Keresés

Részletes keresés

Jackopower Creative Commons License 2008.05.12 0 0 39
Látom ez az oldal a frusztrált emberkék megnyilvánulása. Már húzok is el normálisabb oldalakra! Nektek meg jó időtőltést, szellemi frissülést kivánok! :-)) Rátok fér!
evil1023 Creative Commons License 2008.05.10 0 0 38
Családi vonás..

978zsolt Creative Commons License 2007.04.17 0 0 37
978zsolt Creative Commons License 2007.04.17 0 0 36
;)
H_G Creative Commons License 2006.03.17 0 0 35
Állítólag Bahreinben él és arab nőnek öltözve járkál...

Előzmény: Pici18 (34)
Pici18 Creative Commons License 2006.03.17 0 0 34

Hello

 

Régvoltam már itt mizu?

 

Altamara Creative Commons License 2003.11.23 0 0 32

KeefLee Creative Commons License 2003.08.08 0 0 31
....ez komoly? Megdugta egy gyík???

Előzmény: Sedyl (30)
Sedyl Creative Commons License 2003.08.05 0 0 30
Az orrát-bevallotta-, tényleg plasztikázta.De ez nem zárja ki, hogy a bőrfehéredése tényleg betegség.Szerencsétlen párosítás az biztos, mert köztudott, hogy az orra plasztikázott, ennek következtében az emberek automatikusan azt gondolják, hogy akkor a bőre is valami orvosi beavatkozás következtében lett olyan.
Előzmény: Timna (26)
Spinderella Creative Commons License 2003.08.05 0 0 29
"mindig is utáltam Jacksont,"

Hm, ez nem valami jó vitaalap, de te tudod.

"és úgy látom a fehéredésen kívül nem tudsz másra magyarázatot adni"

? Mér, mire kéne még? *nemérti*

Spin

Előzmény: Timna (28)
Timna Creative Commons License 2003.08.05 0 0 28
mindig is utáltam Jacksont, és úgy látom a fehéredésen kívül nem tudsz másra magyarázatot adni... Szóval kénytelen vagyok abban hinni, hogy betegre műttette magát, csak mert.

a humorod teccik :)

Előzmény: Spinderella (27)
Spinderella Creative Commons License 2003.08.05 0 0 27
Timna,

el. Miután tudom, hogy bőrfehérítés nem létezik, ellenben vitiligo igen, elhiszem. Miután láttam egy csomó képeket arról, hogy hogy néz ki egy vitiligóban szenvedő, és láttam pár (nagyon ritka) képet arról, hogy hogy hogy nézett ki még pár éve is Michael, igen, elhiszem. És pláne, mióta tudom, hogy minden egyes újságnak és tévéműsornak micsoda hallatlan üzlet az a név, hogy Michael Jackson.

Az orra leesik? Ja, tényleg, elfelejtettem szólni, hogy valamikor még a nyolcvanas évek végén keresztezték Michaelt egy gyíkkal. Forradalmi jelentőségű volt a dolog, csak ugye a világhír miatt eltussolták az ügyet, nehogy a sajtó kiszagolja. Namost ennek a keresztezésnek az lett a következménye, hogy az elmúlt kb. 18 évben legalább 150 alkalommal esett le az orra, és csodák-csodájára mégis visszanőtt. Szerintem ez tök érdekes, hát nem?

A száááánalmasra és a hülyére már ki sem térek.

Most én írom azt, hogy hadd ne kelljen már csalódnom Benned... :-/

Spin

Előzmény: Timna (26)
Timna Creative Commons License 2003.08.05 0 0 26
A bőre: nem fehéríttette ki!! Amitől így néz ki, az egy vitiligo nevű betegség
És ezt te elhiszed?
És az orra is ettől esik le? Nemááá...
Ez egy szááánalmasan hülye ember, ha beteg, ha nem...
Előzmény: Spinderella (14)
Timna Creative Commons License 2003.08.05 0 0 25
Bár a tehetsége ezzel együtt megmaradt
Azt akarod mondani, hogy ez sem segített rajta? :))
Előzmény: Carrietta White (12)
KeefLee Creative Commons License 2003.08.05 0 0 24
Nincs több kép?
Előzmény: Spinderella (23)
Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 23
Ne forgasd ki a szavaimat, légyszíves!

A "nem hajlandó" és a "nem szeret" között különbség van, tudtad? Szó nem volt arról, hogy nem hajlandó belenézni a tükörbe.

A gyerekek elrablása főleg akkor lenne lehetséges, ha az apjuk jelenléte nélkül utaznának bárhova, és bárki számára felismerhetőek lennének. Ha az apjuk + kismillió testőr ott van, nem rabolhatják el őket egykönnyen. Nem arról volt szó, hogy ott helyben agyonlövik őket, erre nyilván nem lehet felkészülni sem nekik, sem senkinek a világon, ilyen alapon ne menjünk az utcára.

Spin

Előzmény: KeefLee (22)
KeefLee Creative Commons License 2003.07.17 0 0 22
Ha valaki nem hajlandó tükörbe nézni, az nem öszinte!
A skacokat meg simán ellehet rabolni kendövel a fejükön is, de egy acélbetétes magnumgolyó is simán átmegy azokon a kendökön....
Előzmény: Spinderella (19)
Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 21
És még egy, bocs, de erről nincs magyar átiratom.

"Oprah : Okay, then let's go to the thing that is most discussed about you, that is the color of your skin is most obviously different than when you were younger, and so I think it has caused a great deal of speculation and controversy as to what you have done or are doing, are you bleaching your skin and is your skin lighter because you don't like being black?

Michael : Number one, as I know of, there is no such thing as skin bleaching, I have never seen it, I don't know what it is.

Oprah : Well they used to have those products, I remember growing up always hearing always use bleach and glow, but you have to have about 300,000 gallons.

Michael : Okay, but number one, this is the situation. I have a skin disorder that destroys the pigmentation of the skin, it's something that I cannot help. Okay. But when people make up stories that I don't want to be who I am it hurts me.

Oprah : So it is...

Michael : It's a problem for me that I can't control, but let's make reverse it, what about all the millions of people who sits out in the sun, to become darker, to become other than what they are, no one says nothing about that.

Oprah : So when did this start, when did your ... when did the color of your skin start to change?

Michael : Oh boy, I don't ... sometime after Thriller, around Off the Wall, Thriller, around sometime then.

Oprah : But what did you think?

Michael : It's in my family, my father said it's on his side. I can't control it, I don't understand, I mean, it makes me very sad. I don't want to go into my medical history because that is private, but that's the situation here.

Oprah : So okay, I just want to get this straight, you are not taking anything to change the color of your skin ...

Michael : Oh, God no, we tried to control it and using make-up evens it out because it makes blotches on my skin, I have to even out my skin. (...) I'm a great fan of art, I love Michelangelo. If I had the chance to talk to him or read about him I would want to know what inspired him to become who he is, the anatomy of his craftsmanship, not about who he went out with last night ... what' wrong with... I mean that's what is important to me."

Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 20
Remélem nem vagyok túl sok, de itt egy idézet egy interjúból, 1995-ből.

"Diane Sawyer: Van még valami, amit meg akarok kérdezni, mert ez az utca emberei által a második legtöbbet emlegetett kérdés. És tudom... tudom, hogy ez egy érzékeny ügy a számodra, és hogy beszéltél erről Oprah-nak. De mégis... az emberek még mindig úgy érzik, nem hallottak mindent a bőröd fehérségéről, és arról, hogy ez nem a te választásod volt, a make up-pal együtt. Ez a... se fekete, se fehér... se teljesen férfias külső... Azt hiszem, azt akarják tudni, hogy az, ahogy most kinézel, egy döntés volt-e a te részedről? Honnan jött ez?

Michael: Ez magától alakult így... a természettől.

Lisa Marie: Ő... ő egy művész. És megvan minden joga, hogy...

Michael: Művész vagyok, előadó.

Lisa Marie: És ő állandóan megváltoztat valamit, vagy kicserél vagy rekonstruál... tudod, dolgozik azokon a hiányosságokon, amikről úgy gondolja, hogy szükséges. Ha lát valamit, ami nem tetszik neki, hát megváltoztatja! Pont. Megalkotta saját magát, ő egy művész.

Michael: És majd akarok csináltatni egy piros pontot ide (mutat a homlokára). És még két szemet, pont ide (mutat az arccsontjaira).

Diane Sawyer: De szeretnél megint... színes lenni?

Michael: Hogy szeretnék-e megint színes lenni?

Diane Sawyer: Fekete.

Michael: Erről a természetet kell megkérdezned. Én szerettem... szeretek, szeretek fekete lenni.

Diane Sawyer: De szeretnéd megint?

Michael: Irigylem őt [mutat Lisa Marie-ra], mert ő napozhat, én meg nem."

Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 19
Kedves Micu!

Azért nem az Operaház Fantomja, ennyire nem drámai a dolog.:)) Hogy idegileg milyen, azt nem tudom, de a legutóbbi film amit láttam tőle (Prive Home Movies - az USA-ban vagy három hónapja volt a premierje, saját privát felvételeit mutatta be) hóttlaza csávót mutatott, hanyattfeküdtünk a röhögéstől.:))

Amilyen képeket a t. topiknyitó kiválogatott, egytől-egyik a legrosszabbak közül valók (és kiről nem lehet nagyon sz*r képet csinálni?), rendre azok, amiket a lapok a jó példányszám érdekében a címlapra tesznek. Az arca "történetéhez" még hozzá tartozik, hogy a 80-as évek közepén volt egy súlyos égési sérülése is, aminek csúnya nyomai voltak évekig, aztán a karjáról tudták pótolni a hiányzó bőrt a fején, azóta nincsenek hegek. Ezek is plasztikai műtétek. Az orra meg... na hagyjuk, fogadjuk, hogy aki ide betéved, meg van győződve róla, hogy volt már harminc orrműtéte, és a jelenlegi pótorrát egy ragtapasz tartja össze, de úgyos leesik amikor tüsszent, úgyhogy ebbe a témába bele se kezdek inkább.:))))

Annak örülök, hogy tetszik a zenéje, főleg ebben a topikban.:))

Üdv,
Spin

Előzmény: micu (18)
micu Creative Commons License 2003.07.17 0 0 18
Én is úgy tudom hogy ez betegség. Az orra és az arca többi része már más kérdés - ez csakugyan a plasztikai beavatkozások következménye. Végül is ha úgy nézzük neki az arca a munkaeszköze, tulajdonképp arra faragott rá hogy túl sokat akarta tökéletesíteni ezt az eszközt. Persze lehet hogy számolt is vele hogy mostanra a betegsége miatt amúgy is kissé horrorisztikus lesz a külseje, így addig próbált kihozni minél többet a dologból amíg lehetett. És meg kell mondjam hogy fénykorában igen-igen jó dolgokat csinált, nekem legalábbis jó pár száma nagyon tetszik. Aztán szvsz a végefelé idegileg kissé tönkremehetett ami mondjuk nem is csoda, picit olyan ez a sztori mint az Operaház Fantomja.
Előzmény: Spinderella (14)
PIDHU Creative Commons License 2003.07.17 0 0 17
/
Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 16
Hacsak lehet, nem néz tükörbe.
Ha mindazokon a dolgokon keresztülmentem volna, amin ő, valszeg én se szeretnék tükörbe nézni. Ezt valahogy úgy fogalmazta meg, hogy ha lehet, nem néz tükörbe, inkább a munkájára összpontosít.
Előzmény: holdkölyök (7)
Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 15
Katasztrófa? Mielőtt pálcát törnél, informálódj, ha lehet.
A gyerekek arcának elkendőzése nem poénból történik ugyanis. Debbie Rowe (Michael volt felesége és első két gyermekének anyja) mesélt erről nem is olyan rég egy televíziós interjúban. Elmondta, hogy már az első gyerek (Prince Michael Jackson) születése után kaptak névtelen, fenyegető leveleket, amelyekben azt írták le, hogy a gyerekeket el fogják rabolni, meg fogják kínozni, és megölik őket. Gondolj egy kicsit bele, hogy szülőként milyen érzés lehet ezt olvasni. És nem egy ilyen levél volt. Persze lehet mondani, hogy ez a hírnév átka, de Te kockáztatnál? Nyilván nem lehet a gyerekeket egész életükben négy fal közé dugni, de valamit tenni kellett, hogy ne ismerhesse az egész világ az arcukat, ne legyenek olyan könnyen felismerhetők. Debbie ötlete volt a sállal/kendővel való eltakarás, Michael elfogadta az ötletet. Michael kommentárja egy másik interjúban erre az volt, hogy el lehet olvasni, hogy mi történt a Lindbergh bébivel (elrabolták, megölték). Michael még Lindbergh-nél is sokkalta híresebb és gazdagabb. Többek közt a gyerekek biztonságáért van az, hogy gyakorlatilag az apjukkal mennek mindenhova, mert Michael azt mondta, inkább vállal minden felelősséget, de nem bírná elviselni, ha a gyerekeivel történne valami, jobb, ha ő felügyel rájuk.

Spin

Előzmény: ngabordh (9)
Spinderella Creative Commons License 2003.07.17 0 0 14
Sziasztok!

Hadd szóljak én is hozzá, mint hosszú-hosszú évek óta rajongója ennek az embernek...

A bőre: nem fehéríttette ki!! Amitől így néz ki, az egy vitiligo nevű betegség, ami a tudomány jelen állása szerint nem gyógyítható, a folyamat meg nem állítható, vissza nem fordítható, nem kezelhető.:( Nem vagyok orvos, de utánaolvastam: a betegség lényege, hogy valami oknál fogva (amely okot az orvosok nem ismerik) a szervezet a saját pigmentsejtjeit egyszercsak mint ellenségeket, betolakodókat kezdi kezelni - és elpusztítja azokat. Ez éveken keresztül tartó folyamat. A pigmentek foltokban, jellemzően először az arcon és a végtagokon tűnnek el. Szintén jellemző, hogy az első tünetek fiatal felnőtt korban jelentkeznek. Nem ritka, hogy a bőr a teljes testfelületen kifehéredik, de az is előfordul, hogy az eredeti szín helyenként megmarad. A pigmentsejtjeit elveszített bőr sajnos rettenetesen érzékeny lesz, főleg napsugárzástól kell védeni, mert már pár percnyi napfürdő után is úgy megég, felhólyagosodik, és éppen e "védtelenség" okán nagyon nagy a veszélye a bőrrák kialakulásának. De a vitiligo különböző más betegségeknek is lehet ha nem is konkrétan előidézője, de elősegítője mindenképpen.
Tehát ez egy _betegség_. Bővebbet: www.vitiligo.com

Mindjárt foly. köv.

PIDHU Creative Commons License 2003.07.17 0 0 13
.
Carrietta White Creative Commons License 2003.07.16 0 0 12
Azért ez egyszerűen borzalmas.

Bár a tehetsége ezzel együtt megmaradt.

Gombócartúrné Creative Commons License 2003.03.05 0 0 11
Szerintem az ő esetében már nagyon rég nem arról van szó, hogy ő maga minek/kinek akar látszódni. Szerintem évek óta menteni próbálják, hogy egyáltalán legyen arca. Ez már az ahogy sikerül, olyan lesz.
Előzmény: Lindabi (10)
Lindabi Creative Commons License 2003.03.05 0 0 10
Számomra nem is az az izgalmas ebben a történetben, hogy van-e valódi orra. Én azt nem értem, miért akar egy néger pasi fehér nőnek látszódni? Ráadásul randa fehér nőnek?
ngabordh Creative Commons License 2003.03.04 0 0 9
Mint egy horror csalad... Brrr.. Milyen erzes lehet a gyerekeknek, hogy kiskorukban fekete fatyollal a fejukon setalgathatnak, mint valami temetesen. Katasztrofa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!