Keresés

Részletes keresés

dekimi Creative Commons License 2018.01.25 0 0 790

Vannak  a beállítások a System a Controlls stb. Nekem ma elállítódott és nem tudom visszaállítani.Sokminden nem működik.Valaki tudna segíteni? Akár Team Viewerrel is? Megbeszéljük!

Perillustris Creative Commons License 2009.10.20 0 0 789
Előzmény: kis_ákos (786)
kis_ákos Creative Commons License 2009.10.19 0 0 788

sajnos nem az eredetit akkoriban nem kaptam észbe hogy hoppá talán kéne. Most meg már alig tudom beszerezni.

kis_ákos Creative Commons License 2009.10.19 0 0 787

biztos meghallotta. nekem is volt ilyen néztem is nagyokat mi a fene van. Senki nem vehet észre. Igazság szerint a kapuőrnek nem szabad és nem is ölheted meg különben nincs ki beengedjen. Utálom azt a részt én is.

 

meg azokat a félkész töki katonákat áramolnak és gyorsak tök sokat kell velük vacakolni igaz most a kihívás miatt hardon nyomom a legnehezebben :D

Előzmény: farriss (773)
kis_ákos Creative Commons License 2009.10.19 0 0 786

nem tudom hogy van köztetek olyan akinek megvan eredetiben a RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN megvenném vagy cserélnék a követekezőket tudom felajánlani érte:

 

játék:

c&c3 + kane's wrath

film:

az ördög maga (kerülj szinkronba)
én a kém
Sophie választása (Meryl Streep)
Bőség (Streep)
Alkonyattól pirkadatig
Első a szerelem (Streep, Uma Thurman)
Gyomok között (Jack Nickolson)

nyílván ezek mind eredetiek

 

 

másoltan amúgy megvan de nekem eredetiben kéne éppen azrét mert olyan király game :)

 

Ezt a trükköt én is ismerem azt a gránátos nőcit is úgy szoktam kinyírni aki fenntről dobálja le én meg vissza fel :D pont lenéz mikor robban a szeme előtt ezzel a tartós technikával.

 

Azokat a pályákat nem szeretem ahol csöndben kell maradni főleg mikor a cobra bázisra kell bejutni mert könnyű valahol rosszúl menteni ja és van még egy mikor a  társaidat kel megmenteni és a tankot meg kell védened a bazókástól ahelyett hogy kilőné azt a suttyót. :D

 

Azonban ez az új wolfi elég ratyira sikeredett lopkodás innen-onnan. Egy mix az egész.

 

szóval akinek megvan eredetiben és eladná vagy cserélné esetleg van ötlete mi kéne neki és nekem megvan de nem írtam le talán megdumálható.

 

ide írjatok:

 

conquistador_02@freemail.hu

lajosnano Creative Commons License 2007.03.19 0 0 785
http://isohunt.com/torrents/Return+to+Castle+Wolfenstein?ihs1=3&iho1=d&iht=-1&ihp=1


innen le tudod tolteni, en tegnap tettem es mara a program gond nelkul fut :)
kituno jatek
fvm Creative Commons License 2006.08.15 0 0 784
engem is érdekkelne a játék, honnan lehet letölteni, vagy megszerezzni?
Konnektororrú Creative Commons License 2005.12.11 0 0 783
Ja, egyébként az Übersoldat-ok elég könnyen legyőzhetők: ha a páncélöklökből kifogytunk, akkor 4 mp-ig kézben kell tartani a kézigránátot, aztán előugrani a rejtekből (ahol Übersoldat van, ott mindig van rejtekhely is), fejbedobni vele, majd visszaugrani:)) Darabonként 6-7 ilyen gránátocska, és kész. A páncélököllel szerelteknél saját veszteség se igen lesz (a páncélököl elől el lehet ugrani), a Tesla-ágyúval szereltek ilyenkor lesütögetnek belőlünk kábé 5-10 életpontot. Sőt, amikor már csikorognak és nem vagy alig tudnak mozogni, akkor a Venom-gunnal is be lehet fejezni a munkát. A végén Heinrich bácsit is gránáttal a legcélszerűbb elintézni:)
Konnektororrú Creative Commons License 2005.12.11 0 0 782
Sziasztok! Megint elkezdtem vele játszani. Hiába régi játék, hiába játszottam már x-szer végig, még mindig nagyon atom és ott van a szeren. Az a feeling, azok a humorok a közleményeken, a németes akcentussal, de angolul beszélő németek... nagyon állat, még mindig benne van a top 5 játékomban:)))))
setenke Creative Commons License 2005.10.12 0 0 781

Úgy, hogy már lassan három éve mondogatják a megjelenést és még mindig nincs sehol.

Előzmény: giornalista (780)
giornalista Creative Commons License 2005.10.11 0 0 780
Lemaradtam. Hogy járt a STALKER?
Előzmény: setenke (779)
setenke Creative Commons License 2005.10.11 0 0 779

Ja. Én is olvastam az újról, kíváncsi vagyok mikor jelenik meg (hány év múlva.)

Csak nehogy úgy járjon mint a S.T.A.L.K.E.R.

Előzmény: Törölt nick (777)
animefox Creative Commons License 2005.10.11 0 0 778

Valaki keni a játékot online???

Amúgy a rakéta pályás pálya előtt mikor beszálunk a teherautóba és azt írja ki hogy még nincs megoldva az összes feladat az azért van, mert nem vettük fel az ejtőernyőn ledobott cuccost a pálya két különböző részin. Az egyik a pálya legelején van a házikón és a tavon túl...

A másik pedig ott, ahol a tábor előtti kis védelmi álás van. A jelenetnél ahol két német elkezd dumálni..

kalap_ur Creative Commons License 2005.03.20 0 0 776
thnx
Előzmény: Degeczi (775)
Degeczi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 775
(622)
Előzmény: kalap_ur (771)
kalap_ur Creative Commons License 2005.03.18 0 0 774

Nagy gáz, mi?!

Nekem viszont elszállt a gépem. Nem tudom mikor lesz időm és energiám újrakezdeni. Ha megvan a megoldás azért majd szólok! ;)

Előzmény: farriss (773)
farriss Creative Commons License 2005.02.14 0 0 773

Nekem is azt írja, ki, amikor bemászok a teherautóba, hogy a mission-ök 3/4-e teljesítve, azonban "you have failed to enter the rocket base"...Az őr ott mászkál a kijáratnál, az összes többit lelőttem.

 

Előzmény: kalap_ur (768)
setenke Creative Commons License 2005.02.08 0 0 772

 

Az a lényeg, hogy a teherautót hátulról közelítsd meg, a ládák felől. Akkor az őr nem vesz észre.

Amúgy a többi pályára nem jellemző ez a sunnyogósdi.

 

Előzmény: kalap_ur (771)
kalap_ur Creative Commons License 2005.02.08 0 0 771

Szerintem mindent felvetem, amit lehetett. Most már az őr elment az őrbódétól, és beszorultam egy viszonylag kis területre. Hova indult az az őr? Tök messze van a bódétól.

Lehet, hogy újrakezdem a pályát.

Én azt gondoltam, hogy ez olyan lesz mint az eredeti wolf. Az előző pályák jók is voltak, de ez annyira nem tetszik. Sok ilyen van még? Mármint ahol a szabadban kell lófrálni?

Előzmény: setenke (770)
setenke Creative Commons License 2005.02.04 0 0 770

 

 

Ahol az őr áll, azzal a kapuval szemben lévő barakkban voltál? Ott vedd fel a puskát amit az asztalon találsz!

 

 

Előzmény: kalap_ur (768)
giornalista Creative Commons License 2005.02.03 0 0 769

Felvetted a sniper puskát, amikor átjöttél az alagúton?

 

Biztos nem vesz észre az ott strázsáló srác?

Előzmény: kalap_ur (768)
kalap_ur Creative Commons License 2005.02.02 0 0 768
Akkor viszont azt írja, hogy még valamiket nem csináltam meg. Objectives 3/4 vagy ilyesmi. Mik ezek?!
Előzmény: setenke (767)
setenke Creative Commons License 2005.02.01 0 0 767

 

 

Az őrt aki a kapunál posztol tényleg nem szabad lelőni, hanem a (vele szemben lévő) teherautó platójára kell csendben fellopakodni.

 

 

Előzmény: kalap_ur (766)
kalap_ur Creative Commons License 2005.01.26 0 0 766

Szia!

 

Most egy katonai bázison vagyok, és megint elakadtam. Mindenkit megöltem kivéveegy őrt, valami bejáratnál, és nem tudom mit kellene csinálni. Ha őt is lelövöm, akkor vége. Valamit biztos nem csináltam meg, amitt kellett volna, de mit?!

Előzmény: giornalista (765)
giornalista Creative Commons License 2005.01.07 0 0 765

Apám el sem hiszem h vki írt végre ide :-DD

 

Az egy nagyon korrekt pálya, a falu sem lesz semmi. Utána kicsit elbaszódik, de nem lövöm le a poént :-))

kalap_ur Creative Commons License 2005.01.07 0 0 764

Megvan!

Ne gyötörjétek magatokat! :))

Előzmény: kalap_ur (763)
kalap_ur Creative Commons License 2005.01.07 0 0 763
Seni?! :((
Előzmény: kalap_ur (762)
kalap_ur Creative Commons License 2005.01.07 0 0 762
Hogy kell kijutni a várból?! Ahogy a sífelvonó szerűséggel elérem az első tornyot, elakadok. :((
giornalista Creative Commons License 2004.08.01 0 0 761

Szia! Sajnos, nem tudom, melyik pályáról beszélsz... nem nagyon vannak meg a fejemben a részletes dolgok. Ha viszont egy kicsit pontosabban leírnád a dolgot, akkor az egyik haverom tudna segíteni, mert ő nem rég vitte végig a cuccot és élénk az emlékezete.

 

A H&D 2-vel kapcsolatban: az I, mint mondtam, ingyen letölthető ([origo] Szoftverbázis), szerintem előbb azt vidd végig, majd utána CLONE-val átírom a 2-t. Egyébként gyere a Hidden & Dangerous topikba, mert még a végén visszatérnek ide a Wolf-fanok és kapunk egy nagy sallert... :-DDD

Előzmény: Leugan (760)
Leugan Creative Commons License 2004.07.30 0 0 760

Szia !

 

Elég jó.

 

Átvennéd a CD-t?

Gondolom neked megvan.

Milyen rendszeren fut?

Sajnos nekem csak egy notebookom (Compaq EVO1040 P4) van és azon elég kevéds játék fut. Érdekes, hogy a Wolf pörög rajta.

 

A játékok 95% sajnos nem.

 

A HandD II milyen operációs környezetben, és video kártyán fut?

 

 

 

Amugy sikeresen tuljutottam. Most ujra megakadtam.

 

A gáton átrohantam és egy városban találom magam. Már mindenki ki van nyiffantva.

 

Kivéve 2 katonadroid. De ahogy megyek valamerre egyből megszólal a sziréna.

 

Mit lehet tenni?

 

 

Üdv

 

Lg.

 

Előzmény: giornalista (759)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!