Keresés

Részletes keresés

oszibá Creative Commons License 2002.01.07 0 0 43
2002-en is.
Roudi Creative Commons License 2001.12.22 0 0 42
Itt komolyan senkiben nem merült még fel komolyabban az ananászkérdés?
Nálam az a csúcs!
Darabos, tehát ott marad, ahova rakod, nem ragad tőle a füled is (a lepedő sem).
Nedvdús, a konzerv ananász nagyon jól megszívja magát lével és ha nem hagyod kiszáradni, akkor a darabok körül nagyon édes tud lenni a párod.
Közben esetleg a megszerzett darabokat együtt is elfogyaszthatjátok.
Nem mellékesen megjegyzem, hogy ha vki örömet akar szerezni hölgy partnerének, akkor egy héten keresztül minden nap igya meg egy konzerv ananász levét (egy hétig no alkohol, minimál cigi/kávé) és utána biztos lehet benne, hogy az orális szex végeredménye a hölgynek is jobban fog ízleni.
Ez is tapasztalat.
Nehéz volt kihúznom a hetet, mivel eljárogatok sörözni, kávézom és sajna még dohányzom is, de nagyon ki akartuk próbálni, úgyhogy kibírtam. Cserébe a párom vette az ananászt.
Roudi Creative Commons License 2001.12.22 0 0 41
Ez a jégkocka dolog eszembe juttatott vmit...
Régebben kipróbáltuk a barátnőmmel, hogy milyen, ha apró jégkockával a szánkban csináljuk.
Nekem annyira jól sikerült, hogy a végén egy darab még beljebb került, mint szerettem volna... amúgy nagyon jó volt, mert sokkal nedvesebb lett minden (az ízét sem vette el) és én is nagyon élveztem, mikor a megszokott forróság helyett hűvös fogadtatásban volt részem.
Persze ez főleg nyáron jó, de télen, jó meleg lakásban is ki lehet próbálni.
Előzmény: Törölt nick (20)


oszibá Creative Commons License 2001.12.22 0 0 40
Az összes szeszelőnek, és nem szexelőnek,
Békés Boldog Karácsonyt kívánok! :-))
oszibá Creative Commons License 2001.12.22 0 0 39
Nehogy úgy járjatok, mint Jancsi és Julcsa a moziba:
Olyan jó filmet láttak, hogy nevetés közben össze-vissza pisálták egymás kezét.
Előzmény: Judit fiúja (35)
atomic_kitten Creative Commons License 2001.12.21 0 0 38
Ez nagyon aranyos, én leszek itt Veress Pali bá? Nem tudom mivel érdemeltem ki a "szaktekintélynek" járó bizalmat, de csak Veggie-vel tudok egyetérteni. Tökéletesen leírta, hogy mi történhet nem bahatolás esetén is. Amúgy meg az tök hülyeség, hogy nem "szerelmeskedtek" a házasságig, hiszen épp azt csináljátok!!! :)))
Előzmény: Judit fiúja (35)
oszibá Creative Commons License 2001.12.20 0 0 37
Mézes szex előtt, mézes pálinka nagyon hatásos, de nem a berendezést fertőtleníteni. Akció előtt erőt gyűjteni.
Pálinkám már készül.
Vegetable Creative Commons License 2001.12.16 0 0 36
Hát mivel a szüzhártyán van egy tágitható rés, akkor iss, ha még megvan, ugyanis ott vérzik, ha ugy élvezel el, hogy ott a farkad, akkor simán bejuthatnak a spermiumok, ugyanis a folyadékban jól elvannak, és ugyebár ő is nedves... Ha viszont arra gondolsz, hogy a vénuszdombra, akkor ha csak bele nem folyik, akkor kizárt, mert a szabad levegőn elpusztul a spermium... és mászkálni csak folyadékban tud...
Bár engem másképp hivnak, mint a kérdezettet... :o)
Előzmény: Judit fiúja (35)
Judit fiúja Creative Commons License 2001.12.16 0 0 35
Hello! Igaz nem konkrétan az előző témához szeretnék hozzászólni, vagyis inkább tanácsot szeretnék kérni és remélem tudod a választ a problémámra. Tehát a kedvesem és én megfogadtuk, hogy nem szerelmeskedünk addig amíg össze nem házasodunk. DE! az élvezeteket azért nem hagyuk ki a kapcsolatunkból és most eljutottunk egy pontra amit nem tudunk, hogy megtehetjük-e. Szóval térjünk a lényegre! Nem tudjuk, hogy lehetséges e hogy megtörténjen a megtermékenyítés akkor is, ha a kuki és a nuni összeér de csak külsőleg, tehát maga a behatolás nem történik meg és a szivem választottja még szűz. Szeretnénk a segítsédet kérni. Előre is köszi.
Előzmény: atomic_kitten (29)
FixI Creative Commons License 2001.12.16 0 0 34
Az mégcsak hagyján, de egy kép sincs, hogy kell :)))
Előzmény: oszibá (33)
oszibá Creative Commons License 2001.11.17 0 0 33
No csak mindenki nyalakodik itt + senki? :-))
AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.18 0 0 31

hmmm es az igazi tejet mar probalta valaki ciciböl? nekem az jön be a legjobban:)))
ize,zamata,illata,nincs az a süritett tubusos tej,ami jobb lenne nala.:))
Előzmény: atomic_kitten (29)
AttilaS28 Creative Commons License 2001.10.18 0 0 30
sziasztok!

mivel méhész vagyok,ezért szeretném ajánlani a mézemet!
termelöi akácméz kapható!
érdeklödni mailben az attesz73@yahoo.com cimen

nemcsak szexhez,hanem natha ellen is jo,itt a megfazasos szezon!:)))

Attila

atomic_kitten Creative Commons License 2001.10.18 0 0 29
Ahh, a sűrített tej, gyerekkori, már el is feledett kedvenc... Kösz, hogy eszembe juttattad, ki lesz próbálva.. :))
És a méz köldökből nyalogatva a legjobb.
Előzmény: Hibiscus (27)
Hibiscus Creative Commons License 2001.10.18 0 0 28
Ez utóbbit a mellbimbómra nyomtam, és onnan "kellett" lenyalogatnia a Kedvesnek, aki nagyon édesszájú...
Előzmény: Hibiscus (27)
Hibiscus Creative Commons License 2001.10.18 0 0 27
Tejszínhab málnaöntettel, vádliról, hátról, vállakról, vénuszdombról nyalogattatva - rulez.
Méz - ajkakra, állra, fogakra csepegtetve, lassan-lassan, édes kínzással folyatva - rulez.

Sűrített tej... a nagy kedvenc!

prince_of_denmark Creative Commons License 2001.10.18 0 0 26
csodálkozom ezen, mert emlitett anyagok általában a bör felszinén maradnak
Előzmény: Solar Plexus (24)
atomic_kitten Creative Commons License 2001.10.18 0 0 25
A tejszínhab nagyon működik, megerősíthetem!!! És a flakonos (pl. Dutch Lady) olyan könnyű hab, hogy nem nagyon hideg, még ha a hűtőből kapjuk elő sem. Ajánlok hozzá epret (akár konzervet is, de az egy picit lágy), illetve ananászkarikákat. Csodás kompozíciókat lehet belőlük alkotni egy szép, kemény férfiékességre, aztán pedig leeszegetni, nyalogatni róla. :))
Nagyon bejön még a Nutella, a Nesquik csokiöntet és a bor is. És a jégkocka védelmében is kell szólnom néhány keresetlen szót, óvatos finomsággal alkalmazva megvadítja a hímneműeket. :))
oszibá Creative Commons License 2001.10.17 0 0 23
Jó tanács!
Amennyiben porcukorral próbálkozna valaki, javaslom, vegyen fel védőszemüveget, mert, ha netán a hölgy elszellentené magát nem, megy az ember szemébe a porcukor. :-))))
littlestar Creative Commons License 2001.03.14 0 0 22
Hát kedves Kiran, azt hiszem ehhez nincs mit hozzátenni... szó elakad, lélegzet bentragad... :)
Azt hiszem kipróbáljuk 'hűtve' is:)

LS

Elephant Creative Commons License 2001.03.13 0 0 21
Hát rólam tudni kell, hogy hányingerem van a méz szagától is. Ennek ellenére az első barátomat nem tudtam lebeszélni a mézes malackodásról. Rákente a hátamra, én meg csak néztem ki a fejemből, hogy mikor fejezi már be.
Mással meg még nem nagyon próbáltam, de ami késik, nem múlik... Mondjuk csokit a szájba, mikozben más is van benne. Khm...
littlestar Creative Commons License 2001.03.12 0 0 19
Evvel egyet értek - elég sokat sütök...
de azt hiszem, az ügy érdekében nem éppen jó hatású, ha a forró pocidra jéghideg tejszínhabot keneget a válaszott hölgyike... mégha utána forró nyelvvel menekít is meg a 'kíntól' ... :)
littlestar Creative Commons License 2001.03.12 0 0 16
Mi egyszer a Kedvessel a már jól bevált tejszínhabot próbáltuk ki... hát, mit nem mondjak, teljesen bevadultunk tőle... persze vigyázni kell, használat előtt jóval ki kell venni a hűtőből.

LS

bolygohollandi Creative Commons License 2001.03.08 0 0 15
Hát, nemigen kívántam ide belépni, de Tojoért érdemes volt, mégha nem is érzem szükségét, hogy most rohanjak és kipróbáljam a dolgot....
De nagyon jól hangzik...:-))
Ami a mézet illeti nyalogatás szempontjából, szerintem sem jó, ami az ízt illeti, azzal isegyetértek, elrontja...
Ami nem rontja el - szvsz, temészetesen - az a száraz Martini alkalmazása; ennek igen sajátos ízkombináció lesz az eredménye, ami nekem legalábbis tetszett...
(tojáslikört tessék kihagyni - nagyon csíp...)
b
allegra- Creative Commons License 2001.03.08 0 0 14
Mindenkiben az ragad meg (ha már a méznél tartunk), ami a saját problémájára ad megoldást. Mindenesetre igyexem a hosszútávu memóriámban elraktározni ezt az ötletet. :)
Előzmény: Törölt nick (13)
P__n Creative Commons License 2001.03.08 0 0 12
Tesóka, hát ejnye, akkor nem végeztek jó munkát!
;o)
P.
Előzmény: igus (11)
igus Creative Commons License 2001.03.08 0 0 11
Esetleg el tudom képzelni a fölvizezett mézzel. Habár mondom, nekünk nagyon ragadt, és nem lehetett rendesen lenyalni, mert lenyalás után is ragadós maradt a bőröm.
Előzmény: allegra- (10)
allegra- Creative Commons License 2001.03.08 0 0 10
A méz tul sürü erre a célra. Sokkal jobban beválik a tejszinhab, gyümölcsjoghurt, ha a páciens szereti.
Onyx Creative Commons License 2001.03.08 0 0 9
A joghurtot. Nem szeretek MÉZES ragacsban heverészni... ;)
Előzmény: igus (8)
igus Creative Commons License 2001.03.08 0 0 8
Szia Onyx!
Mármint melyiket próbáltad a mézet, vagy a nem darabos joghurtot?
Előzmény: Onyx (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!