azért vagy boldogtalan, te boldogtalan, mert olyan valamitől vagy boldog, ami nincs.

De nem baj, csak hülyítsétek magatokat.

Előzmény: huculpastor (545)
huculpastor Creative Commons License 2001.05.29 0 0 545
Jó látni... írtam, erre te boldogtalannak nevezel:).
Boldog vagyok, hogy ilyenre futja csk a "fiúknak", juszt se többre.
Előzmény: Probatbicol (544)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.28 0 0 544
Eddig hányat számoltál össze, boldogtalan?
Előzmény: huculpastor (543)
huculpastor Creative Commons License 2001.05.28 0 0 543
Üde szinfolt egy nemzeti oldalon álló számára ez a Juszt. Jó látni és tudni, hogyan zavarja el az embereket a komcsik oldaláról...
Előzmény: beany (536)
stones Creative Commons License 2001.05.27 0 0 542
Ebből a kopizásból nem maradhatok ki, ha lentebb elkövette már valaki, hát, izé, no, íme:

Moszkvába, Moszkvába, Moszkvába...
n A Magyar Narancs stábja Moszkvában járt, ebédszünetben, hétfőn (ponyegyelnyik). Moszkva nagyon szép város, Lengyelország fővárosa, jól váltják a golyórágót. A kiadós havazásairól és Krokogyil című szatirikus lapjáról híres megyeszékhelyre interjúkészítés céljából érkeztünk. Andrejt kerestük, a híres szatócsot és bérkilövőt. Először az üzletben, ahol eladó, de ott széttárták a karjukat.

Magyar Narancs: Ggye Andrej szicsász?

Leonyid Lenin, üzletvezető: Elvitte próbaútra az anyósát és a Kalasnyikovot, de magukat a reptéren várja.

A reptérre siettünk, ám végül a GUM áruház próbafülkéjében akadtunk Andrejre, a Hamletet próbálta, de kicsi volt rá.

Magyar Narancs: Nu, Andrej Laposkavics, hogy ityeg a fityeg?

AL: 1950-ben ismerkedtem meg a Rajk Lászlóval a jugoszláv határon. A hátamon van egy rés, oda tessék bedobni a pénzt, mert mindjárt lejárok. Papírt is elfogad, forintot nem.

MN: Mi a helyzet Frei Tamással?

AL: Frei Tamással 1950-ben ismerkedtem meg, kanárit importált a Kanári-szigetekről.

MN: Mikor találkozott Juszt Lászlóval?

AL: Juszt Lászlóval 1950-ben ismerkedtem meg, de nem tudnának nagyobb hülyeséget kérdezni vagy bedobni pénzt?

MN: Mi a foglalkozása?

AL: Külsőzök magyar tévécsatornáknak, de nem lehetne egy kicsit sietni, a szomszédban már nagyon vár Lakat T. Károly és a stáb. Egyébként Ina Nyikorognát, a Bolsoj primadonnáját is én tettem el láb alól. Akarják, hogy beszéljek róla?

Hazaérkezésünk után fölkerestük Juszt Lászlót és Frei Tamást, hogy egy nagyobb összeget ajánljunk föl arra az esetre, ha nem engedélyeznék interjúnk közlését. Felajánlásunkat visszautasították, de amikor arra kértük őket, hogy fele ennyiért csókolják meg egymás seggét a tévében, akkor mindketten gondolkodási időt kértek.

Adtunk nekik 24 órát (volt köztük két Doxa is, de nem jártak).

Copyright © MaNcs, 2001
Minden jog fenntartva.

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


Előzmény: Tappancs (541)
Tappancs Creative Commons License 2001.05.27 0 0 541
http://www.magyarnemzet.com/news/fullstory.php/aid/25323

(Se) Juszt se Frei


A magukat szerényen sztárnak tartó tévéglények száma mostanában örvendetesen csökkenni látszik. Megbukott a felszínúszó kis Geszti, a léggömbhámozó Friderikusz az utolsókat rúgja (nem mindegy, kibe), a totálnazál pocakvitéz Fábry se húzza sokáig, ha annyira el van szállva magától, hogy már bevezető konferanszra is alig futja. Csiszar.hu olyan, mint a műsor neve: önmagát nevezi médiagenyának, és köp a közönségre. Fogadjunk, hogy Bochkor bunkó és Boros borzasztó is egy éven belül lekopik a képernyőről. A tévé fölfalja teremtményeit. Vámost értem, ő csak a könyveit akarta eladni. Helyén van az esze: még időben lelép. Kepes már befejezte. Ő írni készül, rövidesen megtudja, merre lakik az Úristen. Ha nem tudta volna eddig. Talán Kepes hagy maga mögött némi űrt, mert volt benne valami esendően emberi, de azt nem mondanám, gyászba borulok miatta. A csillagok különben is régen kihaltak, mire ezt megtudjuk róluk: soká ér ide a fényük.

De most olyasvalami lepleződött le, amit, mivel eddig komolyabb balhét nem okozott, mindenki olyan mértékben használt, amekkora pofája volt hozzá. Az ál-dokumentumműsorokra gondolok, amelyek közül csak az egyik volt a pénzhez dörgölődző kis sakálé a nagy Duna mentében, akiről tévé és pénz nélkül mindjárt kiderült, hogy sarokba szorított kis szürke egérke, lyuk nélkül. Már nemcsak az orosz, de a magyar riportalanyáról is kiderült, hogy sosem volt bérgyilkos: az első bolti eladó volt, az utóbbi szó szerint malaclopó.

Az elején még nagy volt a szája sakálkának, még ő követelt bizonyítékokat, és bírósággal fenyegetőzött (!). De ahogy tornyosultak ellene – a különben vele egy húron pendülő – Juszt szabad szájából a bizonyítékok, úgy lett egyre csöndesebb, egyre vékonyabb hangú. A mindenkin átgázolóból könyörgő kis senki vált semmi perc alatt. Amikor pedig már az orosz diplomácia is magyarázatot kért, és az RTL-nél hulltak a fejek, akkor megkövette azokat, akiknek az átvágásából olyan jól megélt. „Megkövetek mindenkit, akinek érdekeit az általam készített riportfilm sértette, és kész vagyok elismerni: naivul, félrevezethetően és riporteri ösztöneim által megcsalva jártam el”, fogalmaz (Korridor netportál). Még hogy neki „riporteri ösztönei” vannak, amelyek „által megcsalva” és nem is megcsalatva járt el! (Egy mondatban két „által”, pedig ez egy megírt nyilatkozat.) Nem tűnt föl még a vágás alatt sem, hogy egy ország miniszterelnökének élete nem tréfadolog? Nem, sakálegérke azt hitte, neki mindent lehet. S ha most azt képzeli, hogy ennyi magyarázat elég nekünk, akkor tényleg naiv. Annyira, hogy a ripacsporteri szakmát sürgősen abba kell hagynia.
Vegyes vágott Temesi Ferenc 2001. május 26. (35 . oldal)

kábelbúvár Creative Commons License 2001.05.25 0 0 540
Szobrot neki!
Előzmény: Esbeta férje (539)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.05.24 0 0 539
Éljen Lovas, a jellemóriás!
Előzmény: kábelbúvár (538)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.05.24 0 0 538
Miért?

Lovason kívül dícsért már valakit?

Előzmény: Probatbicol (537)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.24 0 0 537
Akkor miért basztatjátok? Ha volna egy csöpp agyatok, dícsérnétek.
Előzmény: beany (536)
beany Creative Commons License 2001.05.24 0 0 536
Miért tűnjön el Juszt. A jobboldalnak szerzi a szavazókat. Nem ez a célja, DE primitívségével EZT éri el...
Előzmény: Törölt nick (528)
huculpastor Creative Commons License 2001.05.24 0 0 535
Tudni sajnos nem tudok semmit, de gondolom hazaköltözött családjával.
Előzmény: kábelbúvár (534)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.05.24 0 0 534
Ki tud Frei-ről valami újat?
Előzmény: Probatbicol (533)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.24 0 0 533
Már te is Csurkát bántod?
Előzmény: homersimpson (532)
homersimpson Creative Commons License 2001.05.24 0 0 532
Miért nézed, mazochizmusból? Én azonnal elkapcsolok, ha ez az alvilági telített zsírcsomó feltűnik a képernyőn, de mostanában nem is kell, mert ATV-t alapból nem nézek (jobboldali sajtóklubot sem...)
Előzmény: Törölt nick (528)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.23 0 0 531
Azt nem tudom, de hülyeségeket folyamatosan mond. Ha nem nézne tévét, akkor talán okosabbakat mondana.
Előzmény: nurej (530)
nurej Creative Commons License 2001.05.23 0 0 530
Miért, Torres is káromkodott?
nurej
Előzmény: Probatbicol (529)
Probatbicol Creative Commons License 2001.05.23 0 0 529
Vagy neked a képernyő elől-
Előzmény: Törölt nick (528)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.23 0 0 528
Az ATV most három hülye beszélgetését sugározza.
Juszt eddigi nivótlanságát is alulmulja.
Káromkodik.
Nem kellene végre eltakarodnia a képernyöröl.
kábelbúvár Creative Commons License 2001.05.23 0 0 527
Kicsit off már a téma, de kíváncsi lennék, mi történne
a rádió- és TV-kuratóriumok környékén kormányváltás után.
Előzmény: incredulous (525)
Esbeta férje Creative Commons License 2001.05.22 0 0 526
Sajnálom a 3 jó pontot, de nem tudom szó szerint idézni.
De nagyjából ezt mondta, nem?
Ezért is jár legalább egy jópont!;-)
Előzmény: huculpastor (519)
incredulous Creative Commons License 2001.05.22 0 0 525
Hagy ne ismételjem már magam, hogy úgyis csak idővel derül ki, hogy ki, milyen nézeteket vall...

Az a feltevés pedig, hogy a jelenlegi ellenzék esetleges kormány-alakítása után megváltoznak bizonyos műsorok, esetleg nézetek, funkciók, stb; megint csak azt a tényt erősíti, hogy Magyarország olyan baromi messze van még a demokráciától, mint Makó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!