Keresés

Részletes keresés

The Norberto Creative Commons License 2008.05.30 0 0 185
Üdv mindenkinek:P
Lenne 1 kérdésem, én szeretnék egy szemöldökpiercinget már van 1 nyelvpiercingem szóval tudom mire válalkozok:d azt kérdezném mijen gyorsan gyógyul, azaz mikor va olyanálapoba hogy kibírjon 1 órát amedig kiveszem:d nehogy öreganyámék meg fater észrevegye:d
Nelly00 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 184
miért nem jön fel senki manapság?
Nelly00 Creative Commons License 2007.11.20 0 0 183

Csá ismét...Akinek van köldök pcje eltudná mondani, hogy kb. meddig gyógyul meg meddig nem szabad "esetleg sportolni" na meg ilyneket??

Előrre is köszi annak aki leírná



Nelly00 Creative Commons License 2007.11.20 0 0 182
Hy! Nekem is orr pcm volt szeptemberbe lövettem és múlt csütörtökön kivettem me meguntam és nekem is lett valami sz*r az orromon pedig nem volt begyulladva szal nem a pirszing hibája volt. Szofy csak kenegesd valamivel és elfog múlni:én aloeverával szoktam befújni,na meg körömvirággal bekenni és tök jó...
Szofy91 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 181
Sziasztok!Nekem van egy orrpiercingem még augusztusban lövettem.Több mint 10 nap után kivettem a gyógypuiercinget és a jót meg a helyére tettem de nem lett vlamai fényes mert sztem begyulladt az orrom vagy mi.Most vanv mellette egy dudor ami látsz:( nah meg piros is meleltte.habár vettem rá vmilyen kenőcsöt a gyógyszertárba és azt mondták hogy jobb lesz de remélem a pukli is el fog tűnni,egyik ismerősöm azt monmdta hogy a barátnője is lövette és utána neki is dudor lett és az a vadhús nött neki vagy mi és ki kellett vágni neki.szóval szerintetek én is így jártam?hát remélem nem!!És szerintetek ellehetne valalmivel múasztani hgy ne legyen dudor?aki tud segíteni az légyzsi rjon!!!köszi előre is!!!:)
barackvirag Creative Commons License 2006.11.14 0 0 180

Szevasztok!

 

Csajok, nőgyógyászt nem érdekli a piecinged, ha terhes vagy! Én az első köldökékszert akkor vettem ki (akkor már 3 éve benn volt!), amikor már 7 hónapos terhes voltam, mert már kifordult a köldököm és bénán nézett ki. Aztán 6 hónapos volt a fiam, mikor újra szúrattam. Az ostobaság volt, mert egy rugdalózó törpe mellett nem tud begyógyulni, úgyhogy megint kivettem és mikor 1,5 lett újra szúrattam. És azóta is korrekt. Szóval ne féljetek előre! Nekem 7 éve van a köldökömben ékszer és olyan lapos a hasam, mint egy 15 évesnek a két gyerek mellett úgyhogy minden oké :))

 

Puszi: barackvirág

Norika07 Creative Commons License 2006.10.09 0 0 179

Sziasztok!

Nekem még csak "füles" tapasztalatom van piercing ügyben: mindkettőben 3-3 ebből egyet én szúrtam :p és semmi gond nincs vele. Viszont fönt is vt egy (azt lövettem) és az folyton begyulladt aztán meguntam h szórakozik és kiszedtem.

Most pedig szeretnék nyelvpiercinget, csakhogy anyáék hallani sem akarnak róla : "Majd ha 18 leszel!" :(

De én addig nem bírok várni!

Olvastam olyan tapasztalatot h csók közben zavaró (ez tényleg így van?), és sok macera van vele (mármint be tud gyulladni)?

És kíváncsi vok h a pasiknak mi a véleményük a nyelvpiercinges csajokról :p

Légyszi írjatok

Előre is köszi

Delacroix Creative Commons License 2006.05.24 0 0 178
jodli85 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 177

Sziasztok!!!

Ha tudtok valami jó helyet ahol normális nyelvpiercinget tudok venni, akkor légyszi küldjétek el nekem a wednesday13@vipmail.hu -ra, ha lehet olyat ahol a választékot a neten is meg tudom nézni! Köszönöm

Retro Cicc Creative Commons License 2006.05.08 0 0 176

Szziiiasztok!!!

 

Segitséget kérnék...

Először is:A nyelvbe nagyon fáj a pc??

Másodszor:Ha a szülők nem engedik....Akkor sunyiba lehet??

Harmadszor: Hogyha lebukok szerintetek kivetettik?

 

Előre is köffke x) :

                                Retro Cicc

szollár Creative Commons License 2006.04.13 0 0 175

Hova akarod tenni?

 

Előzmény: welldesignedboy (174)
welldesignedboy Creative Commons License 2006.04.12 0 0 174
Adjatok tanácsot ha magam szeretném betenni a pc-t. köszi
Cobedy Creative Commons License 2006.03.29 0 0 173
nekem az elsö piercingem a köldökömben volt.. sajna ki kellett vennem, mert nagyon elkopott a böröm..:( de sebaj mert nemsokára ujraszuratom.. most egyelöre csak az orromban van.. nagyon szertem a piercingeket, és nem bántam meg még h megcsináltattam öket..
Anne 777 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 172
:) Én ajkamba rakattam pc-t a szüleim tudta nélül :D persze hamar lebuktam, és nagy meglepetésemre csak azt mondták nem vagyok eszemnél, azt azota boldogan élek a pc-mel együtt, jah és anyáék is megszokták azota ;)
Baaabaaa Creative Commons License 2006.03.05 0 0 171
Hát..kitagadni nem fognak!De leszidni igen:) Amúgy szerdán mek megcsináltatni a köldököm:):P És épp azon gondolkodom,h majd kéne a nyelvembe is:P Term. titokba:D fater tegnap kijelentette,h én leszek az utcsó ember akinek lessz pc-je..:)Mondom oks,persze,h én:D
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.05 0 0 170
Na és??? Ha lebux, mit tudnak veled csinálni? Egy piercingért nem fognak téged kitagadni. De, ha titkolni akarod elöttük az ékszert, szúrasd a nunidba, ne a köldöködbe. :-)
Előzmény: Baaabaaa (169)
Baaabaaa Creative Commons License 2006.03.04 0 0 169
hali!Én úgy szeretnék köldök pc-t,h anyámék ne tuggyák meg!Wáá,de úgy szarok,h lebukok:S:S Bikiniben,h takarjam a pc-m?:D
Anne 777 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 168
Hello! Már írtam másik forumba de senki nem válaszolt.Remélem itt tudtok segíteni. Olyan boltot keresek ahol árulnak mindenféle pircinget valahol a nyugatinál ( ne az apacsot mondjátok mert ott már jártam.)Olyan ajak piercinget akarok ami karika és nem a bogyo tartja össze iet láttam már a neten de nem tom hol kaphatok iet.

Ja és szeretnék egy ien fülbevalót (nem fültágítós) nem tudja valaki hol lehet iet kapni?

             
Anikaaa Creative Commons License 2005.11.16 0 0 167
Segítséget szeretnék kérni.Köldökbe vagy nyelvbe csináltassak piercinget?A köldök télleg nagyon nehezen gyógyul de viszont a nyelv sokkal könnyebben?
Ágica01 Creative Commons License 2005.03.13 0 0 166
:-DDD
Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.13 0 0 165
Szerintem a farkadba tetessél egy klassz kis karikát. Nekem is az van, és mondhatom, nagyon kedvel a párom érte, mivelhogy én is meglepetésnek szántam annakidején. :-)
Előzmény: fecoka80 (159)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.13 0 0 164
Akkor én is írok neki valamit. :-)
Előzmény: Ágica01 (163)
Ágica01 Creative Commons License 2005.03.13 0 0 163
Biztos :-D!
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.13 0 0 162
Gondolod elolvassa majd' egy év után? :-)
Előzmény: Ágica01 (161)
Ágica01 Creative Commons License 2005.03.13 0 0 161
Szerintem is szemöldök piercinget csináltass!
Előzmény: fecoka80 (159)
Cikasz Creative Commons License 2004.04.26 0 0 160
Szemöldököt javaslom.Mégpedig keresztben a szemöldökön.SZVSZ nemnézki jól a szemüldök vonalában.

Előzmény: fecoka80 (159)
fecoka80 Creative Commons License 2004.03.16 0 0 159
Sziasztok!
Véleményt szeretnék kérni. Én most kiutaztam 3 hónapra Zwickauba tanulni (szórakozni). A Barátnőm ma küldött 1 SMS-t, hogy meglep engem 1 szexi köldökpiercinggel.
Igy most én is meg szeretném lepni egyel, de nem tudom, hogy hova rakassam. Intim? Mellbimbó? Esetleg köldök? (az utóbbi szerintem túl nőies, bár a barátnőm azt mondta látott már pár ilyet)

Véleményeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Feco

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.18 0 0 158
Az első piercingemet én szúrtam, de az még nem is igazi piercing volt (orrbavaló), a szemöldökömet nem tudtam, ezért azt szalonban csináltattam, de az intimpiercingemet (frenum) szintén magamnak szúrtam,
persze megfelelő higiénés körülmények között .-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.18 0 0 157
Általában a felső részébe szokták.
Ha pl később kicseréled másikra, nagyon szépen mutat, ha a piercing alsó része 'belóg' a köldöködbe. Nekem vagy egy gyönyörű sárkányom a feje a szúrás felsőrészén van, a teste és a farka pont a köldökömben.
Ha mutogatni akarod, akkor most csináltasd meg, mert kell jónéhány hét, hogy biztonságosan begyógyul.
Előzmény: Kiskanál (153)
Kiskanál Creative Commons License 2003.03.18 0 0 156
Dejó! Ezeken a képeken olyan pikpakknak tűnik az egész!
És én pont felülre szeretném, ott van a köldökömnek egy kis redője, abban tök jól mutatna.
Köszi!
Előzmény: szanta (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!