Keresés

Részletes keresés

TOMBOY Creative Commons License 2001.08.16 0 0 359
Valahol biztos, de nekem haverom adta CD-n.Ő a netről szedte.
Előzmény: Professzor úr (358)
Professzor úr Creative Commons License 2001.08.16 0 0 358
A neten megtalálható ez a darab?
Előzmény: TOMBOY (357)
TOMBOY Creative Commons License 2001.08.16 0 0 357
Igen, ezt én is ismerem.Nem semmi egy darab:-))
Előzmény: Grof (356)
Grof Creative Commons License 2001.08.16 0 0 356
Nem, Zeuszka és Csabiman egy legendás Dallas-átdolgozásból idézgetett. :-)
Előzmény: Törölt nick (351)
badhool_16 Creative Commons License 2001.08.16 0 0 355
Akkor minek valaszolsz ra?
En egyetertek veled Polyci.
Tudnek mondani egy csomo ''kultur" orszagot ahol vannak hasonloan razos meccsek.

Előzmény: szopiszuri (354)
szopiszuri Creative Commons License 2001.08.16 0 0 354
no comment
Előzmény: Paoloragazzo (353)
Paoloragazzo Creative Commons License 2001.08.16 0 0 353
Ugatni biztos könnyű, én még nem próbáltam.

Viszont leszarom ezt a mutassukmegmennyivelkultúráltabbakvagyunk szarságot, én nem imponálni akarok a bocskoros szőrőstalpú geciknek, hanem azt akarom, hogy fosson a rohadék, hogy be se merje tenni a lábát az a szemét patkánynépség az országba.

Az a gond, hogyha mi kultúráltak, netán barátságosak vagyunk, azt ők nem erényként fogják fel, hanem gyengeségként. Gyengeséget mutatni ebben a térségben pedig hatalmas baklövés.
Egyébként is, naponta alázzák meg, teszik tönkre a kinti magyarságot, függetlenűl bármiféle meccstől.

Javaslom az idevágó irodalom tanulmányozását. Nekem van szerencsém nap mint nap olvasni.

Romániai magyar szó, Szabadság (kolozsvár), Temesvári Új Szó, Heti Új Szó, stb.

Üdv.

Előzmény: szopiszuri (335)
csabiman Creative Commons License 2001.08.16 0 0 352
:D
Előzmény: Törölt nick (351)
zeuszka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 350
büdös kurva vagy, mindig is az voltál!
Előzmény: csabiman (349)
csabiman Creative Commons License 2001.08.16 0 0 349
Huh, ez ott volt :)) azér mer te már semmit nem tucc te vén fasz :)
Előzmény: zeuszka (345)
zeuszka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 348
bizony, lehetnénk jobbak, de a román meccsig erre a javulásra nincs sok esély. sajnos...
Előzmény: Szul (346)
zeuszka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 347
bizony, lehetnénk jobbak, de a román meccsig erre nincs sok esély. sajnos...
Előzmény: Szul (346)
Szul Creative Commons License 2001.08.16 0 0 346
En is igy gondolom!Csak mas a vermersekletunk!
Mi vissza masirozunk Europaba ahonnan megprobaltak minket kirantani Keletre (a nagy testver) ok meg nezik a seggunket evtizedekig...Legyen a foci a legnagyobb elegteteluk!!

ui:Azert fociban is lehetnenk jobbak!

Előzmény: zeuszka (345)
zeuszka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 345
kötekszik a halál. egyszerűen csak én nem érzem, hogy nekem attól jobb lenne, hogy belefütyülök a himnuszukba/elküldöm őket a jó kurva anyjukba/beléjük rúgok, stb. nekik úgyis szarabb ott élni, ez a minimális elégtételük maradt, hogy jobbak fociban, legyenek vele boldogok, bár nyilván jobban örülnék, ha legyőznénk őket (fociban!), erre azonban most kevés az esély. különben is szarok a farmra bazmeg.
Előzmény: Szul (342)
Tibó Creative Commons License 2001.08.16 0 0 344
Nekem is tetszene az otlet.
Egyszeruen vegig a csapatunkal foglalkozni, es a palyan elverni oket!!! (bar az nem rejtunk mulik sajnos)

Aztan meg hagy provokaljanak...
Szerintem megenne oket a duh. Marmint a bunkobbakat.

Csak az a baj, hogy ezt ha 95% elhatarozza, az majdnem semmi...

Előzmény: szopiszuri (337)
Szul Creative Commons License 2001.08.16 0 0 342
zeuszka!
Kotekedni akarsz???

En egy szoval sem allitottam hogy mi nem vagyunk bunkok(belefutyulunk a himnuszukba)...
Talan hazudnom kene es leirni hogy az osszes romant aki a magyarsagot vissza kuldene Azsiaba(lasd roman foci forunok leginkabb Steaua) a mellemre olelnem egy meccs heveben???
nem igy van.Ok nem szeretnek minket es mi se oket.
Ami elmegy egy angol-nemeten vagy egy nemet-hollandon az nem megy el 30ezer magyarnak a Nepstadionban???

Előzmény: zeuszka (341)
zeuszka Creative Commons License 2001.08.16 0 0 341
na mert a magyarok nem fütyültek bele soha a román himnuszba, á, nem!
Előzmény: Szul (338)
valleyboy Creative Commons License 2001.08.16 0 0 340
Milyen igazad van. Én nem értem az ilyen verejtékező IQ bajnok embereket, akik félmeztelenül üvöltöznek a lelátón, meg a stadion mellett az ellenségnek tekintett szurkolótábornak, hogy:
"Na mi vaaaan ?
Na mi vaaaaaaaaann ?
Miii vaaaaaaan geciiiiii ??
Gyereeeee !!
Na mi vaaaaaaaaaaaaann"
Futballhuliganizmus, vagy mi. Én inkább mélynyomású sötétségnek hívnám és azon drukkolok egyszer legyen annyi szabad keze a rendőrőknek, hogy az ilyen jóvágású szurkolni vágyó faszarcúakat jól fejbe baszogathassák, hogy egy életre megjöjjön az eszük.
Igen a foci egy játék, azt hiszem ezt felejtik el leginkább. Ha meg nem olyan a mecs, mint mondjuk a vasárnapi Manchester-Liverpool, akkor menjenek moziba, vagy máshova ami szórakozást nyújt nekik.
Előzmény: szopiszuri (332)
szopiszuri Creative Commons License 2001.08.16 0 0 339
persze igazad van, az ember ideges lesz, de én igyekszem megmutatni magamnak (meg nekik), hogy ez egy másik világ, aztán kullogjanak vissza a lerohadt tanyájukra és álmodjanak magyar munkavállalási engedélyről
Előzmény: Szul (338)
Szul Creative Commons License 2001.08.16 0 0 338
Oszinten megmondom neked hogy en egy visszafogott szurker lettem az evek folyaman de ahogy meghallom majd a Stadionban hogy belefutyulnek ezek a tolvajok a Himnuszban verben fog forogni a szemem es kivetkozok magambol...

Tul sok itt az erzelem ahhoz hogy ne az indulat kerekedjen felul hanem a jozan esz.

Előzmény: szopiszuri (337)
szopiszuri Creative Commons License 2001.08.16 0 0 337
azt kellenne nekik megmutatni, hogy milyen egy kultúrált európai ország, balkánban úgyis ők a jobbak
Szul Creative Commons License 2001.08.16 0 0 336
Egyik baratom egy pesti szalloba dolgozik es tegnap meselte hogy 50(!!!) roman ujsagiro mondta vissza a szobafoglalast a megromlott politikai helyzetre valo tekintettel!!
Szerintem ott is megy a hiszteria meg be is sz@rtak a multkori fogadtatastol.

Apropo mikor lesz pontosan a meccs?

szopiszuri Creative Commons License 2001.08.16 0 0 335
inkább a meccset kéne megnyerni
innen könnyű ugatni, de amit itt kapnak a románok a kinti magyaroknak adják vissza nem nekünk
Előzmény: Paoloragazzo (334)
Paoloragazzo Creative Commons License 2001.08.16 0 0 334
Nekem tetszik az ötlet.
A románokat alázni kell minden fronton.
Az utcán végük lesz.
Előzmény: alte (322)
Leslee Creative Commons License 2001.08.16 0 0 333
" A magyarsag szukseg es ertek az emberiseg csillagokhoz vezeto utja szamara" - Ady
" Ha minket elfu az idok zivatarja, nem lesz az Istennek soha tobb magyarja" - ?
szopiszuri Creative Commons License 2001.08.16 0 0 332
Öreg!
Inkább nézd vissza az alapszerződés vitáját videoról! A foci egy játék, ha nem tudnád, vonulj be katonának, azt lövöldözz!

Pugo

Előzmény: alte (322)
Pézsmabölény Creative Commons License 2001.08.15 0 0 331

Üdv.

Ha szerinted legfontosabb dolog egy sportmérkőzés kapcsán felingerelni a román titkosszolgálat munkatársait, akkor: hajrá neki!!! De mi köze a visszavágohoz a státusztörvénynek, Csaba királyfinak vagy a szittya fergetegnek :-(

Majd ha elmúllt a pusztán a meleg és a napi sör porciód csökkeni fog, elolvasom majd válaszodat....

Légy kiegyensőlyozattab, mert Magyarország már rég Európa egyik kulturált nemzetének számít! Egyébként jó hogy hozzányultál a topichoz. Szerettem volna arrol valami véleményt, hogy mikor a francba lesz má` egyszer Mo. n is stadionképes foci.....Minden jót

Előzmény: alte (322)
csabiman Creative Commons License 2001.08.10 0 0 329
Meg a gyerek a román zászlóval a nyakában "ne bántsatok, magyar vagyok!". Ja, akkor mindjárt más... ;)
Előzmény: sevenside (328)
sevenside Creative Commons License 2001.08.10 0 0 328
Andd!

Csak vakargatni fogod a szemed, mert legalább 1-2 ezren itt lesznek. Na nem azért, mert hú de bátrak lennének, hanem mert már itt is vannak! :)) Itt dolgoznak! A múltkor is azért voltak vagy háromezren, mert sok a román vendégmunkás...

Előzmény: Törölt nick (327)
csabiman Creative Commons License 2001.08.10 0 0 326
Meg kéne valami gonoszkodás is úgy a meccs elejére, mondjuk egy zsíroskenyér-koreográfia, vagy 1 forintos-zápor a román szurkolókra, stb ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!