Keresés

Részletes keresés

topsecrett Creative Commons License 2009.07.06 0 0 5510

Arszi ha a köveinkből piramisok épülnének, nekem sem és még sok másnak sem Egyiptomban kéne megcsodálni ezeket az építményeket:)

Ne törődj a sárdobálókkal, egyszer rájuk is elfújja a szél a sarat. Csak most nem olyan a széljárás.:))

Hólepel Creative Commons License 2009.07.06 0 0 5509
Konvertáld már át egy férfiére is,kíváncsi lennék rá.
Előzmény: Törölt nick (5506)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.06 0 0 5505
szerintem mindenki érzi azt a pontot mikortól már nem megy tovább a kapcsolat, csak sokan nem akarnak róla tudomást venni...
Előzmény: Hólepel (5504)


Hólepel Creative Commons License 2009.07.06 0 0 5504

Kérdés,hogy ez az idő mikor jő el.Addig mit éptettek fel,és ezt érdemes-e lerombolni,avagy ahogy felvetetted,külső kapcsolat a vége,de kölcsönösen.Én azt mondom,hogy akkor inkább a válás,de .........

Előzmény: ginabébi (5502)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.06 0 0 5503

Én is közel 2év után vettem a nevemre.2 gyerek a mi termésünk.A mai ifjuság nem menne bele az együttélésbe,ha köteleznék,ők inkább már kevésbé hajlandóak oltár elé vonulni.Könnyebb a kölyköt a nevére iratni,mint beleölni némi fillért az esküvőbe.

Előzmény: Törölt nick (5498)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.06 0 1 5502
én úgy gondolom hogy hiába intelligens 2 ember ha már nem szeretik egymást és nem boldogok együtt, a feszültség előbb utóbb kijön...
Előzmény: Törölt nick (5501)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5501
A "nem mindenáron"-ban egyetértek. De csak részben.
Sokat számít a szülők intelligenciája és gyermekük iránti szeretete is abban, hogy tudják-e úgy kezelni a helyzetet, hogy a gyerek ne sérüljön...
Előzmény: ginabébi (5500)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5500
nem gondolom hogy mindenáron együtt kel maradni 2 embernek egy bizonyos pont után, a gyerek inkább legyen csonka családban mintsem tanuja legyen a szülei veszekedésének verekedésének.....
Előzmény: Törölt nick (5499)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5499
Hmm, a kilépés ... Szerény véleményem szerint a válásoknak a legnagyobb kárát mindig a gyerek/ek/ látják. Szerintem inkább legyen szerető (férfinél, nőnél), ha már nem bírnak magukkal, sem mint hogy csonka család jöjjön létre, s a gyerek el legyen szakítva valamely szülőjétől!
Előzmény: ginabébi (5497)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5498
A feleségemet 20 éve ismertem meg. 6 év járás után vettem el. 3 gyermekünk van.
Vallom, hogy a "trendiken" felül/túl van egy nagyobb számú népréteg, aki értéknek tartja a családot. Vallási ideológiáktól függetlenül, anyagi érdekektől mentesen, egymást szeretve, tisztelve, nem elnyomva!
Szerintem nem lenne rossz az esküvők előtt egy minimum 1-2 év próbaidős együttélés. Lehet, kevesebb lenne a válás, több a kiegyensúlyozott párkapcsolat.
Előzmény: Hólepel (5496)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5497
meg nagyon sokan szeretőt tartanak inkább, mintsem kilépnének egy rossz házasságból:-(
Előzmény: Hólepel (5496)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5496
Hát nekem is éppen most van egy ismerősöm,aki 2 év után válik,2-3 hónapi együttjárás után.Ebben a felgyorsult világban ez a trendi,ami aztán ezt hozza magával.Ezért van ennyi válás,meg egyéb velejárója.Akinek van egy kis zsé,és olyat vesz el, akinek ez kevésbé adatott meg,rögtön szerződést köt,hogy védje a vagyonát esetleges gefusz esetén.
Előzmény: ginabébi (5493)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5495
igen ezt én is tapasztalom hogy nincs összhang a házaspárok között, mindegyik éli a saját életét egymás mellett mint 2 idegen:-(
Előzmény: Törölt nick (5494)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5494
Az én környezetemben nagyon kevés kényszerkapcsolat van! A rossz anyagi helyzet keveseket tart vissza a válástól. Sőt, inkább még generálja a hajlandóságot. Sajnos.
Ám annál több a kölcsönös tolerancia hiánya.
Ha valami nem stimmel, elsózta valaki a húslevest, rossz napja volt, nem kapott friss kenyeret a boltban, már válni akar. Ez a baj...

Előzmény: ginabébi (5493)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5493
én csak a környezetem példáiból kiindulva írtam a kényszerkapcsolatot, én mást nem nagyon látok sajna.....
Előzmény: Hólepel (5492)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5492
Miféle kényszerkapcsolat? Ha szeretsz valakit igazán,és nem két perc után mondod ki a boldogító igent,lehet akár tartós is,bár manapság a hosszú együttjárás nem divat,a másik megismerése nem fontos.Az anyagiak miatt sűrűn találkozhatsz szerződéssel,amit viszel a buliba,és ez mondjuk 1 bőrönd,az is üresen,akkor mikor seggberúgnak,annyival mégy tovább.Ha meg két csupaszsegg köti össze egymást,hát akkor alaposan függenek egymástól anyagilag.Abban igazad van,hogy kishazánkban a család szentsége egy kalapsz...t sem ér,de ez már rég így van,bár vannak kivételek.
Előzmény: ginabébi (5490)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5491
A neved miatt írtam Rómait... :))))))
Bár, én a tiedét (bár céljaidat most már értem) inkább viccesen provokatívnak gondolom.
Felháborít az enyém? Ugyan-ugyan... Az is vicces, az is provokatív... :)
Mint írtam, ez egy szexfórum... :)

Vallom a "Ne ítélj hogy ne ítéltess" és az "Élni és élni hagyni" elvét. Javíts ki, ha tévedek, de ez bizony sok vallási tanítás alapját képezi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A beszélgetésre még visszatérhetünk, most már kár lenne tovább offolni ezt a jobb sorsa érdemes topikot.
Kellemes napokat!
Előzmény: Törölt nick (5488)
ginabébi Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5490
ne húzd fel magad! azt azért tudnod kell hogy a magyar házasságok többsége kényszerkapcsolat, anyagilag ki vannak szolgáltatva a felek egymásnak, elég sok a válás de még több lenne ha nem lenen az anyagi függőség. A család szentségéről hazánkban nem szokás beszélni, mert nem nagyon létezik sajnos.
Előzmény: Törölt nick (5488)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5489
És a férfiaké?
Előzmény: nyílméregbéka (5481)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5488
Mielőtt lefekszem,igy válaszolok is neked!  Már a nick cimed is felháborit:))  Hogy miért élek itt,azért mert magyar állampolgár vagyok,és itt örököltem pénzt,és itt van két fiam! Engem számon kérhetsz,de az életet ne,és ne gyere római bölcsességgel,csak a nevemet olvasd el! Ha hazamegyek a mamámhoz,akkor egy magyar paraszt nőt látok benne,mert az volt,de beszélgetnék veled bármikor.........
Előzmény: Törölt nick (5487)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5487
Nem érdekel édesapád és édesanyád magánügye!!!!!!! A régebbi hozzászólásommal csak arra próbáltam rávilágítani, méghozzá viccelődve, hogy sok olyan titka lehet a szülőknek, párban és egyénként, amiről a gyerekeknek nem kell tudniuk! A 5484-esben már meg sem próbáltam rávilágítani erre, mert nem láttam értelmét. De ha felhoztad újra. Akkor had kérdezzek rá. Neked nem lesz titkod a gyerekeid előtt? Életed minden mozzanatáról tudni fognak (esetleg fog)? Még arról is, amire nem vagy büszke?

Van egy mondás, amit érdemes megfogadni. A maga megfelelője az egész világon megtalálható. Az eredeti így szól magyarul:

RÓMÁBAN ÉLJ ÚGY, MINT A RÓMAIAK!

Megszívlelendő.

Én nem bírálom a Te életfelfogásodat, bár nem osztozom benne, DE Te meg ne akarj megtéríteni a saját erkölcsi normáidnak, a saját életfelfogásodnak 10 millió Magyart, vagy sok milliárd "nyugati" gondolkodású embert.
A világ nem az Iráni modell felé halad. Ezt érdemes tudomásul venned!

Kötekedés szándéka nélkül kérdezem. Ha ennyire nem tartod jónak a "nyugati" tempót, akkor miért itt élsz, egy fertőben, és miért nem az etalonnak kikiáltott Iránban?

Egy apróság. Az indexes topicok ezen csoportjának a gyűjtőcíme "Hölgyek, urak, szex". Biztos hogy jó helyre tévedtél? :))))))))

Előzmény: Törölt nick (5485)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5486
Azt tudom,hogy az iszlám más felfogású,mint a magyar,de ha itt él akkor talán az itteni viszonyokhoz,kellene alkalmazkodni,bár szavaiból kivehető,hogy felvette a vallásukat.Mindenesetre én tiszteletben tartom az Ő ebbéli gondolatait.Mi pedig fogjuk föl az életet kissé pajkosabban,és éljünk így.
Előzmény: Törölt nick (5484)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5485
A sok bekezdéshez sincs joguk,viszont tiszteletben tarja az ember a nőket,és maximális tiszteletben,már amit tehetnek!  Bármit is irsz,nekem akkor is a legtisztességesen imádta apám az anyámat /ami magán-ügy/,ha anyám megcsalta volna az apámat-/annó/ nem most volt,akkor én kértem volna,hogy büntessék meg..........
Előzmény: Törölt nick (5484)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5484
Ha ennyire idegesít az emberi egyenjogúság, a szabad cselekedetek és párválasztás lehetősége, akkor miért nem Iránt választottad végső lakhelyedül? Erre kíváncsi lennék.

Monológod kissé meglepő számomra. Mert e szellemiségen végig haladva kimondhatnád, hogy:
- a nők csak bábok
- apjuk üzletében adásvétel tárgyai, nincs joguk megválasztani leendő férjüket. Forgalmi értéküket, árukat kecskében, tevében avagy dollárban mérhetik
- szűzen kell férjhez menniük, tilos elválniuk
- a házasság előtt tilos férfiakkal barátkozniuk, azt követően meg szóba állniuk
- vonjuk meg tőlük a szavazati jogot
- kár iskolába járniuk
- ha félrelépnek, akkor halálra kell őket kövezni
- a nők, a feleségek csak gyerekszülésre, főzésre, mindig kéznél lévő szexpartnernek, nevelőnőnek,..stb jók
- minden nőre csadort

Hogyan is van ez?

Lehet, nem is gondolod komolyan, mit leírtál, csak olyan jól esik provokálni ? :)))))))
Előzmény: Törölt nick (5480)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5483
Lehet, tudta hogy férfi vagy... :)))))))))
Előzmény: Hólepel (5482)
Hólepel Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5482
Őszintén nagyon sajnálom a történteket.Megértem, hogy más közegben éltél,és ott ez elfogadott,de én azt érzem az eddigiekből,hogy túlságosan ragaszkodsz a beléd neveltekhez,talán ha a csavarokon egy kicsit lazítanál,mihamarabb megtalálnád a hozzávaló oldalbordádat.Egyébként én is hímnemű lennék,de jól esik a becézés.Üdv.
Előzmény: Törölt nick (5476)
nyílméregbéka Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5481
Ezért:

A BOLDOG NŐK 5 TITKA:

1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a felelősségeket és a háztartási munkát, és hogy legyen egy jól fizető állása.

2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni és mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg támaszkodhatsz, anélkül, hogy ő ezt kihasználná, és ráadásul nem hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást!
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5480
Éltem,és pont ott!  Ott van még becsülete a házaséletnek!  Viccesre forditva a szót,sokmindent lehet egy hapsinak,de egy nő az csak egy nő,aki összetarja a családot,és ne dolgozzon,és nevelje a gyermekeinket!  Hogy az anyám hűséges volt-e az apámhoz???,az biztos!!!   Nem nézem le a könnyű hölgyeket,és imádom is őket,de ha már van férje és megcsalja,az büncselekmény a család ellen!!  Egy férfi tiszta szivvel megcsalhatja a feleségét,sőtt,sok felesége is lehet........
Előzmény: Törölt nick (5479)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5479
Hát éljél Iránban... :P

Bár, ha ott élnél, akkor nem sok lehetőséged lehetne kehelyről kehelyre szállni, mert hamar botütések százait kapnád, börtönbe vetnének, súlyosabb esetben kivégeznének!

S hogy édesanyád hűséges volt-e a férjéhez, vagy az édesapádat szerette-e, s a kettő közt van-e átfedés, azt Te abszolút nem tudhatod. Az élet nagyon sok meglepetést képes összerakosgatni. :)))))))))))

Előzmény: Törölt nick (5459)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.05 0 0 5478
OFF téma: Gondolom valamiért útálsz,ha szépen megkérnélek,akkor többet ne szólj már hozzám,és én sem fogom tenni igérem!  Maximális tisztelettel irántad-pá----------------
Előzmény: nyílméregbéka (5477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!