Keresés

Részletes keresés

rakowszky Creative Commons License 2001.11.11 0 0 15
Kurvára elegem van a PANNON GSM-ből!!!!!!

3310, PANNON, fél éves. Aszongya: térrő le 0-ra, SIM KÁRTYÁT TEGYE BE....5mp....térerő vissza max-ra. Dumálok, egy pittyenés: SIM KÁRTYÁT TEGYE BE....SIM KÁRTYA ELUTASÍTVA....restart. Ezek után neki tetsző nevek törölve a telefonkönyvből, amihez kedve van, ott csak a név, de van aki számostul eltűnik. Van olyan, hogy pl. T betű utántól CSAK SZÁMOK MARADNAK a telefonkönyvemben. Ezek a régi 5110-esembe átrakva sem térnek vissza többé.
Eddig egy hónapig szervizben volt, illetve 29 nap után visszaadták, mert 30 nap után kötelesek kicserélni garanciában. Visszaadták, 2 nap után kezdte elölről, most megin 3 hete szervizben van.
Cseréltessem ki a kártyát is? Mivel a régi 5110-esemben kiválóan hiba nélkül megy, nem hinném, hogy szar. A Pannon azt mondta, hogy nyugi, ez csak a második javitás, 5 után cserélik ki. Hogy van pofájuk!!!! Ez még 3 szervizben töltött hónapot jelent, addig menjek a francba, mit zavarom ilyen hülyeségekkel őket!
Tele a tököm a Pannonnal, havonta 16ezer forintot fizetek be a rohadékoknak, és még csak NOKIA cseretelefont se bírnak adni!
Persze a két éves előfizetést aláiratják, az jár nekik, eladják a szemét telefonokat, aztán szarnak megjavítani. UNDORÍTÓ!!!

Minden 3310-es be fog szarni, ha nem félévesen, akkor a garancia lejáratának másnapján! Ezeket ugyanis tudatosan így gyártják! Mindenki adja el a szarját, amig van, aki megveszi!
3330 helyett meg vegyetek egy LEÓ jékkrémet! Kb ugyanannyit ér!

Előzmény: mind_the_gap (13)
Domika Creative Commons License 2001.05.07 0 0 14
nálam Westel volt.
Előzmény: mind_the_gap (13)
mind_the_gap Creative Commons License 2001.05.06 0 0 13
Akinél probléma jelentkezik, kérem írja le , hogy ki a szolgáltatója (sim kártya)
Domika Creative Commons License 2001.04.04 0 0 12
A poén teteje... :)))
Ma kicserélték a T20-asomat, mert nem működött rajta a wap. Majdnem az összes raktáron lévő T20-as szar volt ilyen szempontból... Ciki.
Amúgy egy nagyon jó telefon. Most hogy már a Wap is ok, le a kalappal előtte...

Domika

Előzmény: Domika (10)
msebubu Creative Commons License 2001.04.04 0 0 11
Hali!

Ocsem vett 3310-est es eddig 3 hibat talaltunk benne:
1. mar tobbszor lefagyott
2. az sms-ek idonkent nala is atugralnak mashova, marmint a beerkezo az inbox helyett az outbox-ba
3. beallitasmodositas utan "rebutolni" kell neha

msebubu

Domika Creative Commons License 2001.04.03 0 0 10
Tegnap végre kicserélték a telefonomat, így az újat gyorsan eladtam és vettem egy T20ast. Eddig minden rendben van vele.
Ez van. :) Nokiától mentsen meg az ég. (egyelőre)

Domika

Lony Creative Commons License 2001.04.03 0 0 9
:(((
nahát... ettől féltem... megfertőztetek :)
sms küldés, nem mindig de előfordul hogy a telefonkönyvnél üres lista. :(
azt hiszem megyünk egy doktorbácsihoz és megnézzük hol fáj neki!
Előzmény: ATIS (7)
Tomthumb Creative Commons License 2001.04.03 0 0 8
Nekem csak annyi tűnt fel, hogy a csevej csevelyként szerepelt, de a legújabbakban átírták csevegésre. Biztos ami biztos.
ATIS Creative Commons License 2001.04.03 0 0 7
Hali,
Átnéztem a másik topicot is de az én problémámmal ott se találkoztam mégpedig: SMS küldésnél nem hozza fel a telefonkönyvet csak egy üres listát. Miután a telefont kiapcsolom és vissza a hiba elmúlik de ha eccer már előjött előjöhet máskor is. A szervíz azt mondta hogy sofwarefrissítés kell, de hogy bízzak meg az újjabba ha a mostani verzió is elméletileg már a javított változat. Nekem egyébként 4.06 verzió van.
Egyébként NOKIA foreva'.
Domika Creative Commons License 2001.04.02 0 0 6
giorgi: :)) Ezzel csak az a baj, hogy a kartyamat mar kicsereltek ez ugyben a szervizben, es a poen az, hogy egy evig _tokeletesen_ mukodott egy masik telefonban (3210)!!
Előzmény: giorgi (5)
giorgi Creative Commons License 2001.03.29 0 0 5
Domika: Atnezted mar a "Nokia 3310 csereljunk eszmet" forumot? Mert ott mar nagyon reg le van szogezve ez a tema, amit te itt megemlitettel. En Romania lakos vagyok(elnezest az ekezetekert, de nekem nincsen magyar billentyum), tulajdonosa vagyok egy 3310 Nokianak, es senkit sem hallottam hogy ilyen problemaja lett volna.Azonkivul rendszeresen kovetem a Nemetorszagi es az Angliai forumokat is, es sehol sem jelentkeznek ilyen problemaval. Ha jol emlekszem, a fent emlitett forumban valaki olyansmit mondott, hogy talan a SIM kartya a hibas, az az illeto, miutan a regi kartyajat visszahelyezte a telefonjaba, azutan az normalisan mukodott.
Probalj tehat ezen a teren is utannajarni. Udvozlettel: giorgi! :)))
Anubisz Creative Commons License 2001.03.27 0 0 4
A csaladban nalunk ket 3310-es is leledzik. Az egyiket januarban,vettuk a masikat februarban.
Egyenlore hibatlanok. Nem hiszek benne hogy befogjak tiltani.
Lony Creative Commons License 2001.03.27 0 0 3
:)
Igazából szoftververziókhoz meg ilyesmikhez nem értek, eddig még sosem volt szükségem ilyen infókra...
Biztos csak szerencsém volt.
Előzmény: Domika (2)
Domika Creative Commons License 2001.03.27 0 0 2
Komolyan mondom, hogy irigyellek!
Előzmény: Lony (1)
Lony Creative Commons License 2001.03.26 0 0 1
Nekem még soha semmilyen problémám nem volt vele.
Tökéletesen működik.
Előzmény: Domika (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.26 0 0 0
0 mobilom van!
Domika Creative Commons License 2001.03.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok Fórumosok!

Van egy Nokia 3310-es mobil készülékem és elég sok problémám van vele. A legfőképpen az, hogy mióta megvettem, többet láttam a cseretelefont, mint a sajátomat.
A hiba nálam a következő: ha kapok egy tetszőleges SMS-t, az véletlenszerűen átkerül a kimenő üzenetek közé. Ezt nem állandó jelleggel csinálja, de hetente egyszer biztosan előfordul.
Mivel másoktól is hallottam hasonló visszajelzéseket, szeretnék megbizonyosodni róla, hogy a többi készüléken is előfordul-e ez a hiba. Így ha valakinek ilyen tipusú mobiltelefonja van és hasonló hibát tapasztalt, kérem jelezze itt a fórumban.
Nálam már kb 5 készülék volt és mindegyik ugyanezt a hibát produkálta. A szoftver verziószámok: 4.02, 4.06, 4.18, 4.19, 4.23. Véletlen?
Megmondom miért érdekes ez. Mert beszéltem a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséggel, és ott azt a tájékoztatást kaptam, hogy a készülék nem hibás, mivel bevizsgálták, ellenben ha ez a jelenség (hiba) előfordul és náluk vizsgálatot kezdeményezek (szakvéleményt kérek) és kiderül hogy ez a hiba többi készüléknél is fennál, vagyis tipushiba, akkor betiltják a 3310-et! Ez szerintem elég ciki lenne a Nokiának...
Így ezzel a felméréssel, majd ennek eredményének elküldésével a hivatalos szervekhez is ösztönözhetnénk a gyártót arra, hogy fordítson kellő időt a fejlesztésre és csak kiforrott terméket dobjon a piacra.

Mi a véleményetek?

Egyébként:
1.) A hibát lefényképeztem. Hamarosan csinálok neki egy oldalt, ahol meg lehet nézni. Majd közlöm a linket.
2.) A Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség telefonszáma: 1-303-9075 - Tőlük lehet érdeklődni hasonló kérdésekben.

Szeretném hangsúlyozni, hogy ezzel nem a mobiltelefon gyártó céget szeretném lejáratni, hanem szeretném végre normálisan használni a _saját_ telefonomat, sokáig, hibamentesen, megelégedéssel.

Üdv
Domika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!