Keresés

Részletes keresés

peacemaker Creative Commons License 2001.08.30 0 0 539
Kaptál már választ?
Előzmény: koch (538)
koch Creative Commons License 2001.05.23 0 0 538
Meg mindig nem reagalt senki sem az emilemre!
Legalabb az irna vissza, aki kivette. De nem, ezek szerint sajna ot is a gerinctelenek osztalyba kell raknom.
Varom kedves jelentkezeset es ertekes valaszat!
Ugye 5* mar nem lehet elhelyezni, igy csak 4*fogom ezt a szoveget.
Mergeskoch

Előzmény: koch (529)
probe Creative Commons License 2001.05.21 0 0 537
sorry, megvan
Előzmény: probe (536)
probe Creative Commons License 2001.05.21 0 0 536
Hova lett a "Moderálás - cenzura?" fórum???????
Előzmény: cakuktjas (521)
koch Creative Commons License 2001.05.21 0 0 535
Visszavonom az utolso elotti mondatom melyszerint fiztest kapnak erte. (Ennek ellenre, lehet, hg kapnak erte fizetest, csak nem az index-tol, hanem a fidesztol!) de mindegy. Kivancsian varom a valaszt.
Előzmény: koch (529)
koch Creative Commons License 2001.05.21 0 0 534
"koch

Káel Csaba nem lesz az Operaház igazgatója. A személyes benyújtás határidejéig hatan adtak be pályázatot.
Amíg volt tendereztetés, addig drágábban építettek autópályát. Szerintem nem a tender az érdekes, hanem az ár."

Ezt valaszolta arra kerdesemre, amit kimoderaltak. Tehat olvasta.

Az mar csak hab a tortan, hg nem kerdeztem semmit az operahazrol es az autopalyaepites koltsegeirol.
Arrol, hg mit kerdeztem lejjebb, lathato.

Igen nagyon haragszom a cenzura miatt!!

koch Creative Commons License 2001.05.21 0 0 533
A kerdes meghaladta a kepesseget....
Előzmény: Silber Schiff (531)
Tiborcsik Creative Commons License 2001.05.20 0 0 532
:)))))

Előzmény: Foti (530)
Silber Schiff Creative Commons License 2001.05.20 0 0 531
Kérdés: Nem tartja-e kínosnak, hogy a miniszterelnök személyesen kérte fel Domingot a Bánk-bán főszerepére? /steiner/

Válasz: Nem kértem fel személyesen Domingót.

Kérdés : Ki ma Magyarország miniszterelnöke?

Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (498)
Foti Creative Commons License 2001.05.19 0 0 530
Elég szégyene ez az az indexes fiúk nak !
Előzmény: koch (529)
koch Creative Commons License 2001.05.19 0 0 529
Kedves Szabadelvu!
Az albabbiak citalom azt a kerdessort amit az indexnek sikerult kimoderalnia. Kerlek vedd a faradtsagot es olvasd vegig. (a szerkesztoseg megtette es sikerult is eltutetnie.)
"Tisztelt Varhegyi Ur!

1. Mi a velemenye arrol, hogy az Onok altal folyamatosan szidalmazott elozo kormany, ahol joval nagyobb volt a kormanytobbseg mint Onoknel, megis minden, vagy majdnem minden ellenezeki keresre -akkor Onok voltak ellenzekben, tehat az Onok keresere- felallitottak parlamenti vizsgalobizottsagot, mig amiota Onok vannak HATALMON, azota egy vizsgalo bizottsag sem alakult ellenzeki kezdemenyezesre?

2. Ha jol emlekszem 7%-os gazdasagi novekedest igertek, csokkeno inflaciot es azt, hogy a kapuknak a focipalyan van a helyuk. Nem tudom, de ezekbol On hogy erzi mit sikerult megvalositani?
(Megjegyzes: 1998 szeptemberben Jarai Zsigmond miniszter Ur meg magyar gazdasagi csodarol beszelt!) Ehhez kepest On hogyan ertekeli a helyzetet? Mivel itt nincs ido hosszabb ertekelesre ezert kerem csak egy 1-10 terjedo skalan pontozzon (1=legrosszabb 10=legjobb)

(Segitek:a 7% kozeleben sem voltunk eves adatokat tekintve, az inflacio nem csokken, emellett azt az M1-es autopalyat tettek fizetove, ami akkori torveny szerint 2006-ig ingyenes kellett volna, hogy maradjon)

3. Mit gondol On, lesz meg fuggettlen a magyar sajto? (Mar 1848-ban is erre vagytak szegeny oseink)

4. Miert van az, hogy az On partja meg mindig azzal van elfoglalava, hogy az elozo kormany mit csinalt? Nem gondolja, hogy ez mar lejart lemez, inkabb a mostani kormanyzatnak kellenne tudni felmutatni valamit (vegre)? (Meg nem teljesen keso van meg majdnem egy evuk!)

5. Es egy keres, kerem valaszoljon a kerdeseimre es ne tegyen ugy mit Repassy Ur(?), aki a szamara kenyelmetlen kerdeseket csak egyszeruen elutasitotta!

Tiszelettel:
egy, mar a nepszamlalokban sem bizo allampolgar "

Nyilvan olyan sulyos dolgokat es olyan minosithetetlen hangnemben irtam, hg mar jon is ertem a rendorseg:
a cim: keresre emilben szivesen tovabbitom. Nyilvan fobe fognak majd loni azert, mert olyat kerdeztem.
Ezentul kerek mindenkit, hg mielott ir az onlajn interjukhoz kerdest, kerje meg a tisztelt szerkesztoseg a kerdesek listajat, amibol szabadon lehet kerdezni.

Bizok mindenki segitokesz egyuttmukodeseben.
koch

PS: Kerem tisztelt szerkesztoseget ezt is moderaljak ki. (Hiszen ez amunkajuk ezert kapjak a fizetest! Ha csak dolgozzanak meg erte!!!)

Előzmény: Szabadelvue (525)
Tiborcsik Creative Commons License 2001.05.18 0 0 528
Mindig abból van a kalamajka, hogy ezek az indexes fiúk nem képesek a korpát elkülöníteni a disznótól. Vagyis a mocskolódó hozzászólások (mégha bármennyire is jogos, érthető az indulat mely generálta) kitisztítása közben áldozatul esnek ártalmatlan, vagy legalább is szalonképes hozzászólások is. Én pl. kérdeztem a Várhegyitől igen keményet is, nevezetesen azt, hogy azon 89-es Magyar Narancsban taglalt liberális értékekkel egyetért-e még, mert én igen. Ez a hozzászólásom miért, miért nem, elsüllyedt a nagy takarítás közepette, nem tudom, olvasta-e egyáltalán. Mindenesetre én úgy veszem, hogy olvasatlanul is válaszolt rá amúgy jó Freudi módra elszólva magát: EZ A NARANCS NEM AZ A NARANCS.
Hát igen. Aszem ez volt az államtitkár úr leértékesebb, és legőszintébb válasza. Szomorú.
Nekem az a narancs ma is az a narancs. És ha jól tévedek, nem vagyok egyedül.

OFF:
Ezt üzenem a bajai zazikénak is a "Bajai Kimoderálások nickes topikjába".
(meg azt, hogy a kultúrált, szellemes hangnem egyáltalán nem jelent benyalást, próbálja ezt felérni ésszel)

fándájk Creative Commons License 2001.05.18 0 0 527
Egyetértek azzal amit mondassz!!!!!!!
A válasz talán annyi erre, hogy sokan vagyunk és sokfélék.
Amiről én véleményt formáltam az ettől függetlenül igaz.

Üdv

Előzmény: Szabadelvue (525)
Szabadelvue Creative Commons License 2001.05.18 0 0 525
Tisztelt Hölgyek/Urak!

le kelleme szokni már az ostoba gyalázkodásról, és akkor kisebb lenne a csalódás.
Ha kérdésetek van, akkor tegyétek fel olyan udvarias formában, hogy az megüssön egy minimális emberi mércét. Aki pedig bojkottálni akar tiltakozásul , az ne írjon be.

Ha bármelyik politikus megtiszteli jelenlétével ezt a fórumot, akkor joggal tarthat igényt arra, hogy emberszámba vegyék.

Egyesek, mint egy hisztis kisgyerek követelőznek itt, ahelyett, hogymegróbálnál kultúráltan előadni az (ellen)véleményüket. Egy hozzászóló sem sajátíthatja ki az indexet.

Mikor nő be már a fejetek lágya?

Előzmény: fándájk (520)
Foti Creative Commons License 2001.05.18 0 0 522
cakuktjas Creative Commons License 2001.05.18 0 0 521
aKIT ÉRDEKEL A FOLYTATÁS, JÖJJÖN A "mODERÁLÁS - CENZURA?" TÉMÁJÚ ÚJ FÓRUMRA.
fándájk Creative Commons License 2001.05.18 0 0 520

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Elkeseredésemnek szeretnék hangot adni. Ezeknek a fórumoknak semmi értelme, ennyi erővel a nagymamám is eljöhetett volna, semmivel sem lett volna kevésbé kompetens.
Tisztelt meghívottunk vagy nem válaszolt, vagy tőmondatokban kijelentette valaminek az ellenkezőjét. "jóestét" sporttársunk tette jól, hogy mindenféle baromságot beírt pl. Várszegi ügyben. Legközelebb, ha bojkottálni akarunk akkor azt így kell megtenni.

Üdv mindenkinek

Deák Creative Commons License 2001.05.18 0 0 517
Hát mondhatom, sok mindent megtudtunk, pl. "antibolsevik" megnyugodhat mert biztonságban lesz a szobra.

Csak a galambokra vigyázni...

Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (510)
kukucsi Creative Commons License 2001.05.18 0 0 513
Ezt ne tőle kérdezd, erre van külön topik
Előzmény: cecily (508)
Várhegyi Attila (NKOM) Creative Commons License 2001.05.18 0 0 510
Szeretnék elbúcsúzni, mert vidékre kell mennem. Örültem, hogy itt lehettem, mert beszélhettem olyan dolgokról, amelyekről suttognak egymásnak, de amelyeket személyesen még nem volt alkalmam megválaszolni. Annak persze nem örültem, ha néha sértegettek, de hát istenem, el kell viselni. És köszönöm az Index segítségét. Ha további kérdések vannak, állok rendelkezésükre.
Maradok üdvözlettel:

Várhegyi Attila

cecily Creative Commons License 2001.05.18 0 0 508
azt kerdeznem allamtitkar ur, hogy nem szandekoznak kedvezmenyes szamitogepvasarlasi lehetoseget biztositani magyarorszagon esetleg a diakoknak & a kozalkalmazottaknak?? a hepi end kft helyett inkabb erre kellene forditani a penzt.. konkretan ha alairnak a szingapuri egyezmenyt az informatikai termekek vam-es afa mentessegerol (minden kozep-europai orszag alairta mar rajtunk kivul) mar azzal is sokat lenditenenek a dolgon
Deák Creative Commons License 2001.05.18 0 0 507
Államtitkár úr,

Antibolseviknek már többször válaszolt, nekem még egyszer sem.

Tehát megimétlem:

Csatlakozom "fándájk" kérdéséhez,
legyenszíves megmagyarárni államtitkár úr, hogy lehet az, hogy a most kormányzók és azok támogatóinak közeli és távoli hozzátartozója a négy évvel korábbi pozícióikat lényegesen jobb állásokra tudták cserélni.

Kérem, árulja el fejlődésüknek ezt az igen gyors módját.

Gondolom van valami titkos recept, mert e "puritán és tisztes" kormány érdem nélkül senkit nem emelne neki nem megfelelő pozícióba.

VÁROM VÁLASZÁT!!!!!!!!

Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (501)
fándájk Creative Commons License 2001.05.18 0 0 505
Ez jó "sgh"! Tisztelt Várhelyi Úr!

Ön szerint Deutch Tamás a polgári értékrendet képviseli. Ifjúságvédelmi miniszterként fűrészeli
a titkárnőt, miközben otthon várja "isten, haza család"?

Válaszát várom

Előzmény: sgb (500)
Domovina Moja Creative Commons License 2001.05.18 0 0 504
Tisztelt Vendég!

Megkérdezte már az index szerkesztőitől, hogy miért moderálnak ki ennyi üzenetet? Többek közt olyat is, amire válaszolt?

Hazám polgára:

D.M.

Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (501)
Várhegyi Attila (NKOM) Creative Commons License 2001.05.18 0 0 503
Delfi

Az itteni megjelenéssel az a célom, hogy válaszoljak a kérdésekre, és mivel meghívtak, azt illik elfogadni. Nem tapsoltunk el milliárdokat, Eperjes Károlyról pedig valóban azt terjesztik el, amit Ön mond, de attól az még nem igaz. A Nemzeti Színház nem a „gettóba” épül, hanem a Duna-partra. Ön szerint hol a gettó?
A szolnoki ügyekről már írtam másutt, kérem olvassa el, s akkor talán világossá válik, hogy nem én csináltam, csak nekem kell elviselni, öt éve.
Bele tudok nézni. Üdvözlet.

Előzmény: Delfi (31)
Szabadelvue Creative Commons License 2001.05.18 0 0 502
Tisztelt Várhegyi Attila Úr!

Írja, válaszában, hogy:

"Szerintem a Fidesz egy olyan párttá vált, amelyben szabadelvűek, kereszténydemokraták jól megférnek egymás mellett, mert tudomásul veszik, hogy olyan értékek mentén politizálnak, amelyek normális közgondolkodás esetén természetes az emberek számára. Hogy csak egy példát említsek, ilyen a család, a nemzeti összetartozás vagy éppen a tanulás."

- Tényleg erre lenne szüksége az országnak. Ezt Önök legalább felismerték. Sok sikert kívánok hozzá! Remélem nem következik újabb pályamódosítás ... :-))

Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (479)
Várhegyi Attila (NKOM) Creative Commons License 2001.05.18 0 0 501
Antibolsevik

Igen tudom, ezért rövidesen szeretném rendbe hozni és díszőrséget állítani, köszönöm.

Előzmény: antibolsevik (21)
sgb Creative Commons License 2001.05.18 0 0 500
Tisztelt(?) uram!
"Szerintem a Fidesz egy olyan párttá vált, amelyben szabadelvűek, kereszténydemokraták jól megférnek egymás mellett, mert tudomásul veszik, hogy olyan értékek mentén politizálnak, amelyek normális közgondolkodás esetén természetes az emberek számára. Hogy csak egy példát említsek, ilyen a család, a nemzeti összetartozás vagy éppen a tanulás."
Maga szerint az olyan család "természetes az emberek számára", ahol az apa a titkárnőjének csinál gyereket? Persze lehet, hogy ez magyarázható a "szabadelvűséggel"?
Előzmény: Várhegyi Attila (NKOM) (479)
Várhegyi Attila (NKOM) Creative Commons License 2001.05.18 0 0 498
Steiner

Nem kértem fel Verebes István a Nemzeti Színház igazgatójának.
Nem volt közöm plakátkészítéshez.
Nem kértem fel személyesen Domingót.
Nem állunk kapcsolatban az Ön által említett cégekkel.
Nincs információm róla, hogy miben közreműködik.
Nagyon sajnálom, ami történt. Üdvözlöm.

Előzmény: steiner (22)
Várhegyi Attila (NKOM) Creative Commons License 2001.05.18 0 0 491
Kedves Gébi,

Nem követtem el jogellenességet, de szeretném megkérdezni tőled, hogy felteszed-e ezt a kérdést azoknak, akik mondjuk a spontán privatizációt Magyarországon levezényelték. Vagy mondjuk azoknak, akik ’56-ban belelőttek a tömegbe, s hagy ne soroljam.

Előzmény: gébi (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!