Keresés

Részletes keresés

ugyfelgyuszi Creative Commons License 2002.01.14 0 0 39
Múlt hét végén néztem egy Jakupcsek vetélkedot. Az elso elkapott kérdés az volt, hogy mi volt Sziszi kedvenc nyaralóhelye. A versenyzo végül kiszenvedte a megoldást, mire JG: Igen, mert Gödöllo egy Andrássy birtok volt.
kb. 5 perc múlva. Mit használnak a borászok a pincében fulladás ellen. Szintén megoldás, rá a válasz. Valóban a kéngáz ellen.
Szóval nem tudom, hogy ez most improvizáció vagy elore odaírják neki a hülyeséget, de ha már vetélkedo, akkor legalább a magyarázat legyen korrekt.

Gyuszi

tangerine Creative Commons License 2001.05.07 0 0 38
Nézzétek ezt az ömlengést!
Javaslom, hogy hányjunk együtt! :)


Kola Creative Commons License 2001.05.07 0 0 37
Ma 27,400,000 Ft-ot nyertek Jakupcseknél!
HA nem tévedek ez REKORD!
Előzmény: hmm (36)
hmm Creative Commons License 2001.04.26 0 0 36
jakupcsek most közölte egy versenyzővel, hogy ő (a versenyző) "egy kéjes gondolat volt '56-ban vagy még az se". Nem semmi, amit a TV2 megenged magának.
nyman Creative Commons License 2001.04.23 0 0 35
Idezet a Győri Keksz: Bojkottálom a Danone-t!!! c topikbol 1524-es

Akkó Jakupcsek Gabi is sukka! Bojkottáljuk őtis, nézzük a Vágót :))

BahnScorper Creative Commons License 2001.03.10 0 0 34
Vágó Pisti azért nagyon sok olyan műsort vezetett már eddig is, amely úgymond "értelmiségi" volt. Álljunk meg egy szóra, Van benne valami, Mindent, vagy semmit, Képjáték, Kerék-bár... ezekben azért gondolkodni is muszáj vala... Az emberek ezt szokták meg, és tudják, hogyha Vágóról van szó, akkor biztosan valami szellemi vetélkedő műsorvezetője. Rajta kívül igazándiból csak Egry János (az hova a francba tűnt?!) volt ilyen karakterű ember. Jakupcsekről viszont nem az terjedt el, hogy kultúrlény volna. Őt inkább olyan társkereső műsorban lenne találó alkalmazni, amit anno Kósa L. Adolf Hitler is vezetett.

Magáról a műsorokról: Az Átvágó kultúráltabb valami, és abban tényleg az általános műveltséget kérik számon, nem a kultúrsznobériát, egy-két kivételtől eltekintve. Ja, és többet is lehet vele nyerni. Én nemigen nézem egyiket se, de anyám minden este az Átvágót nézi (többek között azért is, mert nálunk - predesztináció?! - a csigás adása sz@r minőségű... kép szintjén is!), és sure nem kapcsolna át...

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.10 0 0 33
Hát inkább Vágó, mint az az idióta Jakupcsák.
nyman Creative Commons License 2001.03.10 0 0 32
Nem szerepelt meg?
Előzmény: SB a.k.a. StormBird (31)
SB a.k.a. StormBird Creative Commons License 2001.02.28 0 0 31
Hi

egyik ismeősömnek most jött a mail, hogy mehet a Pista bácsihoz. Felvétel után majd - ha minden igaz - megírom a véleményét az egészről....

Vajon mennyi idő tellikel felvétel és a TV-adás között ???

békörmen Creative Commons License 2001.02.16 0 0 30
ja, és átbaszás a műsor, bár olykor játszanak nem beépitett emberek is.
Előzmény: alban (28)
békörmen Creative Commons License 2001.02.16 0 0 29
nekem már az első adás alatt ilyen érzésem volt, ráadásul a Jak. Gab. visszakérdezett egy válasz után, hogy "Biztos?", pár perc múlva pedig a szabályra hivta fel a figyelmet, miszerint nincs lehetőség a válasz visszavonására...
hmmm... persze, első adás, bakizhat bárki.

egy későbbi adásban imigyen szólott a nyertes örömmámorban úszó, ámde még a játéktér szélén álló (és tapsoló) családtagjaihoz:
"Jöjjenek má' ide!"

erről ennyit.

amúgy én leginkább a nyeritésétől tudok falra mászni a reggeli rádióműsorban.

(a Vágóval nincs különösebb bajom.)

Előzmény: alban (28)
alban Creative Commons License 2001.02.15 0 0 28
Az e-voks-on volt erről 1 szavazás, 75-15%-ra Vágót hozták ki jobbnak ( a többi nem nézi egyiket sem).
Vágó valóban kulturáltabb és inteligensebb, Gabikának nem áll jól egy ilyen (ál)intellektuális műsor. A válaszokat és a magyarázatokat is a gépről olvassa, ráadásul szerintem (is) egy átb@szás az egész. Nem létezik, hogy egy-egy embernek hirtelen és zsinórban olyan vaslogikája támad, hogy az egyébként teljesen lehetetlen és megválaszolhatatlan kérdésekre, amikről egyébként fogalma sincs, véletlenül mégis eltalálja a jó választ.
Volt olyan játékos, akinek a 3-4-ik kérdéstől kezdve bevallottan fogalma sem volt a válaszokról, és érdekes módon mégis kitalálgatta a 9-ig, nyert is pár milkót. Na ilyen nincs...
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.15 0 0 27
Nekem Gabi valahogy zsigerből ellenszenves, nem tudnám megmagyarázni, hogy miért, még egyetlen műsorát sem néztem végig a hibáira vadászva. Talán éppen az előzőleg említett ok miatt. Vágó még úgy ahogy elmegy, nem tudom, hogy inteligens, vagy csak jól játsza, mindenesetre szimpatikusabb.

-z-

nyman Creative Commons License 2001.02.15 0 0 26
A link kimaradt: Jakupcsek lenyomja Vágót?<
Előzmény: nyman (25)
nyman Creative Commons License 2001.02.15 0 0 25
Jakupcsek lenyomja Vágót? Most a fabrisoban?
nyman Creative Commons License 2001.02.15 0 0 24
a kielegiteses topik vmi ilyesmi
Előzmény: öngyújtó (21)
Carpy Creative Commons License 2001.02.15 0 0 23
A Jakupcsek-tipusu tudalekos melyhangu noktol a falat kaparom defaultban. Vago joval intelligensebb, de a Mindent vagy Semmit jobban allt neki.
Mellesleg tisztara nevetseges, hogy mind a ket kereskedelmi TV pont ugyan azt a tipusu jatekot jatszatja.
Ha valasztani kell: Vago.
öngyújtó Creative Commons License 2001.02.15 0 0 22
A királyi egy ici-picit nyugisabb, mint a kereskedelmiek. Én ott nyögtem bús hadaim, de előtte - amíg nem volt konkurencia, az MTV-nél nyomultam.

Téged ezek szerint még nem gyötört halálra a média világ! :)

Előzmény: Törölt nick (20)
öngyújtó Creative Commons License 2001.02.15 0 0 21
Alakítunk fan clubbot? Gondolom hatalmas lenne az érdeklődés...
Előzmény: nyman (19)
nyman Creative Commons License 2001.02.14 0 0 19
Persze a kedvencem :)
Előzmény: öngyújtó (18)
öngyújtó Creative Commons License 2001.02.14 0 0 18
Látom, Te is szereted a hölgyet! ;)
Előzmény: nyman (17)
nyman Creative Commons License 2001.02.13 0 0 17
öngyújtó Creative Commons License 2001.02.13 0 0 16
Csak voltam, atyám. Hosszú-hosszú ideig, de ősszel átnyergeltem egy nyugisabb lóra. Miért, Te is? fogadd őszinte....
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.13 0 0 15
Két rossz közül Vágó a jobb!
xclusiv Creative Commons License 2001.02.13 0 0 14
vago-musor
vago neha kicsit geci, de ott van realis esely arra, hogy kitalald a helyes valaszt

jakupcsek-musor
_lehetetlen_ kitalalni a kerdesek nagy tobbseget, atb*szas az egesz

vago vs. jakup
vago lehet, hogy arcos, de o legalabb tud is valamit. neha felreviszi a jatekost, de szerintem ez a dolga. akkor se jo dolog

Előzmény: Ernesto Serra (13)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.02.13 0 0 13
ja, ezek elég gyanús dolgok...
Előzmény: Törölt nick (10)
mmimr Creative Commons License 2001.02.13 0 0 11
Hamár igy megkérdezed inkább Vágó István mint a Jakupcsek.

Üdv:mmimr

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.13 0 0 10
Én is érdekesnek szoktam találni amikor olyan fantasztikusan megmagyarázzák ,hogy melyik válasz miért nem jó. A legjobban az tetszett amikor az egyik kérdés az volt , hogy melyik városban található egy épület, volt vagy 8-9 lehetőség.De az illető logikusan gondolkodva rájött a megoldásra! Szerinte Houstonban azért nem lehet mert az rakétákról nevezetes, egy másik városban meg kosárlabda csapat van , a 3.-ban felhőkarcolók vannak, Dallas a Jockey-ékról nevezetes, stb... Kb ilyen szintű idoklással jutott el a helyes válaszig.
Előzmény: Ernesto Serra (2)
öngyújtó Creative Commons License 2001.02.13 0 0 9
Nem játszottam velük, dolgoztam a Vágóval, a Jakut is hasonló körökből "ismerem". Nem volt egy élmény, bár a Vágó engem spec. kedvelt, az nem tetszett, ahogy másokkal bánt. De ne részletezzük, mert nem akarom kibeszélni....

A Jakupcsek csinos??????????? Jajjjjjjj

Előzmény: SB a.k.a. StormBird (6)
nobodybuilder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 8
fogalmam sincs v.i. vagy j.g. személyiségéről vagy tudásáról, csak annyit jegyeznék meg, hogy elég szomorú, ha olyasvalaki papol műveltségről, aki még az anyanyelvét sem volt képes elsajátítani. a fitoktatni fülsértően súlyos, ordító hiba, ilyet még a kifejezetten rossz helyesírású emberektől is ritkán látni.
Előzmény: öngyújtó (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!