Keresés

Részletes keresés

harcsy Creative Commons License 2013.02.26 0 0 769

Elúszott.....

Előzmény: Thomas_ (768)
Thomas_ Creative Commons License 2013.02.25 0 0 768

Én most jártam meg ezzel az egésszel:( Nem vagyok funkcionális analfabéta, csak úgy néz ki valamiért akkor nem olvastam el ezt az sms-t (nem is igazán használom ezt a számot), lejárt már pár napja az érvényességi idő, persze nem kapkodtam a feltöltéssel, mert úgyis van rá még 30 nap, és most látom, hogy elúszott a több mint 3 ezres egyenleg:( Szerintetek van rá bármi esélye, hogy visszaszerezzem, vagy teljesen felesleges nekik írogani emiatt?:(

jó hír Creative Commons License 2012.03.30 0 0 767

hamut szórok a fejemre, mindenkinek igaza van...

 

én is kaptam sms-t, rám nem vonatkozik...

 

de jóóó... nem vagyok funkcionális analfabéta...de jóóó...de jóóó....

 

 

de azért köszönöm az építő-segítő kritikákat, meg mindent...

 

 

jóccakát

 

harcsy Creative Commons License 2012.03.30 0 0 766

Elnézésedet kérem, mert nem igazán Neked szántam a beírást, hanem " jó hír" lett volna a célállomás :))

Előzmény: asdf_ (763)
asdf_ Creative Commons License 2012.03.30 0 0 765

Szerintem inkabb ennek csak orulni kene, hogy nem csak ket orszagos napilapbol meg a szolgaltato weboldalarol van eselyed ertesulni a szerzodesi feltetelek valtozasarol.

Előzmény: jó hír (764)
jó hír Creative Commons License 2012.03.30 0 0 764

könnyen lehet... évek óta nincs elfelejtve a feltöltés, mert nagyon sűrűn tolom a pénzt a kártyára...ennek ellenére jött az sms...  csak ennyi...

 

de már látom, hogy a nejem telóját nem érinti... (bááár jött az sms... biztos, ami biztos)

 

Előzmény: asdf_ (761)
asdf_ Creative Commons License 2012.03.30 0 0 763

Nincs gond, csak van egy valtozas ami kellemetlenul erintheti azokat akik az utolso pillanat utanra halasztjak a feltoltest, eddig a lejarati ido (jellemzoen utolso feltoltes + 365 nap) utan 30 napig vagy egyiranyusitva volt, vagy nem kapcsolhato a szam, de a szam es az egyenleg megmaradt (legalabbis en igy emlekszem, most nem lapozgatnek aszf-et emiatt). Mostantol elveszik az egyenleg (melyet amugy en kisstilu lehuzasnak tartok, mely az elofizeto feledekenysegere/lustasagara epit de ez maganvelemeny).

Előzmény: harcsy (762)
harcsy Creative Commons License 2012.03.30 0 0 762

""lejart ervenyessegi ideju"

Tőled idézem.

Ha Neked élő kártyád van, amit használsz, feltöltesz, akkor mi a gond?

Előzmény: asdf_ (761)
asdf_ Creative Commons License 2012.03.30 0 0 761

"2012. 05. 07-tol a lejart ervenyessegi ideju kartyas elofizetesek kezelese modosul:"

Igy kezdodott a szoveg. Ugy nez ki, a radioba telefonalok is funkcionalis analfabetak voltak :P

(a szakerto meg valoszinu ertette volna, ha elotte van az sms)

Előzmény: jó hír (760)
jó hír Creative Commons License 2012.03.30 0 0 760

...na igen..éjjel hallgattam a rádiót, ahol egy betelefonáló ugyanezzel az sms-el küzdött..(illetve több is)..   a szakértőnek lövése sem volt mi van ilyenkor...

 

egyébként rugalmasak vagyunk, (már)nem csinálunk nagy problémát belőle...ha elvész, akkor irány bármelyik más szolgáltató... az új szám meg legalább "tagkönyvcsere" funkciót tölt be...de hol van még 2013..?  havonta amúgyis a Nejem lebeszél minimum tíz rugót...

 

szóval...köszönöm a tanácsot, valószínű más program lesz az ászf olvasása helyett...

 

Előzmény: asdf_ (759)
asdf_ Creative Commons License 2012.03.29 0 0 759

Probalj meg nekiesni megegyszer az SMS elolvasasanak, hatha sikerul ertelmezni is.

 

Azt irtak, hogy lejart kartyas egyeneleg kezelese, valamint a lejarat utani szammegtartas valtozik majus 7-etol (gy.k. a szerzodesi feltetelek).

 

Ergo, ha a 2013. 03. 11-eig ervenyes kartyara elmulasztasz legkesobb 2013. 03. 11-en ratolteni az ervenyesseg meghosszabbitasa vegett, akkor integethetsz a rajta levo 15 ezres egyenlegnek. Valamint ha nem toltottel fel a lejaratkor es a 35. napon ugy gondolod, hogy megiscsak akarod meg hasznalni es ratoltesz, az nem fog menni, mert a lejarat utani 30. napon mar elvesztetted a szamot.

Ha jol emlekszem, eddig az volt a szabaly, hogy lejarat utan nem veszik el az egyenleg, es lejarat utan 60 napig parkoltatjak a hivoszamot, hatha meggondolod magad. De ez csak kodos emlek, akit pontosan erdekel, lapozgassa az aszf-et.

Előzmény: jó hír (758)
jó hír Creative Commons License 2012.03.29 0 0 758

kapott egy sms-t a Nejem, miszerint május hetedikén elvész a feltöltött akármennyi pénz, mert a kártya érvényességének annyi...a számot kidaják másnak...  10 éves a szám, és 15000 van éppen rajta...

 

hívom a 172-t, azt írja, hogy 2013. 03. 11.éig érvényes...

 

asszem valamit nagyon nem értek... feleségem a palacsintát is odaégette...

Alfika Creative Commons License 2012.02.25 0 0 757

Nu... A lottó pont alkalmas arra, hogy ezt a "véletlenül" feltöltött pénzt elköltsétek...

 

Az a 10.000. forint, az egy un. hitelkeret, tehát ha annak terhére vásároltok, pl lottót, azt valóban ráterhelik a következő számlára. De mivel nektek van 3000 feltöltésetek, először ebből fogja levonni a rendszer a pénzt... Tehát ha pl. 3500 forintért fogtok lottót vásárolni, akkor a 3000 levonásra kerül, és 500 forint pedig kiszámlázásra kerül, a következő számlán...

 

Szóval a kollégátoknak igaza volt, valóban a számlára terhelik a lottót, ha nincs feltöltés, mert ha van, akkor először abból kerül levonásra...

 

Egyébként meg halál kényelmes ez a telefonos lottózás :) Én már jó ideje így lottózom :) Nem kell lottózóba rohangálni, ha nyersz akkor küldenek egy sms-t, hogy x összeget nyertél, válaszüzenetben küld el azt a számlaszámot ahová a pénzt kéred, és átutalják...

Előzmény: Spanci (755)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.24 0 0 756

Fogyasztóvédelem.

Előzmény: Spanci (755)
Spanci Creative Commons License 2012.02.24 0 0 755

Sziasztok!

 

Én djucies-vagyok és nem vagyok éppen fiatal, így kaptam anno, de azért működik:o).

De most nem rólam van szó.

 

Fontos kérdésem lenne.

Férjem véletlenül az előfizetésesére töltött 3 ropit a kártyása helyett. Teljesen elkeseredett, mert utóbbin szokta hívni a fiúnkat.

Hívta az üszit és közölték, hogy ezzel már nem tudnak mit csinálni.

Közben érkezett üzenet, hogy 10.000.-Ft (eddig erről mit sem tudott) + 3.000.-Ft levásárolhatója keletkezett.

Kérdem én, mi a lóbánatra is lehet ezt levásárolni? Parkolni nem szokott, a lottót ha feladja, azt állítólag utólag ráterhelik a számlára (kollega mondta). Most akkor mi van? És miért nem számítják be az előfizetéses lebeszélésre a rátöltött összeget? Mekkora mocsokság.

jó hír Creative Commons License 2012.02.11 0 0 754

rossz a kedvem...

a  pultos azt mondta prktikumban vagyok...43 forint...nem lehetne djuice?      nem, mert az csak fiataloknak van...jó... öhö...értem..

 

most, az útmutatásod alapján jártam el, aszongya a géphang, hogy dídzsúszban vagyok... mindegy...

 

ez a dídzsúsz most akkor jó nekem? feltöltős...bááár...nekem tiltott gyümölcs...ugye, a korom miatt...

jó hír Creative Commons License 2012.02.11 0 0 753

Köszönöm... látom vágod a témát...csak izgatott a dolog, ma bementem máshol egy bemutatóterembe, ahol egy középkorú pasi kézbevette az ügyet...könnyedén megcsinálta...a nevemen van a szám, nincs gond...

 

már mindent tudok.  azt is, amit eddig nem tudtam...még a tarifacsomagom nevét is.... én csak használom...

 

köszönöm mégegyszer, élek a tanácsoddal, és merő kíváncsiságból  megnézem itthonról is...

 

 

Előzmény: asdf_ (752)
asdf_ Creative Commons License 2012.02.11 0 0 752

online.telenor.hu-n regisztralsz a telefonszamoddal, ott megnezed a menuben a dijcsomagodat, elokeresed az aszf-bol aztan keszen vagy. Vagy ugyanez a 1220-at felhivva es elo ugyfelszolgalatost kerni (ha nem a te neveden van a kartya, akkor ez nem nyert).

 

A bemutatotermi ugyfelszolgalatosnak meg talan a telefonszamod alapjan kellett volna probalkoznia (persze csak akkor, ha -mint ahogy kellene- a te neveden van az elofizetes, tehat irataid alapjan el tud intezni egy ugyfelazonositast).

 

De a dijszabas a neten van, a tarifacsomagod nevet amiben vagy, azt meg illene tudnod, tehat elvileg nem is kellene ugyintezo hozza.

Előzmény: jó hír (751)
jó hír Creative Commons License 2012.02.11 0 0 751

bementem egy teleneor feliratú csillogó boltba...azt kértem a pultos kisasszonytól, hogy nézze meg , milyen tarifával működik a feltöltős kártyácskám?... mutatom az eredeti kártyavédőt, amire BEE van írva...aszongya ilyent még nem látott..mondom csak tizenegy éves...vegyem ki a kártyát...kivettem, de olyan kopott volt, hogy nem tudta a számokat leolvasni...különben is...ez nemsokára tönkre megy...és miért? mert régi.....de,... most kérhetek új kártyát, természetesen új számmal...aszonta a régi számomat sem tudja átírni...

 

azon a bizonyos borítón három számsor van...PIN, PUK, és valami kód...sok számmal...ez utóbbi nem alkalmas az azonosításra?

 

aki tud, legyenszíves segíteni...

köszönöm.

nagy06 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 749

Pannon GAP  (2db) átruházható. Mailben várom

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 748
Nem még itt sem.
asdf_ Creative Commons License 2009.08.26 0 0 747

Az ilyen kereseket folosleges, nem jatszik senki az allasaval a ket szep szemedert...

 

Hogy ON is legyek: megszuntetik a 100 megabyte-os internetcsomagost, a 20 mega es az 5 giga kozott -ha csak be nem hoznak valami ujat- nem lesz semmi, valamint 1000 helyett 1500 lesz a legkisebb feltoltes osszege.

sysi38 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 746
sikerült találni valakit?
Előzmény: villany100 (744)
sysi38 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 745

Sziasztok!

 

Csatlakozom az előtem szólóhoz!Pannon-os kollega jelentkezzen!!!!!!!nagylali60@freemail.hu

villany100 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 744
Sziasztok!

Egy olyan ember kene nekem, aki tud pannontol belso infot szerezni. Pl. ott dolgozik.
Nem jarna rosszul.
kolorado2002 kukac gmail pont hu
asdf_ Creative Commons License 2009.06.06 0 0 743

Azt nem, viszont akkor ide is:

 

Julius 1-tol:

8. A Díjszabás az igénybevételi díjat utólag fizető
szolgáltatáshoz (ÁSZF 1./A sz. melléklete) I.
fejezet 1.2. pontja az alábbiakkal egészül ki:
Az alábbi számlás tarifacsomagok esetében a forgalmi
díjak mérése egyperces egységekben történik:
Horizont Bónusz, Horizont Plusz, Horizont Extra,
Horizont Perfekt, Momentum, Minimum, Balance,
Partnerkártya, Üzleti Standard, Üzleti Standard
Plusz.

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.06 0 0 742
Nálatok sem kötötték be még a guglit?

http://www.google.com/search?hl=hu&q=%C3%BCzenetk%C3%B6zpont+pannon&sourceid=navclient-ff&rlz=1B3GGGL_huHU284HU284&ie=UTF-8&aq=t&oq=%C3%BCzenetk%C3%B6zpont+
Előzmény: lkcar (741)
lkcar Creative Commons License 2009.06.06 0 0 741
Hali

Valaki megtudná mondani mi az üzenetközpont száma a Pannonnál?
köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.30 0 0 739
van egy kirívóan ez itt merész
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.30 0 0 738
az hogy: http://imgfrm.index.hu/imgfrm/6/3/2/2/THM_0005856322.jpg van a

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!