Keresés

Részletes keresés

claudius25 Creative Commons License 2001.05.28 0 0 48
Ja, és még egy tanulságos dolog:
Mekkora visszhangja van ennek a fantasztikus vetélkedő sorozatnak: Keress rá az altavizslával Szemerédy&Károly ra:o))))
Szóval lehet, hogy nem is annyira érte meg:o)
Zs
claudius25 Creative Commons License 2001.05.28 0 0 47
Ez a második felére:
Nem csak én tartom magam jónak. Sokan, de nem elegen. Csak azért csináltam, mert azt akartam, hogy lásson a közönség. Hiába énekelek olyat a művházban 57 ember előtt, hogy azoknak leesik az álluk, nem fogok elérni semmit.
Ezeket a műsorokat mindenképpen százezres nagyságrendű ember látta. Ezért.
Előzmény: Hokis (45)
claudius25 Creative Commons License 2001.05.28 0 0 46
Ennyire azért nem volt gáz a helyzet:o)
Stílustalan dalt nem kért senki, ezt a védelmükben el kell mondanom. Én nagyon szeretem Lerch István zenéit, de nem abban vagyok profi. Mint említettem a középdöntőben már összegyűlt néhány nem fahangú loser is, csak azokat kigolyózták. Félreértés ne essék:Nem azért írom ezt, mert magamat hiányoltam a döntőből, hanem mert a jók közül egyetlen egy ember jutott be.
p.s.:Nyilván Komár Lacit nem énekeltem volna.
Előzmény: Hokis (45)
Hokis Creative Commons License 2001.05.24 0 0 45
Bocs, ez az egyik elöző véleményed reagációja.Kiváncsi lettem volna azért Rád,mit szóltál volna ha történetesen egy komárlaci dalt énekeltetnek el Veled az Mtm esek?Vagy mondhattam volna más gázabb nótát.Ha meg olyan jónak tartod Magad akkor minek ez a bohóckodás??
Hokis Creative Commons License 2001.05.24 0 0 44
Szeva!Asszem pont Te mondtad magadról hogy x év előképzettséggel vagy "felvértezve"!Akkor minek mentél ennyi "lúzer, rossz hangú" közé?
A.
claudius25 Creative Commons License 2001.05.24 0 0 43
Igen ők. A középdöntőig teljesen úgy tűnt, hogy nincs semmi gáz. Aztán a döntőbekerülők meg a döntőbekerülés módja totálisan ellenkezett a jó ízléssel.
A döntő meg...
Zs
Előzmény: Hokis (42)
Hokis Creative Commons License 2001.05.23 0 0 42
Szevasztok!Én még nem nagyon szóltam eddig hozzá semmihez!De...
Abban hogy a műsor tré ebben egyetértek!Csak azt nem értem hogy miért azok fikáznak a legjobban akik részt vettek ebben a "müsorban".Talán úgy gondoltátok hogy egy kereskedelmi adó csinál egy teljesen korrekt "tehetség kutató" cuccot??Nahát micsoda naivitás!
A dalt pedig a szereplőkre osztották a tv2s okosok!!Bocs ha valakit megbántottam,ugyanugy nem akrtam mint ahogy Ők sem,természetesen.
Sz,A
Előzmény: Don Roberto da Capo (41)
Don Roberto da Capo Creative Commons License 2001.05.22 0 0 41
Teljes mértékben egyetértek, nézőként néha szabályosan feszengtem a tévé előtt a középiskolás diáknapok színvonalát idéző produkciók láttán.
A másik gáz a dalválasztás. Vágom a kis ország - kis sláger közhelyet, de most elvileg több millió dalból tudtak volna választani, vajon miért maradtak meg a hazai slágerlista tizenkettedik helyéig kúszó "örökzöldekkel"? Ezeknék sokkal jobb zenék hangzottak el a Kifutó c. műsorban.
A győztes srác is egy komplett 0 volt, ilyen szinten énekelni elég egy kis szorgalom, még minimális tehetség sem szükséges, de semmivel nem volt rosszabb, mint néhány hazai diszkócsapat férfirésze.
Előzmény: claudius25 (36)
Giorgetto Creative Commons License 2001.05.22 0 0 40
sajnos szombaton utaztam, és csak későeste értem haza, igy lemaradtam a döntőről... :(((
Előzmény: claudius25 (36)
cyber.greg Creative Commons License 2001.05.22 0 0 39
A győztes nekem haverom, a gimiben egy szólamban énekeltünk az énekkarban! Bibí!
claudius25 Creative Commons License 2001.05.21 0 0 38
Igen igen. Baranyai Anita. Ő a karcagi kislány. Azért örülök, hogy nem csak én látom így a helyzetet:o)
Előzmény: Éowyn (37)
Éowyn Creative Commons License 2001.05.21 0 0 37
Sziasztok! Csatlakozva a témához:Bár a kezdettől fogva a szőke Anitának szurkoltam, végig attól rettegtem a döntő alatt, hogy Micsoda-éjszaka-volt Ági vagy Koppány nyer, ami már a minősíthetetlen kategóriát is alulmúlta volna... Ehhez képest a győztes még a kisebbik rossz kategóriába tartozik. Minden esetre a Reach megért volna legalább egy különdíjat.
Éowyn
claudius25 Creative Commons License 2001.05.21 0 0 36
Ez a döntő siralmas volt. Egyszerűen elkeserítő. A középdöntőkben már volt 5-6 HANG, ebből egy jutott döntőbe, de Ő sem nyert SEMMIT.
Gondolatfolyam: Szerintetek lehetséges lett volna, hogy egybeesik a közönségdíj és a zsűri szavazata? De miért nem?
Nem tudom megállni, hogy ne fikázzak. Pedig olyan jól indult:o(((

A Vida András nevű "Östehetség": Bassza meg az, aki olyan komolyan gondolja a rocker imidzset, hogy Koppány dala után második kedvenceként a Haverok, Buli, Fanta c. slágert énekli... Ráadásul kurva szarul.

A közönségdíjazott kislány olyan szánalmasan énekelte a Flashdance főcímzenéjét, hogy lepetéztem, ráadásul még csúnya is. A kettő együtt a szórakoztatóiparban nem sok jóval kecsegtet.

A Czufi olyan másnapos volt a középdöntőben, hogy alig látott ki a fejéből. Erre beválogatták. Azért írom, hogy nem szavazták, mert annyi szavazatot, amit én kaptam emailon 3 ember 3 napi munkája lett volna összeszámolni... Egyszerűbb volt a Select All? Yes. Delete "algoritmust" futtatni:o(((

A Bozzaynak egy két hang hiányzott lentről ahhoz, hogy tisztességesen meg tudja csinálni a dalát, persze a dalválasztás ilyen képességekkel nem könnyű feladat:o)))

A nyertes: vicc. de róla már az előző hozzászólásomban írtam.

Egyes egyedül a szőke hajú kislány mutatott értékelhető produktumot. Szépen énekelt, ezért törvényszerű, hogy nem nyert semmit.

Ennyi a véleményem, aki vitatkozni tud vele semmiképpen ne mulassza el, hogy írjon.
Claudius

Előzmény: Giorgetto (34)
Miss Sunshine Creative Commons License 2001.05.19 0 0 35
Na,ha már így belemegyünk a témába,tényleg azt kell mondjam,ami a csigatévében történt az az átverés magasiskolája.Csodálkozni azonban nem kell rajta.Itt van egy szürke tömeg,aki boldogan,egyszerű idiotizmusban szívja magába a vadangyal és a dáridó nyújtotta szennykultúrát.Az ő igényeiket elégíti ki ez a produkció is.Ezek az emberek sajnos nem tudnak befogadni egy személyiséget, egy karaktert,egy hangot,vagy igazi zenét.Nekik bábsztárok kellenek,akik egyszerűségükben,primitív jellegtelenségükben,óvodás dalaikat plébekk-falshangon kántálva folynak be az életükbe a különböző promóciók során.És a műsor szerkesztői nagyonis jól tudták kit kezelhetnek bábuként és kit nem...Ez mindent megmagyaráz.Különben a műsor elvi eszméjének végső megcsúfolása volt,hogy a döntőre meghívták a magyar zenei halál szennyét,az összes olyan álzenészt,aki még soha életében egy árva hangot sem énekelt élőben.Az egész döntő egy ízléstelen színjáték volt,főszerepben a feltűnően magabiztos,szerencsés(?) kiválasztottal.Hát,ehez gyomor kell,az biztos.
Előzmény: Giorgetto (34)
Giorgetto Creative Commons License 2001.05.18 0 0 34
Meg fogom nézni a döntőt... Mellesleg teljesen szánalmas, hogy főleg az utóbbi időben mennyi új igénytelen, tehetségtelen "előadó" jelent meg a piacon, elképesztő... Ehehheh, emlékszem anno a mammut megnyitásán mekkorát röhögtem az akkor előszőr szinre lépett Smile Girls-n.... Néztem amit műveltek, s csak azt kérdeztem magamtól: ezt most komoian gondolják???
Előzmény: claudius25 (33)
claudius25 Creative Commons License 2001.05.18 0 0 33
Na akkor lesd csak meg, hogy milyen faszi nyer:o))
Simán befutó lettél volna.
Dráma ez a helyzet. Hogy a picsába fordulhat az elő, hogy a döntő alig éri el az elődöntők színvonalát?
Mert a tök színvonalas középdöntőkből a fahangú dilettánsokat juttatja tovább valami felsőbb akarat (Nagy Testvér, ha úgy tetszik)
Miért?
Mert az imígyen továbbjutott "aranytorkú gyerekekkel" sokkal előnyösebb szerződést lehet kötni.
Miért?
Mert amíg nekem a lemezszerződés egy közakaratból táplálkozó teljesen reális igény, addig az Év Hangjának ez az élet nagy ajándéka. Amit kellően honorálni is fog az üzlet megkötésekor.
Most már abbahagyom, mert ha Karcsi is olvassa a topicot, még elsírja magát:o))) Nem mintha bármi bajom lenne vele, de azt az orrhangot ami neki van először és utoljára Zorán tudta eladni kis országunkban. De biztos neki is sikerülni fog:o)))
Aki kíváncsi rám, az szerdán nézhet meg a Havanna művházban, ahol végre musical részleteket fogok énekelni, nem olyan dalt amit (bár nagyon szeretek) rámtukmáltak... Egy kollégámnak lesz ott az előadói estje.
Üdv:Zsolti
Előzmény: Giorgetto (32)
Giorgetto Creative Commons License 2001.05.18 0 0 32
Érdeklődve olvastam a hozzászólásokat, én ugyan egyik felvonást sem láthattam, de amit a savazásról irtatok, elég komikusan hangzik. :) Sztm, kár is meglepődnötök, hogy nem egy nagyobb énektudás által előadott dalt preferizálnak, hanem vmi folyós szart... Thalia is százszor nagyobb énektudással rendelkezik mint britniszpirsz, mégis az utóbbi elismertebb.. ez van.. Egyébiránt nekem is lett volna ambicióm elmenni anno erre a baromságra... bár nem hiszem, hogy Elvis Presley - White Christmas, Toto Cutugno - L'Italiano,Felicita' dalaitól bárki is hasra esett volna.... :DDDD
Előzmény: Törölt nick (30)
Miss Sunshine Creative Commons License 2001.05.17 0 0 31
Aki esetleg meg akarja nézni a döntőt,annak előre szólok,ne lepődjön meg semmin,ami ott történik,az egyszerűen ciki.Nem kommentálom.
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.07 0 0 30
Ennyit a nézők szellemi színvonaláról... (tisztelet a kivételnek)
Előzmény: claudius25 (29)
claudius25 Creative Commons License 2001.05.07 0 0 29
Köszönöm a gratulációt!

Azért döntöttek úgy, mert nem nagyon lehetett érteni (szerintük:o)), hogy miért van az, hogy valaki több pontot kap és mégis hátrébb végez. Azt mondták, hogy zavaró a tvnézők számára.

Zs

Előzmény: Lilian (28)
Lilian Creative Commons License 2001.05.07 0 0 28
Nem tudod miért döntöttek úgy, hogy csak az átlagpontokat lássa a közönség?

Egyébként gratula, nekem tetszett! Sokkal jobban mint a közönségnek :(

Előzmény: claudius25 (27)
claudius25 Creative Commons License 2001.05.06 0 0 27
Sziasztok!

Nem tudom, ki hogy van vele, de a középdöntő azért már színvonalasabb volt.

Újdonság, hogy lehet emilen is szavazni,
a cím:

evhangja@tv2.hu

Egy emil címről tíz szavazatot fogadnak el:o)

Nyomjuk meg egy kicsit a mailboxukat:o)

Zs

claudius25 Creative Commons License 2001.05.02 0 0 26
Lement a forgatás!

Végre jól szóltunk és nem kellett azzal küzdeni, hogy hallani lehessen sz éneket is:o)
Szombaton 19 órakor, azaz FŐMŰSORIDŐBEN lesz a középdöntő.

Nézzétek és szavazzatok (Ebből persze kiderül, hogy a "helyi közönség" szavazásán nem jutottam tovább, de ilyen illúzióim nem is voltak:o)

claudius25 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 25
Mivel a forgatás miatt a 28-i bulira nem tudok elmenni, a következő jegy árát meg kell hitelezned:o)
Zs
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.25 0 0 24
Claudia... öööhm, Claudius, rád telefonáltam a Stonehenge belépőid ellenértékét :-)
Előzmény: claudius25 (22)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.04.25 0 0 23
Gratulálok!
Megérdemelted.

[ZedIzDead]

Előzmény: claudius25 (22)
claudius25 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 22
Továbbjutottam!
Köszönöm mindenkinek,aki rám szavazott!
Eléggé örülök!

Zs

Perillustris Creative Commons License 2001.04.25 0 0 21
Niki! Jó volt.

Gábor(?)

Bővebbet mailban.

Miss Sunshine Creative Commons License 2001.04.25 0 0 20
Egyébként abban van valami,hogy számít az is,hogy ki pontoz.Ezért volt talán jobb a Kifutó idején az,hogy szakmai zsűri döntött a továbbjutókról.Mondjuk jó,az is hatalmas bunda volt,de akkor is,nem mindegy hogy három embernek vagy száznak vagy kiszolgáltatva adott esetben.A másik pedig ugye az,hogy elvileg a versenyzők vendégei (személyenként 10 ember) nem ülhetnek fel a szavazógépekhez.Csak ezzel az a bibi,hogy mindenkit beengednek ugyanabba a helységbe,aztán lelkiismeretre van bízva,hogy a neki kijelölt helyre ül-e vagy sem.Mert ha nekem eljönnek a haverjaim és felülnek szavazni,mondhatják azt,hogy nem hozzám tartoznak.Minthogy volt is olyan,akinek két hozzátartozója tette fel a kezét,hogy az illető versenyzőhöz tartozik,holott nem voltunk nyolccal kevesebben a studioban,summa summarum,nyolcan lapítottak szavazógéppel a kezükben.Ez nyomonkövethetetlen.Mondjuk én arra büszke vagyok,meg is van örökítve a műsorban,hogy az én 10 vendégem az első,két sorban,a nekik kijelölt helyen ült.Más kérdés,hogy cseszhetem a becsületességemet.
Lilian Creative Commons License 2001.04.24 0 0 19
Szerintem nem korrekt. Valamennyi szereplőt pontozzon mindenki és mindig ugyanazok. Szélsőséges eset, de mi van akkor, ha az egyik előadóra 99 ember nem szavaz? Nem is rossz! Én szavaztam volna rád egyedül, kapsz öt pontot, és te lettél volna a győztes :-)))
Előzmény: claudius25 (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!